Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
____COLIN____

NAGŁE Spadki fpsów w grze (do13) co zrobić?

6 comments in this topic

Question

Players
16 posts
17,054 battles

Co jakiś czas w bitwach losowych i nie tylko mam problem że podczas rozgrywki spadają fpsy i bardzo obraz jest niestabilny (pokaz slajdów)  to trwa kilka sekund i wraca na poziom 50/40 fpsów.

Próbowałem ustawić komp. pod wydajność do tej gry , próbowałem ustwić jak najniższe wymagania graficzne dalej to samo. Jeśli ktoś wie jak to naprawić prosze o kontakt.  screen (lewy górny róg).

shot-18.12.31_20.16.05-0244.jpg

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[ISEN]
Moderator
4,799 posts

Sprawdź działanie programów obciążających dysk twardy - np. antywirusa. W momencie włączenia takiego programu WoWs przestaje działać płynnie, bo wymaga dość dobrego dostępu do dysku twardego. Mogą to być także jakieś aktualizacje w tle, a nawet przeglądarki odświeżające zawartość okna.

• 0
[HOB]
Moderator
1,808 posts
7,561 battles

Coś się gra sypie od 8.1, bo wcześniej to śmigała na tym samym "zewnętrznym" obciążeniu. Ostatnie parę tygodni problem występuje rzadziej, ale wciąż raz na parę bitew się powtarza.

Można wysłać DXDiaga do supportu z krótkim opisem (uprzedzam że postępowanie wedle ich wskazówek to tylko strata czasu) i czekać na ruch ze strony WG.

• 0
[MORIA]
Players
7,341 posts
36,539 battles

Mnie za to przeszkadza randomowy freeze że nawet myszka mi się zawiesza, reset kompa musi być. Od 0.8.5 już 2 razy miałem. 

• 0
[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,755 battles

O!! A już myślałem że to tylko mój komp dostaje miesiączki na randomach, podkreślam - randomach, zwykle wpuszcza mnie do rozgrywki ostatniego, skoki ping  33 - 200, 300, skoki fps. Internet sprawdzam gdy mam problemy w WoWs, ping zwykle 19 - 24, prędkość 25 - 37 Mb/sek - są wahania bo to WiFi.

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
181 posts
18,046 battles
On 7/10/2019 at 7:04 PM, Colin92q said:

Co jakiś czas w bitwach losowych i nie tylko mam problem że podczas rozgrywki spadają fpsy i bardzo obraz jest niestabilny (pokaz slajdów)  to trwa kilka sekund i wraca na poziom 50/40 fpsów.

Próbowałem ustawić komp. pod wydajność do tej gry , próbowałem ustwić jak najniższe wymagania graficzne dalej to samo. Jeśli ktoś wie jak to naprawić prosze o kontakt.  screen (lewy górny róg).

Mam podobne objawy, jak w tle jest otwarta przeglądarka z Youtube lub Netflix. Nawet gdy odtwarzanie filmu jest zastopowane.

Zamknięcie przeglądarki przywraca płynność momentalnie.

Sign in to follow this