Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

V Jaguar

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
372 posts
5,324 battles

Plním s ním teď francouzské úkoly a i když na něho čtu akorát tak nadávky a hanu, nejspíš proto, že se prostě odlišuje od zavedené hry s torpédoborci, mě se s ním hraje dobře. Jezdím s ním jak s křižníkem, držím neustále maximální rychlost a snažím se v prvé řadě pomoci při likvidaci DD odnaproti a pak hlavně pomáhám při spotu a obsazování. Při těch jízdách se mi vybavila Kuma, kterou mám dodnes v přístavu (i když jsem jí dlouho nehrál) a hrála se vlastně úplně stejně. Kouř ten chybí, to jo, o to víc se musí předvídat a při útěku kličkovat. A to kouřový generátor moc nevyužívám ani u jiných DD, které ho mají, často mi zbude nevyčerpaný.

shot-19.08.03_23.01.35-0324_u.jpg

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár
2,434 posts
369 battles
Před 1 hodinou MPosp řekl/a:

i když na něho čtu akorát tak nadávky a hanu

No když ho hraješ v divizi s jiným DD, tak je to zabiják.. Ten HP pool na 5. tieru je fakt velkej a dosti odpustí. Druhá věc je ale u sólo hraní. Pokud se nepřizpůsobíš teamu, tak můžeš jít chtě nechtě rychle do přístavu. Za mě je ale Jaguar z těch všech FRA torpédoborců asi nejzábavnější. Teda, až na Klebér, to je naprosto geniální torpédoborec. Takže ten grind za to stojí.

Každopádně gratulka, hezký výkon.

Players
372 posts
5,324 battles
43 minutes ago, Wolffnstein said:

Ten HP pool na 5. tieru je fakt velkej a dosti odpustí.

Přesně jak píšeš. Bitvy na 5. tieru jsou úplně jiné než na 8.-10., tam se s takovou hrou nechytáš. Ale je to zábava, ne postávání za ostrovy či v kouři a číhání na chybu soupeře ...

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,636 posts
12,702 battles

Odehral jsem s nim 3 hry (vic na splneni te mise na zetony nebylo potreba).

Je to vyborny "prepadovy" DD ale absence koure neodposti chyby. Proste pokud si spatne nekam najedete tak nemate moznost zdrhat pod ochranou korove clony.

Vyborne se s nim lovi nepratelske DD co se pokousi flankovat ale rozhodne to neni DD co by mel jezdit na zacatku bojovat o cap.

Sign in to follow this