Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.6 - Všeobecná zpětná vazba

60 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,347 battles

Kapitáni! :cap_viking:

Aktualizace 0.8.6 přichází do World of Warships!

Informace o tom, co tato aktualizace přináší najdete v článku Zpravodaje vývojářů 0.8.6. 

Konkrétní věci můžete diskutovat v těchto vláknech:

Francouzský cyklus

Mapa Crash Zone Alpha

Hodnocenné bitvy

a

Hlášení chyb

Jak se vám tato aktualizace líbí? Napište nám svou zpětnou vazbu!

Players
375 posts
2,456 battles

Jsem rád, že u Nelsona nebyla zvýšena citadela, protože to by ji WG mohlo udělat už i v komínu ... 

Udělá se něco s Nelsonem ohledně ochrany citadely ze zadní strany? Nebo tam bude mít míň oceli než třeba Murmansk. Někde jsem se ladění lodí zachytil argument něco o historičnosti, tak prosím ať se WG nad Nelsonem zamyslí, protože to, že měla pomalou rychlost bylo důsledkem toho, že hodně výtlaku padlo právě na pancíř a nezbylo tak na výkonnější kotle ...tak určitě neměla zezadu díru jako selka pod sukní :cap_tea:

Chápu, že tato loď nemůže být tak dobrá jako historicky dobře naladěné ruské bitevky, ale .... :cap_yes:

[IDDQD]
Players
2,095 posts
20,243 battles

na zadek chytá citadely (alespoň na blízko) většina bitevek, některý víc, některý míň. Tenkrát jsem to zkoušel v tréningovce a třeba yamato na zadek vycitadeluje kde co. viz.: 

Players
375 posts
2,456 battles

Nelson tu citadelu chytá i na 20 km protože vzadu má snad jen 16 mm ... nebo tak něco podobného.

Prostě díra ...

Jamato problém ze zádí znám z doby, kdy jsem ho měl na prvním účtu. Ale byl tak citlivý na zadek jako Nelson ... u Nelsona když se otočím zády k enemy, tak můžu rovnou pustit vodu do podpalubí :cap_book:

[SALIS]
Moderator
613 posts
15,145 battles
2 hours ago, Kulica said:

Jsem rád, že u Nelsona nebyla zvýšena citadela, protože to by ji WG mohlo udělat už i v komínu ... 

Udělá se něco s Nelsonem ohledně ochrany citadely ze zadní strany? Nebo tam bude mít míň oceli než třeba Murmansk. Někde jsem se ladění lodí zachytil argument něco o historičnosti, tak prosím ať se WG nad Nelsonem zamyslí, protože to, že měla pomalou rychlost bylo důsledkem toho, že hodně výtlaku padlo právě na pancíř a nezbylo tak na výkonnější kotle ...tak určitě neměla zezadu díru jako selka pod sukní :cap_tea:

Chápu, že tato loď nemůže být tak dobrá jako historicky dobře naladěné ruské bitevky, ale .... :cap_yes:

Jen tak mimochodem ona ta výška té citadely nad hladinou celkem odpovídá skutečnosti (protože reálně to nebyla zas tak důležitá vlastnost), a ten boční plát apod. má velmi silný jenže hra se odehrává na naprosto odlišné vzdálenosti takže pancíř nefunguje tak jak měl ve skutečnosti... Ale je možný, že aspoň proti některým citadelám zezadu by pomohl ten zadní pás i s tou nižší palubou i ve hře... :cap_hmm:

Spoiler

File:Nelson class battleship armour layout.svg

• Cool 1

[ATOM]
[ATOM]
Players
8 posts
18,227 battles

Zdravim je to peknej podvod dle obrazku ohledne premioveho kontejneru ma vypadnout jedna mise a nevypadlo nic ze 3 premiovich, zbytecne utraceni dublonu . Bud je blbe popis na strankach a nebo se podvadi .Uz z letadlovek mi nic nevypadlo a ted zas. zadna mise ani s obycejnych ani s premiovich kontejneru mise nepada jsem pekne vytocenej. Bud at je popis zpravne, ze mozna sance je 0,9% a ne ze + mise na lod to znamena ze ma jedna z nich padnout pripravili me o 3*750 dublonu . ZA... WG. Obrazek hovoriu jasne premiovy kontos ´mise

image.thumb.png.df71ceddc07fbe3fcc50d14b14c1169b.png

• Funny 1
  • Bad 1

[_CSR_]
[_CSR_]
Players
17 posts
8,854 battles

To fakt čekáš že ti ze tří prvních kontíků vypadnou mise? Ty Skrblíku 😂 To by byl blbý kšeft pro WG...

Players
1,627 posts
4,330 battles

Je to tam jasne napsany, vyssi sance na padnuti .

Ja mam 1 los v loterii a ty 2+. 

Kdo ma vyssi sanci vyhrat? Ja nebo Ty.

Kdyz vyhraju ja a ty ne, je to podvod?

Mel jsi vyssi sanci vyhrat z 2+ jako ja s jednim, nebo ne?

Mel.

Ale to neznamena, ze musis vyhrat.

Hral jsi nekdy nejakou hru s kostkou s cisly?

Tak tam uvidis v realu co je to pravdepodobnost.

Ten kdo haze 2x ma vyssi sanci, vetsi pravdepodobnost vyhrat jako ten co haze jednou.

Ale to neznamena, ze musi vyhrat.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,634 posts
12,696 battles
On 7/28/2019 at 8:14 AM, ridente said:

Zdravim je to peknej podvod dle obrazku ohledne premioveho kontejneru ma vypadnout jedna mise a nevypadlo nic ze 3 premiovich, zbytecne utraceni dublonu . Bud je blbe popis na strankach a nebo se podvadi .Uz z letadlovek mi nic nevypadlo a ted zas. zadna mise ani s obycejnych ani s premiovich kontejneru mise nepada jsem pekne vytocenej. Bud at je popis zpravne, ze mozna sance je 0,9% a ne ze + mise na lod to znamena ze ma jedna z nich padnout pripravili me o 3*750 dublonu . ZA... WG. Obrazek hovoriu jasne premiovy kontos ´mise

image.thumb.png.df71ceddc07fbe3fcc50d14b14c1169b.png

Ach jokdy se lidi nauci cist respektive porozumet psanemu textu? :fish_palm:

Kde presne je napsano ze "premiovy kontik ma zaruceno ze z nej padne mise na lod" ?  Ja tam vidim jen ze je sance na to ze z neho vypadne a ta je vetsi nez u normalniho.

• Cool 2

[POFF]
Beta Tester
10 posts
8,903 battles

Pánové a dámy, můj příspěvek se ani tak neváže na aktuální verzi hry, to je problém hry minimálně od reworku CV's. Jde o autopilot lodí, který stojí opravdu za vyližprdel. Jak je možný, že pošlu loď na trasu, kde nejsou potřeba žádný šílený kormidelní úkony, v prostoru vytyčený dráhy se nevyskytuje ostrov, nedej bože pevnina, ale loď mi i přesto zakotví v nejbližším palmovým háji? Řeší tohle WG, nebo to je ojedinělej problém?? Odpovídat asi netřeba, podle reakcí dalších hráčů to ojedinělý zdaleka není, ale rád bych slyšel, že lodě budou konečně dodržovat trasu danou autopilotem a přestanou trolit naprosto debilním uhýbáním od lajny, kterou jí na mapě narýsuju. Díky předem alespoň za odpověď, třeba je chyba na mojí straně, ale nějak jsem na ní, při vší snaze, nepřišel.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,841 posts
14,116 battles

Možná už to bylo minulý patch, zmínka padla asi jen v eng foru. Když je založen komunitní kanál ve hře a je tam větší počet lidí (nelze říct kolik) - lidé vidí jen sami sebe.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,841 posts
14,116 battles
V 5. 8. 2019 v 17:03 febrik řekl/a:

Pánové a dámy, můj příspěvek se ani tak neváže na aktuální verzi hry, to je problém hry minimálně od reworku CV's. Jde o autopilot lodí, který stojí opravdu za vyližprdel. Jak je možný, že pošlu loď na trasu, kde nejsou potřeba žádný šílený kormidelní úkony, v prostoru vytyčený dráhy se nevyskytuje ostrov, nedej bože pevnina, ale loď mi i přesto zakotví v nejbližším palmovým háji? Řeší tohle WG, nebo to je ojedinělej problém?? Odpovídat asi netřeba, podle reakcí dalších hráčů to ojedinělý zdaleka není, ale rád bych slyšel, že lodě budou konečně dodržovat trasu danou autopilotem a přestanou trolit naprosto debilním uhýbáním od lajny, kterou jí na mapě narýsuju. Díky předem alespoň za odpověď, třeba je chyba na mojí straně, ale nějak jsem na ní, při vší snaze, nepřišel.

Je to na programu řešení - zas - prý. Vydrž :Smile_great:

• Cool 1
  • Boring 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,669 posts
23,564 battles
Před 13 minutami LucyCZ řekl/a:

Možná už to bylo minulý patch, zmínka padla asi jen v eng foru. Když je založen komunitní kanál ve hře a je tam větší počet lidí (nelze říct kolik) - lidé vidí jen sami sebe.

Ten problém je tuším odjakživa. Pokud do kanálu přijde vícero lidí není je vidět. A vzhledem k tomu, jak moc v háji je celkově chat, friendlist a vše okolo a jak dlouho se o tom jen mluví, tak se to nikdy nezmění. Nevěřím tomu. Pro WG z toho nejsou okamžité prachy tak co by se snažili...

[-R-R-]
Players
292 posts
7,761 battles

Tak něco do zpětné vazby taky. 

Mě osobně se hra líbí a baví mě. Každá hra má své vlastní bugy a tak nějak jsem si na to zvyknul. 

Píšu to sem aby si WG nemyslelo že se tu jen brečí. Taky nějakéj pozitivní komentář ne jen negace... 😜 

Za mě WG palec 👍 

• Cool 1
  • Boring 1
  • Bad 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,841 posts
14,116 battles
Před 2 hodinami Rozzyr řekl/a:

Mě osobně se hra líbí a baví mě. Každá hra má své vlastní bugy a tak nějak jsem si na to zvyknul. 

Píšu to sem aby si WG nemyslelo že se tu jen brečí. Taky nějakéj pozitivní komentář ne jen negace... 😜 

Za mě WG palec 👍 

Tady se nepochlebuje, tady se hází realné chyby a bugy. To znamená opravit něco co nefunguje. Na slzné témata je vlhká zpovědnice a tvé correctalní vjemy je jen lupen na letadlo za Viktorem. Napiš chowisovi on ti půjčí prachy. 

• Boring 2
  • Bad 1

Players
342 posts
4,897 battles
Před 3 hodinami Rozzyr řekl/a:

Za mě WG palec 👍 

Asi to nevíš, ale WG se nikdy nechválí a to z moc dobrých důvodů...

Testuje se aktualozace a reakce lidí je následovná:

1) hráči nadávaj > WG: nezájem

2) hráči hodně nadávaj > WG: nezájem

3) 50 stránek výhružnejch příspěvků na ruským fóru během prvního dne

> WG ve WoT: sereme na to

> WG v WoWs: přejmenovat (někdy i vícenásobně jako paragonový systém>NTC>RB), vydat prohlášení jak je pro ně zpětná vazba důležitá a vydat stejně

4) hráči to chválí > WG: to je podezřelý, musíme to nerfnout...

Takže ponaučení NIKDY NECHVAL WGČKO!!!

• Cool 1
  • Boring 1

[-R-R-]
Players
292 posts
7,761 battles

Nechápu proč bych nemohl mít pozitivní komentář ke hře. 

Hru hraji a líbí se mi, tak proč bych nemohl říci že se mi to líbí. 

Naopak si myslím, že pokud bych pořád brečel jak je to a to špatné a na hře byl zavislej a byla by to pro mě nejdůležitější věc na světě. Tak si myslím že je to na 😷 doktora... 

• Cool 2

Players
372 posts
5,324 battles

Pochvalou je to, že hru vůbec zapneš - stejně jako když vlezeš do svého oblíbeného (kamenného) obchodu, ač je ulice plná konkurence.

• Cool 1

Players
48 posts

ehm...vlákno se jmenuje zpětná vazba.... takže pokud je pozitivní, asi by bylo vhodné napsat co přesně, zejména pokud došlo ke zlepšení oproti minulé verzi...sorry za OT...

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,189 posts
4,347 battles
Před 23 hodinami Jimmy_Carter řekl/a:

ehm...vlákno se jmenuje zpětná vazba.... takže pokud je pozitivní, asi by bylo vhodné napsat co přesně, zejména pokud došlo ke zlepšení oproti minulé verzi...sorry za OT...

Děkuji. Máš naprostou pravdu s tím, že vlákna v této sekci jsou především pro účely sběru zpětné vazby. Čili jakýkoliv adresný komentář pomáhá především mě porozumět, které věci a jakým způsobem adresovat. Budu se opakovat, ale vzkazy typu: Moc vodky, všechno je na **** mi absolutně nepomůže a vlastně potažmo ani vývojářům, jelikož z toho nejde vyčíst, co konkrétně je dobře, či především špatně. V tomto vlákně jde samozřejmě i hledání chyb, ale především o sdělení vlastního názoru a poznatků na danou poptávanou věc. 

WG naslouchá, pokud je čemu naslouchat. 50 stránek nadávek ničemu nepomůže, pokud to není adresné. Akorát to jen rozezní alarm, že je něco špatně, ale vlastně se nedozvíme co konkrétně je špatně, když to nikdo neřekne. Abych dal názorný příklad, který tu byl zmíněn:

NTC, čili RB. Představil se nápad a všechny fóra, chaty, SM spálil rage, který však z 90% byl "Cancel NTC" a nic víc k tomu. Samozřejmě bylo vidět, že hráči nadávali prakticky jen na to, že NTC prakticky umožnilo (i za užitím peněz přes FreeXP) vlastně zvýšit poměrně podstatně bojovou efektivitu jednotlivých lodí. Což bylo špatně. Proto se nápad prakticky okamžitě stáhl pro rework. Proto také po všech fórach pak přišla iniciativa ke sběru nápadů, jak by vlastně odměny za tento systém měly vypadat. Všude možně se shromáždily názory, že by tam měly být lodě, jakékoliv vizuální úpravy lodí, či signály atd. Tím pádem přišlo reworkované NTC s názvem RB, kde oznámena cena je momentálně Colbert a stejně tak se oznámilo i zařazení bitevky Ohio a v budoucnu se počítá se zařazením dalších věcí, nic, co by se rovnalo legendárním modulům, či cokoliv co by měnilo bojovou efektivitu lodí. Ohledně legendárních modulů, tam následně pravděpodobně také proběhne jistý rework, ale jakým způsobem a kdy, to zatím není jisté. 

Players
372 posts
5,324 battles

Omlouvám se, ale prosím o vysvětlení zkratek NTC, RB a SM.
Jako občasný hráč nemám zažité výrazy, které těm, co jsou tu denně, stačí servírovat ve zkratkách. Čtení některých příspěvků je pak povýšené na úroveň fantazie, kam si člověk může namísto neznámých zkratek dosadit co ho napadne ... :Smile_Default:
Předem děkuji.

[T-N-T]
5,634 posts
12,696 battles
1 hour ago, MPosp said:

Omlouvám se, ale prosím o vysvětlení zkratek NTC, RB a SM.
Jako občasný hráč nemám zažité výrazy, které těm, co jsou tu denně, stačí servírovat ve zkratkách. Čtení některých příspěvků je pak povýšené na úroveň fantazie, kam si člověk může namísto neznámých zkratek dosadit co ho napadne ... :Smile_Default:
Předem děkuji.

NTC - Naval training center

RB - Research bureau (prejmenovane NTC)

SM - Social Media alias Facebook Twitter atd

• Cool 1

[T-N-T]
5,634 posts
12,696 battles
2 hours ago, YabbaCoe said:

Děkuji. Máš naprostou pravdu s tím, že vlákna v této sekci jsou především pro účely sběru zpětné vazby. Čili jakýkoliv adresný komentář pomáhá především mě porozumět, které věci a jakým způsobem adresovat. Budu se opakovat, ale vzkazy typu: Moc vodky, všechno je na **** mi absolutně nepomůže a vlastně potažmo ani vývojářům, jelikož z toho nejde vyčíst, co konkrétně je dobře, či především špatně. V tomto vlákně jde samozřejmě i hledání chyb, ale především o sdělení vlastního názoru a poznatků na danou poptávanou věc. 

WG naslouchá, pokud je čemu naslouchat. 50 stránek nadávek ničemu nepomůže, pokud to není adresné. Akorát to jen rozezní alarm, že je něco špatně, ale vlastně se nedozvíme co konkrétně je špatně, když to nikdo neřekne. Abych dal názorný příklad, který tu byl zmíněn:

NTC, čili RB. Představil se nápad a všechny fóra, chaty, SM spálil rage, který však z 90% byl "Cancel NTC" a nic víc k tomu. Samozřejmě bylo vidět, že hráči nadávali prakticky jen na to, že NTC prakticky umožnilo (i za užitím peněz přes FreeXP) vlastně zvýšit poměrně podstatně bojovou efektivitu jednotlivých lodí. Což bylo špatně. Proto se nápad prakticky okamžitě stáhl pro rework. Proto také po všech fórach pak přišla iniciativa ke sběru nápadů, jak by vlastně odměny za tento systém měly vypadat. Všude možně se shromáždily názory, že by tam měly být lodě, jakékoliv vizuální úpravy lodí, či signály atd. Tím pádem přišlo reworkované NTC s názvem RB, kde oznámena cena je momentálně Colbert a stejně tak se oznámilo i zařazení bitevky Ohio a v budoucnu se počítá se zařazením dalších věcí, nic, co by se rovnalo legendárním modulům, či cokoliv co by měnilo bojovou efektivitu lodí. Ohledně legendárních modulů, tam následně pravděpodobně také proběhne jistý rework, ale jakým způsobem a kdy, to zatím není jisté. 

Tak aktualne nejvetsi vytka proti NTC/RB je nutnost resetovat respektive smazat jiz vyjezdene lode. To jde vetsine veteranu (a asi vetsine ostatnich hracu) proti srsti.

Proste se nam nechce prichazet o pracne vyjezdene lode.

Casty navrh zmeny/vylepseni je misto resetu nic dat moznost koupit trebas za kredity/freeXP/cokoliv jineho sadu retezovych misi(dalsi mise se ti odemkne az po dojezdeni predesle) ci nejakou kampan kde by byl kazdy krok pevne svazan s danym tierem. Tedy prvni krok odjezdit mise s t3 lodi daneho stromu/vetve  a az potom se ti odemkne mise na t4 . . .

Tohle by zachovalo zamer WG primet hrat hrace ruzne tiery a zaroven utracet vybranou komoditu. A zaroven by se odstranil ten "cerveny hadr" v podobe resetu na ktery tu skoro vsichni nelichotive reaguji.

PS: v podstate to same jsem tu uz psal asi trikrat.

• Cool 4

Beta Tester, In AlfaTesters
204 posts
5,665 battles

Akoze to vyzkumne centrum a resetovanie linky je asi najvecsia blbost co som takto videl. Ked chcete aby ludia hrali low tiery, staci sa inspirovat tankami a to, ze by bola moznost zapnut zrychleny vycvik na elitnych (i premiovych) lodiach a i nepreskoleny kapitan by tak dostaval kapitanske skusenosti (neviem ako to je na tankoch, roky nehravam). A preskolenie kapitanov na tieto lode by bolo tiez o to rychlejsie. Ako naozaj sa dodnes cudujem preco na tankoch je zrychleny vycvik a na lodiach nie

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.