Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Vojcek1986

Měsíční soutěže - ČERVENEC: Loajalita + Kreativita + Štěstí + další

127 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles

Zdar na palubu nebo do podpalubí,

jak již víte, jako komunitní kontributoři máme k dispozici měsíčně rozmanité množství kódů/bonusů/cen/PM lodí atd.

Rozhodl jsem se některé z těchto rozdělovat vždy následující měsíc dle těchto pravidel:
a) Loajalita

- formou bodů z mého streamu, celkem měsíčně k dispozici 12 kódů pro ty nejaktivnější
- nastavení bodů viz. obrázek

- body:

sledování = 3 body/10 minut
následování/oblíbený kanál/follow = 20 bodů

hosting kanálu = 5 bodů
předplatné/subscribe = 400 bodů
tip/dar = 90 bodů/1 dolar
cheer bonus/pozdrav = 200 bodů/100 bitů

Bodový stav naleznete na Twitch nebo přímo na https://streamelements.com/vojcek1986/leaderboard

Doporučuji použít jednoduchou matematiku abyste zjistili, že se nejedná o Pay To Win. Komu to není jasné, tomu není pomoci, viz. výhry.
Cílem je získat stále diváky, kteří tvoří diváckou komunitu a mají o stream a informace zájem, tímto je odměnit. "Vyžírky", které přijdou jen na soutěž odmítám dále podporovat.  Přeberte si to, jak chcete. Nemám rád nikoho.

EDIT: Pro ty méně chápavé je vyžírkou typicky ta osoba, která má nový follow a nově vytvořený účet v řádů minut, chodí účelově po WoWs streamech a soutěží jen tehdy, když jsou k dispozici CCT a PM lodě (hlavně zahraniční "diváci"). Nekomunikuje, na streamu se zdrží jen po dobu soutěže a pak dává unfollow. Pokud nedokážete pochopi tuto ochranu/pravidlo vůči tomu, aby hodnotné ceny nesbalili někdo, kdo se pak znovu neukáže a přínos pro komunitu a můj stream je 0 + 0, pak  asi zbytečné číst dále.

b) Kreativita - formou tvorby obrázku, koláže, videa, MeMe, malby..co vás napadne na téma lodí, WoWs, historie ..., celkem měsíčně k dispozici 3 kódy pro nejlepší výtvory. Výtvory posílat do tohoto vlákna. Kreativitu vyhodnotíme tak, že odměníme ty s nejvíce kladnými reakcemi u příspěvku - Vojckův hlas nyní dostane váhu 5 jiných hlasů.

c) Štěstí - učástní se všichni přes program "NIGHTBOT". Celkem měsíčně k dispozici zatím nespecifikované množství výher, pravděpodobně 40 a více. Jako bonus by měly přibýt PM lodě k rozdání atd.

Kde najít Váš bodový stav? U mne na Twitchi, viz. obrázek. nebo přes tento odkaz: https://streamelements.com/vojcek1986/leaderboard
Měsíční soutěž probíhá nečekaně vždy od prvního do posledního dne v měsíci.
Vyhlášení vítězů a soutěž o zbytek kódů počátkem dalšího měsíce.

CCT Subscriber Kontejner:
o Vysoká šance:

• x50 CCT Subscriber Camo
  • x50 Red Dragon
  • x50 Wyvern
  • x50 Ouroboros
  • x50 Hydra

o Střední šance:

• 100 000 Free XP
  • 15 000 Coal

o Nízká šance:

• Atago
  • Mikhail Kutuzov
  • Prinz Eugen
  • Lo Yang
  • Kidd
  • Tirpitz
  • Alabama
  • Kii
  • Gascogne
  • Roma

Soutěž bude jako obvykle probíhat na: https://www.twitch.tv/vojcek1986 . Na Youtube https://www.youtube.com/channel/UCHinrA-sDBbjhwvRxwWXuLQ již jen recenze.

Novinky můžete rovněž sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/Vojcek1986WoWsCC/

Dovolím si připomenout, že každý, s výjimkou předplatitelů, si může vyhrát za daný měsíc/soutěžní období pouze jeden CCT kód/výhru, takže si dobře rozmyslete, co berete :-) Předplatitel má od tohoto měsíce možnost brát až 3 výhry.

Pro soutěže o hodnotnější ceny/výhry přímo na streamu platí, že je potřeba mít follow/sledování alespoň jeden den - pokud nerozhodnu jinak.

Vaše výtvory zasílejte, prosím, do tohoto vlákna. 

Děkuji a hodně štěstí!

Loajalita - nastavení bodování.jpg

Únor - TOP 12.jpg

Edited by Vojcek1986
  • Cool 1

Players
48 posts
15,403 battles

Tak pokud ty soutěže nejsou pro "vyžírky" tak za..

1. Jak to uděláš?

2. Ne každý má čas vysedávat večer, co večer na Twitchi

3. Zavání to dohodou kontributorů, ikdyž u BL4CKa má šanci vyhrát každý. Malou i "vyžírka". 

4. Neuváděj tyto soutěže do CZ/SK skupiny neboť, jak píšeš jednorázoví sledovatelé nemaj šanci.

5. Toto proberu s ostatními adminy v CZ/SK skupině.

Hezký den a hodně štěstí.

V sobotu jsem ze zvědavosti navštívil obě vysílání. Tvé i BL4CKovo. 

• Bad 1

[IDDQD]
Players
255 posts
11,411 battles
Před 13 minutami Jitrnica45ZN řekl/a:

1. Jak to uděláš?

3. Zavání to dohodou kontributorů, ikdyž u BL4CKa má šanci vyhrát každý. Malou i "vyžírka". 

4. Neuváděj tyto soutěže do CZ/SK skupiny neboť, jak píšeš jednorázoví sledovatelé nemaj šanci.

Tedy....nechci to tu vojckovi zasírat, ale body 3,4,5 myslíš vážně??

• Cool 1

Players
48 posts
15,403 battles
20 minutes ago, Sboot_cz said:

Tedy....nechci to tu vojckovi zasírat, ale body 3,4,5 myslíš vážně??

Hlavně 4. a 5. V CZ/SK skupině jsme si rovni a platí tam a stejná pravidla pro všechny i ohledně soutěží, které jsme tam pořádali, nebo jsem je pořádal sám. Na co lákat lidi na soutěž, kde šance nejsou rovnocenné?

Taky jsme nestanovovali žádná kritéria dle aktivity ve skupině atd.

V CZ/SK mě lze najít pod Leoš Šenkeřík. 

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles
1 hour ago, Jitrnica45ZN said:

Hlavně 4. a 5. V CZ/SK skupině jsme si rovni a platí tam a stejná pravidla pro všechny i ohledně soutěží, které jsme tam pořádali, nebo jsem je pořádal sám. Na co lákat lidi na soutěž, kde šance nejsou rovnocenné?

Taky jsme nestanovovali žádná kritéria dle aktivity ve skupině atd.

V CZ/SK mě lze najít pod Leoš Šenkeřík. 

Já se k tomu asi nebudu ani vyjadřovat, protože už mne opravdu nebaví neustálé obviňování z manipulace, prospěchářství a dalších. Upřímně, po takovém příspěvku mám chuť se na celou CZ/SK komunitu vybodnout, jít si dělat svoje věci a jít se zakopat pod drn. Nejdříve tu byl Call_me_Luck s kamarády, pak Chowis a teď toto? Vážně? Prima, mysli si co chceš. Nezapomeň, že všechno je zfixlováno a za peníze ze streamu stavím druhou vilu.

• Cool 3
  • Funny 7

[IDDQD]
Alpha Tester
3,719 posts
24,108 battles
Před 18 minutami Vojcek1986 řekl/a:

Já se k tomu asi nebudu ani vyjadřovat, protože už mne opravdu nebaví neustálé obviňování z manipulace, prospěchářství a dalších. Upřímně, po takovém příspěvku mám chuť se na celou CZ/SK komunitu vybodnout, jít si dělat svoje věci a jít se zakopat pod drn. Nejdříve tu byl Call_me_Luck s kamarády, pak Chowis a teď toto? Vážně? Prima, mysli si co chceš. Nezapomeň, že všechno je zfixlováno a za peníze ze streamu stavím druhou vilu.

Tentokrát s bazénem olympijské délky doufám :Smile_trollface:. Krytým.
Jinak téma někdy prober se @Stratos_HF :Smile_teethhappy:

Před 2 hodinami Jitrnica45ZN řekl/a:

giphy.gif

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,771 posts
5,379 battles
13 minutes ago, TheComedian1983 said:

Tentokrát s bazénem olympijské délky doufám :Smile_trollface:. Krytým.
Jinak téma někdy prober se @Stratos_HF :Smile_teethhappy:

giphy.gif

Kome nemusí . Já se 2x vybrečel v Trojboji a stačilo . Se soutěžema jsem se už vyrovnal . Nebudou .

A jestli budou , tak max. na našem discordu pro nás , nějaká rychlovka . Anebo se domluvím z Blekem a na gule ( Marbles ) mu přispěju nějakým drobným obolem , pro vítěze třeba pěti tratí . Takže já mám vyřešíno .

Edit : a pak si tady přečteš podobný blekot , jak nahoře ,

Autorem nebyl vojcek .

Má to cenu se vůbec snažit ? Tot otázka za všechny peníze

• Cool 2

Players
48 posts
15,403 battles

Nikoho jsem z ničeho neobvinil. Nadruhou stranu, úplný nováček dojde na Twitch nalákaný na soutěž a tam vlastně zjistí, že šance na výhru je 0.

A dlouho jsem se k ničemu nevyjadřoval. Toto je diskusní fórum, takže zde každý může říci svůj názor, byť je v rozporu s názorem určitého okruhu lidí.

Dále bych mohl uvádět další věci, ale než se pustím do polemiky, některé věci je nutno posoudit ověřit atd.

Hezký den všem

No a netřeba mě anonymně zesměšňovat schovávají se za Nick, když už jsem se představil.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
1,228 posts
4,316 battles
41 minutes ago, Jitrnica45ZN said:

Nikoho jsem z ničeho neobvinil. Nadruhou stranu, úplný nováček dojde na Twitch nalákaný na soutěž a tam vlastně zjistí, že šance na výhru je 0.

A dlouho jsem se k ničemu nevyjadřoval. Toto je diskusní fórum, takže zde každý může říci svůj názor, byť je v rozporu s názorem určitého okruhu lidí.

Dále bych mohl uvádět další věci, ale než se pustím do polemiky, některé věci je nutno posoudit ověřit atd.

Hezký den všem

No a netřeba mě anonymně zesměšňovat schovávají se za Nick, když už jsem se představil.

Hele, tak ověřuj a nepištěj se do spekulací. 'Zavání to...' Je čiročirá spekulace. Neděláš náhodou jako brigádu trolla na Facebooku?

• Funny 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,719 posts
24,108 battles
Před 1 hodinou Jitrnica45ZN řekl/a:

Takže když ty tady zveřejníš svoje soukromé záležitosti, tak všichni ostatní musí udělat to samé? Ó,. tento způsob uvažování zbožňuju. Je určité spektrum lidí fungující na stejném principu a mám pro ně pouze hluboké opovržení a despekt.

Nyní můžeš být dogmatický, reagovat tak jak si přeješ, aby ostatní reagovali dle daného názoru a... opovrhovat sebou samým? Co?  to chci, tak by bylo dobré aby jsi to udělal ne?

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,032 posts
14,441 battles
Před 4 hodinami Jitrnica45ZN řekl/a:

1. Jak to uděláš?

A co tím myslíte? :cap_fainting:

Plácat kraviny člověku který se bez postranních úmyslů snaží vysvětlovat gameplay a mechaniky hry? 

Připomněl jsi mi @Thorisin, který mi napsal že za psaní článků dostávám od WG :cap_haloween:bakšiš 

*facepalm*

• Funny 2

[R_R]
Moderator
565 posts
16,771 battles
4 hours ago, Jitrnica45ZN said:

1. Jak to uděláš?

Tohle opravdu Leoši myslíš vážně ? to co jsi ted napsal protože pokud ano tak to nemužeš mít v hlavě v pořádku jak dlouho Vojda tuto akci děla ??? celkem dost dlouho a příkladně já mam u vojdy jen folliow a nechodím k němu pravidelně a stejně sem u něj vyhral kod na CC kontejner kde bylo atago pak to byl kod na kamo a pak ještě 2 kody na cc kontíky a nechodil sem tak pravidelně jen když byl čas a přesto jsem vyhral hodnotné ceny takže tady netvrd něco co neni pravda protože lžeš a navíc uražet a obvynovat nekoho kdo se snaží pro cz/sk komunitu dělat spoustu věcí aby lidi něco dostali to se ti zda jako špatně ????? Navíc u bl4cka ja osobně v sobotu vyhral v jeden den kontík z naborové stanice a nakonec streamu Georgii kterou mam a daroval sem jí dál mohl sem shrabnout 19 000 dublonů a pohoda a radši sem lod daroval tomu kdo jí nema takže tady ty kluky neobvynuj z něčeho co není pravda. Je tady hrstka lidí který rozdavají i ze svého z vlastní kapsy pro komunitu a pak sem přijsou uplakanci jako ty a honěj si ego a určujou kdo jak a co ma dělat to opravdu nemyslíš važně a byl bych pro aby jsi za takové chovaní dostal prema BAN jak na forum tak do hry aby sis příště rozmyslel si vubec otevřít usta na někoho kdo se snaží popravdě od tebe jsem nevyděl ani jednu soutěž NIC takže začni streamovat bud klidně CC a pak sem chod a řikej kdo co ma dělat do té doby drž usta a šoupej nohama. Opravdu se mi z takových lidí chce zvracet

• Cool 2

[IDDQD]
3,032 posts
14,441 battles
Před 1 minutou marty01234 řekl/a:

Tohle opravdu Leoši myslíš vážně ? 

Leoš - Lájoš.... hmmm :Smile_hiding:

• Funny 1

Players
48 posts
15,403 battles
20 minutes ago, marty01234 said:

Tohle opravdu Leoši myslíš vážně ? to co jsi ted napsal protože pokud ano tak to nemužeš mít v hlavě v pořádku jak dlouho Vojda tuto akci děla ??? celkem dost dlouho a příkladně já mam u vojdy jen folliow a nechodím k němu pravidelně a stejně sem u něj vyhral kod na CC kontejner kde bylo atago pak to byl kod na kamo a pak ještě 2 kody na cc kontíky a nechodil sem tak pravidelně jen když byl čas a přesto jsem vyhral hodnotné ceny takže tady netvrd něco co neni pravda protože lžeš a navíc uražet a obvynovat nekoho kdo se snaží pro cz/sk komunitu dělat spoustu věcí aby lidi něco dostali to se ti zda jako špatně ????? Navíc u bl4cka ja osobně v sobotu vyhral v jeden den kontík z naborové stanice a nakonec streamu Georgii kterou mam a daroval sem jí dál mohl sem shrabnout 19 000 dublonů a pohoda a radši sem lod daroval tomu kdo jí nema takže tady ty kluky neobvynuj z něčeho co není pravda. Je tady hrstka lidí který rozdavají i ze svého z vlastní kapsy pro komunitu a pak sem přijsou uplakanci jako ty a honěj si ego a určujou kdo jak a co ma dělat to opravdu nemyslíš važně a byl bych pro aby jsi za takové chovaní dostal prema BAN jak na forum tak do hry aby sis příště rozmyslel si vubec otevřít usta na někoho kdo se snaží popravdě od tebe jsem nevyděl ani jednu soutěž NIC takže začni streamovat bud klidně CC a pak sem chod a řikej kdo co ma dělat do té doby drž usta a šoupej nohama. Opravdu se mi z takových lidí chce zvracet

Kdo tu co tvrdí? A nohama si šoupej sám. Meleš tu blábol ta blábolem, považujíce se za co? Je nesmysl vylučovat kohokoli ze soutěží a označovat ho za vyžírku. Toto fórum je pro všechny a o Banu nerozhoduješ a o mou hru se ne starej. Pro mě je to zábava. Jak říkám. A zvracet se mi chce z toho tady, když si někdo myslí, že mu to tu patří. Tak se nedívej do zrcadla... 👻😂

[R_R]
Moderator
565 posts
16,771 battles
1 minute ago, Jitrnica45ZN said:

Kdo tu co tvrdí? A nohama si šoupej sám. Meleš tu blábol ta blábolem, považují é se za co? Je ne nesmysl vylučovat kohokoli že soutěží a označovat ho za vyžírku. Toto fórum je pro všechny a o Banu nerozhoduneš a o mou hru se ne starej. Pro mě je to zábava. Jak říkám. A zvracet se mi chce z toho tady, když si někdo myslí, že mu to tu patří. Tak se nedívej do zrcadla... 👻😂

Tak ty opravdu nemaš všech par pohromadě a nebo maš upal zo těch veder ... jinak toto nedokažu pochopit nikdo nikoho z ničeho nevylučuje !! Nevím kde jsi k tomu přišel nebo nechapu tvoje uvažovaní ... Jinak bud rad že o banu nerozhoduju ja protože kdyby jo tak už mas učet smazanej.Když ty se staraš o veci jinych proč bych se ja nemohl starat o tu tvou?? je to uplně stejny když se ti to nelíbí nelez sem forum patří WGčku a vojcek pravidla neporušuje nevím o co ti jde po prakticky roce co u něj takhle soutěž funguje přijdeš ty a rejpeš jako kdyby to byla novinka :Smile_veryhappy: Prober se asi si zaspal v čase hochu :cap_like: 

[IDDQD]
Korzár
2,493 posts
745 battles
Před 1 hodinou Jitrnica45ZN řekl/a:

Kdo tu co tvrdí? A nohama si šoupej sám. Meleš tu blábol ta blábolem, považujíce se za co? Je nesmysl vylučovat kohokoli ze soutěží a označovat ho za vyžírku. Toto fórum je pro všechny a o Banu nerozhoduješ a o mou hru se ne starej. Pro mě je to zábava. Jak říkám. A zvracet se mi chce z toho tady, když si někdo myslí, že mu to tu patří. Tak se nedívej do zrcadla... 👻😂

Kid alert!!!!

• Funny 6

[T-N-T]
Weekend Tester
148 posts
12,221 battles

Tady někomu to fejsbučí adminství leze na mozek, že? 

• Funny 2

Players
419 posts
10,110 battles
3 hours ago, LucyCZ said:

A co tím myslíte? :cap_fainting:

Plácat kraviny člověku který se bez postranních úmyslů snaží vysvětlovat gameplay a mechaniky hry? 

Připomněl jsi mi @Thorisin, který mi napsal že za psaní článků dostávám od WG :cap_haloween:bakšiš 

*facepalm*

Zadarmo bych to nedělal...Sorry jako...  :cap_hmm:  Pokud to děláš jen z nadšení , tak gratuluji , ale jsem starší ročník a pohádky mě neberou...  :cap_money:

[IDDQD]
3,032 posts
14,441 battles
Před 1 hodinou Thorisin řekl/a:

Zadarmo bych to nedělal...Sorry jako...  :cap_hmm:  Pokud to děláš jen z nadšení , tak gratuluji , ale jsem starší ročník a pohádky mě neberou...  :cap_money:

Sry ale nadšení..... Mysli si co chceš 

• Cool 1

Players
48 posts
15,403 battles

Je mi 45, dítě nejsem. Dnes se zeptám přímo ve skupině a vy se budete moci svobodně vyjádřit bez anonymity nicků.

Vojcek byl 2x odejít z CZ/SK a omylem jednoho z adminů přijat z5. Když se na to došlo, byla mezi námi hádka. Já jediný byl pro, aby byl ve skupině ponechám. Teď tady chci něco slušně řešit a jsem urážen a zesměšňován. No ve skupině se ty vyžírky řešit dnes budou, zároveň jsem dotazoval WG na zacházení s odměnami, které CC rozdávají a čekám na vyjádření. Díky za pozornost a  uvidíme se odpolko a večer ve skupině. Hezký den. Děti

• Funny 1

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles
10 hours ago, Thorisin said:

Však už toho kapu prachy, kámo, Polštář je naditý a LOVE se je točí na matech.

Players
371 posts
2,145 battles
Před 47 minutami Jitrnica45ZN řekl/a:

Víš, pamatuju si tu kauzu, kdy jste mě z FB komunity chtěli vyrazit zato, že jsem se obouval do lidí, kteří měli problém přečíst portál/novinky ve hře a neustále spamovali (3 a více stejných dotazů) skupinu...a nějak nechápu, o co Ti tu jde. "Spravedlivý" hněv si přece vybíjíte tam...
Bez urážky, ale tahle krusáda není zrovna projev vyrovnaného myšlení.
Kontributor je kontributorem proto, že splnil podmínky (mimo jiné followery). Ergo jsou lidi, kterým jeho styl vyhovuje. A primárně pro ty pořádá soutěže o herní předměty, které za tímto účelem dostal od WG. Pro svoji komunitu. Ne pro celou. Když ho lidi sledovat přestanou, o svůj post přijde...ale dokud ty followery má, je jen na něm, jaxi je vy/udržuje.

Před 11 hodinami Thorisin řekl/a:

Thorisine, ne každý je Ty. Kdybychom nedělali věci i zadarmo, z přesvědčení...asi bychom tu už dávno shnili.

• Cool 7

[BL4CK]
Players
138 posts
21,920 battles
14 minutes ago, Jitrnica45ZN said:

Je mi 45, dítě nejsem. Dnes se zeptám přímo ve skupině a vy se budete moci svobodně vyjádřit bez anonymity nicků.

Vojcek byl 2x odejít z CZ/SK a omylem jednoho z adminů přijat z5. Když se na to došlo, byla mezi námi hádka. Já jediný byl pro, aby byl ve skupině ponechám. Teď tady chci něco slušně řešit a jsem urážen a zesměšňován. No ve skupině se ty vyžírky řešit dnes budou, zároveň jsem dotazoval WG na zacházení s odměnami, které CC rozdávají a čekám na vyjádření. Díky za pozornost a  uvidíme se odpolko a večer ve skupině. Hezký den. Děti

Vojcek byl z této FB odejít jednou a to cca 10 měsíců nazpět, kdy se do něj v jedné diskuzi sprostě obouval John_Maza a já mu na to ironicky, ale slušně reagoval a argumentoval. Jednalo se o období tzv. Babischova absolutismu.

• Cool 1
  • Funny 3

[DE-FS]
Players
260 posts
13,320 battles

Fcb komunita říkáš? Jo jo tam se to soutěžemi jen hemží akorát to zapadá v prachu toho věcného pláče. Navíc v dobách působení p. Babishe jako CC a streamera který každý den  zaplavoval fcb příspěvky a lákadly na stream si admini stránky řekli o CC kódy od jiného CC který chtěl připnout příspěvek o soutěži aby byl viditelný na zdi. Takže by jsem se moc neoháněl tím adminstvím, nevím co si p. Leoš myslí ale ta fcb stránka je čistě fanpage takže nic ofiko, nemluvě o tom že tamní příspěvky jsou jen věčný pláč a stěžování si. 

• Cool 3