Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejný test 0.8.6 - Všeobecná zpětná vazba

4 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
4,648 posts
4,418 battles

Kapitáni! :cat_cool:

Aktualizace 0.8.6 přichází na Veřejný test! 

Informace o tom, co se všechno nachází a bude se nacházet na v této aktualizaci najdete v článku na portále

Konkrétně můžete psát na tyto témata:

Francouzský event

Hodnocenné bitvy XIII

Nová mapa Crash Zone Alpha

CV Boti a operace Raptor

Jak se vám tyto změny líbí?

Napište nám sem svou zpětnou vazbu!

Players
419 posts
10,110 battles

A nějaká informace mimo contributory na nový Německý Super křižník  IX. Siegfried???  Nebylo by konečně něco pro veřejnost???  Myslím nějaká ukázka ze hry a tak ???   Aha tak dík za zájem žabáku...

[R_R]
Players
6 posts
4,593 battles

Zkoušel jsem několikrát operaci Raptor. Vadí mi tam pár drobností. Zkusím to stručně popsat.

1. Přišlo mi, že bylo proti mému teamu méně botů s nižšní úrovni obtížnosti.

2. Jedná se asi o největší problém. Problém spočívá v nepřátelských CV. Všichni, kdo v minulosti tuto operaci hráli znají jejich spawn (což je škoda, že zůstal na stejném místě). Letadlovky skoro vůbec nevypouštěly svá letadla. Několikrát se jsem si všiml, že za celou dobu použili MAX 2 letky.

[SALIS]
Players
635 posts
15,427 battles

Líbí se mi, že přidáváte zase nový kousek historie - skutečné velitele (i když ten výběr moc nechápu; ale předpokládám že ty "slavnější" si necháváte v záloze, co kdyby)  k zakoupení ve zbrojnici; jenom mi přijde škoda, že když už jsou za dublony (teda pokud tak budou i na ostrém serveru), že nemají alespoň nějaké grafické odlišení v bitvě (trasírky; vlajku navíc, nebo něco podobného) aby se člověk, když už si je koupí trochu odlišoval a pochlubil se, "že neví co s penězi" :Smile_trollface: Když už nemají žádnou speciální schopnost, zřejmě proto aby nepůsobili jako zvýhodnění za peníze. :Smile_sceptic::Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this