Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Saspl

Jak stworzyć nowy port morski w WoWs?

3 comments in this topic

Recommended Posts

[-DWS-]
Players
9 posts
5,025 battles

Witam, nie mam pojęcia gdzie o to zapytać, to pytam tutaj. Jeśli powinno to być gdzie indziej, to bardzo proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Szukam informacji jak są tworzone porty jakie są dostępne w WoWs.

Kiedyś do wersji (chyba 0.7.5) był jakiś stworzony przez społeczność, ale to był efekt końcowy. A ja chciałbym (o ile nie jest to tajemnicą) poznać w jaki sposób od "0" stworzyć własną bazę dla okrętów.

Jestem pod wielkim wrażeniem wyglądy portu w Dunkierce.

Jeśli ktoś byłby w stanie nakierować mnie na odpowiedni trop to będę bardzo wdzięczny.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
20 minutes ago, Saspl said:

Witam, nie mam pojęcia gdzie o to zapytać, to pytam tutaj. Jeśli powinno to być gdzie indziej, to bardzo proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Szukam informacji jak są tworzone porty jakie są dostępne w WoWs.

Kiedyś do wersji (chyba 0.7.5) był jakiś stworzony przez społeczność, ale to był efekt końcowy. A ja chciałbym (o ile nie jest to tajemnicą) poznać w jaki sposób od "0" stworzyć własną bazę dla okrętów.

Jestem pod wielkim wrażeniem wyglądy portu w Dunkierce.

Jeśli ktoś byłby w stanie nakierować mnie na odpowiedni trop to będę bardzo wdzięczny.

Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę, aby był jakiś port stworzony przez społeczność i zaimplementowany w grze. Wszystkie porty tworzy i implementuje WG, i raczej nie ma możliwości stworzenia własnego.

[-DWS-]
Players
9 posts
5,025 battles

Nie, nie zaimplementowany do gry przez WG ale udostępniony społeczności na podobnej zasadzie jak mody.

Ja nie mam pojęcia czy jest to możliwe, dlatego pytam mądrzejszych.

Wspierałem się tą wiadomością:

http://www.modsworldofwarships.com/0-5-9-0-chinese-dragon-custom-port/

Edited by Saspl
Update