Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Vojcek1986

Bl4ckSK aneb narozeninová soutěž od autisty pro autisty

17 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles

Vážení,

tento nezkorumpovaný kontributor se dožívá dnes 4 století věku na pomezí SK/HU hranic :Smile_bajan2:

"Býval dobrým kontributorem, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít. Místo toho zabili hru, kterou miloval. Obviněn z hraní kooperativních bitev nyní projíždí mapy od kraji ke kraji. Kapitán, který kempuje. Kemper map. Bl4ckSK."

Pojďme mu ukázat lásku tím, že mu do tohoto vlákna dáme pekelný hejt, spam, trolling a další věci, co tak skvěle umíme. Máme toho dost pro všechny! :Smile_izmena:

Podmínky:
- V rámci mezí slušného chování si z kolegy vystřelit, avšak neurazit ofenzivním způsobem a použít u toho mozek, vtip, ironii, sarkasmus, hyperbolu, nadsázku. Například:"Tvůj stream je hodně trapný, ale pořád lepší, než lézt k Vojckovi." nebo "Hodně štěstí a zdraví můj druhý nejoblíbenější kontributore!".
- Můžete použít MeMe, fotomontáže, koláže, co vás napadne..
- Pouze 1 výtvor/1 osoba
- od nyní do 20:00 dne 7.7.2019 

Odměna:
- 1x Kontejner Komunitího Kontributora pro 3 nejlépe hodnocené příspěvky dle reakcí "Cool" a "Funny". Pokud by byl náhodou počet reakcí stejný, JÁ a jen JÁ rozhoduji, kdo je dostane.
- Kódy vám pošle Bl4ckSK :Smile_veryhappy::Smile_veryhappy::Smile_veryhappy:

• Cool 6
  • Funny 1

Players
250 posts
17,466 battles

Když rozjet pořádnej hejt,spam,trolling a další věci tak to je přesně pozvánka pro mě abych to uspořádal ….

Tak teda všechno nejlepší BL4CKU a jako dárek pro tebe bych si přál,aby vznikla tabulka kontributorů a jejich ceník nabízených služeb pro komunitu,protože se spousta lidí ztrací v již zavedených či nově vytvořených pravidlech a chtělo by to přece jenom zviditelnit ….  přece i prostitutky mají svůj ceník,tak by WG CC neměli zůstat pozadu,aby sledující jasně viděli zakolik a co se dá u vás koupit :cap_like:.

PS: pokud sem to krapítek přehnal,tak se všem omlouvám :cap_haloween:, ale třeba konečně u našich CC něco po roce a půl vyhraju :cap_cool:.

[-BES-]
Players
7 posts
13,482 battles

To že je ujo Bl4cksk 1 to tu ví každý, ale bohužel ta 1 mu vlezla až tak do hlavy, že i na mapách jezdí jen a jen 1 lajnu. To by nebylo možná až tak zlé, ale on končí i ve hře umírá v 1 maximálně do druhé minuty. Nevadí my mu to odpustíme, však on je tu pro nás a je to naše 1.

https://clips.twitch.tv/InterestingRelatedGalagoYee

Vše nejlepší k tvým narozeninám, hodně štěstí, lásky, spokojenosti ale hlavně zdraví ti přeje prdík....ps: pevné nervy :cap_like:

• Cool 5

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,364 battles

Milý Blečku jsem netušil že jsi taková vykopávka . Jsi furt Jura ( ne Jánošík ) a hodně zachovalá vykopávka . 

Ale k věci

LTIpEUl.jpg

Na A1 nesmí nikdo stát , nebo nebudu hrát .

A pokud přemýšlíš o změně nicku z BL4CK na A1MAN milerád Ti to zaplatím

Vše nejlepší :Smile_honoring:

• Cool 4
  • Funny 4

[PRDI]
Beta Tester
10 posts
10,857 battles

BL4CK  moc bych od tebe potřeboval poradit,jak bych to měl udělat aby jsem hrál hůř nežli ty.

Vše nej k narozkám přeji a velkou výdrž ve vysílání.

• Cool 1
  • Funny 2

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles
20 minutes ago, Someone_unknown said:

Když rozjet pořádnej hejt,spam,trolling a další věci tak to je přesně pozvánka pro mě abych to uspořádal ….

Tak teda všechno nejlepší BL4CKU a jako dárek pro tebe bych si přál,aby vznikla tabulka kontributorů a jejich ceník nabízených služeb pro komunitu,protože se spousta lidí ztrací v již zavedených či nově vytvořených pravidlech a chtělo by to přece jenom zviditelnit ….  přece i prostitutky mají svůj ceník,tak by WG CC neměli zůstat pozadu,aby sledující jasně viděli zakolik a co se dá u vás koupit :cap_like:.

PS: pokud sem to krapítek přehnal,tak se všem omlouvám :cap_haloween:, ale třeba konečně u našich CC něco po roce a půl vyhraju :cap_cool:.

Příspěvek je v pořádku.

Jen máš problém s matematikou a pamětí.
1.) Já s Bl4ckSK jsme kontributory od 21.6.2018 a Tomaslanger se stal kontributorem letos, takže 18 měsíců splňuje tak akorát Rambaldi a SgtCole.
2.) Včera si do jiného vlákna psal, cituji:
 "Jó odměny pro ty chodím …. to máš pravdu ale za moře ….  tam kde se bojuje o ně fér mezi 4500 lidma …  já sleduju české streamery prakticky od začátku a jediná výhra byla za sledovanost kdy Vojcek1986 začal odměnovat LOAJALITU !!! Kamufláže co jsem dostal na požádání do soutěží nepočítám …  tak tolik k mojemu hamtání (vše si můžeš ověřit zapůjčením záznamu o výhrách které si jistě CC vedou) a brečení …. CHCI PRO VŠECHNY STEJNOU ŠANCI  TO SEM DIVNEJ ???? !!!!

Takže sis právě popřel sebe sama protiřečením. Pan Jekyll a Hyde?

Players
250 posts
17,466 battles
6 hours ago, Vojcek1986 said:

Příspěvek je v pořádku.

Jen máš problém s matematikou a pamětí.
1.) Já s Bl4ckSK jsme kontributory od 21.6.2018 a Tomaslanger se stal kontributorem letos, takže 18 měsíců splňuje tak akorát Rambaldi a SgtCole.
2.) Včera si do jiného vlákna psal, cituji:
 "Jó odměny pro ty chodím …. to máš pravdu ale za moře ….  tam kde se bojuje o ně fér mezi 4500 lidma …  já sleduju české streamery prakticky od začátku a jediná výhra byla za sledovanost kdy Vojcek1986 začal odměnovat LOAJALITU !!! Kamufláže co jsem dostal na požádání do soutěží nepočítám …  tak tolik k mojemu hamtání (vše si můžeš ověřit zapůjčením záznamu o výhrách které si jistě CC vedou) a brečení …. CHCI PRO VŠECHNY STEJNOU ŠANCI  TO SEM DIVNEJ ???? !!!!

Takže sis právě popřel sebe sama protiřečením. Pan Jekyll a Hyde?

Za 1. Přestan porušovat to,co si už jednou napsal (pouze 1 příspěvek na osobu a vyjadřování k mé osobě)

Za 2. Žádnýho konkrétního CC jsem nezminoval a pokud tě to zajímá tak na Rambaldiho a SgtCola jsem opravdu několikrát koukal … (tenkrát to bylo pokud si dobře vzpomínám tak jenom na YT)

Za 3. Tohle má bejt BL4CKŮV oslavnej soutěžní topik,tak mu to přestan kazit … přece jenom seš už dospělej … 

PS: Tady máš něco pro osvěžení paměti … Jak k tobě mam mít respekt když neustále porušuješ co si napsal …    "Na tvé komentáře a připomínky již nebudu reagovat."

Proč nikdo nepoblahopřejete BL4CKOVI k narozeninám to tam opravdu chodíte jen pro kódy ???  Tak šup dotoho !!!

[BL4CK]
Community Contributor
406 posts
23,468 battles

Všetkým gratulantom, ďakujem :Smile_trollface:

... nebojte sa, moja odpoveď bude rýchla :etc_red_button:

Blac2.thumb.jpg.50d4a3bca4ea45e58022935da905c09a.jpg

• Funny 2

[BATES]
Beta Tester
342 posts
7,611 battles

Tak se taky přidám všechno nejlepší. Kulaté -cet je pořád pohoda. Dík za zábavné streamy bez solení, za ochotu odpovídat po 100x na ten samý dotaz atd. Pro sebe nic nechci, ale za nás všechny na tebe mám požadavek ať ti to streamování ještě pár pátků vydrží.

• Cool 2

[-BES-]
Players
70 posts
14,374 battles

Milý Bl4cku, chtěl jsem ti poslat opravdu pěkné přání k narozeninám, měl jsem ho vymyšlené, skvěle vytuněné a 100% výherní, ale pak jsem četl plány WG na NTC (Námořní Tréninkové Centrum) a řekl jsem si NE. Nač se snažit o získání kontejnerů a odměn ve hře která směřuje do ...?!?! Vypínám kameru, uklízím rekvizity a propouštím striptérku, bude ti muset stačit: Všechno nejlepší, pevné nervy s WG a hodně diváků na streamech.

• Cool 3

[IDDQD]
Players
208 posts
5,793 battles

Sice se spožděním, ale přece

Vše nej k Tvým kulatinám. :cat_cool:

• Cool 1

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles

Konec soutěže a vítězové jsou následující:
1.) PRDT
2.) Stratos_HF
3.) Caine180

Děkuji za účast. Gratuluji, výhry dostanete v průběhu následujícího týdne.