Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.5.1

24 comments in this topic

Recommended Posts

[-DRG-]
Players
20 posts
7,509 battles

Czyli tak naprawdę to nie poprawiliście nic w kwestii lotniska. Po pierwsze to trzeba najpierw mieć ten perk a większość graczy jak ma punkty to wyda je na opancerzenie samolotów - dalej na szybkość celowania... więc, aby dać ten perk będą potrzebować kapitana z 13pkt. no i obowiązkowym braniem tego perka. Druga sprawa to te super +250hp (+200hp na VIII) to jest nic... to jest zaledwie max 1sekunda dłużej życia marnego samolociku.

Samoloty są zbyt wolne dla nowego AA. Taki Izmaił potrafi ściągać prawie 40 samolotów z Shōkaku na bitwę i widziałem to na własne oczy nie wierząc w to co zobaczyłem w wynikach po bitwie.

Ja wiedziałem, że tak będzie.

• Cool 4

[A-TOM]
Beta Tester
487 posts
6,390 battles

Skąd ja wiedziałem że oleją lotniska :Smile_teethhappy: i skąd ja wiedziałem że nie naprawią sytuacji :cap_haloween:. No panowie kapitanowie lotni, czas okręty odstawić na bardzo odległy plan :Smile_hiding:

Players
17 posts
3,931 battles

Bardzo dobrze, że nie buffują lotniskowców. Wreszcie można sobie normalnie pograć nie martwiąc się o to, że jeden no skillowy pachoł będzie nasyłał na ciebie non stop kolejne falę nalotów samemu będąc bezpiecznym i przykampionym za wyspą i całym sojuszniczym teamem. 

Wreszcie lotniskowcami nie będą w stanie grać byle debile nie zwracający uwagi, czy torpedują kurfursta, czy worecestera. Git gut, albo jeszcze lepiej J U S T  D O D G E.

• Funny 3

[A-TOM]
Beta Tester
487 posts
6,390 battles
13 minutes ago, VanMetall said:

Bardzo dobrze, że nie buffują lotniskowców. Wreszcie można sobie normalnie pograć nie martwiąc się o to, że jeden no skillowy pachoł będzie nasyłał na ciebie non stop kolejne falę nalotów samemu będąc bezpiecznym i przykampionym za wyspą i całym sojuszniczym teamem. 

Wreszcie lotniskowcami nie będą w stanie grać byle debile nie zwracający uwagi, czy torpedują kurfursta, czy worecestera. Git gut, albo jeszcze lepiej J U S T  D O D G E.

W sumie fakt. Mi też się zmiany podobają skoro pływam głównie krążkami:Smile_teethhappy:. Ale i tak niesamowita ilość płaczu jest lana na forum  :Smile_hiding:

[P-W-C]
Players
253 posts
6,306 battles

No chyba nikt się nie spodziewał, ze WG poprawi coś dramatycznie w ciągu raptem paru dni.:Smile_teethhappy:

Też nie mogę powiedzieć bym płakał, bo także pływam głównie krążkami. Nigdy nie lubiłem się zastanawiać czy wziąć hydro czy jednak rozbicie...

Ja bardziej się wkurzam z tym skróceniem piątego sezonu sprintu, bo akurat mam w tym czasie kilkudniowy wyjazd. 3-4 dni z 12 to można olać, ale z 7 to już połowa. 

No nic, trudno.:Smile_sceptic:

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
273 posts
19,604 battles
godzinę temu, Michciosek333 napisał:

Skąd ja wiedziałem że oleją lotniska :Smile_teethhappy: i skąd ja wiedziałem że nie naprawią sytuacji :cap_haloween:. No panowie kapitanowie lotni, czas okręty odstawić na bardzo odległy plan :Smile_hiding:

To  po co oni robili ten wielki revork, kupę liter wyleli jak to trzeba z lotniami cos zrobić. Napsuli ludziom nerwów, rozwalili cały gampley. W imię czego? hahahahaha sprzędli kupę prymek CV zarobili. A teraz nerf za moment buff potem na odwrót, a ludzi ubywa.

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
479 posts
15,912 battles

Za lotniskami płakać nie będę. Każdy okręt z wzmocnioną obrona aa i popartą odpowiednimi perkami kapitana powinien mieć możliwość obrony przed lotniskowcami. Im bliżej tego celu tym lepiej dla gameplay. Co do narzekania na to ze trzeba brać perka na przeżywalność , to sory ja na dowolnym  krążowniku i pancerniku tez nie mogę jednocześnie barć wszystkich możliwych perków kapitana potrzebnych do obrony AA i np kamo + superintendent  bo mi mimo 19 pkt kapitana punktów zabraknie. Dlaczego CV maja obejmować inne reguły?? 

• Angry 1

[GCMPL]
[GCMPL]
Players
111 posts
8,872 battles
2 minutes ago, Barwena said:

Za lotniskami płakać nie będę. Każdy okręt z wzmocnioną obrona aa i popartą odpowiednimi perkami kapitana powinien mieć możliwość obrony przed lotniskowcami. Im bliżej tego celu tym lepiej dla gameplay. Co do narzekania na to ze trzeba brać perka na przerywalność , to sory ja na dowolnym  krążowniku i pancerniku tez nie mogę jednocześnie barć wszystkich możliwych perków kapitana potrzebnych do obrony AA i np kamo + superintendent  bo mi mimo 19 pkt kapitana punktów zabraknie. Dlaczego CV maja obejmować inne reguły?? 

Bo moze nowa aktualizacja 0.8.5 tak obnizyla skutecznosc CV ze mam je doslownie w dupie? Nawet sie nie boje CV bo wiem ze wiekszoscia okretow zdolam go odgonic?

A ta latka 8.5.1 miala troche unormowac ta sytuacje? zwiekszenie przezywalnosci o 10% nie da sie nazwac unormowaniem?

I nie zacznajcie zaraz to nie graj lotniskiem itp. Gram wszystkim i widze ze sa teraz za slabe i 10% nic nie zmieni.

3 hours ago, The_EURL_Guy said:

Aktualizacja 0.8.5.1 skupi się na rozwiązaniu problemów ze Sprintem rRankingowym, dostosuje zdolności bojowe lotniskowców i naprawi kilka błędów.

1. Naprawiliscie sprint brawo! Jak mozna bylo cos spieprzyc jak juz byly sezony sprintu hmm?

2. WG spodziewalem sie bardziej zlozonego rozwiazania niz zmiana perku. Ale od was wiecej nie mozna wymagac.

3. Lotniska dalej nie rusze z portu. Gralem przynajmniej raz na dwa dni lotnia. teraz nie mam zamiaru do niej wracac. Wole inne okrety co im sie amunicja nie konczy bo trafilo sie na pojedyncze okrety z dobra AA, nie wspomne juz o tych z bardzo dobra.

48 minutes ago, sarhat0207 said:

Nigdy nie lubiłem się zastanawiać czy wziąć hydro czy jednak rozbicie...

Taaa ulatwili nam wybor. Nie oplaca sie w AA inwestowac i tak spadaja z nieba:-):cap_rambo:

1 hour ago, VanMetall said:

Wreszcie lotniskowcami nie będą w stanie grać byle debile nie zwracający uwagi, czy torpedują kurfursta, czy worecestera

Nie wiem o co Ci chodzi. BB samotny powinien cierpiec bo plywa sam, a Worcester zawsze czulem przed nim respekt i omijalem szerokim lukiem, jak wiele innych krazkow.:-)

[TF16]
Players
467 posts
16,963 battles
1 hour ago, VanMetall said:

No niestety, ale ostatni pacz to była klasyczna "naprawa lustra młotkiem" - zamiast tylko nieco podkręcić plotkę wywalono wszystko do kosza... 

17 minutes ago, Barwena said:

Każdy okręt z wzmocnioną obrona aa i popartą odpowiednimi perkami kapitana powinien mieć możliwość obrony przed lotniskowcami.

Zgadzam się - okręt plot i perki kapitańskie powinny dawać obronę ...

Teraz jest niestety do bani  - wczoraj kompletnie nie zrobionym pod plotkę Fiji w bitwie utłukłem 15 samolotów z Lexa i to nie żeby się jakoś  CV-crew uparł na mnie... to wszystko kosztem  jakich 15 tys. hp.

Niestety, ale te ostatnie zmiany potwierdzają tylko, że odpowiedzialni w WG za gameplay lotnisk dalej nie wiedzą jak sobie poradzić z ich obecnością w grze. 

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
108 posts
12,189 battles

Dobrze, że znerfiliście te lotnie, bo durne zwierzęta na DDawidkach będą teraz tonęły nie w 2-3 min, ale w 4-5 od radarów i spota innych okrętów :D

• Cool 4
  • Funny 1

Players
16 posts
2,293 battles

I wręcz genialne zasłonięcie celownika bombowców przez nurkujący samolot 10 \10 za pomysłowość .Ten celownik po każdej aktualizacji robi się coraz dłuższy ciekawe jaka będzie wersja finalna o ile będzie.

[BASIC]
[BASIC]
Players
105 posts
20,309 battles

Tej grze chyba juz zadna aktualizacja nie pomoze.

Players
64 posts
17,735 battles

Wojna jest pokojem.
Niewolnictwo jest wolnością.
Ignorancja to siła.

George Orwell

Nerf to buff.

WG

typowa lewacka logika

widzę także że "Galeria Sław" też została naprawiona

shot-19_07.02_10_20.06-0338.thumb.jpg.56812e5829c81925bf79b0060484d1d4.jpgshot-19_07.02_10_20.21-0981.thumb.jpg.bcfe9989c20ec8f0922b2a42332d43ed.jpg

to nie szkodzi, że ciągle wyświetla "GS" od 24 do 25 czerwca 2019r. cieszmy się, że w ogóle jest.

tak jak nerf lotniskowców.

i jeszcze zapytam;  Czy nie macie problemu ze strzelaniem i z brakiem reakcji gdy wystrzeliwujecie torpedy? ponieważ, ja klikam czasem po kilka razy a torpedniki śpio, to samo z działami głównymi.

[FT-B]
Players
559 posts
8,451 battles

Nie sypie się komuś gra? Raz miałem ping 10-15 tyś... dwa razy wywaliło mnie z gry, i przez dłuższy czas nie mogę się zalogować. Zaczyna to irytować. Codziennie ,po razie mam laga, i wywala do ekranu logowania.

[FT-B]
Players
559 posts
8,451 battles
28 minut temu, pagliacci napisał:

Wojna jest pokojem.
Niewolnictwo jest wolnością.
Ignorancja to siła.

George Orwell

Nerf to buff.

WG

typowa lewacka logika

widzę także że "Galeria Sław" też została naprawiona

shot-19_07.02_10_20.06-0338.thumb.jpg.56812e5829c81925bf79b0060484d1d4.jpgshot-19_07.02_10_20.21-0981.thumb.jpg.bcfe9989c20ec8f0922b2a42332d43ed.jpg

to nie szkodzi, że ciągle wyświetla "GS" od 24 do 25 czerwca 2019r. cieszmy się, że w ogóle jest.

tak jak nerf lotniskowców.

i jeszcze zapytam;  Czy nie macie problemu ze strzelaniem i z brakiem reakcji gdy wystrzeliwujecie torpedy? ponieważ, ja klikam czasem po kilka razy a torpedniki śpio.

Myślałem że to moja zniszczona myszka ma problem, i dlatego torpedy nie lecą. Z strzelaniem nie mam problemu. Ale torpki nie chcą czasami lecieć. W ogóle czemu hala sław? Myślałem że to ma być po skończeniu ostatniej dyrektywy .

Beta Tester
4,817 posts
14,952 battles
22 hours ago, Michciosek333 said:

spokojnie swoje się zrobi w każdej bitwie. Ja się przestawiłem strykto na brytola i tylko na ddki, reszta mnie nie interesuje pr się zgadza fragi też

zmiany na cv.jpg

Beta Tester
4,817 posts
14,952 battles
20 hours ago, piterski74 said:

Niestety, ale te ostatnie zmiany potwierdzają tylko, że odpowiedzialni w WG za gameplay lotnisk dalej nie wiedzą jak sobie poradzić z ich obecnością w grze. 

Exel im tego nie pokazuje co ty byś chciał.

20 hours ago, Sanepidi said:

Bo moze nowa aktualizacja 0.8.5 tak obnizyla skutecznosc CV ze mam je doslownie w dupie? Nawet sie nie boje CV bo wiem ze wiekszoscia okretow zdolam go odgonic?

A ta latka 8.5.1 miala troche unormowac ta sytuacje? zwiekszenie przezywalnosci o 10% nie da sie nazwac unormowaniem?

I nie zacznajcie zaraz to nie graj lotniskiem itp. Gram wszystkim i widze ze sa teraz za slabe i 10% nic nie zmieni.

w 100 % zgadzam się z kolegą, na Atago perków nie potrzebuje a i tak 10-12 samolotów się zestrzeli. Te +10% to w istocie 1 strzał z AA np: Yamato albo Desa. Atak na coś dużego kończy się masakrą samolotów. Ale git helmuty zadowolone bo kolejna klasa im odpadła. Teraz tylko czekać na nerf amunicji OB na krążkach bo palom przecież. ?I to nie jest płacz tylko stwierdzenie Gameplay CV leży i będzie leżeć, dopóki WG nie znajdzie lekarstwa w postaci

``Wy się  wkońcu graczy zacznijcie słuchać a nie przydupasów wychwalających was pod niebiosa``

za ten pomysł z tymi 10% to proszę przekazać nagrodę osełki dnia dzisiejszego

image.thumb.png.5d0b97a0a899a8c6a7fd427f8df35117.png

• Cool 1

Players
64 posts
17,735 battles
2 hours ago, Toyminator said:

Nie sypie się komuś gra? Raz miałem ping 10-15 tyś... dwa razy wywaliło mnie z gry, i przez dłuższy czas nie mogę się zalogować. Zaczyna to irytować. Codziennie ,po razie mam laga, i wywala do ekranu logowania.

możliwe że bywają częstsze utraty kontaktu z serwerem, ostatnio tak to jest

Players
64 posts
17,735 battles
1 hour ago, wielorybwacek said:

Ja już nawet nie będę pisał, że to "zwiększenie HP samolotów" g... daje bo to oczywiste. Nie wspomnę już o dymaniu ludzi, którzy wydali żywą gotówkę na lotnie premium. Za to zwrócę się do kolegów piszących posty pod tytułem "j....ać lotnie" albo "nie obchodzi mnie bo nimi nie gram"

Już teraz zaczynam sobie przygotowywać popcorn, bo nie mogę się doczekać Waszych płaczy kiedy wejdą do gry okręty podwodne. A to nastąpi bardzo szybko coś mi się zdaje, o czym oprócz testów na Halloween świadczy spęd CCków w SP oraz filmik o USS "Cod" (takie tam drobne wskazówki od WG). I nie przesądzam o tym czy okręty podwodne będą czy nie będą OP. Po prostu to jest taki typ charakteru gracza :)

niszczyciele będą miały kolejne zadanie, łapać podwodne pokemony, unikać pokemonów latających, its..

90% graczy nie ogarnia tej gry, dodajmy im jeszcze nowe zadania. nie, nie, nie, nie zbalansujemy dla nich lotnie.

Players
64 posts
17,735 battles
2 hours ago, Toyminator said:

Myślałem że to moja zniszczona myszka ma problem, i dlatego torpedy nie lecą. Z strzelaniem nie mam problemu. Ale torpki nie chcą czasami lecieć. W ogóle czemu hala sław? Myślałem że to ma być po skończeniu ostatniej dyrektywy .

ok. dzięki, dzięki.

jakoś miałem nawykowe myślenie po ostatnim evencie, że już powinno działać.

a co do strzelania, to wkurzałem się na tym nowym szybkim trybie. klikam, klikam i jedna torpeda wyleciała zamiast 10. to chyba te lagi na serwerze oraz aktualizacja danych co 2 sekundy.

[HEL-L]
[HEL-L]
Players
5 posts
10,054 battles

Nie ma co się dziwić, ze gra jest słabo zbalansowana, skoro (10 * 25) - (10 *15) == 250 !!! 

[GCMPL]
[GCMPL]
Players
111 posts
8,872 battles
6 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Jestem już w 100% pewien, że miernota która wymyślila rework powinna polecieć na pysk razem z miernotą, która na to pozwoliła. Tymczasem obaj reworkmasterzy dalej wesoło kręcą gałkami. WG nawet gdyby mocno chciało nie da rady wycofać się z reworku z twarzą. 

Przeciez RTS nie mozna bylo na konsole wypuscic:-) Rework byl potrzebny!

Players
64 posts
17,735 battles
On 7/1/2019 at 11:33 AM, The_EURL_Guy said:

Aktualizacja 0.8.5.1 skupi się na rozwiązaniu problemów ze Sprintem rRankingowym, dostosuje zdolności bojowe lotniskowców i naprawi kilka błędów.

Przeczytaj na portalu

co to oznacza? że Sprint Rankingowy już nie działa?

a naprawa błędów i balans lotniskowców to "chyt" marketingowy, że coś się robi? bo przecież widzimy co się robi!

(mam pytanie od czego to zależy, że przez ostatnie 2 miesiące miałem 65% WR a przez ostatni tydzień 40% WR?) gdybym nie był retardem, który nie ogarnia to bym nie pytał, ale pytam.

czuje się ktoś wystarczająco mocno, żeby odpowiedzieć na to proste pytanie?

Sign in to follow this