Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Námořní bitva: nové mise

40 comments in this topic

Recommended Posts

Players
419 posts
10,110 battles
13 minutes ago, The_EURL_Guy said:

První týdny července vám přinesou nové mise pro fáze „Příprava“ a „Střetnutí“, a novou funkci pro obrazovku statistik.

Přečíst na portálu

První konečně pořádná úprava a viditelný bič na ty co se jenom vezou jako přítěž klanu.Po dlouhé době mohu jen poděkovat...  :cap_hmm:

[SALIS]
Beta Tester
200 posts
10,551 battles

V čem to má spočívat ? Ten bič na ty , co se jen vezou. Výsledek, tedy naftu užívají všichni jako společnou základnu klanu.

Jinak obecný princip těchto soutěží je tragicky nefér. Machmaker klidně postaví proti sobě 3 hráče vs. 4 hráče. To nelze vyhrát.

Ty se celej víken snažíš, neuděláš chybu. A pak v Neděli velitel enemy klanu vidí , že prohrávají. Tak nažene dalšího hráče a v pohodě vás přehrajou v absolutním součtu bodů.

Ačkoliv celou dobu měli menší počet bodů na hlavu. 

Je to jen další WG parodie na kompetitivní hraní.

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 1

Players
115 posts
9,866 battles
17 hours ago, RozaMadMax said:

Teoretický bič možná, ale expy rozhodně byl férovější a průhlednější.

Jasne ze expy a ešte aj kredity sú najferovejsie,... V podstate nijako nedeformuju hru 

[O-S-W]
Players
277 posts
13,098 battles

Tohle je zase "chujovina"... DMG bylo jen jednou a okamžitě to zrušili, nechápu. Přitom udělená DMG je nejprokazatelnější a nejférovější příspěvek. XP jsou fajn, ale pokud má člověk smolnej den, nevyhraje a nevyhraje a XP stojí za pendrek, protože to tak MM namíchal... Slušná DMG se dá získat i při prohře a proto je to naprosto nejférovější ukazatel. Co nějaké vlaječky???? Vezmu si Tirpitze a nebo Messachusetts, pustím coop  a mám mraky vlaječek ze sekundárek jen za trapné pojíždění kolem nějakého bota... To zase něco soudruzi vyvinuli...

Players
5,198 posts
31,309 battles
V 1. 7. 2019 v 10:06 MarfyArt řekl/a:

Vezmu si Tirpitze a nebo Messachusetts, pustím coop  a mám mraky vlaječek ze sekundárek jen za trapné pojíždění kolem nějakého bota... To zase něco soudruzi vyvinuli...

V coopu vlajecky nedostavas

Players
419 posts
10,110 battles
On 6/30/2019 at 3:49 PM, Perezz said:

V čem to má spočívat ? Ten bič na ty , co se jen vezou. Výsledek, tedy naftu užívají všichni jako společnou základnu klanu.

Jinak obecný princip těchto soutěží je tragicky nefér. Machmaker klidně postaví proti sobě 3 hráče vs. 4 hráče. To nelze vyhrát.

Ty se celej víken snažíš, neuděláš chybu. A pak v Neděli velitel enemy klanu vidí , že prohrávají. Tak nažene dalšího hráče a v pohodě vás přehrajou v absolutním součtu bodů.

Ačkoliv celou dobu měli menší počet bodů na hlavu. 

Je to jen další WG parodie na kompetitivní hraní.

Otázka klanu.Pokud hraje jen pár hráčů a ty máš kontrolu , zkus to změnit a donutit ty co se jen vezou s pistolí u hlavy aby hrály za tým....Nemáš šanci.Přitom někteří se vyloženě jen vozí a využívají výhody klanu.Pokud je vyhodíš, tak můžeš nabrat lidi co za něco stojí a mít s toho užitek.takhle bude jednodušší kontrola toho , kdo na to dlabe a má to na háku a to je moc dobře.Už se těším jak si to vychutnám , až to dorazí....

:Smile_trollface:    Buď to prostě bude fungovat a nebo Ahoj... Nejde jen o to posunout sebe ,ale klan. V tom je ta kooperace.I já jako totální lama dokáži zahrát 8-10 hvězd,Když můžu já , tak proč ne ostatní ???  :Smile_amazed:

[O-S-W]
Players
277 posts
13,098 battles
On 7/5/2019 at 12:17 PM, ims21 said:

V coopu vlajecky nedostavas

To se pleteš... Vlaječky v coopu dostáváš... Jen medaile ne... Zrovna teď v pátek jsem dal ve prospěch klanu 10 trapných bitev v coopu s Harugumo a 10 rychlých hvězd... Proto říkám, že vlaječky jsou v tomto stylu trapárna...

Players
5,198 posts
31,309 battles
Před 1 minutou MarfyArt řekl/a:

To se pleteš... Zrovna teď v pátek jsem dal 10 trapných bitev v coopu s Harugumo a 10 rychlých hvězd... Proto říkám, že vlaječky jsou v tomto stylu trapárna...

Jazykem jakého kmene to hovoříš ? Nepobral jsem nic...

[O-S-W]
Players
277 posts
13,098 battles

Tak ještě jednou pro lingvisty. V coopu získáváš vlaječky, pouze medaile ne. Proto je možné snadno nahromadit spoustu vlaječek trapnou hrou proti botům a zajistit tak klanu hvězdy. 

Players
5,198 posts
31,309 battles

Tak asi jedine, kdyz jsi v klanu, protoze ja jsem v coop nikdy zadnou vlajecku za nic nedostal.

[O-S-W]
Players
277 posts
13,098 battles
2 minutes ago, ims21 said:

Tak asi jedine, kdyz jsi v klanu, protoze ja jsem v coop nikdy zadnou vlajecku za nic nedostal.

Hmmm... To je dost divný...

Players
5,198 posts
31,309 battles

Vlajecky dostanu jedine za denni kontiky nebo z nejaky mise. Tot vse. Mozna, kdyz jsi clenem klanu, ze je farmis vsude ?

[O-S-W]
Players
277 posts
13,098 battles
4 minutes ago, ims21 said:

Vlajecky dostanu jedine za denni kontiky nebo z nejaky mise. Tot vse. Mozna, kdyz jsi clenem klanu, ze je farmis vsude ?

Zdá se že mluvíme každý o něčem jiném. Ty máš na mysli signály (vlaječky na stožár) a já vlaječky co jsou podstatou této soutěže klanů = butony aktivit co ti v rámci mise naskakujou = zásah do citadely - černá "vlaječka", zásah do lodi vůbec = další "vlaječka", zapálení = další "vlaječka"... atd...

Players
5,198 posts
31,309 battles

Proto jsem se ptal, jazykem jakého kmene hovoříš, neb jsem nerozumněl ani slovo , protože nejsem v klanu.

[T-N-T]
Players
3,694 posts
17,389 battles

"ribbon" jsem ještě jako "vlaječka" přeložené neviděl...

Na druhou stranu mne hned tak z hlavy nenapadá, jak bych to přeložil.

Beta Tester
60 posts
53 minutes ago, Toivia said:

"ribbon" jsem ještě jako "vlaječka" přeložené neviděl...

Na druhou stranu mne hned tak z hlavy nenapadá, jak bych to přeložil.

stuha/y

[T-N-T]
Players
3,694 posts
17,389 battles

Nojo vlastně, "stuha" už jsem někde zmíněné viděl. Holt paměť už tak neslouží.

Players
371 posts
2,145 battles

Vozokozo debata...? =D
Aneb Gougl TRANSlator...=D

Ten dmg je rozumný návrh...

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
On 7/1/2019 at 10:06 AM, MarfyArt said:

Tohle je zase "chujovina"... DMG bylo jen jednou a okamžitě to zrušili, nechápu. Přitom udělená DMG je nejprokazatelnější a nejférovější příspěvek. XP jsou fajn, ale pokud má člověk smolnej den, nevyhraje a nevyhraje a XP stojí za pendrek, protože to tak MM namíchal... Slušná DMG se dá získat i při prohře a proto je to naprosto nejférovější ukazatel. Co nějaké vlaječky???? Vezmu si Tirpitze a nebo Messachusetts, pustím coop  a mám mraky vlaječek ze sekundárek jen za trapné pojíždění kolem nějakého bota... To zase něco soudruzi vyvinuli...

1 hour ago, Kaz4tel said:

Ten dmg je rozumný návrh...

Myslíte ten návrh, kdy se hodí v klanu odpočet do coopu a vybraný jedinec si vyfarmí celý enemy team?
Dmg má naprosto stejný problém jako stuhy.

Nic férovějšího jako základní exp není.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
3,694 posts
17,389 battles

Naprosto souhlas s Havranem. DMG je naprostá blbost pro námořní bitvy a stuhy nejsou o nic moc lepší.

BaseXP byl fér.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,773 posts
13,170 battles

Taky si myslim ze zakladni XP jsou pro tohle nejlepsi.

A ne nemaji to clenove T-N-T prikazem  . . . a tahle shoda je opravdu vzacna schoda u nas v klanu :Smile_hiding:

• Funny 3