Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.6: Francuskie niszczyciele

33 comments in this topic

Recommended Posts

[PL_RP]
Players
106 posts
18,141 battles

Pancernik flag_USA_dd9fc06d19a8638f4077ab2fe200d22premium_65cf64bd7296cfa9dcf38bf869d5cfc9 X Ohio został dodany do testów dla deweloperów, supertesterów oraz współtwórców społeczności.

I tu jest błąd okręty testowe czyli nowe powinny być losowo puszczane dla grona wolnych uczestników wspólnej zabawy.

Statystyki i poprawki w zdolności parametrów okrętu mogą wtedy być na wyższym poziomie jak u prawie albo Super Tester team.

[-PGS-]
Players
384 posts
8,565 battles

".....Dodaliśmy pięciu nowych historycznych dowódców: Friedricha Bonte, Horace’a Hooda, Matsuji Ijūina, Vladimira Trubetskoya oraz Theodore’a Chandlera. Są dostępni w Zbrojowni za 1500 dublonów i posiadają 10 punktów umiejętności. Dowódcy nie posiadają żadnych talentów ani ulepszonych umiejętności. Ich wyróżniającą cechą wspólną jest ich to, że zostali zainspirowani historycznymi postaciami. Tych dowódców możecie nabyć tylko raz na konto......"

..oferta raczej kiepska zwłaszcza że w zbrojowni, w zakładce "dzika fala", jeszcze przez prawie miesiąc, można kupić takich kapitanów (10pkt) po 4 melony zwykłego srebra. Nie wydaje mi sie że znajdą sie tacy maniacy historii żeby wydawać te 1500 dublonów na obrazek z imieniem i nazwiskiem.

Druga sprawa to nerff dla Jutlanda ............... [ tu sterta wyzwisk ]

[MORSY]
Players
43 posts
7,827 battles
7 minutes ago, kmkris1410 said:

w zakładce "dzika fala", jeszcze przez prawie miesiąc, można kupić takich kapitanów (10pkt) po 4 melony zwykłego srebra

czy ci kapitanowie zostają potem na zawsze? czy są tylko na tą akcję?

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
391 posts
8,284 battles
godzinę temu, Yareckij napisał:

czy ci kapitanowie zostają potem na zawsze? czy są tylko na tą akcję?

Gdy kupisz, zostają - zabierają tylko tych których dostałeś

[-PGS-]
Players
384 posts
8,565 battles

Wyglądają jak by się Mad Maxa za dużo naoglądali ale, jak to mówią, 10pkt kapitan piechotą nie chodzi :o). Solidna baza do szkolenia.

Tak. Te co kupisz to Ci zostaną. Sam kupiłem na brytyjską linię i chińską i zastanawiam sie nad kolejnymi. 

Pozdrawiam.

Players
194 posts
2,901 battles

da sie im zmienić obrazek? osobiście bardzo mi się nie podobają te mad maxowe wycieczki

[SWTP]
Players
20 posts
3,908 battles

Kiedy zmieni się coś w losowaniu drużyn bo to jest bolączka tej gry, że jedna drużyna zamiata drugą.
Drużyny trzeba dobierać na podstawie graczy i ich okrętów, a nie odwrotnie!
Jak zaczną dobierać graczy w oparciu o statystyki, których poobierają mrowie to zbędne

stanie się ciągłe grzebanie w okrętach, bo rozgrywka będzie wyrównana, a zatem ciekawa.
I może przestaną wywracać co aktualizację wszystko do góry nogami np okręt ze świetnym AA ma mizerne,

okręt przeciętny bardzo dobre itp
Jak widać jednak to dla WG nie do przeskoczenia, a zmieniłoby bardzo wiele

[FT-B]
Players
533 posts
7,210 battles

Dobra, ogarnąłem wszystko. Nienawidzę eventów, które premiują posiadanie wszystkich okrętów, i kupy premek. Bo widzę że żetonów nie da się zdobyć w inny sposób, jak mieć w posiadaniu mnóstwa okrętów. Albo mieć szczęście w losowaniu . Chociaż, skusiłem się na jeden kontener premium, bo tani, wyleciał 6 tier. Z tego normalnego za 150 dublonów 5 tier.

Co do dyrektyw..na koncie ,którym chciałem zrobić dyrektywy, już nie zrobię. Bo nie posiadam okrętów danej nacji (brawo dla gościa ,który wymyśla takie misje ) Na siłę mam 6 nacji, ale granie Rewolucją ,bez premki ...podziękuję.  I tak mi jednej nacji brakuje. Nie brakowało by mi,gdyby na misję na Francuskie niszczyciele, było też normalnie, od 5 tieru. Nie rozumiem tej decyzji . Tak samo wcześniej. Wszystko od 5 tieru, a misja na wykrycie ,czy wygranie 7 bitew, od 7 tieru.

No i jak ktoś koniecznie chce mieć wszystkie free kontenery , to MUSI grać Lotnią.  Trudno. Miesiąc wolnego po benhamie się przyda.

• Boring 1

[ST-EU]
Beta Tester, In AlfaTesters
92 posts
10,342 battles

Jak ja Wam dziękuję moje kochane JG! זשעדנע קאָרפּאָראַציע
W końcu nawet bardzo dużo grając w Waszą najlepszą grę zbierając nową, super walutę nie mogę kupić sobie normalne (niepremium) kontenerka z bardzo małą szansą na drop bonusu. Jesteście wspaniałomyślni, teraz mogę Wam zapłacić prawdziwymi pieniędzmi mniej i otrzymać zwykły kontenerek (tylko 150 golda?), albo wydać prawie 20 zł na LEPSZY kontener <3 <3 <3 <3 זשעדנע קאָרפּאָראַציע

Wasza polityka pieniądza pokazuje mi w jakim cudownym świecie żyjemy <3 <3 <3   זשעדנע קאָרפּאָראַציע

Proszę o jeszcze większe bonusy idące z wydawania pieniążkow. Dalej róbcie swoje! <3 <3 <3 זשעדנע קאָרפּאָראַציע

Kocham Was

Niegrający już weteran <3

זשעדנע קאָרפּאָראַציע

[S-J-W]
Players
289 posts
10,620 battles
1 godzinę temu, Toyminator napisał:

Dobra, ogarnąłem wszystko. Nienawidzę eventów, które premiują posiadanie wszystkich okrętów, i kupy premek. Bo widzę że żetonów nie da się zdobyć w inny sposób, jak mieć w posiadaniu mnóstwa okrętów. Albo mieć szczęście w losowaniu . Chociaż, skusiłem się na jeden kontener premium, bo tani, wyleciał 6 tier. Z tego normalnego za 150 dublonów 5 tier.

Co do dyrektyw..na koncie ,którym chciałem zrobić dyrektywy, już nie zrobię. Bo nie posiadam okrętów danej nacji (brawo dla gościa ,który wymyśla takie misje ) Na siłę mam 6 nacji, ale granie Rewolucją ,bez premki ...podziękuję.  I tak mi jednej nacji brakuje. Nie brakowało by mi,gdyby na misję na Francuskie niszczyciele, było też normalnie, od 5 tieru. Nie rozumiem tej decyzji . Tak samo wcześniej. Wszystko od 5 tieru, a misja na wykrycie ,czy wygranie 7 bitew, od 7 tieru.

No i jak ktoś koniecznie chce mieć wszystkie free kontenery , to MUSI grać Lotnią.  Trudno. Miesiąc wolnego po benhamie się przyda.

Kusisz waszmość, kusisz... miesiąc wolnego...

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
517 posts
30,957 battles
21 hours ago, Boromi said:

Kiedy zmieni się coś w losowaniu drużyn bo to jest bolączka tej gry, że jedna drużyna zamiata drugą.
Drużyny trzeba dobierać na podstawie graczy i ich okrętów, a nie odwrotnie!
Jak zaczną dobierać graczy w oparciu o statystyki, których poobierają mrowie to zbędne

stanie się ciągłe grzebanie w okrętach, bo rozgrywka będzie wyrównana, a zatem ciekawa.
I może przestaną wywracać co aktualizację wszystko do góry nogami np okręt ze świetnym AA ma mizerne,

okręt przeciętny bardzo dobre itp
Jak widać jednak to dla WG nie do przeskoczenia, a zmieniłoby bardzo wiele

Tak tez sie zastanawiam dlaczego sa wipe-outy. Czyli wyzdychanie calej druzyny w 2 minuty.

Prawdopodobnie dlatego ze zaduzo teraz pomidorow typ 46% WR  po 2500+ bitwach.

Tacy sie niczego nie naucza ... Normalny gracz nie ma teraz szansy wyciagnac bitwy jak ma takie cos w teamie..

[WOB]
Players
4,750 posts
14,271 battles

image.thumb.png.6ee3b6bb97450dc033db80a49af412d8.png

To już nie jest marketing, to jest celowe (?) wprowadzanie klientów w błąd.

Wbrew temu co jest napisane w opisie kontenera otworzenie tego kontenera NIE daje dostępu do specjalnej misji bojowej ale jedynie daje szansę na otrzymanie specjalnej misji bojowej.

• Cool 3

[O-R-P]
[O-R-P]
Players
517 posts
30,957 battles
12 minutes ago, PanNickt said:

image.thumb.png.6ee3b6bb97450dc033db80a49af412d8.png

To już nie jest marketing, to jest celowe (?) wprowadzanie klientów w błąd.

Wbrew temu co jest napisane w opisie kontenera otworzenie tego kontenera NIE daje dostępu do specjalnej misji bojowej ale jedynie daje szansę na otrzymanie specjalnej misji bojowej.

Najsmieszniejsze ze wprowadzili ta tymczasowa walute "francuskie znaczki" czy jaktam , ale mozna za nie kupic cztery pakiety smieci dajace dostep do ruletki za 1000 golda i okropne kamuflaze ktorych nikt o zdrowych zmyslach nie zalozy ( figury nagrobne czy coto jest???). I wsjo.
Kontenery sa za golda tylko i wylacznie...

Acha i znowu cos zje------ bo teraz mam 3 fps w bitwie i wszystko jest po prostu za ciemne....

[WOB]
Players
4,750 posts
14,271 battles
Przed chwilą, Sadzior napisał:

Najsmieszniejsze ze wprowadzili ta tymczasowa walute "francuskie znaczki" czy jaktam , ale mozna za nie kupic cztery pakiety smieci dajace dostep do ruletki za 1000 golda i okropne kamuflaze ktorych nikt o zdrowych zmyslach nie zalozy ( figury nagrobne czy coto jest???). I wsjo.

Niezupełnie - dodatkowe fanty za te żetony dodadzą w kolejnej aktualizacji. Liche bo liche, ale jednak będą.

[FT-B]
Players
533 posts
7,210 battles

No chyba nie. W następnej aktualizacji, ma być znowu inna waluta. Którą będzie można przewalić, na kontenery, które dają nikłą szansę na premkę,i na tego nowego dowódcę . Galickie żetony chyba to się nazywa.

• Boring 1

[WOB]
Players
4,750 posts
14,271 battles
6 minut temu, Toyminator napisał:

No chyba nie. W następnej aktualizacji, ma być znowu inna waluta. Którą będzie można przewalić, na kontenery, które dają nikłą szansę na premkę,i na tego nowego dowódcę . Galickie żetony chyba to się nazywa.

pozostawię to bez komentarza

image.thumb.png.010e5927649182e8aabb03906b5bf158.png

• Cool 1

Players
2,470 posts
5,948 battles

Gdzie można kupić/zdobyć to camo? Bo piszą o nim w artykule "Aktualizacja 0.8.6: Francuskie niszczyciele", a w grze ani sklepie nigdzie go nie widzę.

image.thumb.png.116acd59ec778fce9a3b615c1f8fd397.png

[WOB]
Players
4,750 posts
14,271 battles
2 minuty temu, henryk5pio napisał:

Gdzie można kupić/zdobyć to camo? Bo piszą o nim w artykule "Aktualizacja 0.8.6: Francuskie niszczyciele", a w grze ani sklepie nigdzie go nie widzę.

image.thumb.png.116acd59ec778fce9a3b615c1f8fd397.png

j.w.

image.thumb.png.1dab32694e2da2ed40d5c036d6aa626d.png

• Cool 1

Players
1,674 posts
17,792 battles

Moje trzy i pół grosza :-) odnośnie kapitanów - tych "elite" jak również "zwykłych".

Gracze mają możliwość nabycia np. za węgiel elite kapitanów z podkręconymi zdolnościami, i takie rozwiązanie bardzo mi się podoba. Zaokrętowałem np. Dunkirka na KGV, dzięki czemu mam znacznie szybszy obrót wież (o 9 sekund, bazowo są powolne) oraz znacznie lepsze tankowanie (10 % Jack). Francuski elite kapitan powędrował natomiast na Martela. Do tej pory wszystko "gra i bucy" aż tu...

...pojawiają się w zbrojowni kapitanowie za 1500 golda bez żadnych dodatkowych umiejętności. Jaki sens płacić za takich kapitanów, skoro "zwykłych" 10-punktowców można pozyskać za srebro, którego wielu z nas ma sporo? Ponadto niektórzy elite kapitanowie są dostępni za dublony. Jeśli miałbym już coś kupować, to wolałbym elite kapitana, niż zwykłego :cap_horn: "Mocniejsze" tankowanie czy też szybszy obrót wież - to zdolności, jakie chętnie przygarnie niejeden okręt. Jaki więc sens dodawanie (za dublony!) zwykłych kapitanów, zwłaszcza w dobie free XP i elit eXPa? Oj, nie popisali się marketingowcy WG... :-(  Zresztą, jak dla mnie, taki kapitan może kosztować nawet milion dublonów :cap_money: Prędzej kupię za srebro albo wyszkolę na którejś z węglowych premek, hue, hue...

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,776 posts
7,328 battles
47 minut temu, umbra_arboris napisał:

...pojawiają się w zbrojowni kapitanowie za 1500 golda bez żadnych dodatkowych umiejętności. Jaki sens płacić za takich kapitanów, skoro "zwykłych" 10-punktowców można pozyskać za srebro, którego wielu z nas ma sporo? Ponadto niektórzy elite kapitanowie są dostępni za dublony. Jeśli miałbym już coś kupować, to wolałbym elite kapitana, niż zwykłego :cap_horn: "Mocniejsze" tankowanie czy też szybszy obrót wież - to zdolności, jakie chętnie przygarnie niejeden okręt. Jaki więc sens dodawanie (za dublony!) zwykłych kapitanów, zwłaszcza w dobie free XP i elit eXPa? Oj, nie popisali się marketingowcy WG... :-(  Zresztą, jak dla mnie, taki kapitan może kosztować nawet milion dublonów :cap_money: Prędzej kupię za srebro albo wyszkolę na którejś z węglowych premek, hue, hue...

Wbrew pozorom sprzedawanie dekoracji (nawet takich widocznych wyłącznie dla kupującego) jest bardzo dochodowe. Wystarczy że ułamek promila graczy się na to zdecyduje, to WG ma z tego profit. A jedyna robota to nabazgrać trochę pikseli kwadratowych i umiejętnie wrzucić do kodu gry.

Nie zapomnijmy o kolekcjonerach, którzy zdobędą lub kupią wszystko co wejdzie do gry, i to po każdej cenie (Benhamy w pierwszym tygodniu poprzedniego eventu były widoczne)

Przy tym tego typu dochód w żaden sposób nie pogarsza jakości gry.

[FT-B]
Players
533 posts
7,210 battles
1 godzinę temu, PanNickt napisał:

pozostawię to bez komentarza

image.thumb.png.010e5927649182e8aabb03906b5bf158.png

A o te śmieszne fanty ci chodziło.

[MORSY]
Players
43 posts
7,827 battles
On 7/24/2019 at 10:55 AM, Avakol said:

da sie im zmienić obrazek? osobiście bardzo mi się nie podobają te mad maxowe wycieczki

Da się. Pono jest do tego jakiś mod - ja to wcześniej robiłem ręcznie, po skopiowaniu paru gotowców z internetu i wyedytowaniu nazwy kapitana i obrazka - dałem sobie na ZAO słynnego ZATOICHI, a na Salema - Baraca z Mortal Kombat. Jak wrócę do tego miłego zwyczaju, podzielę się efektami.

[WOB]
Players
4,750 posts
14,271 battles
16 godzin temu, Yareckij napisał:

Da się. Pono jest do tego jakiś mod - ja to wcześniej robiłem ręcznie, po skopiowaniu paru gotowców z internetu i wyedytowaniu nazwy kapitana i obrazka - dałem sobie na ZAO słynnego ZATOICHI, a na Salema - Baraca z Mortal Kombat. Jak wrócę do tego miłego zwyczaju, podzielę się efektami.

Za podpowiedź jak zmienić nazwę kapitana byłbym bardzo wdzięczny - jest jeden taki kapitan z poprzedniego eventu, który zasługuje na właściwy nick. :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.