Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

VI Guépard

6 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
241 posts
11,745 battles

Dostal jsem na něj misi, vyexpil a odjel pár bitev. Za mě děsnej šrot. Pomalý, velký, líny, neobratný, věže se točí skoro jako u Yamata. A aby se vůbec nedal hrát, tak nemá ani smoke. Torpy na 8km, spot v základu 7.5km, velitele na něj nemám ještě pořádně vyexpenýho. Jestli ta line pokračuje takhle, tak za mě nemá smysl pokračovat. Doplňky jsou jen rychlejší plavba a urychlovač palby,  ale když zatáčíte lodí, věže nestačí sledovat cíl (točí se na to moc pomalu). Navíc v užasným MM, kdy 8x z 10ti bitev jsem proti tieru 8, kde se nechytáte. Je to prostě ve všem horší Khabarovsk, stejně velkej, pomalejší, línější a bez healu, na tieru 6. Nebrat  

[O-S-W]
Players
277 posts
13,070 battles

Tahle šestka už docela jde... Má to dobrá děla. Pětka je horší. Guepard už má alespoň akcelerátor střelby což pětka nemá. Jen ta rychlost by mohla být vyšší, když už se to dá hrát jen jako gunship. AP funguje do boku křižníku moc pěkně, ale s akcelerátorem palby samozřejmě. Největším problémem pro tato DD jsou letadlovky. Bez kouře se člověk neschová... Ten problém ale přichází až u vyšších tierů. T4 letadlovky jsou v pohodě.

Players
5,012 posts
30,207 battles

Odjedu to jen do 15k XP, abych dostal 250 zetonu a tudiz vyberu 4. kontik Cestne legie - 5000 uhli, 400 dublony a nejaky vlajecky. Jinak by me do toho nikdo asi vic nedostal. Spot jako krava, kormidlo neexistuje nebo mi namontovali nejaky maly, veze se netoci.

[O-S-W]
Players
241 posts
11,745 battles

po cca 20ti odjetých bitvách konstatuji, že neznám horší DD na tieru 6 (mám jinak projetý všechny DD linie ve hře). Pomalý, líný, velký, spot obří, 2x 3 torpéda, jediný má slušný děla, nemá smoke ani heal. Za mě nepoužitelný, prodávám. 

[T-N-T]
Players
3,606 posts
16,660 battles

No, zkusil jsem jednu bitvu. Hodilo mne to do osmiček a proti tryhard divizi s Akizuki a navíc ještě s Kagou. :cap_fainting:

Pozitivní je, že jsem přežil. Ovšem to jenom za cenu, že jsem se vlastně nikdy nepřiblížil na dosah torpéd. Vlastně jsem pouze asi třikrát použil MBRB při setkání s enemy DDčky (vetšinou zatímco je odhalila naše CV nebo podstatně lepší T8 DD). Prostě jsem jen tak přicmrndával a snažil se přežít. Dvakrát se na mne koukla letadlovka a přišel jsem o 10k HP (a to jsem se prosím - jak píšu - držel celkem vzadu s T8 bitevkami, naštěstí nebyly příliš vzadu a já aspoň párkrát pomohl těm našim DDčkům).

Prostě víckrát už to radši zkoušet nechci. Mám takový dojem, že EU DDčka jsou proti letadlovkám krapet lépe vybavena díky menšímu spotu, menší velikosti a healu. Navíc mohou lépe fungovat díky delším torpédům a možná potenciálně i krapet lepší AA (ne že by to mělo v bitvě nějaký význam, ale po bitvě je každé letadélko k dobru v kreditech i XP).

Sign in to follow this