Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.6 - Hodnocenné bitvy

6 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,139 posts
4,342 battles

Kapitáni! :Smile_medal:

Hodnocenné bitvy se vracejí! Tentokráte proběhnou na IX tieru!

Co na ně říkáte? Jak se vám daří?

[IDDQD]
Alpha Tester
3,669 posts
23,511 battles

Tý jo. Budu první kdo se k tématu vymáčkne? To je také svého druhu recenze :Smile_teethhappy:.
K RB.
Je někdo kdo se bude snažit o R1? Já v pár bitvách dal R11 a tím to pro mě končí, neb bych prodělal ukrutné množství vlajek pro nic za nic.
Jinak v těch pár bitvách mě nejvíce zaujal MM. Situace, kdy jedna strana měla třeba tři radary a druhá žádnej byla normální a výsledek byl pak většinou danej.
Já jezdil Blacka, takže jsem se relativně bavil i když potracenek je čím dál více a v RB je to znát fest.
Jak to vidí ostatní?

[IDDQD]
Korzár
2,430 posts
343 battles

Pořád to stejné dokola.. Žádná motivace k hraní. Jedním slovem nuda. Asi není třeba vícero psát.

[PPH]
Players
606 posts
13,967 battles

Rank 10 a stop.. pohnout se níž... nemožné... buď mě to hází z5 na 11... nebo držím při prohře hvězdu... a bez vidiny záchytu k dohrabání.. nasr... ehm nakašlat...

Pozn - hrál jsem vše možné - kvůli prachům na mise - tj Missouri, Georgia, Musashi, Kronshtad, DM Donskoi, Roon.... a musím říct že zahrát  solidně se dá skaždou lodí.. za mě jsou T9 fajn volbou ( jen mě vždy překvapuje množství Kitakaze, což je loď kterou osobně nechápu)

Players
5,004 posts
30,207 battles

Proč WG neudělá RB na 2 ligy ? Pro hráče do WR <50% a pro hráče s WR >=50 ? Odlisit samozreme cenami.

Pro trosku lepsi hrace to musi byt utrpeni hrat - později asi absolutní nechuť. Prijde mi to, jako by fotbalisti  horni dolni chteli byt zarazovani do tymu mezi ligove hrace, aby nebyla diskriminace. Jasne, WR nerika vse, ale z dlouhodobeho hlediska to neco vypovida, zvlast kdyz tito jedinci maji prumerne dmg 20-25k - asi by spise meli jit hrat tetris (jestli by to na jejich myšlení nebylo moc rychlé).

Koukal jsem na pár streamů a je to nadhera videt.

- nobíci s bitevkami bokem na enemy bitevky, strilejici soustavne za lod, protoze neumi predmirovat - ale oni nejsou schopni ani korekce pro dalsi salvu

- absolutní neznalost principu epicentra (btw - to by tam z toho duvodu snad ani byt nemelo)

- 2 inteligenti v DD (39% a 42%) se po startu seberou a odjedou na vzdalenou bazi (jeste do chatu pisi opovrzlive odpovedi, kdyz je tym zada o zmenu) kde okamzite chcipnou a je to pak 0:2 na DD ?

- hrac s 40%WR ma jedinou T9, získanou zrejme jako  "Alaska pro hodnocene bitvy" za 1617,- objizdejici s radarem okraj mapy.

• Cool 3

[WG]
WG Staff
4,139 posts
4,342 battles

Kapitáni!

Jelikož již zítra přijde aktualizace 0.8.7., tak zavírám toto vlákno a přesouvám do archivu. Děkuji za vaše názory a za pochopení :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.