Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

IX Mogador

16 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Players
2,095 posts
20,243 battles

nazývat 1900xp jako carry když skoro celý tým má 1k+ xp je dost optimistický :) Co tam vidím je farmení bitevek na dálku a doklepávání skoro mrtvejch lodí. Přesně tenhle playstyle umí rusáci a umí ho líp podle mě. Možná to ale bude možnost jak ty bageťáky hrát, na začátku jako rusáci farmit bitevky na dálku, v pozdější fázi hry jít blíž a víc torpit, a když budou zbývat HPčka tak i něco přestřílet.   

• Cool 2

Players
372 posts
5,324 battles

No minimálně dvě lodě v té první části doklepávat mohl a nechal je být, takže to zrovna nemusí být pravidlo, ale každopádně měl kliku, že se na něho vyšichni vyprdli a on si tam nastřílel minimálně polovinu těch HP úplně v klidu. Jak by po něm nějaký křižník vyjel, asi by to dopadlo jinak - což je obvyklý průběh pro tyhle frantíky. Mám sice teprve šestku Geparda, ale koukám, že se celá lajna hraje úplně stejně. Když v bitvě nejsou CV, je to adrenalin, furt na plnej kotel, ale stačí chybka si někam hloupě najet nebo se dostat do křížové palby a konečná. Letadlovky tyhle modrý šváby likvidujou jako první, já teda určitě, když vím, co dokážou a nemaj se kam skovat ...

• Cool 1

[O-S-W]
Players
241 posts
11,745 battles

Mám rád DD, ale Frantíci semi zatím nelíbí. Mám projeté všechny DD linie ve hře a Mogador, se spotem 7,5km, torpédy s dosahem 8km, obří velikostí a neobratností, mě fakt moc nebere. Navíc bez smouku, hydra, radaru, nebo čehokoli, co by  mě "lákalo" s ním hrát. Do CAPU na začátku hry nemůžete, torpédujete jen obtížně díky těm 8km torpédům, máte velký spot, celkově pořád utíkáte před střelbou. Když tuhle linii srovnám třeba s Grozovojem nebo Gearingem, tak nevidím jedinej důvod, proč za Francouze hrát. Sám to asi občas zahraju, ale další loď v linii už nekoupím. Celkově francouzká linie DD potřebuje buff jako sviňa, konkrétně bych jim zmenšil poloměr zatáčení, směnšil o cca 10% spot a přidal alespoň 1-2km na dosahu torpéd (klidně jako vylepšený modul torpéd s dosahem 10km za +- 30k expu)

[IDDQD]
Korzár
2,434 posts
356 battles
Před 10 minutami TimTaylorCz řekl/a:

Mám rád DD, ale Frantíci semi zatím nelíbí. Mám projeté všechny DD linie ve hře a Mogador, se spotem 7,5km, torpédy s dosahem 8km, obří velikostí a neobratností, mě fakt moc nebere. Navíc bez smouku, hydra, radaru, nebo čehokoli, co by  mě "lákalo" s ním hrát. Do CAPU na začátku hry nemůžete, torpédujete jen obtížně díky těm 8km torpédům, máte velký spot, celkově pořád utíkáte před střelbou. Když tuhle linii srovnám třeba s Grozovojem nebo Gearingem, tak nevidím jedinej důvod, proč za Francouze hrát. Sám to asi občas zahraju, ale další loď v linii už nekoupím. Celkově francouzká linie DD potřebuje buff jako sviňa, konkrétně bych jim zmenšil poloměr zatáčení, směnšil o cca 10% spot a přidal alespoň 1-2km na dosahu torpéd (klidně jako vylepšený modul torpéd s dosahem 10km za +- 30k expu)

To co píšeš o buffu je nereálné. Vem si, že už teď, když přežiješ do late game a odchytneš si samotnou bitevku/křižník/torpédoborec, tak je v loji, pač ji buď vytorpíš, nebo ustřílíš na reload booster. 1 vs 1 se FRA DDčku nevyrovná skoro nic. Možná tak japonské dělové DD. Tam jsou to těsné souboje. Jinak jsou FRA velmi silné DD s možností velkého dostřelu (jojo.. to, co Khabar by rád..), výborných torpéd s možností (těžkého) stealth torpéní (jojo, co Khabar dřív rád) a s reloativně dobrou ovladatelností (jojo, co Khabar dřív rád. Absence smouku a healu sice bolí při chybách, které člověk udělá, ale tohle vše to zase vynahrazuje. Je to prostě (dle mého lepší) odrůda Khabara linie, která byla zbabraná. Tedy.. Tashkent je furt fajn, ale srovnej si Mogadora s Taskentem a kdyby nebyl rework CV, tak ti vyjde jasný vítěz.

BTW: Včera v KOTS turnaji 4 Klebery projely stranou mapy jako nůž máslem. JUNKS clan ukázal, v čem jsou tato DDčka silná. Jen to chce je umět vhodně využít.

[O-S-W]
Players
241 posts
11,745 battles

Jasně, ale já to hodnotím podle single hry. Něco jiného jsou čety,  kdy hrát tohle ve skupině 3 hráču může být zábava, ale single 1 vs 1 to moc nejde díky obřímu spotu, kdy tě dneska každý spotne dřív nebo si hodí smoke a někdo z týmu mu dá radar, takže on tě vidí a ty jeho ne. Jasně, když něco spotne cizí DD třeba 8-9km ode mně, dostane klepec jak prase, ale těch situací zas tolik není. O dost víc mě baví třeba to Kitakaze, Z-46 nebo Black, které jsou prostě univerzálnější než Mogador. Nebo na tieru 8 - kdybych si měl vybrat, jestli beru Akizuki, Benson, Lo Yang nebo tu franzouzskou potvoru, byl by Frantík na posledním místě...

[IDDQD]
Korzár
2,434 posts
356 battles
Před 1 hodinou TimTaylorCz řekl/a:

Jasně, ale já to hodnotím podle single hry. Něco jiného jsou čety,  kdy hrát tohle ve skupině 3 hráču může být zábava, ale single 1 vs 1 to moc nejde díky obřímu spotu, kdy tě dneska každý spotne dřív nebo si hodí smoke a někdo z týmu mu dá radar, takže on tě vidí a ty jeho ne. Jasně, když něco spotne cizí DD třeba 8-9km ode mně, dostane klepec jak prase, ale těch situací zas tolik není. O dost víc mě baví třeba to Kitakaze, Z-46 nebo Black, které jsou prostě univerzálnější než Mogador. Nebo na tieru 8 - kdybych si měl vybrat, jestli beru Akizuki, Benson, Lo Yang nebo tu franzouzskou potvoru, byl by Frantík na posledním místě...

Tak zrovna tohle DD právě četu nepotřebuje. Je to takové to poježdění, kdy si prostě jedeš na randoom zastřílet a je ti fuk, jestli jede někdo s Tebou, nebo ne. To stejné je Khabar např. Tato DDs prostě ani vhodná do čety nejsou, pač hrají na sebe. Prostě si jen jezdíš po mapě a střílíš. Značka ideál pro sólisty. 

Jinak ta 8ka mi právě přišla asi taková nejlepší z té lajny. Mohl jsi jezdit i blíže a torpédovat. 9ka a 10ka už je čistě dělová záležitost s minimem šancí na torpédování. 

Players
1,681 posts
9,519 battles

Tohle je OP jako prase (jako celá lajna FR DDs). Ve finále to má daleko lepší AA jako třeba německá desítka. Z raket to dostává tak za 1200-1400 asi bug nebo nevím od dalších DDs to dostává taky docela málo když vidím, že mám na sobě žárovku a střlílí po mně 8 lodí a ja si v klidu ustřlím jakýkoliv jiný DD 1vs1 a ještě odjedu ze 70 procenty hp. Nerf jako sůl to potřebuje. Torpéda rychlá s dobrou dmg děla na salvu dávají 4k s boostem je za 4 salvy vyřízeno.  Jede to snad 60 uzlů. Dobře to zapaluje. Jestli je desítka ještě lepší, tak proš se tedy nerfoval Khabarovsk??

[O-S-W]
Players
241 posts
11,745 battles

tak to hrajem asi každej jinou hru. Když vezmu Daringa, Z-52 nebo Grozovoje, udělám s ním o dost víc než s Frantíkem. Celkově mě tohle neba - co hra 3 radary na 12km, 1-2 CV a teď tam jste vy se spotem 7.5km a dobrýma dělama. Poslední hru jsem měl 4x Smolensk + 3 Moskvy v enemy týmu, k tomu 3 DD s měnším spotem než mám já. Co tam jako mám pak dělat? Na 12km farmit BB? Fakt zábava. Francouzi jsou pro mě jen velký zklamání, škoda těch expu, jedinej na koho si můžu dovolit jsou enemy BB a případně 1 vs 1 cizí DD, když využiju překvapení. Obecně jsou DD teď ve hře otloukánci jak sviňa a třeba double expy s Mogadorem dám tak na počtvrtý a to si myslím že DD hrát celkem umím.SOučasně jedu občas Blacka, Fletchera nebo Kitakaze a s nima jsem týmu výrazně užitečnější... Za mě Frantíky nebrat, stejně jako linii vedoucí k Moskvě (hrozná loď) nebo linie něměckých BB (mám obě lajny vyexpeny, ale vůbec je nehraju, děsný lodě)  

[PTP]
Players
86 posts
15,247 battles
On 4/20/2020 at 11:33 AM, TimTaylorCz said:

tak to hrajem asi každej jinou hru. Když vezmu Daringa, Z-52 nebo Grozovoje, udělám s ním o dost víc než s Frantíkem. Celkově mě tohle neba - co hra 3 radary na 12km, 1-2 CV a teď tam jste vy se spotem 7.5km a dobrýma dělama. Poslední hru jsem měl 4x Smolensk + 3 Moskvy v enemy týmu, k tomu 3 DD s měnším spotem než mám já. Co tam jako mám pak dělat? Na 12km farmit BB? Fakt zábava. Francouzi jsou pro mě jen velký zklamání, škoda těch expu, jedinej na koho si můžu dovolit jsou enemy BB a případně 1 vs 1 cizí DD, když využiju překvapení. Obecně jsou DD teď ve hře otloukánci jak sviňa a třeba double expy s Mogadorem dám tak na počtvrtý a to si myslím že DD hrát celkem umím.SOučasně jedu občas Blacka, Fletchera nebo Kitakaze a s nima jsem týmu výrazně užitečnější... Za mě Frantíky nebrat, stejně jako linii vedoucí k Moskvě (hrozná loď) nebo linie něměckých BB (mám obě lajny vyexpeny, ale vůbec je nehraju, děsný lodě)  

Nehraj to jako DD. Tohle je ultrarychlý křižník, rychlopalný. Potřebuješ max  dát do dostřelu a hrát  min na 10 km.

[BONA]
Players
25 posts
12,795 battles

Mám s ním zatím 6 bitev, ale v každé vyřazený pohon, opravím a hned znovu. Z vylepšení mám ochranu strojovny a na kapitánovy preventivní údržbu a vůbec to nepomáhá po spotnutí stejně za chvíli končím, protože už nikam neujedu. Na jiném DD se to tak často nestává, zatím hrůza. Asi se vyplatí hrát fakt jako křižník a střílet přes ostrovy bez spotu než se někam honit.

[BONA]
Players
25 posts
12,795 battles

Tak po 30 bitvách pořád stejný problém, když hraji víc v předu a spotnu se tak mám hned vyřazený pohon po opravě znovu, kormidlo drží to jsem mněl zatím zničené asi 2x. Má někdo stejný problém? Nebo jenom smůla na RNG? AA taky žádná sláva proti 10 úplně o ničem a proti 8 taky nic moc, se Skane a to je 7 jí toho sestřelím víc.

[IDDQD]
Korzár
2,434 posts
356 battles
Před 7 hodinami petrcel řekl/a:

Ten pohon je fakt tragédie, někdo ho asi sabotuje:cap_viking:

To jsi nehrál němce viď? Tam má po každé salvě vyřazený pohon i křižník. O torpédoborci ani nemluvím. :D

[BONA]
Players
25 posts
12,795 battles

9 hours ago, Wolffnstein said:

To jsi nehrál němce viď? Tam má po každé salvě vyřazený pohon i křižník. O torpédoborci ani nemluvím. :D

Němce mám dd 8 a křižník 10, proti tomuhle naprostá pohoda. S jiným dd ten problém nemám, ale tady opravdu co zásah tak pohon, opravím a opět. Pár vyjímek proběhlo, ale to byl skoro zázrak.

Sign in to follow this