Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Hodnocené bitvy: Třináctá sezóna

29 comments in this topic

Recommended Posts

[CRYO]
Players
378 posts
10,576 battles

To jako myslite važně ?? klanovky a hodnoceny zaroven ....... ach jo , to je porad dokola..............................................................................................................................................

[BL4CK]
Players
52 posts
32,253 battles
56 minutes ago, Avalon1270 said:

To jako myslite važně ?? klanovky a hodnoceny zaroven ....... ach jo , to je porad dokola..............................................................................................................................................

Wg testuje psychickou odolnost hráčů a kdo uspěje získá úspěch nezlomný jedinec 2019

P.S. Já už jsem připravený 

Spoiler

10311.thumb.jpg.3692f4244ae34067899b0ab96eb10d1b.jpg

• Cool 1
  • Funny 4

Players
371 posts
2,145 battles

Hodnocená...opět bez záchytu víc než polovina hodností. Stupidní a ve sprintu proklínané epicentrum...tady někdo přemýšlel...postavený na hlavě.

[BL4CK]
Players
134 posts
V 22. 7. 2019 v 9:56 Kaz4tel řekl/a:

Hodnocená...opět bez záchytu víc než polovina hodností. Stupidní a ve sprintu proklínané epicentrum...tady někdo přemýšlel...postavený na hlavě.

zachytne zrusit uplne!!! Epicentrum je nej jenom kempri breci :cap_cool:

• Cool 2
  • Funny 3
  • Bad 2

Players
127 posts
10,291 battles

Tak 12 max 11, ostatne si nechajte pre poloblaznov, na tie vlajky by ste mohli vymyslieť už konečne funkciu jedným klikom namontovať na všetky lode naraz, kto to ma montovať zakaždým na každú loď osobitne... si potom nechajte aj tu vlajku 

• Cool 1
  • Funny 1

Beta Tester
6 posts
10,713 battles

Mezi 10. a 1. (pocitam, ze aspon na 10. se dostanu) hodnosti jakoze se musi uhrat 40 viteznych bitev v rade bez zachytnych !!! To je naprosto na hlavu padle. Ty lidi, co tady uz min. 2 mesice hraji je naprosta katastrofa a sestav z toho 40 nahodnych teamu v rade, kteri vyhraji. Rikam voser nejvetsi.

[IDDQD]
Players
121 posts
17,320 battles

To ja fakt uz tam vo wg nikto ale nikto nerozmysla alebo co? Jako pise kolega hore  od ranku 10 po 1 neni jediny zachytny bod. JAKOZE HALOOOOO 

Epicentrum ne prosim fakt radsej do kolena vrtat... 

[PPH]
Players
764 posts
15,707 battles

Já jsem si doskáknul na hodnost 10 pro vlajku..... cokoli navíc bude příjemný (ocelový) bonus.. za předpokladu že se mi Hodnocená bude chtít vůbec zapnout... Nula záchytných je velmi motivující... ( sarkasmus off)

Players
127 posts
10,291 battles
12 hours ago, TheComedian1983 said:

Záchytné zrušit. A ty odměny trošku ubrat.

Záchytné zrušiť a zrušiť aj odmeny..... Tímovky sa majú hrať hlavne kvôli pocitu výnimočnosti že dosiahneš až na vrchol 1, takže zrusit aj odmeny 

• Funny 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,737 posts
24,878 battles
Před 1 hodinou beautifulbutterfly řekl/a:

Záchytné zrušiť a zrušiť aj odmeny..... Tímovky sa majú hrať hlavne kvôli pocitu výnimočnosti že dosiahneš až na vrchol 1, takže zrusit aj odmeny 

Souhlas! Jen jsem zmaten. Týmovky jsou to co WG označuje za clan battles. Ach to komplikované názvosloví :Smile_veryhappy:
Nicméně co vím tak ty ranked jsou single player ne?

[IDDQD]
Players
261 posts
12,405 battles

Taky je krásně vidět, že se nelze zavděčit všem - někdo volá po více záchytných rankech, někdo zase naopak nechce žádné. :Smile_teethhappy: Osobně bych uvítal ještě jeden na 5 ranku, ale co už...prostě není, tak není. Žíly, úsměv ani kalhoty mi to netrhá a žena s dětmi těch pár sprostých slůvek vydrží :Smile_honoring:

• Cool 2

[IDDQD]
Players
11 posts
6,088 battles
Před 20 hodinami secret_dandelion řekl/a:

Mezi 10. a 1. (pocitam, ze aspon na 10. se dostanu) hodnosti jakoze se musi uhrat 40 viteznych bitev v rade bez zachytnych !!! To je naprosto na hlavu padle. Ty lidi, co tady uz min. 2 mesice hraji je naprosta katastrofa a sestav z toho 40 nahodnych teamu v rade, kteri vyhraji. Rikam voser nejvetsi.

Nejsem si jistý, zda-li chápeš slovní spojeni "v řadě" ;)

[FIMRA]
[FIMRA]
Players
352 posts
12,265 battles

nah, no okej vyskusam, ale viac ako tri styri zapasy ma to bavit nebude.

Players
7 posts
6,419 battles
V 8. 8. 2019 v 21:31 TheComedian1983 řekl/a:

Záchytné zrušit. A ty odměny trošku ubrat.

Co třeba odměny zrušit úplně a ještě spíš platit za možnost hodnocené hrát?:cap_viking:

Epicentrum bych roztáhl přes celou mapu až k čáře:cap_haloween:

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles

A vás trápí RB ? Já je vítám , přeexpím Soyuza a je mi těžče u zádele z jakým výsledkem . Fríčka mám , proč bych je uvalil , když nemusím . Takže jestli se potkáme , tak jako sorry , Motýle...

a stránka je pořád rozhozená.....

• Funny 2

[IDDQD]
Weekend Tester
1,250 posts
14,626 battles

Tak včera som sa dostal na 8 rank. Pár skvelých bitiek so starým známym - @Buriz0r. Škoda, že sa nedá hrať aspoň v divízii dvoch hráčov.

• Cool 1

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
On 8/10/2019 at 4:16 PM, Stratos_HF said:

A vás trápí RB ? Já je vítám , přeexpím Soyuza a je mi těžče u zádele z jakým výsledkem . Fríčka mám , proč bych je uvalil , když nemusím . Takže jestli se potkáme , tak jako sorry , Motýle...

a stránka je pořád rozhozená.....

Taky považuju RB za ideální na expení lodí i kapitánů.
A s Udaloiem je tam i sranda, ale s tím je sranda všude.
Ještě mě tam čeká stockový Jutland a stockový Dmitri Donskoi, takže když se potkáme v týmu, tak sorry jako :cap_yes:

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles
23 minutes ago, HavranRyc said:

Taky považuju RB za ideální na expení lodí i kapitánů.
A s Udaloiem je tam i sranda, ale s tím je sranda všude.
Ještě mě tam čeká stockový Jutland a stockový Dmitri Donskoi, takže když se potkáme v týmu, tak sorry jako :cap_yes:

TVL tak to máš co dělat :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
7 minutes ago, Stratos_HF said:

TVL tak to máš co dělat :Smile_teethhappy:

Vzhledem k tomu, že nemám ani prémko to není úkol na jedny RB. Bo public už skoro nehraju (já už skoro nehraju vůbec), tak na T10 budu kolem 17. sezóny:cap_fainting::cap_haloween:.

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles
1 hour ago, HavranRyc said:

Vzhledem k tomu, že nemám ani prémko to není úkol na jedny RB. Bo public už skoro nehraju (já už skoro nehraju vůbec), tak na T10 budu kolem 17. sezóny:cap_fainting::cap_haloween:.

Nedivím se . Mám na účtě 3 900 dublonů , PU mi skončil , takže když chci hrát ( což je hodně málo ) tak si ho koupím na jeden den . Absolutně se to nevyplatí , ale pokud hraješ jednou týdně , tak.... a nehodlám ( mimo jedný klanový věci a Blečkovi jsem ještě něco slíbil , na tuto něděli ) dát WG ani korunu . Tož asi tak . :Smile_honoring:

• Cool 1

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
Just now, Stratos_HF said:

Nedivím se . Mám na účtě 3 900 dublonů , PU mi skončil , takže když chci hrát ( což je hodně málo ) tak si ho koupím na jeden den . Absolutně se to nevyplatí , ale pokud hraješ jednou týdně , tak.... a nehodlám ( mimo jedný klanový věci a Blečkovi jsem ještě něco slíbil , na tuto něděli ) dát WG ani korunu . Tož asi tak . :Smile_honoring:

Tak já nemám problém si prémko koupit, ale mám 50 lodí v přístavu,  8 desítek (jezdím 2 a 3. v CW), 70 mega kreditů, 1,3M free expů, desetitisíce vlajek, tisíce kamufláží a odehraju 4 bitvy za týden:cap_haloween:.

Takže teď nějak není důvod, protože expit nic primárně nepotřebuju a zásoby mám nadosmrti.
Tudíž dokud nepřijde WG s něčím proč bych měl zase začít pořádně hrát, tak mě nemá jak motivovat k dalšímu nákupu PÚ.
Ale už jsem za ty roky měl pár takových přestávek a třeba se zas jednou do toho opřu a koupím roční prémko ve vánoční akci.  Je to "skoro" zadarmo, mám rok klid a netrpím tím, že musím hrát dokud mám prémko.

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,884 posts
5,401 battles
1 minute ago, HavranRyc said:

Tak já nemám problém si prémko koupit, ale mám 50 lodí v přístavu,  8 desítek (jezdím 2 a 3. v CW), 70 mega kreditů, 1,3M free expů, desetitisíce vlajek, tisíce kamufláží a odehraju 4 bitvy za týden:cap_haloween:.

Takže teď nějak není důvod, protože expit nic primárně nepotřebuju a zásoby mám nadosmrti.
Tudíž dokud nepřijde WG s něčím proč bych měl zase začít pořádně hrát, tak mě nemá jak motivovat k dalšímu nákupu PÚ.
Ale už jsem za ty roky měl pár takových přestávek a třeba se zas jednou do toho opřu a koupím roční prémko ve vánoční akci.  Je to "skoro" zadarmo, mám rok klid a netrpím tím, že musím hrát dokud mám prémko.

Vítám Tě v klubu , jsme na tom stejně .

Není důvod a toho Kremlina si už dodělám v RB . Ušetřím FreeXP na taliany , 19-kovej kapitán z Cesara se prej těší :Smile_teethhappy:

• Cool 2