Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Test publiczny aktualizacji 0.8.6: runda 2

6 comments in this topic

Recommended Posts

[MORSA]
Players
89 posts
3,775 battles

I to jest to co nowi gracze jak ja lubią dostawać OKRĘTY PREMIUM :) Jeśli to będzie Franciski niszczyciel 6T to Aigle za pewne, to w sumie dobrze, że go nie brałem za węgiel.

Zastanawia mnie jeszcze pewien wpis:  DWA DARMOWE KONTENRY FRANCUSKIE NISZCZYCIELE …….czemu jest podane w liczbie mnogiej jakbym miał dostać dwa okręty ?!!!

[FT-B]
Players
559 posts
8,455 battles
godzinę temu, hutnik13 napisał:

I to jest to co nowi gracze jak ja lubią dostawać OKRĘTY PREMIUM :) Jeśli to będzie Franciski niszczyciel 6T to Aigle za pewne, to w sumie dobrze, że go nie brałem za węgiel.

Zastanawia mnie jeszcze pewien wpis:  DWA DARMOWE KONTENRY FRANCUSKIE NISZCZYCIELE …….czemu jest podane w liczbie mnogiej jakbym miał dostać dwa okręty ?!!!

Nigdzie ci nie pisze że francuskiego niszczyciela 6T dostaniesz.  Jeśli brałeś udział w poprzednich PTS to dostaniesz kontener z pewnym 6 tierem. Równie dobrze może to być mołotow 

A te dwa kontenery francuskie, mają jakąś nikłą szansę, że wyleci z tego misja, na  drzewkowe francuskie DD z wczesnym dostępem,tak jak to było ostatnio z Ruskim BB i jeszcze wcześniej z innymi okrętami .

[FAJU]
Beta Tester
3 posts
6,675 battles

Jak powiązać konta? Do testów nie mogłem zalogować się na swoje konto więc stworzyłem nowe na innym adresie email. 

[P-W-C]
Community Contributor
620 posts
5,417 battles
1 hour ago, RogalusWWA said:

Jak powiązać konta? Do testów nie mogłem zalogować się na swoje konto więc stworzyłem nowe na innym adresie email. 

No i tutaj popełniłeś błąd. Konta muszą być na takim samym email'u. Wtedy są powiązane.

[FAJU]
Beta Tester
3 posts
6,675 battles

No właśnie na takim samym nie mogłem bo od tego zaczołem. Mówiło mi że meil już jest zajęty/w bazie(ale spróbuję jeszcze raz. Odkąd pamiętam wows jakoś zawiłe logowało się serwera testowego. 

Jednak kiedyś już zakładałem konto na testy. :) Przypomniał mi się dowcip o pizzy bez składników. :)