Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Sigimundus

Pyotr Velikiy — Soviet Tier V battleship.

6 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
3,529 posts
16,051 battles

Tohle je opravdu dobrá bitevka na T5. HE, co lítá všude kolem na low tierech, se bez problémů ubrání (i většine HE od bitevek), AP v podstatě ze všeho odrazí. Zároveň je Pyotr víc než dostatečně rychlý na T5, takže přesile (třeba v Tier 7 bitvě) zpravidla stačí ujet.

No a děla, přestože 8 není moc, jsou sakra dobrá. Tyhle sovětské čtrnáctipalce (jako taky na Izmailu) mají přesně akorát penetrace na citadelování bitevek, ale přitom dost málo penetrace, aby i v křižnících explodovaly v lodi. Navíc jsou děla až překvapivě přesná a na rozdíl od mnoha dalších ruských a sovětských bitevek nepostrádají dostřel.

Jediná slabina Pyotra je velká citadela. Pokud ukáže bok, klidně ho jiná bitevka na salvu sundá. Na druhou stranu to je slabina, kterou by měly mít všechny lodě.

Takže ve výsledku fajn loď. Křižníky jsou proti ní ale úplně v loji...

[IDDQD]
Players
245 posts
9,854 battles

Souhlas, je to hodně dobrá BB na svém tieru, děla jsou parádní.  Bok sakra zranitelnej, ale tak to má být.

• Cool 1

[CRYO]
Players
24 posts
1,283 battles

Jsem sice špatnej hráč, ale trošku OP bitevka oproti francii, anglii i japoncům na tieru V

pyotr.png

• Cool 1

Players
567 posts
7,881 battles

Tahle loď, jako zatím všechy ruský BB je výborná, ale že se ubrání HE bych netvrdil. Zaprvé vzhledem k omezenému počtu "Damage control" spotřebáků jsou IMHO právě HE a ohně to nejhorší, co může ruský BB potkat a zadruhé jsem právě teď Pyotrovi dal 6 citadel HEčkama a to ještě k tomu 150 mm z Nürnberga ?!? Jako zažil jsem citadelu ještě starým T6 Clevelandem do Konga, nějakým zázrakem "přes čumák" a AP municí, ale dát tolik citadel německýma HE a ještě k tomu bez IFHE perku je fakt zajímavý.

Players
1,424 posts
9,130 battles
Před 2 hodinami noob_on_steroids řekl/a:

Tahle loď, jako zatím všechy ruský BB je výborná, ale že se ubrání HE bych netvrdil. Zaprvé vzhledem k omezenému počtu "Damage control" spotřebáků jsou IMHO právě HE a ohně to nejhorší, co může ruský BB potkat a zadruhé jsem právě teď Pyotrovi dal 6 citadel HEčkama a to ještě k tomu 150 mm z Nürnberga ?!? Jako zažil jsem citadelu ještě starým T6 Clevelandem do Konga, nějakým zázrakem "přes čumák" a AP municí, ale dát tolik citadel německýma HE a ještě k tomu bez IFHE perku je fakt zajímavý.

Také jsem čuměl, když to tam začalo padat z Kirova. Ale pak mě bylo vysvětleno, že v jednom místě nemá pancíř paluby ale jen pancíř citadely. Je to někde u druhé zadní věže. Tak to tam padá rovnou do citadely. Koukni se na model

• Cool 2

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.