Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Morskie legendy: K-21 – zwiastun

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
54 posts
77 battles

A czy bę4dzie materiał o:

HMS Uphloder - najskuteczniejszy brytyjski okręt podwodny

U-47 - Rekin ze Scapa Flow

USS Bowfin- najskuteczniejszy łowca US Navy na Pacyfiku( 44 potwierdzonych zatopień)

S-13 radziecki okręt podwodny

• Cool 2

[HOB]
[HOB]
Beta Tester
259 posts
12,011 battles

Gdy wprowadza łodzie podwodne to balans się rozjedzie ze szok...

[DINE]
Players
427 posts
19,255 battles

jak WG wprowadzi szalupy podwodne, ja robie uninstall, jak w WOT tam po 25k bitew, a to po 15k...

• Cool 1

[GLORY]
Players
185 posts
15,215 battles
1 hour ago, M1miPL said:

Gdy wprowadza łodzie podwodne to balans się rozjedzie ze szok...

Moim zdaniem łatwiejsze do ogarnięcia niż cv

[FT-B]
Players
533 posts
7,225 battles

E tam. Jak będą wyglądać tak, jak na zeszłorocznym evencie, to nie będą wcale takie super. Zwykła kolejna linia DD, tylko zamiast dymku, będą się chowały w wodzie. Jedne będą mieć zanurzenie,jak brytyjskie DD. Czyli krótkie, ale częstsze . Inne dłuższe zanurzenie,ale dłużej będą musiały być na powierzchni, mocniejsze torpedy,ale dłuższy reload . Tak bym to widział. Łatwiej to zbalansować niż CV.

[SLMW]
Players
15 posts
10,102 battles

Co aktualizacja to gorzej, co nowość to gorzej, pomału odechciewa się grać. Teraz znika już wszystko, niech wprowadzą jeszcze te łodzie podwodne to będzie koniec tej gry.

[P-W-C]
[P-W-C]
Beta Tester
15 posts
10,532 battles

Ciekawe, może okażą się dobrym counter playem na CV

[IFS]
Players
99 posts
12,798 battles

Zapowiada się pasjonujący materiał, bo K-21 5 lipca 1942 spudłował z ok. 3 km salwą czterech torped do Tirpitza, a załoga pancernika dowiedziała się o ataku na własny okręt z przechwyconej depeszy radiowej... Ponadto na miny postawione przez K-21 weszły drugorzędne jednostki, a także udało się radzieckiej załodze wziąć do niewoli kilku norweskich rybaków z zatopionych kutrów kosztem jednego członka własnej załogi, którego z kolei wzięli w jasyr rybacy, wiekopomna służba... Fascynująca opowieść o stalowym potworze z lodowatych głębin północnych mórz w samym środku lata zmrozi krew  w żyłach graczy, a na karku poczują chłodny oddech czającej się w półmroku śmierci... tylko wtedy, gdy przyłożą sobie w odpowiednich miejscach puszki z przygotowanego zawczasu w zamrażalniku czteropaka...

• Funny 5

[IFS]
Players
99 posts
12,798 battles
6 hours ago, dzikiahmed said:

A czy bę4dzie materiał o:

HMS Uphloder - najskuteczniejszy brytyjski okręt podwodny

U-47 - Rekin ze Scapa Flow

USS Bowfin- najskuteczniejszy łowca US Navy na Pacyfiku( 44 potwierdzonych zatopień)

S-13 radziecki okręt podwodny

Zaraz, zaraz Kolego... U-47 to po niemiecku DER STIER von SCAPA FLOW, czyli dosłownie BYK ze SCAPA FLOW i to właśnie byczek, nie rekin, został wymalowany na kiosku przez podkomendnych Guentera Priena...

Players
54 posts
77 battles
2 minuty temu, J_jW napisał:

Zaraz, zaraz Kolego... U-47 to po niemiecku DER STIER von SCAPA FLOW, czyli dosłownie BYK ze SCAPA FLOW i to właśnie byczek, nie rekin, został wymalowany na kiosku przez podkomendnych Guentera Priena...

Wiem , wiem, tak tylko napisałem by nadać powagi

[IFS]
Players
99 posts
12,798 battles
38 minutes ago, dzikiahmed said:

Wiem , wiem, tak tylko napisałem by nadać powagi

Rozumiem, no właśnie, Amerykanie prócz USS Cod, o którym był materiał w ramach cyklu morskich legend zachowali także wzmiankowanego USS Bowfina, który stoi jako pomnik w Pearl Harbour. Zresztą udało im się zachować tych okrętów w sumie sporo, szkoda, że nie mieli kasy na utrzymanie starego lotniskowca USS Cabot (typ Independance), który stał na zakręcie Missisipi w Nowym Orleanie, ale to już inna historia.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.