Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
anonym_GooKpeD0pDlV

Kanał 'Dyskusja na inne tematy'

7 comments in this topic

Recommended Posts

Players
205 posts

Co sądzicie o polskim kanale w grze? Jestem na nim za każdym razem, gdy odpalam WOWS i z przykrością stwierdzam, że albo nic się tam nie dzieje, albo piszą tam ludzie, którzy nigdy/jeszcze* nie skończyli podstawówki. Kiedyś lubiłem czytać o wrażeniach z bitew, o tym że ktoś zrobił krakena w Karlsruhe, że Colorado nie jest złe, czy o tym, że stealth fire to lipa albo wręcz przeciwnie... 

Celowo piszę o rzeczach, które są nie na czasie. Rzeczowa dyskusja i kultura osobista na tym kanale też już odeszły do lamusa. Jak wygląda zatem codzienność?

tu był obrazek z bardzo brzydkimi słowami (przypadkowy wycinek z rzeczonego kanału) ~ Mod

I tutaj nasuwa się pytanie: co poszło nie tak? xD 

* - niepotrzebne skreślić

• Cool 3

[TF16]
Players
2,261 posts
21,781 battles
13 hours ago, PunishedSnakePL said:

Po co? Na forum trzeba walczyć! Tu mają robotę! 

Swoją drogą skoro coraz mniej szkalowników tutaj to może @WG_Lumberjack weźmiecie się za kanały tekstowe w grze? 

Tym bardziej, że to tam szerzona jest nienawiść, rasizm i inne chore poglądy nie mające nic wspólnego z grą. Ja wiem, że to w większości gówniarze i półgłówki, ale tym bardziej powinniście ruszyć zady i ukrócic szalejąca tam patologię. 

• Cool 1

[QTAZ]
Players
286 posts
16 godzin temu, cpt_Reckless napisał:

Co sądzicie o polskim kanale w grze?

Po 4rech latach dowiedziałem się, że takowy istnieje.
Patrząc na screeny - nic nie straciłem.

• Cool 7

[QTAZ]
Players
170 posts
2 hours ago, lobuzjeden said:

Po 4rech latach dowiedziałem się, że takowy istnieje.
Patrząc na screeny - nic nie straciłem.

No właśnie te 3-4 lata temu szło tam fajnie pogadać na różne tematy związane z grą. No ale jak widać patola coraz większa i nic się z tym nie robi mimo chwalenia się ile to banów na forum nie poleciało. 

[TF16]
[TF16]
Players
549 posts
9,077 battles
7.07.2019 o 17:03, PunishedSnakePL napisał:

A to z tego miejsca chciałbym pozdrowić pana X Idealny przykład szczekaczki internetowej ze słownikiem typowego menela spod budy z piwem. Rozumiem pośmiać się, ponabijać, ba nawet po obrażać coś/kogoś, no ale już bez jaj. Moglibyście spokojnie jakiegoś modka z forum przenieść tam. bo tam przynajmniej ma coś do roboty.

7.07.2019 o 16:11, cpt_Reckless napisał:

I tutaj nasuwa się pytanie: co poszło nie tak? xD 

W obu przypadkach odpowiedz brzmi: "Ktos zapomnial/ wstydzil sie kupic/ kupil dziurawa prezerwatywe/prezerwatywy. Ewentualnie uzyl jej niezgodnie z instrukcja obslugi i wyladowala u kogos na glowie ;) 

*podobnie jak u Kolegi, niepotrzebne skreslic.

P.S.

Dodam od siebie ze trafil nam sie ostatnio jegomosc twierdzacy, nie przebierajac w slowach, ze wszyscy trzej w dywizjonie mamy takie staty bo WG nas lubii ustawia pod nas bitwy  i w ogole to jestesmy straszne lamy. Wiec chyba wypadaloby powiedziec dzieki WG.