Jump to content
Sign in to follow this  
WG_Lumberjack

Wieści z SuperTestu - Priorytetowy sektor obrony powietrznej

5 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Mechanika i elementy wizualne priorytetowego sektora obrony powietrznej, jak obiecaliśmy wcześniej, zostaną zaktualizowane.


Cel zmian - zgodnie z życzeniem społeczności, aby skuteczność obrony powietrznej była bardziej zależna od działań gracza, korzystanie z sektora priorytetowego stanie się wygodniejsze i bardziej zrozumiałe.

 

Zwiększenie obrony przeciwlotniczej będzie aktywowane w znacznie wygodniejszy sposób: musisz skierować kamerę w pożądanym kierunku i aktywować ją naciskając przycisk. Jednocześnie, jak poprzednio, wydajność drugiego sektora zostanie zmniejszona.

 

Obrona zareaguje natychmiast po aktywacji, obrażenia w postaci procentowego zmniejszenia punktów życia eskadry atakującej będą zadane natychmiast jeśli samoloty znajdą się w zasięgu obrony przeciwlotniczej. Jeśli w czasie aktywacji nie ma żadnych wrogich samolotów, nie zostaną zadane żadne obrażenia.

 

Następnie rozpoczyna się etap stopniowego wzmacniania sektora, który trwa kilka sekund. W tym czasie sektor zwiększa swoją wydajność, a następnie pracuje na pełną moc przez pewien czas. Następnie wzmocnienie sektora jest dezaktywowane. Aby ponownie aktywować, należy poczekać, aż się naładuje, podczas gdy sprawność obrony przeciwlotniczej wraca do wartości standardowych. Siła, czas trwania i czas potrzebny na odnowienie zależą od okrętu.

 

Wzmocnienie sektora obrony przeciwlotniczej wpływa tylko na stałe wartości obrażeń i nie wpływa na obrażenia spowodowane eksplozjami/wybuchami.

 

Wraz z sektorem priorytetowym zmodyfikowano także umiejętność Ręczna kontrola ognia obrony przeciwlotniczej. Teraz zwiększy ona natychmiastowe obrażenia oraz zwiększy czas odnowienia sektora priorytetowego. Całkowicie usunie również efekty zastosowane do stałych obrażeń (zarówno stopniowe zwiększanie wydajności sektora priorytetowego  jak i zmniejszenie wydajności niepriorytetowej strony sektora). Pozwoli to okrętom ze słabą obroną przeciwlotniczą zadać znaczące obrażenia samolotom wroga w momencie aktywacji, ale nie zwiększy ich zdolności do zadawania większych stałych, trwałych obrażeń.

 

Niewątpliwie zmiana ta wpłynie na interakcję samolotów z okrętami i będzie wymagać dodatkowej pracy na balanse. Będziemy ściśle monitorować nowy system sektorów priorytetowych i wprowadzać korekty, jeśli uzna się to za konieczne.

 

Pamiętajcie, że informacje na blogu deweloperskim są w fazie testów i mogą ulec zmianie.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
48 posts
9,164 battles

Czekam na 8.7 live ... poniżej screen z sytuacją która ma chyba zostać poprawiona w 8.7, Neustrashimy z 53 straceniami (chyba trochę za dużo jak na niszczyciel 9 tieru).

 

https://imgur.com/a/Xmo2Xlv

 

Może nie mam zbyt dużego doświadczenia w WoWs, ale takie rzeczy to powinno się chyba na Minotaurach i Łusssterach oglądać.

 

Generalnie po próbie 8.7 na PTSie jestem skłonny stwierdzić, że idziemy w dobrą stronę, ale trochę jeszcze drogi przed nami i pewnie kilka zakrętów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,999 posts
5,521 battles
8 hours ago, Carrington_ said:

Generalnie po próbie 8.7 na PTSie jestem skłonny stwierdzić, że idziemy w dobrą stronę, ale trochę jeszcze drogi przed nami i pewnie kilka zakrętów. 

No :) Przewożniki wymierają jak dinozaury, jeszcze trochę drogi jest, bo ludzie nadal nimi grają, ale już niedługo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×