Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Víkendové události – získejte ZDARMA Texas!

7 comments in this topic

Recommended Posts

[PPH]
Players
267 posts
10,608 battles

Tak jsem "zdarma" získal již vlastněný Texas... jen mě poněkud zarazilo, že náhrada za získání byla (asi) v kreditech a ne v dublonech... Ono s eněco změnilo a již vlastněné prémiovky se nahrazují takto vydrbaně aby WG moc netratilo když už to dává "zadarmo" ??

Zadarmo je v uvozovkách protože odjet všechny mise nebylo zadarmo - žere to čas.. a čas... jsou peníze 8-)

[BOBAS]
Beta Tester
50 posts
3,404 battles
51 minutes ago, mortas_invader said:

Tak jsem "zdarma" získal již vlastněný Texas... jen mě poněkud zarazilo, že náhrada za získání byla (asi) v kreditech a ne v dublonech... Ono s eněco změnilo a již vlastněné prémiovky se nahrazují takto vydrbaně aby WG moc netratilo když už to dává "zadarmo" ??

Zadarmo je v uvozovkách protože odjet všechny mise nebylo zadarmo - žere to čas.. a čas... jsou peníze 8-)

Chce to min klikat a vic cist, je to jasne uvedeno v podminkach " Pokud již máte loď Texas a trvalou kamufláž „Stars' n Stripes“ ve svém přístavu, dostanete kompenzaci v kreditech. " , ale chapu te, WG je posledni dobou v tomhle nenazrane :D

• Cool 1

[PPH]
Players
267 posts
10,608 battles

Máš pravdu - je to v oznámení.. přehlédnul jsem.. A jo - tohle mě celkem nasr.. po dlouhém čase loď, co už mám a za ty mise vypadne cca 3 mega kreditů ve finále... :-/

[-BES-]
Players
319 posts
1,918 battles
Před 1 hodinou mortas_invader řekl/a:

Máš pravdu - je to v oznámení.. přehlédnul jsem.. A jo - tohle mě celkem nasr.. po dlouhém čase loď, co už mám a za ty mise vypadne cca 3 mega kreditů ve finále... :-/

Kompenzaci v dublonech dostaneš jen v případě, že si loď koupíš přímo. To už je dlouho...

Players
4,443 posts
24,456 battles

Vyjel jsem ho v ramci mlácení ve Wave. Dal jsem s nim 2 zkusebni bitvy v coop a za mne - nikdy vice ...  vim ze pro T5 nesmi byt dela presna, aby to neodrazovalo novacky, ale zas takhle, to je na mne trosku moc. Pamatuju si, ze se na T5 dal s NY vypnout kriznik na salvu. Rozhodne ne s timhle.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.