Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sigimundus

Sovetsky Soyuz — Soviet Tier IX battleship.

8 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
1,221 posts
12,811 battles

Tak prvých 20 bitiek za mnou.

Výhody:

• Na provu vydrží naozaj tankovať neskutočné veci
  • Delá (pokiaľ sa trafia :/) solídne nakladajú
  • Solídne rýchle otáčanie hlavnej batérie

Hmmm z plusov to je asi tak všetko :Smile_teethhappy:

Nevýhody:

• Nepresné delá, ale fakt že nimi nie som nijak nadšený.
  • Na to, že musíte hrať dosť vpredu máte prakticky veľmi malú šancu tými delami trafiť DD
  • Slabá obratnosť a zrýchlenie aj na BB
  • Často horí

Veľmi som túto BB nevychválil a aj moje staty s ňou hovoria, že to nie je rozhodne naj BB na tieri 9. Zároveň sú to však s ňou vďaka tankovaciemu potenciálu celkom funny bitky. No uvidíme..mám pred sebou ešte min 100 bitiek na vyexpenie Kremla.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,624 posts
12,668 battles
On 7/20/2019 at 7:16 PM, Avalon1270 said:

asi jedina realná fotka co se dochovala ne ? VIC se nepostavilo.

CCA nejakych 28 % ?

https://cs.wikipedia.org/wiki/Třída_Sovětskij_Sojuz#/media/Soubor:BalticShipyard26June1941.jpg

Ono jich bude vice jelikoz Nemci si ji litali pravidelne fotografovat ale musis pohledat na netu.

Tady je jina (v ze stejneho mesice jako ta tvoje)

Sovietsky_Soyuz_1_June_1942.jpg

A tady je jedna ze zacatku stavby

F7BTRtt3o2_VmnljCdXsSz8BD5Dln6FoOEDS5xwX

• Cool 1

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,183 battles

Soyuz mi přišel celkem nudný a absolutně průměrný ve všem. Pancíř, děla, pohyblivost, AAčka vše průměr. Ta loď má jen nadprůměrný počet HP, ale to zase sráží velikost lodě. Asi největší slabina je velká a křehká citadela. Jet bokem k jiné BB je rychlá smrt, ale někdy to jinak prostě nejde. Zase velké + je rychlost otáčení věží a velmi dobrá přesnost děl na krátkou vzdálenost. Na delší vzdálenosti už jde přesnost a efektivita děl tytam. Kremlin už je úplně jiná liga, co se týče všeho. Aspoň že sladká odměna po přeexpení Soyuze. 

• Cool 1

[O-S-W]
Players
277 posts
13,070 battles

Ze Sojuzu jsem byl naprosto zoufalej. Pro mě další smolná loď. Po skvělém Vladivostoku je Sojuz velké zklamání. Ta loď jakoby lákala "epické" týmy spoluhráčů a nejhorší startovní postavení, které dokáže MM vykouzlit. Kolikrát jsem si říkal, že to snad neni ani možný, že naše vlastní DD standardním zastavením v kouři a čekáním na enemy torpéda uvolní "elegantně" prostor pro práci nepřátelským DD a od té chvíle je naprostý "požitek" s touto lodí hrát. Děla jsou na střední a delší vzdálenost naprosto k ničemu. Na krátkou vzdálenost je to lepší, ale to už je člověk v podstatě bez HP a jen Adm. Kuzněcov skýtá určité procento naděje, že nedohoříte hned do konce... Vystřelování světlice po klesnutí HP lodi pod 10 % jsem si opravdu užil plnými doušky... V každém případě jsem to zhruba v polovině expení nevydržel a zbytek na Kremlina jsem přeskočil za free XP. Desítka je už naprosto jiné kafe... ale naprosto... Jsou lodě, které by si člověk třeba dodatečně koupil na nižších tierech... Ale Sojuz k nim rozhodně nepatří...

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,601 posts
16,637 battles

Jojo, jak jsem se obával, po Vladivostoku je to ledová sprcha. Ona loď samotná by špatná nebyla (byť proti Vladivostoku Soyuz moc vylepšení nenabízí), ale stejně jako Sinop láká neustále naprosto tragické týmy. A nejenom do vlastních. Těch pár výher zpravidla proběhlo tak, že jsme pobili 6 lodí, neztratili žádnou a bitva skončila.

Holt se Sinopem jsou to paradoxně nejhorší lodě na PR, co jsem hrál...

Sign in to follow this