Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MPosp

Čajový dýchánek

14 comments in this topic

Recommended Posts

Players
372 posts
5,314 battles

Zdravím. Mám dotaz a hledám, zda by mi někdo nedokázal odpovědět. Mezi plněnými výzvami na spodní části okna závěrečného hodnocení po skončení bitvy se mi zjevuje jedna, kterou nejsem schopen dohledat v přehledu aktuálních výzev a misí, abych si zjistil podrobnosti. Jmenuje se přibližně takto (přesně si to nepamatuji, nesedím u svého herního PC) "Poslední čajový dýchánek" a úkolem je zasáhnout 378x (nebo tak nějak) sekundárním dělostřelectvem. Ještě vím, že konečné datum je tam 22.7. Ale co nevím a zajímá mě - co je odměnou za splnění výzvy? ... čili zda má smysl trápit se s bitevkama :-)
Předem děkuji za odpověď, pokud jí někdo zná.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,832 posts
14,076 battles

Na jednom starsim uctu jsem taky nedavno objevila mise ktere jsou asi starsi ale nikde je nemuzu najit. Uz jsem se na to chtela ptat ale hlava derava.... 

@YabbaCoe

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,662 posts
5,244 battles
9 minutes ago, MPosp said:

Zdravím. Mám dotaz a hledám, zda by mi někdo nedokázal odpovědět. Mezi plněnými výzvami na spodní části okna závěrečného hodnocení po skončení bitvy se mi zjevuje jedna, kterou nejsem schopen dohledat v přehledu aktuálních výzev a misí, abych si zjistil podrobnosti. Jmenuje se přibližně takto (přesně si to nepamatuji, nesedím u svého herního PC) "Poslední čajový dýchánek" a úkolem je zasáhnout 378x (nebo tak nějak) sekundárním dělostřelectvem. Ještě vím, že konečné datum je tam 22.7. Ale co nevím a zajímá mě - co je odměnou za splnění výzvy? ... čili zda má smysl trápit se s bitevkama :-)

Pokud to jde splnit v co-opu vem Tirpa nebo Bismu a vlet mezi enemáky . Uspěch zaručen , víc jak dvě bitvy s tím nestrávíš 

• Cool 1

Players
372 posts
5,314 battles
13 minutes ago, Stratos_HF said:

Pokud to jde splnit v co-opu vem Tirpa nebo Bismu a vlet mezi enemáky . Uspěch zaručen , víc jak dvě bitvy s tím nestrávíš 

Jasně, chápu, ale ... jednak německou VIII ještě nemám, nejdál mi aktuálně dostřelí Gneisenau (8km) a za druhé nedokážu hrát tímto sebevražedným stylem za účelem plnění nějakého úkolu. Jak začne bitva, hned vyplňuji hluchá místa a hraju na týmové vítězství. Tohle v sobě marně lámu odjakživa ... :Smile_hiding:

EDIT : Přesto díky za doporučení, asi to zkusím skousnout a pošlu jí tam ...

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,669 posts
23,511 battles

Snažně prosím pokračuj v hraní na win a kašli na mise, které tě nutí hrát jinak :Smile_honoring:
Jinak většina těchto absurdních misí lze splnit v co-opu. Vím. Je to nuda, ale účel to splní a máš to hotové za deset minut.
No a @YabbaCoe tohle připomělo starej... řekněme bug.
Zaprvé jsou tady skryté mise a za druhé v pobitevní tabulce je sice vidět pokrok v misích, ale už je nelze rozkliknout (prostě otevřít danou misi) a zjistit více infa. Další ze stovek WG nedodělků. Šlo by to nadhodit jako bug? Sice nevím zda lze lenost developerů označit jako bug, ale....

• Cool 2

Players
205 posts
30,866 battles
Před 56 minutami MPosp řekl/a:

To je nariadenie z divokej vlny, hneď prvý týždeň.

• Cool 2

[WG]
WG Staff
4,124 posts
4,342 battles
1 hour ago, MPosp said:

Přesně, jak píše Smil, jedná se o mise z Divoké vlny, které najdeš po kliknutí na obrázek v levé části obrazovky v přístavu. Viz:

Spoiler

0efe09c8589e166eecc0ff65bacce5cd.png

9b0d01ee41b2757fcb07ed32d2654a39.png

Nemusíš to splnit v jedné misi, ale v libovolném počtu a samozřejmě také se ti to plní automaticky...

Players
372 posts
5,314 battles
Just now, YabbaCoe said:

Přesně, jak píše Smil, jedná se o mise z Divoké vlny, které najdeš po kliknutí na obrázek v levé části obrazovky v přístavu. 

Nemusíš to splnit v jedné misi, ale v libovolném počtu a samozřejmě také se ti to plní automaticky...

Děkuji. Přesně tam jsem to hledal, opakovaně, nenašel. Lezl jsem tam teď často si kontrolovat postup s Texasem. Mám tam cca +- kolem 15-ti různých misí, většinou ty postapokalyptické (které neplním, neb mě nezajímají), ale tahle právě ne. Proto jsem tady žmoulaje čepici v ruce ...

• Funny 2

[WG]
WG Staff
4,124 posts
4,342 battles
12 minutes ago, MPosp said:

Děkuji. Přesně tam jsem to hledal, opakovaně, nenašel. Lezl jsem tam teď často si kontrolovat postup s Texasem. Mám tam cca +- kolem 15-ti různých misí, většinou ty postapokalyptické (které neplním, neb mě nezajímají), ale tahle právě ne. Proto jsem tady žmoulaje čepici v ruce ...

Asi tě nechápu... kde to prosímtě hledáš a nenacházíš? Můžeš prosímtě pro jistotu udělat screenshot podobný, jak který jsem udělal já? po rozkliknutí toto obrázku s tou pilou kolem hlavy býka?

• Cool 1

Players
372 posts
5,314 battles
3 minutes ago, YabbaCoe said:

Asi tě nechápu... kde to prosímtě hledáš a nenacházíš? Můžeš prosímtě pro jistotu udělat screenshot podobný, jak který jsem udělal já? po rozkliknutí toto obrázku s tou pilou kolem hlavy býka?

Aha. Děkuji za obrázek. Myslím, že teď to najdu - až budu u svého herního PC, cca za dvě hoďky. Na obrázek mě opravdu nenapadlo klikat, lovil jsem to v tom menu pod ním u položky "Výzvy a mise" nebo tak nějak se jmenuje ... zde bych to fakt nehledal. :Smile_facepalm:
Jsem holt už do starého železa, ze staré školy, kde bylo všechno v textových menu ... však ani placatej telefon nemám, to nedávám, zamrzl jsem na tlačítkách a tak už to zůstane. :Smile_glasses:
Děkuji znovu za objasnění a ještě napíšu, až to najdu.

• Cool 1

Players
372 posts
5,314 battles
1 hour ago, YabbaCoe said:

Je to tam, děkuji! :cap_horn:

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
On 7/12/2019 at 1:49 PM, MPosp said:

Aha. Děkuji za obrázek. Myslím, že teď to najdu - až budu u svého herního PC, cca za dvě hoďky. Na obrázek mě opravdu nenapadlo klikat, lovil jsem to v tom menu pod ním u položky "Výzvy a mise" nebo tak nějak se jmenuje ... zde bych to fakt nehledal. :Smile_facepalm:

Měl jsem stejný problém.
To je taková WG úchylka.
Máme několik typů misí (myslím že jich je 5 (osobní, akce, výzvy, kampaně, nařízení)  a protože jich je tolik, tak musí být na 3 místech ve hře, protože mít to pod jednou záložkou, tak bychom si zdaleka tak nezaklikali.:cap_wander:

P.S.: Mise na sekundárky se plní v coopu. Enemy lodě jedou přímo vpřed, takže nastavíš autopilota proti nim a jdeš dělat něco užitečného, tohle naštěstí zvládne herní automatika plnit sama.

• Cool 2

Players
26 posts
7,600 battles

Robí niekto videá o lodiach na youtube bez komentárov?  Len čistá hra bez zbytočných kecov a hudby.  Rád by som si pozrel nejaké nové lode,  ako fungujú, ako sa s nimi hrá, čo dokážu a na to nepotrebujem komentár.

Všade sú len zbytočné autorove komentáre alebo debilná hudba a videá len s čistou hrou,  bez hudby nemôžem nájsť.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,429 posts
342 battles
Před 15 minutami satess řekl/a:

Robí niekto videá o lodiach na youtube bez komentárov?  Len čistá hra bez zbytočných kecov a hudby.  Rád by som si pozrel nejaké nové lode,  ako fungujú, ako sa s nimi hrá, čo dokážu a na to nepotrebujem komentár.

Všade sú len zbytočné autorove komentáre alebo debilná hudba a videá len s čistou hrou,  bez hudby nemôžem nájsť.

https://www.youtube.com/user/pzkpasch

• Cool 1