Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Podsumowanie weekendu – Texas do zdobycia ZA DARMO!

8 comments in this topic

Recommended Posts

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
108 posts
12,144 battles

Z całym szacunkiem..
Nic nie stracicie dając chociaż te 1000 golda za kamuflaż "Stars and Stripes" (do rekompensaty okrętu w postaci kredytów przywykłem), a wielu graczy, którzy bezinteresownie wsparli muzeum USS  Texas mogą czuć się urażeni, że teraz dajecie je za darmoszkę. 

Pozdrawiam Kamil

• Cool 3

Players
16 posts
7,980 battles
22 hours ago, kamil942 said:

Z całym szacunkiem..
Nic nie stracicie dając chociaż te 1000 golda za kamuflaż "Stars and Stripes" (do rekompensaty okrętu w postaci kredytów przywykłem), a wielu graczy, którzy bezinteresownie wsparli muzeum USS  Texas mogą czuć się urażeni, że teraz dajecie je za darmoszkę. 

Pozdrawiam Kamil

A wiesz gdzie oni mają Twoje odczucia i urazy, właśnie tam...

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
108 posts
12,144 battles
4 hours ago, Kambey said:

A wiesz gdzie oni mają Twoje odczucia i urazy, właśnie tam...

Nie tylko moje... :)

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
On 7/5/2019 at 4:34 PM, kamil942 said:

Z całym szacunkiem..

Pozdrawiam Kamil

Nic nie wsparłeś bezinteresownie. Wpłaciłeś kasę do WG i dostałeś za to Texasa z kamuflażem, a to WG wsparło muzeum przychodem ze sprzedaży. 

Ale przyznam, że współczuję ci trochę. Musisz czuć się okropnie za każdym razem, gdy widzisz, że do jakiejś gazety dają za darmo płytę z filmem, który kiedyś kupiłeś. Protestujesz wtedy u dystrybutora filmu?

• Cool 1

Players
46 posts
29,546 battles

Witam.Texas był do kupienia za dublony więc rekompensata też powinna być w dublonach

[ISEN]
Moderator
4,855 posts
On 7/7/2019 at 5:30 PM, max7337 said:

Witam.Texas był do kupienia za dublony więc rekompensata też powinna być w dublonach

To może ja przypomnę jak działają rekompensaty za okręty premium?
Jeśli masz okręt premium w porcie i kupisz ponownie ten sam okręt w sklepie premium - otrzymujesz rekompensatę w dublonach.
Jeśli masz okręt premium w porcie i kupujesz go za specjalną walutę w Zbrojowni - to w większości przypadków otrzymujesz dublony, choć mogą być to także kredyty - w zależności od promocji.
Jeśli posiadasz okręt premium, a wygrywasz w misjach drugi - dostajesz zawsze rekompensatę w kredytach.
Ogólna zasada jest taka - wydajesz prawdziwą kasę - dostajesz dublony, dostajesz coś za darmo - dostajesz kredyty.
Te zasady obowiązują już bardzo długo i się sprawdzają.

• Cool 1

[MORIA]
Players
7,691 posts
38,236 battles
On 7/5/2019 at 5:34 PM, kamil942 said:

Z całym szacunkiem..

Pozdrawiam Kamil

To jest inny kamuflaż niż ten co był dla wsparcia Texasa. Ten co dali za darmo to flaga USA, do wsparcia Texasa był kamuflaż stanu Texas.

Sign in to follow this