Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.8.6 PTS - Dyskusja Generalna

11 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,255 posts
3,893 battles

Kapitanowie!

Aktualizacja 0.8.6 rozpoczyna Cykl francuski, który potrwa przez dwie aktualizacje. Gracze rozerwą się podczas nowego wydarzenia w grze, otrzymają wczesny dostęp do gałęzi francuskich niszczycieli, zwiedzą nową mapę Złomowisko Alpha, a także sprawdzą się w innych aspektach.

W jaki sposób wybraliśmy okręty dla nowej gałęzi i jakie są ich cechy szczególne? Jak tworzyliśmy nową mapę? Jak poszedł ostatni sezon klanowy?

Obejrzyjcie jeszcze ciepły odcinek Dzienników deweloperów i znajdźcie odpowiedzi na te i wiele innych pytań!

https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/dev-diaries-086/

https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/bulletin-086/

https://worldofwarships.eu/pl/news/public-test/public-test-086/

[RP-PL]
Players
2 posts
1,503 battles

Według mnie CV jest zbyt silne.

Grając DD co jest i tak nie lada sztuką lotnia wykrywa cię i zmusza do aktywacji zasłony dymnej, a jak już nie masz to po tobie, bo albo lotnia, albo inne okręty posyłają cię do portu. 

Jeszcze zależy jaka mapa, w niektórych gdzie jest pełno gór nie ma opcji wypłynąć na czystą pozycję strzału torpedami, jak podpłyniesz za daleko to albo CV Cię wykryje, albo po prostu krążownik z sonarem.

Bardzo duży jest też rozrzut pocisków, najbardziej widoczne na pancernikach.

Sugerował bym dodanie trzeciego pola, który będzie aktywował ulepszoną obronę przeciwlotniczą, albo po prostu zmniejszenie wykrywalności dla DD.

Sporo graczy rezygnuje z tej klasy, gdyż oprócz spotowania, wykrywania, i oczywiście strzelania torpedami, które zapomniałem napisać, są wykrywane przez lotnie, więc jest jeszcze ciężej trafić, muszą grać na przodzie mapy i zmagać się z radarami i innymi DD.

Dodanie szybkich francuskich DD, nie da za dużo, jak ktoś grał wcześniej Japonią lub USA to co ma teraz zrezygnować z tych okrętów na, które poświęcił czas i pieniądze, bo Francja będzie miała niszczyciele ?

Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej uwagi.

Z wyrazami szacunku

Gracz DD.

Players
221 posts
7,499 battles

jakie silne ? 8 przeciwko 9-10 nie daje rady,strącają ci jak chcą ,o i żeli mają pod AA zrobione 

i jeszcze coś,dziwne,że nie ma odliczania czasu do startu samolotami,tylko od razu można startować,czyżby nie wprowadzono tego ? 

a ode mnie , napiszę tak,źle jest kiedy puszczasz rakiety czy bomby to kamera się oddala , wg mnie,powinno być tak,że albo pozostaje blisko albo kamera podąża za torpedami,bombami czy rakietami i widać jak uderza w okręt

na dodatek coś przy trybie ataku już nie steruje samolotami na prawo/lewo ani myszką ,a samoloty coś samoczynnie skręcają w prawo,przed chwilą miałem taką bitwę,jeśli lecę normalnie też nie steruje to prosto,ale przy trybie ataku coś tak się dzieje,dziwne trochę

plus za to,że poprawione zostały żetony republiki

jest problem z wybieraniem trybu bitwy,non stop widnieje NEW , a nie ma nic nowego,nie znika to

[RP-PL]
Players
2 posts
1,503 battles

Wiesz nie zawsze lotnia jest na większych tierach, jak i nie każdy okręt, szczególnie DD ma pod AA zrobione. 

Kwestia też czy gracz potrafi grać lotniskowcem. Lotnia wykrywa torpedy, męczy niszczarki, a jak już nie masz zasłony dymnej to po tobie.

Widzę, że grasz lotniskowcami, więc zakładam, że wolisz by nie wprowadzali zmian skoro dobrze gra Ci się na lotniskowcu.

Lotnia nie daje rady, ale z kim ? Z DD czy BB ? Jak jean bart ma bardzo dobrą opl to, wiadomo, że nie dasz rady.

Poza tym na forach z graczami, którzy pochodzą z Anglii czy USA to również piszą że lotnia jest za mocna dla DD. Nie chodzi mi o to aby lotnia dostała mocnego nerfa, bardziej o to by DD, którymi gra jest ciężka, miała jakieś szanse. Albo zmniejszyć wykrywalność, albo zwiększyć pl. ( choć według mnie by nie krzywdzić lotni powinni zrobić tak by samoloty nie mogły atakować DD, ani ich wykrywać. Niech już wykrywa torpedy, ale nie okręt, który jak wykryje na capie to już nie masz połowy hp zanim uciekniesz.

A i grając rankingówki jak chcę dam skupić ogień na ,to zamiast tego zaznacza zajmować strefę.

• Boring 1

Players
29 posts
5,335 battles

Może to niewłaściwe miejsce na to pytanie ale ... kiedy będą przyznawane nagrody główne za sezon letni PTS?

Players
506 posts
29,296 battles
On 7/14/2019 at 12:23 AM, Mitrix_007 said:

Wiesz nie zawsze lotnia jest na większych tierach, jak i nie każdy okręt, szczególnie DD ma pod AA zrobione. 

Kwestia też czy gracz potrafi grać lotniskowcem. Lotnia wykrywa torpedy, męczy niszczarki, a jak już nie masz zasłony dymnej to po tobie.

Widzę, że grasz lotniskowcami, więc zakładam, że wolisz by nie wprowadzali zmian skoro dobrze gra Ci się na lotniskowcu.

Lotnia nie daje rady, ale z kim ? Z DD czy BB ? Jak jean bart ma bardzo dobrą opl to, wiadomo, że nie dasz rady.

Poza tym na forach z graczami, którzy pochodzą z Anglii czy USA to również piszą że lotnia jest za mocna dla DD. Nie chodzi mi o to aby lotnia dostała mocnego nerfa, bardziej o to by DD, którymi gra jest ciężka, miała jakieś szanse. Albo zmniejszyć wykrywalność, albo zwiększyć pl. ( choć według mnie by nie krzywdzić lotni powinni zrobić tak by samoloty nie mogły atakować DD, ani ich wykrywać. Niech już wykrywa torpedy, ale nie okręt, który jak wykryje na capie to już nie masz połowy hp zanim uciekniesz.

A i grając rankingówki jak chcę dam skupić ogień na ,to zamiast tego zaznacza zajmować strefę.

Widze ze kolega EXPERT.. LOTNIA WYKRYWA TORPEDY....

Siedem bitew na lotni to trzeba powiedziec cos madrego na forum...

Bardzo prosze zrobic wszystkie linie lotnisk, pograc pare setek bitew i wrocic tu na forum zamiast pie...

To sie odnosi to calej reszty placzkow.

Nie moze byc tak zeby jedna wybrana klasa okretow nie byla w stanie zrobic tego do czego zostala przeznaczona albo robic to z wysilkiem.

To ze stado baranow nie potrafi sie przed ta klasa skutecznie obronic to nie znaczy ze jest ona OP.

Juz w tej chwili mamy, patrzac na kolejki do randomow horde bezmozgow w pancernikach.

Jak chcecie miec gre z wylacznie panckami plumkajacymi do siebie przez pol mapy i krecacymi sie jak gowna w przereblu bez zadnego sensu po mapie to wyjcie dalej.

Co do fantastycznej aktualizacji to chcialbym zameldowac KOLEJNY DPS DROP.

• Cool 1

[P-W-C]
Players
5,015 posts
27,971 battles
20 minutes ago, Sadzior said:

KOLEJNY DPS DROP.

FPS znowu? Jak zwykle....:cap_fainting:

Players
80 posts
9,616 battles
On 7/25/2019 at 2:20 PM, Carrington_ said:

Może to niewłaściwe miejsce na to pytanie ale ... kiedy będą przyznawane nagrody główne za sezon letni PTS?

Właśnie!!! :Smile_trollface:

Players
29 posts
5,335 battles
27.07.2019 o 23:28, jadler1 napisał:

Właśnie!!! :Smile_trollface:

28.07.2019 o 03:12, Niszczyciel666szatan napisał:

Ja też jestem ciekaw! 

Podobno dzisiaj.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.