Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
chlumecky

BHW klan - první klan jen pro dospělé

11 comments in this topic

Recommended Posts

[BHW]
[BHW]
Players
38 posts
3,445 battles

Ahoj,

náš klan je přesně pro takový tip hráčů, kteří hledají trochu více, než pouhé brázdění temných vod v osamoceném koutu světa. Pro takové hráče, co si chtějí nezávazně na povinnostech a pravidlech zahrát s hráči lepších kvalit a najít i nové kamarády. U nás se hra stává určitým prostředníkem tvořící skvělou šanci, jak si po náročném dni odpočinout u pár bitev a popovídat si s ostatními kolegy z klanu. Při výběru nových kandidátu nejsou rozhodující zkušenosti, ani jeho flotila nebo úspěchy v dosavadním válčení. Zaměřujeme se především na povahu a slušné chování. Za zrodem tohoto klanu stojí velení, které má více jak 6 leté zkušenosti s vedením klanu v obdobné hře zvané World of Tanks ( klan již neexistuje, přesunuli jsme se na lodě). 

Proč je náš klan jiný a měl by tě zajímat?

Náš klan se odlišuje především ve způsobu přijímání nových kamarádů - všimněte si, že nehledáme hráče k doplnění volných míst, ale budoucí kamarády. Proto je pro nás důležité, abychom si vzájemně padli do oka - díky tomu se BHW stává skvělým zázemím pro obdobně smýšlející jedince.  Znalost souboje a smysl hry se dá postupem času naučit společnou hrou, chování člověka však nezměníme. Proto u nás nenajdete žádné děti, vulgární jedince, arogantní vejtahy ani nekomunikativní introverty. Náš klan rovněž nemá žádná pravidla spojená s docházkou nebo s vlastněnou technikou. Hra musí vždy zůstat hrou - to je základ. Také nepředpokládáme, že se nám ozve zájemce , který dopředu ví, že odehraje jednu bitvu měsíčně, v takovém případě klan nepotřebujete.

Máš nízké tiery?

Začínáš nebo naopak patříš k veteránům, co hledají skvělou partu lidí a nenásilnou formu hraní bez zbytečných pravidel? Dveře jsou otevřené - stačí nás navštívit na teamspeaku a hodit řeč nebo rovnou i pár bitev. Doporučujeme ve večerních hodinách.

Instaluj Teamspeak

Adresa –ts3.hicoria.cz:28007

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pokud budete mít jakékoliv problémy s instalací teamspeaku, napište do vlákna nebo soukromou zprávu a poradíme!!!!!!!!!!!!!!!!

Proč tě nevezmeme

Jseš moc mladý a není ti 18? Do klanu si pouštíme především rozumově vyspělé osoby, co nebudou svými výkřiky narušovat poklidný chod zaběhnutého systému a zároveň znérvózňovat či dráždit ostatní členy našeho týmu. I tak dáváme šanci, jelikož víme, že se občas najdou světlé výjimky. Používáš vulgarismy, nejsi ochotný používat ve večerních hodinách teamspeak ke komunikaci, jseš afektivní a vztekáš se? Rovnou to vzdej, o takové kamarády nestojíme.

Podmínky ke vstupu

Nebýt vulgární a neurážet ostatní

Nebýt extrémně cholerický, výbušný 

Mít od 18:00 do 23:00 zapnutý software Teamspeak ke komunikaci a být online. Stáhnout lze zde - TEAMSPEAK  / adresa - ts3.hicoria.cz:28007

Navštivte klanweb magazín na adrese http://bhw.clanweb.eu/

nebo facebook stránku

https://www.facebook.com/groups/2334046450168466/

Na nové kamarády se těší celý klan BHW - přidej se k nám

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,842 posts
14,126 battles
V 13. 7. 2019 v 15:22 chlumecky řekl/a:

zahrát s hráči lepších kvalit

Člověče na svých stránkách (magazínu) máš fungování mechaniky, buduješ klan lepších hráčů - ale já tě potkala včera na randomu. 

Stál jsi na respawnu bokem k lodím, já jakožto křižník 7km od tebe - bokem (torpím) - protože ty s Amagi střílíš HE pánubohu do oken - smutná podívaná.
CV tě sežralo dřív, než jsi byl potupně vytorpen - zamakej na sobě, hodně zdaru. :cap_like:

PS: Jo a jestli hledáš kamarády, česká komunita se na randomu zdraví v chatu. :Smile_honoring: (vyjma banánovníků)

• Funny 1
  • Bad 2

[BHW]
[BHW]
Players
38 posts
3,445 battles
On 7/16/2019 at 10:43 AM, LucyCZ said:

Člověče na svých stránkách (magazínu) máš fungování mechaniky, buduješ klan lepších hráčů - ale já tě potkala včera na randomu. 

Stál jsi na respawnu bokem k lodím, já jakožto křižník 7km od tebe - bokem (torpím) - protože ty s Amagi střílíš HE pánubohu do oken - smutná podívaná.
CV tě sežralo dřív, než jsi byl potupně vytorpen - zamakej na sobě, hodně zdaru. :cap_like:

PS: Jo a jestli hledáš kamarády, česká komunita se na randomu zdraví v chatu. :Smile_honoring: (vyjma banánovníků)

Jasně, pamatuji se na tebe - děcka pustily xbox a ten automaticky začal stahovat updaty a mě se celá bitva v tu ránu zalagovala....věř mě, že ani nevím, jak jsem se tam objevil a byl jsem rád, že jsem vystřelil i do těch oken :) 

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,842 posts
14,126 battles
Před 2 hodinami chlumecky řekl/a:

Jasně, pamatuji se na tebe - děcka pustily xbox a ten automaticky začal stahovat updaty a mě se celá bitva v tu ránu zalagovala....věř mě, že ani nevím, jak jsem se tam objevil a byl jsem rád, že jsem vystřelil i do těch oken :) 

oki beru - může se stát, ale popravdě dle tvých statů hrají děti asi častěji.
Nerýpu to nic - ale vždy si říkám, že šéf klanu má jít příkladem - sama jsem tím komplexem trpěla jako zástupce velitele svého klanu.
Toť vše. hodně štěstí a zas někdy v bitvě :Smile_honoring:

• Bad 2

[-R-R-]
Players
293 posts
7,761 battles

Omlouvám se, že spamuji náborové vlákno.

Myslel jsem si, že někteří " označení hráči " by měli spíše komunitu stmelovat, a né se vysmívat ponižovat, povyšovat.

Z toho co tu čtu opravdu cítím zakoplexovanýho člověka.

Ještě jednou se omlouvám, ale tohle mi hlava nebere...

P.S.: na případné hloupé a povyšující komentáře nebudu reagovat...

Přeji klanu BHV hodně úspěchů a zábavu ze hry

• Cool 1
  • Angry 1

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Nechcete to smazat a nechat jen úvodní příspěvek?
Jednak to sem nepatří a druhak je to úplně zbytečné...

• Cool 2

[BHW]
[BHW]
Players
38 posts
3,445 battles

Jen pro aktualizaci náboru potvrzujeme, že je nábor stále otevřen - už se k nám přidalo pár kvalitních a rozumných lidí, s kterými je fajn se tu a tam večer sejít a zahrát si pár bitev. 

[BHW]
[BHW]
Players
38 posts
3,445 battles

Po výpadku web opět funkční - je nás už 23 a stále nabíráme - i začínající hráče. 

[BHW]
[BHW]
Players
38 posts
3,445 battles

Nábor otevřen - jsme aktivním klanem účastnící se klanových bitev - vždy se scházíme k večeru. Navštivte náš magazín, v podpise je link. 

Players
37 posts
1,623 battles

Všechno by bylo ok,ale upřímně řečeno nikdy jsem tu ještě nepotkal hráče kterého by tu něco nenasr...a nezanadával si.. a to ne jen jednou.Pokud takový beránek existuje a já ho potkám tak ho pošlu k vám,ale tuhle hru mám rád a  zároveň mě neskutečně prudí a myslím,že i když nejsem nonstop nasírač tak prostě raději si zanadávám tady u lodí než aby jsem to ventiloval v reálu.Buď jak buď hodně štěstí...

• Cool 2

Sign in to follow this