Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.6 PTS - Cykl francuski

2 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles

Nadchodzące aktualizacje będą poświęcone Francji. Cykl francuski zapozna nas z nową gałęzią francuskich niszczycieli, nowym wydarzeniem w grze, zaktualizowanym Portem w Marsylii oraz innymi nowinkami.

 

Cechy francuskich niszczycieli

  • Specyficzny układ punktów wytrzymałości pozwala im na dłuższe utrzymanie się na powierzchni mimo intensywnego ostrzału wroga. Po zadaniu pokaźnych uszkodzeń środkowej części kadłuba otrzyma on tylko 1/6 uszkodzeń, zamiast typowych 1/3.
  • Brak Wytwornicy dymu, którą zazwyczaj spotykamy na niszczycielach, jest rekompensowany przez świetną prędkość i ulepszony sprzęt Doładowania silnika.
  • Począwszy od VI poziomu, okręty te są wyposażone w sprzęt eksploatacyjny Przyspieszacz ładowania głównej baterii.
  • Od VIII poziomu francuska gałąź może się poszczycić nieskrępowaną balistyką oraz pociskami PP o dobrej penetracji pancerza jak na ten typ okrętu. Pozwala to graczom na zadanie pokaźnych uszkodzeń cytadelom wrogich krążowników na średnim dystansie.

 

Otrzymacie możliwość zdobycia specjalnych kontenerów, które mogą zawierać misję bojową w ramach wydarzenia na serwerze głównym. Po jej ukończeniu otrzymacie wczesny dostęp do nowych niszczycieli V–VIII poziomu. Kontenery nie będą zawierały tych misji bojowych podczas testu publicznego.

 

Mimo iż francuskie niszczyciele nie załapały się na ten test publiczny, Wasz rozkład zajęć będzie jak zwykle intensywny. Podczas nowego wydarzenia możecie się spodziewać 42 misji, podzielonych na cztery dyrektywy. Nagrodami za ich ukończenie będą liczne przedmioty w grze i kontenery z wydarzenia.

Wiele okrętów w karuzeli zostanie oznaczonych Symbolem Francji. Symbole te będą działać w podobny sposób do „gwiazd”, oferując bonus za pierwsze zwycięstwo każdego dnia. W 0.8.6 zwycięstwo w dowolnym trybie gry oprócz bitew klanowych i treningowych na okrętach oznaczonych Symbolem Francji nagrodzi Was cennymi zasobami:

  • dla okrętów do VI poziomu – węglem;
  • dla okrętów od VII do X poziomu – żetonami Republiki, nowym tymczasowym zasobem.

 

Uwaga: podczas aktualizacji 0.8.6 możecie otrzymać bonus za każdy okręt tylko raz.

 

Możecie wymienić żetony Republiki na tematyczne zestawy w specjalnej zakładce w Zbrojowni. Po zdobyciu ostatniego z nich, losowe zestawy specjalne będą dostępne do wymiany za dublony. Jest to nowa mechanika przyznawania nagród, która działa podobnie do kontenerów. W przeciwieństwie do tych drugich zawsze możecie sprawdzić ich zawartość i liczbę dostępnych zestawów. Pamiętajcie, że nagrody przyznane podczas testu publicznego mogą różnić się od tych, które przyznane zostaną na serwerze głównym.

Weźcie udział w wydarzeniu w grze, aktywujcie Symbole Francji i wypróbujcie nową mechanikę otrzymywania nagród podczas testu publicznego.

 

https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/dev-diaries-086/

https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/bulletin-086/

https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/public-test-086/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
222 posts
7,500 battles

ikonki zasobów do zdobycia za misje Republic Tokens nie sa takie same jak te w zbrojowni,w misjach wyglądają jak żetony zaopatrzenia z poprzedniej wersji gry,do poprawki,szkoda,że nie jest to w pełni po Polsku język,chociażby w zbrojowni opis zestawów itd 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×