Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

X Kléber

3 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
2,095 posts
20,240 battles

tři plusy: rychlost, rychlý torpéda, dobrý AP

milion mínusů: žádný smoke, strašný spot (od letadel na 3,9km...) 7km, krátký torpéda vzhledem ke spotu - 8km, malý dpm bez reload boosteru, žádný heal, žádná baráž/slabá protiletadlová, neobratný, velký, žádný hydro, pomalý otáčení děl, žádný armor a všechno ostatní na co jsem zapomněl. 

Dneska jsem mu dal šanci na 6 her. Pokud s ním něco neudělají (např. výrazný buff spotu) tak už na něj nesáhnu. V divizi s dalším DD, který by spotovalo by to možná nějak šlo. Ale pořád nevidím důvod proč si vybrat tuhle loď místo jiných T10 DDček. Když budu chtít střílet a podporovat DD před sebou jsou tu mnohem lepší volby. Khaba sice taky nemá v gunbuildu smoke, nemá použitelný torpéda, ale jeho 50mm armor + heal dělá svoje. Haragumo má smoke, slušný torpéda s delším reloadem, použitelný spot, ale k tomu hlavně brutální dpm 100% času. Na capování může Kleber zapomenout, jedině rush do enemy DDčka, jenže i se svojí rychlostí než ho naspotuje tak dostane od nepřátel hroznou sodu a nepřítel si potom hodí jen smoke. Na střílení z dálky na Khabarovsk nemá. Jediný co se dá nějak obstojně dělat je jezdit v 1km okně a pouštět torpéda...což jde jen do pushujících lodí nebo když se jede bok po boku a navíc je to možný až pozdější fázi hry kdy už je hra většinou rozhodnutá nebo když je na flanku kde jsem DDčko dole. Že si jednou za 2min pustím na pár vteřin reload booster na děla to nezachrání. Přehrát skoro jakýkoliv DD je jen o blbosti druhý strany. Za mě nejslabší T10 DDčko bez velkýho vlivu na průběh hry. Nafarmit nějaký damage dokáže, ale ne ve chvíli kdy je to potřeba. Na low tierech se mi FR DDčka docela líbily, ale na T10 kde jsou lodě přesný, skoro v každym týmu radary + letadlovky + skoro všechny DDčka 1km+ výhoda ve spotu....prostě ne, hrozná loď.

To radši DDčko bez torpéd (Friesland) než tuhle bagetu bez ničeho. Nepamatuju, že bych z nějaký lodě byl takhle zklamanej a to, že je to vrchol stromu to jen umocňuje.  

Koukám, že když byl Kleber ve WIP tak měl spot 6,3km...:Smile_sceptic:...to by byla trochu jiná hra a chápu, že ho označovali jako zábavnou loď, 7km je prostě moc na T10.

• Cool 2

[IDDQD]
Players
252 posts
10,728 battles

No, časy se mění a vylepšili mu spot na 7.8 km :Smile_teethhappy::Smile_facepalm:

Sign in to follow this