Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Dwunasty sezon bitew rankingowych: wyniki

8 comments in this topic

Recommended Posts

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,887 posts

Milion bitew na Shimakaze i 214t na Hakuryu. Te biedne, non stop nerfione przez WG niszczyciele, którymi nie da się grać, mają 5 razy więcej bitew niż te super OP lotniskowce. Interesujące, jak wielu masochistów wśród graczy jest, że wolą te słabiutkie niszczyciele od najsilniejszej klasy w grze, na którą nie ma kontry...

• Cool 4
  • Boring 1
  • Bad 4

[O-R-P]
Players
10 posts
17,236 battles

W mojej ocenie zresztą jak i moich wielu członków klanu zdecydowanie NAJGORSZY sezon z wszystkich dotychczasowych.

Rozpoczynając od monotonii map z priorytetem na ta w trybie epicentrum która losowało 7-10 bitew do pożygu dosłownie, poprzez niezeskalowana na warunki T10 Grecje gdzie nawet

DesMoines stojąc w jednym capie miał zasieg na wszystkie pozostałe. Do tego zbalansowane inaczej lotniska, ktore całkowicie odsunelu z gry niszczyciele- moze i bylo 1mln gier na Shimakaze wg. statystyk ale to byly bitwy na randze około 10 podejrzewam, od 5 w gore nikt powazny juz niszczycielem nie gral jedynie jacys desperaci i to z marnym skutkiem. 

WG nawet nie wpadło na to ze lotniska maja zrobione pod mecz 12vs12 a ranking był 7vs7 co przy nie limitowanych samolotach az sie prosiło o zredukowanie liczby samolotow do 7/12 ogolnej puli. Co z tego ze wybiłes mu z 50 samolotow sam jak na nim to nawet wrazenia nie robiło bo mial ich na tyle ze przy 7 przeciwnikach i tak mu nie brakowało- TOTALNY BEZSENS.

Odejscie od ideii bitew rankingowych w trybie wyscigu zbrojen i dopuszczenie w takiej formie lotnisk klada sie cieniem na calym sezonie.

Zdecydowanie nie polecam- ale to ja. Ciekawe co inni napisza.

Pozdrawiam Dvarven.

536190761.png

• Cool 6
  • Funny 1

[-DRG-]
Players
17 posts
6,546 battles
3 godziny temu, Dvarven napisał:

Co z tego ze wybiłes mu z 50 samolotow sam jak na nim to nawet wrazenia nie robiło bo mial ich na tyle ze przy 7 przeciwnikach i tak mu nie brakowało- TOTALNY BEZSENS.

Co ty pieprzysz za farmazony? Polataj lotnią sam a nie słuchasz opowieści kolegów to będziesz wiedział co to znaczy stracić 50 samolotów ( w rankedach było to wykonalne w 5min). Nadziej się na takiego bloba jak przważnie pływały. Tam wszyscy pływają razem.

Przypominam, że 3 samoloty odnawiają się około 4 minuty (ewidentnie tego nie wiesz skoro uważasz, że samolotów niemal nigdy nie brakuje).

I niejednokrotnie czekałem na samolociki, aby już w połowie bitwy móc wystartować 1 chociaż eskadrą.

Podsumowując to wcale nie było tak kolorowo jak Ci się wydaje.

• Cool 4
  • Bad 4

[HUSAR]
Players
7 posts
10,641 battles
15 hours ago, Dvarven said:

W mojej ocenie zresztą jak i moich wielu członków klanu zdecydowanie NAJGORSZY sezon z wszystkich dotychczasowych.[…]

nie podobały się stare lotniskowce, wypłakaliście nowe! i płaczecie dalej, ten płacz to muzyka dla moich uszu! 

Jak dla mnie w każdej bitwie powinny być po minimum 2 lotniskowce na stronę!

pozdrawiam, i życzę miłego dnia! 

15 hours ago, Dvarven said:

536190761.png

• Funny 1
  • Boring 1

Players
14 posts

Podajcie jeszcze ile procentowo było wypożyczonych okrętów, reszta mnie nie dziwi 

• Cool 1

Players
4 posts
1,755 battles

Grałem "wypożyczonym" kapitanowie odpowiednio to komentowali czułem się jak ubogi krewny "0" szacunku od przeciwnika który też sypał komentarzami i "0" od swoich a o wspieraniu można było pomarzyć. Za wysoki poziom okrętów to nie dobry pomysł w tej chwili jest siódmy i jest nie najgorzej do tego poziomu dotarło wielu kapitanów i grają swoimi okrętami a nie wypożyczonymi. Po za tym lotniskowce w liczbie dwóch jest to ilość wystarczająca na walkę , kolega napisał minimum dwa chyba nie wie o czym mówi lub sam walczy tym sprzętem. Gra żeby miała sens powinna być zrównoważona. Dwóch dobrych kapitanów lotniskowców nieźle miesza w grze także zwiększanie liczby ich jest przesadą. pozatym do zespołów proszę dobierać bardziej zbliżonych umiejętnościami i poziomem graczy w grze losowej dziś miałem zestawienie w drużynie red było ośmiu graczy mocno zaawansowanych natomiast green dwóch (jest to częsta praktyka) jak przebiegła walka nie muszę chyba pisać tylko że zakończyła się mocno przed czasem na korzyść oczywiście red. Dziś spotykałem się z takim zestawieniem i tak na ok dwadzieścia walk zieloni wygrali ok.5do 7 walk. krótko to potrafi zniechęcić a nie o to przecież chodzi. Czy twórcy nie przesadzili z dominacją. Także z pancernikami pociski wystrzelone z okrętu zielonego niewielką krzywdę robią redowi natomiast podobna salwa odbiera bez trafienia w cytadelę ok. połowy punktów okęty są porównywalne lub nawet tego samego typu np. Lyon. Miksowanie graczy do kolorów teamu też jest jakieś dziwne każdy z graczy powinien w cyklu mieszanym grać w obu teamach a z tego co widać to czerwony jest chyba przeznaczony dla wybrańców dla załogi zwycięskiej i nie jest to tylko moje wrażenie rozmawiałem z innymi graczami mówią to samo. Wasza gra wy rządzicie ale nie przesadzajcie bo to nie jest gra tylko ogłupianie jak gościa w Totolotka "jeszcze raz może trafię"....Pozdrawiam

• Boring 1

[P-W-C]
Players
5,015 posts
27,971 battles
2 hours ago, Adjer_1 said:

Grałem "wypożyczonym" kapitanowie odpowiednio to komentowali czułem się jak ubogi krewny "0" szacunku od przeciwnika który też sypał komentarzami i "0" od swoich a o wspieraniu można było pomarzyć. Za wysoki poziom okrętów to nie dobry pomysł w tej chwili jest siódmy i jest nie najgorzej do tego poziomu dotarło wielu kapitanów i grają swoimi okrętami a nie wypożyczonymi. Po za tym lotniskowce w liczbie dwóch jest to ilość wystarczająca na walkę , kolega napisał minimum dwa chyba nie wie o czym mówi lub sam walczy tym sprzętem. Gra żeby miała sens powinna być zrównoważona. Dwóch dobrych kapitanów lotniskowców nieźle miesza w grze także zwiększanie liczby ich jest przesadą. pozatym do zespołów proszę dobierać bardziej zbliżonych umiejętnościami i poziomem graczy w grze losowej dziś miałem zestawienie w drużynie red było ośmiu graczy mocno zaawansowanych natomiast green dwóch (jest to częsta praktyka) jak przebiegła walka nie muszę chyba pisać tylko że zakończyła się mocno przed czasem na korzyść oczywiście red. Dziś spotykałem się z takim zestawieniem i tak na ok dwadzieścia walk zieloni wygrali ok.5do 7 walk. krótko to potrafi zniechęcić a nie o to przecież chodzi. Czy twórcy nie przesadzili z dominacją. Także z pancernikami pociski wystrzelone z okrętu zielonego niewielką krzywdę robią redowi natomiast podobna salwa odbiera bez trafienia w cytadelę ok. połowy punktów okęty są porównywalne lub nawet tego samego typu np. Lyon. Miksowanie graczy do kolorów teamu też jest jakieś dziwne każdy z graczy powinien w cyklu mieszanym grać w obu teamach a z tego co widać to czerwony jest chyba przeznaczony dla wybrańców dla załogi zwycięskiej i nie jest to tylko moje wrażenie rozmawiałem z innymi graczami mówią to samo. Wasza gra wy rządzicie ale nie przesadzajcie bo to nie jest gra tylko ogłupianie jak gościa w Totolotka "jeszcze raz może trafię"....Pozdrawiam

Za branie wypożyczonego okrętu, poza Conqueror który mógł jeszcze coś ugrać, to się nie dziw. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.