Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RazWKozeToNieHaram

Rekompensata za CV premium

32 comments in this topic

Recommended Posts

Players
222 posts
4,717 battles

W związku w wejściem w życie patchy 0.8.4 i 0.8.5 gameplay lotniskowców premium został silnie zmieniony, najczęściej na gorsze, więc napisałem w tej sprawie do supportu.
Chociaż wiedziałem, że rekompensata w dublonach jest raczej niemożliwa, chciałem uzyskać wymianę mojej Kagi na jedyny CV premium, którego nerfhammer nie dotknął tak silnie, czyli na Enterprise - niestety odmówili, chociaż przyznam, że w grzecznych słowach. Ale za to polecili napisać mi na forum, bo moderatorzy czytają i przekazują informacje do developerów! :Smile_trollface:
Także jeżeli ktoś byłby chętny na rekompensaty za lotniskowce premium to prosiłbym o głos poparcia.

• Cool 17
  • Funny 4

[TF16]
Players
2,306 posts
22,947 battles

Popieram. Uważam, że nerfienie premek  w takim samym stopniu jak drzewkowych CV jest podłe i nieuczciwe. Popieram wniosek o rekompensatę w dublonach za popsute premki. Do Kagi dorzucę prawdziwy crap w postaci Graffa Zeppelina. Ten okręt to wyjątkowe dziadostwo od samego początku nie tylko po nerfach i nie pomogą mu żadne buffy do torped. 

• Cool 9

Players
108 posts
13,670 battles
4 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Popieram. Uważam, że nerfienie premek  w takim samym stopniu jak drzewkowych CV jest podłe i nieuczciwe. Popieram wniosek o rekompensatę w dublonach za popsute premki. Do Kagi dorzucę prawdziwy crap w postaci Graffa Zeppelina. Ten okręt to wyjątkowe dziadostwo od samego początku nie tylko po nerfach i nie pomogą mu żadne buffy do torped. 

I tu wypada się zgodzić , Graf to badziew.

• Cool 1

Players
166 posts
8,271 battles

Próbowałem kilka dni temu ale wypłacili mi z liścia. Nie wierzę w uczciwe załatwienie tego problemu potwierdzam Graf Zeppelin jest gorszy od Mutsu. Regulamin swoją drogą ale nerfienie premek jest nieuczciwe a zwrot powinien być dostępny w każdej chwili prowadzonych zmian.

• Cool 1

[TF16]
Players
2,306 posts
22,947 battles
12 minutes ago, _Elessar_PL said:

Próbowałem kilka dni temu ale wypłacili mi z liścia. Nie wierzę w uczciwe załatwienie tego problemu potwierdzam Graf Zeppelin jest gorszy od Mutsu. Regulamin swoją drogą ale nerfienie premek jest nieuczciwe a zwrot powinien być dostępny w każdej chwili prowadzonych zmian.

Oczywiście, tym bardziej, że nawet w razie zwrotu WG nie traci absolutnie nic. Dublony to nie dolary i nie są niczym materialnym, a wirtualnie mają siłę nabywczą ograniczoną wyłącznie do WOWS. Realna kasa i tak będzie się zgadzać bo została już zaksięgowana. 

Players
1,613 posts
23,376 battles
33 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Realna kasa i tak będzie się zgadzać bo została już zaksięgowana. 

Ale tej już nie ma. Została wydana - wiec się nie zgadza i potrzebna jest nowa realna. 

[TF16]
Players
2,306 posts
22,947 battles
2 minutes ago, blacman_pl said:

Ale tej już nie ma. Została wydana - wiec się nie zgadza i potrzebna jest nowa realna. 

Tym bardziej powinni dać możliwość zwrotu CV za dublony. Potem zrobią kolejny rework z kolejnym modelem gameplayu na CV i znowu wstawią zwrócone i zreworkowane premki CV do sklepu. :D

• Funny 1

Players
166 posts
8,271 battles

@Lucius_DentatusDublony i tak wydasz w sklepie na towar wiec nikt nie traci zamieniasz okręt na inny - chociaż w supporcie napisali mi że używanego  okrętu nie mogę zwrócić :).

PS wysłałem kolejne zgłoszenie więc pewnie za upierdliwość bana dostanę

PS2 odpowiedź jakże merytoryczna odesłali mnie do forum :)

Zrzut ekranu (136).png

odp.png

[PLO]
Players
108 posts
20 hours ago, RazWKozeToNieHaram said:

W związku w wejściem w życie patchy 0.8.4 i 0.8.5 gameplay lotniskowców premium został silnie zmieniony, najczęściej na gorsze, więc napisałem w tej sprawie do supportu.
Chociaż wiedziałem, że rekompensata w dublonach jest raczej niemożliwa, chciałem uzyskać wymianę mojej Kagi na jedyny CV premium, którego nerfhammer nie dotknął tak silnie, czyli na Enterprise - niestety odmówili, chociaż przyznam, że w grzecznych słowach. Ale za to polecili napisać mi na forum, bo moderatorzy czytają i przekazują informacje do developerów! :Smile_trollface:
Także jeżeli ktoś byłby chętny na rekompensaty za lotniskowce premium to prosiłbym o głos poparcia.

+1

Rekompensata w dublonach jest jak najbardziej na miejscu. Może i nie muszę tego robić, ale byłby to dobry gest w kierunku poirytowanych graczy. Nic materialnego nie tracą przy takiej operacji.

[M-D]
Beta Tester
318 posts
9,403 battles

Wszyscy lotniarze, na dodatek kupujący lotniskowce premium, są sobie sami winni i nie powinni dostawać żadnych rekompensat, głównie z tego względu, że przez lata byli oprawcami niewinnych BBrajanków, a dzisiaj napastuję bezbronnych DDawidów i ogólnie latają, bzyczą i są uciążliwi niczym muchy. :cap_horn:

• Funny 1

[-FWS-]
[-FWS-]
Beta Tester
60 posts
14,344 battles

Dlaczegoz to niby piloci mieliby dostawac jakiekolwiek rekompensaty? Inne premki w grze, szczegolnie DD byly w taki czy inny sposob nerfowane - zabrano strzelanie z niewidzialki, wprowadzono radary, potem rework CV zrobil gre moze nie tyle niemozliwa co bardzo niefajna dla DD. I nigdy nie bylo oferty rekompensat. A CV i owszem mialy, zaraz po wprowadzeniu reworku mozna bylo sie swoich premiowych CV pozbyc. Bylo korzystac z okazji

A co do gry CV w nowych warunkach powiem tyle: dostosuj sie  :cap_rambo:

• Cool 2

Modder
4,881 posts
22,539 battles

Osobiście nie wierzę, że w niedalekiej przyszłości odstające CV nie dostaną takich buffów, żeby były dalej atrakcyjne. To przecież leży w ich interesie. Na dzień dzisiejszy całą klasę CV nalezy traktować jako wersję beta i nie prędko się to zmieni. Przecież każdy był tego chyba świadomy ? Swoją drogą każda CV premium powinien posiadać opcję "zamień na dublony" przez bardzo długi czas. W domyśle do czasu zakończenia reworku. Tylko, że obecnie dublony nie znaczą wiele dla starych graczy, bo nie można za nie kupić nic nowego. Nawet głupiej West Virginii, wypuszczonej dawno temu. Pewnie za rok coś dodadzą do arsenału ?

[WOB]
Players
4,804 posts
16,430 battles
19 minut temu, Odo_Toothless napisał:

Pewnie za rok coś dodadzą do arsenału ?

Co 4 tygodnie dodają do Arsenału nowe kontenery za dublony, mało?

• Cool 1
  • Funny 2

Modder
4,881 posts
22,539 battles
21 minutes ago, PanNickt said:

Co 4 tygodnie dodają do Arsenału nowe kontenery za dublony, mało?

Przy czym z każdą nową dostawą bite są kolejne rekordy. Np. żeby "kupić" z nich Benhama potrzeba by było wydać 54.500 bablonów. 2 duże paki po 25 i jedna 4.  To jakiś nowy rekord ceny za premkę z garścią dodatków :cap_haloween:

Na większą ilość nie pozwala system.. Weź teraz poleć komuś tą grę. Będziesz miał go na sumieniu ...

image.png.0d8d92e9b8a1341e747a78fb11390848.png

• Funny 1

[P-W-C]
Players
184 posts
16,329 battles
3 hours ago, _Elessar_PL said:

Ale Mutsu to Ty szanuj . ja tam lubię tym grać ;D

• Funny 1

Modder
4,881 posts
22,539 battles
7 minutes ago, zdzislawdyrma said:

wyslalem sms o treści pomagam

Dzięki. 50k Już otrzymałem. image.png.ffc6483013bb90addf94ee4e4ccadaf9.png Jak chcesz, to dam ci pojeździć trochę Bekhamem ;-)

[ZGZ2]
Players
2,124 posts
10,329 battles

A ja próbowałem na samym początku po wprowadzeniu nowego gamapleya CVek i też mnie zlali. Jestem za, nawet nie zwrotu dublonów, bo i tak nie wypłacę tego z bankomatu. Ja domagam się zwrotu kasy.

• Funny 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,483 posts
18,512 battles

Perpetum mobile: buff i premki cv do sklepu za dolary, nerf zwrot za dublony, buff do sklepu za dolary, nerf zwrot za dublony. Po wypłatę taczką do bankomatu.

[A-TOM]
Beta Tester
487 posts
6,390 battles

takie pytanie. przed 0.8 była kaga, był graf w sklepie, ludzie to kupili. co się stało? oddali dublony/potem te okręty poodawali/po prostu zabrali/nic nie zrobili???

Beta Tester
4,822 posts
14,959 battles

ZWROT ZA PREMIUM CV HAHAHA BOŻE GORSZEJ GŁUPOTY NIE SŁYSZAŁEM.

POPROSZĘ O 1 SŁOWNIE JEDEN PUNKT KTÓRY WAM TO MOŻE ZAPEWNIĆ, A PRZYPOMNĘ TYLKO TZW ZNAWCOM ŻE TOWARY Z GRU NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI JEŚLI NIE SĄ NA NOŚNIKACH TWARDYCH

TO JA TEŻ CHCE ZWROT ZA GODZINY IRYTACJI I NAUKI BY W JAKIŚ MINIMALNY SPOSÓB OGARNĄĆ GAMEPLAY cv

• Cool 1
  • Funny 2

Players
2,271 posts
14,137 battles
2 hours ago, adamL555 said:

A ja próbowałem na samym początku po wprowadzeniu nowego gamapleya CVek i też mnie zlali. Jestem za, nawet nie zwrotu dublonów, bo i tak nie wypłacę tego z bankomatu. Ja domagam się zwrotu kasy.

Kasy? Od WG? Prędzej komornik sądowy by się nad wdową z trójką małych dzieci ulitował, niż WG. 

• Cool 1
  • Funny 1

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,999 posts
5,521 battles

Za siedmioma górami,

i za siedmioma lasami,

była sobie korporacja,

dla której zadowolony klient,

był ważniejszy niż jego portfel... a nie.. to nie ta bajka

• Funny 1

[MORIA]
Players
7,706 posts
38,391 battles
20 hours ago, Lucius_Dentatus said:

Tym bardziej powinni dać możliwość zwrotu CV za dublony. Potem zrobią kolejny rework z kolejnym modelem gameplayu na CV i znowu wstawią zwrócone i zreworkowane premki CV do sklepu. :D

Ale one są dalej w sklepie , tyle że cena za crap GZ jest mega za wysoka, powinien kosztować tyle co Lenin albo nawet mniej.

[MORIA]
Players
7,706 posts
38,391 battles
8 hours ago, Michciosek333 said:

takie pytanie. przed 0.8 była kaga, był graf w sklepie, ludzie to kupili. co się stało? oddali dublony/potem te okręty poodawali/po prostu zabrali/nic nie zrobili???

Przed 0.8.0 nie było żadnych CV w sklepie . Usunęli je chyba rok wcześniej. Nawet w kontenerach mikołajkowych czy w innych SK nie można było zdobyć cv .

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
On 6/30/2019 at 12:50 AM, _Alie_ said:

Za siedmioma górami,

i za siedmioma lasami,

była sobie korporacja,

dla której zadowolony klient,

był ważniejszy niż jego portfel... a nie.. to nie ta bajka

Takie korporacje, jeśli nawet istnieją, to krótko. Bo przegrywają z tymi, dla których kasa ważniejsza.

Ot taka selekcja naturalna.

Bo na dłuższą metę nie istnieje takie coś jak "zadowolony klient". Klient jest chimeryczny, nawet jak mu "zrobisz dobrze', to za tydzień może się fochnąć. Albo przerzuci się na "nową fajoską grę".

• Cool 1

Sign in to follow this