Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Wydarzenie „Francuskie niszczyciele”: kompletny przewodnik

57 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
551 posts
8,270 battles

Heh. Można zdobyć 1000 dublonów, żeby dusza hazardzisty, wydała na następny zestaw, w którym może być DARMOWY okręt, którego będzie można sobie i tak zrobić. U was to chyba robię najlepsi spece od marketingu .

Beta Tester
486 posts
17,885 battles

standardowo od byków się roi, dla odmiany w obrazkach ;-) 

- piszecie, że IX i X dopiero w 0.8.8 a niżej grafika z info, że w 0.8.8 dostępny tylko X 

-  grafika z kontenerami Le Fantasque jako VI tier

to tak z pierwszego rzutu okiem ...

[ISEN]
Moderator
4,804 posts
19 minutes ago, Capricorn_Two said:

standardowo od byków się roi, dla odmiany w obrazkach ;-) 

- piszecie, że IX i X dopiero w 0.8.8 a niżej grafika z info, że w 0.8.8 dostępny tylko X 

-  grafika z kontenerami Le Fantasque jako VI tier

to tak z pierwszego rzutu okiem ...

Czyli postęp. Przeczytałem ten artykuł - i jakoś nie zauważyłem - jak to zwykle bywało - jakiś wielkich baboli w tłumaczeniu :) Zawsze jakiś plus :)

[WOB]
Players
4,782 posts
15,685 battles

O ja nie mogę. Do 30.000 dublonów trzeba zapłacić, żeby dostać drzewkowe 9T (na szczęście z permkamo)... Jak to Siara mówił?

[ISEN]
Moderator
4,804 posts
1 minute ago, PanNickt said:

O ja nie mogę. Do 30.000 dublonów trzeba zapłacić, żeby dostać drzewkowe 9T (na szczęście z permkamo)... Jak to Siara mówił?

Ale jak masz szczęście to tylko 1000 - i zanim kupisz będziesz wiedział czy w paczce, którą kupujesz jest 9T DD :)

• Cool 1

[P-W-C]
Players
177 posts
15,935 battles

Ten ddk 5t będzie za skończenie wszystkich dyrektyw ? Kapitan z Aigle już się nie może doczekać żeby sobie popływać na czymś innym ;D

[WOB]
Players
4,782 posts
15,685 battles
22 minuty temu, Dark_Havoc napisał:

Ale jak masz szczęście to tylko 1000 - i zanim kupisz będziesz wiedział czy w paczce, którą kupujesz jest 9T DD :)

Słusznie, w teorii 3,33% graczy będzie mogło za 1000 dublonów kupić sobie drzewkową dziewiątkę (oddając honor WG - z perm kamo wartym 2000 dublonów przy wyprzedaży).

[HOB]
Moderator
1,811 posts
7,576 battles

Nawet nie tyle kupić, co wziąć. O ile spełnią wcześniejsze warunki konieczne (uzbieranie 1400 żetonów, które nota bene można kupić - byle przed 8.6)

image.png.0a19b0ed5c4221bbc57519a673b5c401.png

Czyżby w niektórych zestawach były dublony, co oznacza że część dublonów wraca natychmiast po zakupie, ewentualnie można za 1000 kupić ich więcej?

[FT-B]
Players
551 posts
8,270 battles

Tak właściwie,jak będzie można zdobyć te żetony? Z zbicia gwiazdki, jest jednorazowo . Nie pisze żeby było za dyrektywy. Chyba nie znowu za zrobienie 48 misji codziennych..

Bo niby pisze : Zdobywajcie więcej zasobów, w tym również nowy zasób — żetony Republiki — za swoje pierwsze zwycięstwa wybranymi okrętami w wersji 0.8.6.  Czyli tak jakby codziennie, ale niżej pisze, że tylko raz danym Francuskim okrętem na aktualizację .

[HOB]
Moderator
1,811 posts
7,576 battles
godzinę temu, Toyminator napisał:

Tak właściwie,jak będzie można zdobyć te żetony? Z zbicia gwiazdki, jest jednorazowo . Nie pisze żeby było za dyrektywy. Chyba nie znowu za zrobienie 48 misji codziennych..

Bo niby pisze : Zdobywajcie więcej zasobów, w tym również nowy zasób — żetony Republiki — za swoje pierwsze zwycięstwa wybranymi okrętami w wersji 0.8.6.  Czyli tak jakby codziennie, ale niżej pisze, że tylko raz danym Francuskim okrętem na aktualizację .

Za misje codzienne zapowiadają się tylko kontenery.

Żetony na pewno będą za pierwsze zwycięstwa w patchu dla poszczególnych okrętów (zgodnie z tabelą), ale także za:

image.thumb.png.1cccae1cca56c245c9b73caf5a8f9036.png

Z tym że możliwe, iż tłumacz został za wcześnie pochwalony i 15.000 PD nie jest nagrodą, a zadaniem. Z tym że angielska wersja też pisana dość niespójnie.

image.png

A ten obrazek (który nie ma podpisu lub go nie dostrzegłem) chyba przedstawia konkretne ilości żetonów za poszczególne okręty:

image.thumb.png.b62854c9a7650e0290f85d88b0714460.png

1400 żetonów może być ciężko wydobyć z tabelki, ale jak wylosuje 5 i 6 tier (a to dość częste), to pozostałe 800 już o niebo łatwiej (choć wciąż trzeba mieć sporawą kolekcję w porcie)

Wylosowanie 7 lub 8 jeszcze bardziej ułatwia zadanie, ale to dla szczęśliwców i donatorów.

[WOB]
Players
4,782 posts
15,685 battles
14 minuty temu, Silentraz napisał:

A ten obrazek (który nie ma podpisu lub go nie dostrzegłem) chyba przedstawia konkretne ilości żetonów za poszczególne okręty:

image.thumb.png.b62854c9a7650e0290f85d88b0714460.png

To raczej ceny permkamo w zbrojowni w żetonach.

[FT-B]
Players
551 posts
8,270 battles

Na ten moment wychodzi,że tylko szczęśliwcy zgarną 4 zestawy za te żetony. Ja z francuskich będę miał tylko 50 żetonów . 5 tier i6 tier pewnie wypadną. Jeśli misja będzie zrobić 15k exp żeby dostać 250 żetonów to spoko.Jeśli misja na 15 k exp albo 250 żetonów to już kicha.  Zazwyczaj ostatnio robili tak,że jednak dawało się zdobyć to, co jest najważniejsze . Zobaczymy w wtorek, może trochę rozjaśnią.

[HOB]
Moderator
1,811 posts
7,576 battles

Jeśli nie dopuszczą graczy do oferty za 1000 dublonów (pobranie pewniaka i zobaczenie kolejnej), to nie byłby to najwybitniejszy pomysł. Więcej chyba zarobią na tych co się skuszą na zestawy po 1000 dublonów niż na tych, którzy celowo by kupowali pudła z drzekowymi okrętami.

[WOB]
Players
4,782 posts
15,685 battles
Przed chwilą, Silentraz napisał:

Jeśli nie dopuszczą graczy do oferty za 1000 dublonów (pobranie pewniaka i zobaczenie kolejnej), to nie byłby to najwybitniejszy pomysł. Więcej chyba zarobią na tych co się skuszą na zestawy po 1000 dublonów niż na tych, którzy celowo by kupowali pudła z drzekowymi okrętami.

Jestem przekonany, że zdobycie 1400 żetonów nie będzie problemem. U mnie grubo ponad 1100 mogłoby wpaść z samego zbijania "śnieżynek". Większym problemem będzie racjonalne wydanie nadwyżki ponad 1400, bo wydaje się (podobnie jak w obecnym evencie), że żetony ponad gwarantowaną nagrodę w zasadzie są bezwartościowe - do tego stopnia, że mając już Benhama przestałem robić misję na 100 żetonów za 48/50 dziennych.

[FT-B]
Players
551 posts
8,270 battles
58 minut temu, PanNickt napisał:

Jestem przekonany, że zdobycie 1400 żetonów nie będzie problemem. U mnie grubo ponad 1100 mogłoby wpaść z samego zbijania "śnieżynek". Większym problemem będzie racjonalne wydanie nadwyżki ponad 1400, bo wydaje się (podobnie jak w obecnym evencie), że żetony ponad gwarantowaną nagrodę w zasadzie są bezwartościowe - do tego stopnia, że mając już Benhama przestałem robić misję na 100 żetonów za 48/50 dziennych.

Jakim cudem z śnieżynek ponad 1100 ?  Same drzewkowe okręty to ledwo 90. Nie wiem ile premek francuskich jest, ale na pewno nie tyle.  Tyle to w przypadku ,gdy będzie można to zbijać codziennie. A napisane jest to tak beznadziejnie, że nie wiadomo czy tak będzie. Jeśli tak, to każdy powinien mieć z 1100 , jak mu się trafi misja na 250 żetonów, to już wcale bez problemowo.

[WOB]
Players
4,782 posts
15,685 battles
2 minuty temu, Toyminator napisał:

Jakim cudem z śnieżynek ponad 1100 ?  Same drzewkowe okręty to ledwo 90. Nie wiem ile premek francuskich jest, ale na pewno nie tyle.  Tyle to w przypadku ,gdy będzie można to zbijać codziennie. A napisane jest to tak beznadziejnie, że nie wiadomo czy tak będzie. Jeśli tak, to każdy powinien mieć z 1100 , jak mu się trafi misja na 250 żetonów, to już wcale bez problemowo.

Po 20 żetonów za każdy okręt premium 9T i 10T.

Po 15 żetonów za każdy okręt premium 8T.

Po 10 żetonów za każdy okręt premium 7T.

Po 15 żetonów za każdy okręt drzewkowy 9T i 10T.

Po 10 żetonów za każdy okręt drzewkowy 8T.

Po 5 żetonów za każdy okręt drzewkowy 7T.

[SWTP]
Players
3 posts
5,211 battles

No jak jest francuski Bourascue, to może dadzą póżniej polskiego ORP "Wicher". Przydał by się nowy nasz okręcik ;)

[PLO]
Players
372 posts
7,114 battles
2 hours ago, Silentraz said:

Żetony na pewno będą za pierwsze zwycięstwa w patchu dla poszczególnych okrętów (zgodnie z tabelą), ale także za:

image.thumb.png.1cccae1cca56c245c9b73caf5a8f9036.png

Z tym że możliwe, iż tłumacz został za wcześnie pochwalony i 15.000 PD nie jest nagrodą, a zadaniem. Z tym że angielska wersja też pisana dość niespójnie.

image.png

Z tego co czytam to każdy z ww. okrętów dostanie misję na zrobienie nim 15k expa i w nagrodę będzie 250tokenów. 

Swoją drogą gratsy dla tłumacza, który "and" przetłumaczył na "lub":Smile_facepalm:

[R-NG]
Players
1,484 posts
18,586 battles
7 godzin temu, Darth_Artur napisał:

No jak jest francuski Bourascue, to może dadzą później polskiego ORP "Wicher". Przydał by się nowy nasz okręcik ;)

Marzyciel :cap_tea:

[MORIA]
Players
7,350 posts
36,697 battles
1 hour ago, Davao said:

Marzyciel :cap_tea:

Pan-Eu będzie mieć linie gunboat DD. To będzie właśnie nasza Polska linia. Tyle że do Pan-Eu to jeszcze daleko, może rok. 

[R-NG]
Players
1,484 posts
18,586 battles
10 godzin temu, MacArthur92 napisał:

Pan-Eu będzie mieć linie gunboat DD. To będzie właśnie nasza Polska linia. Tyle że do Pan-Eu to jeszcze daleko, może rok. 

Tylko, że przewiduję, że w tej linii PanEu będzie każde guano włącznie ze Szwajcarskim, byle nie Polskie.

• Bad 1