Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Twitch Drops 0.8.5 – sprawdźcie, co nowego słychać!

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
29 posts

Wchodziłem na Twitch przez 2 dni, obejrzałem jakieś koreańskie czy chińskie walki i co? Ano nic - żadnych info, że o nagrodach nie wspomnę. Kolejny mit obalony - i 4 h zmarnowane na oglądanie. Twitch konto mam od dawna, ale sztuczne wymuszanie oglądania bitew nie dało nic /pomimo zapowiedzi/. Okręty premium mam bodaj 2 tylko /4 latka zmarnowane póki co/ ... I szans na powiększenie raczej nie mam - patrząc na promo, które niby można zdobyć /być może dostępne dla absolutnych fanatyków, ale nie dla normalnych graczy/. A rozgrywka na filmach miała niewiele do zaoferowania. 

• Boring 1

[HOB]
Moderator
1,838 posts
7,825 battles
2 godziny temu, Excelsior_007 napisał:

Wchodziłem na Twitch przez 2 dni, obejrzałem jakieś koreańskie czy chińskie walki i co? Ano nic - żadnych info, że o nagrodach nie wspomnę. Kolejny mit obalony - i 4 h zmarnowane na oglądanie. Twitch konto mam od dawna, ale sztuczne wymuszanie oglądania bitew nie dało nic /pomimo zapowiedzi/. Okręty premium mam bodaj 2 tylko /4 latka zmarnowane póki co/ ... I szans na powiększenie raczej nie mam - patrząc na promo, które niby można zdobyć /być może dostępne dla absolutnych fanatyków, ale nie dla normalnych graczy/. A rozgrywka na filmach miała niewiele do zaoferowania. 

Nie ma reguły kiedy wpadnie jakiś drop z Twitcha. Czasem włączysz Twitcha, zaraz potem WOWS i już na dzień dobry masz kontener. Innym razem kilka dni pod rząd i posucha.

Najprościej jest włączyć coś w 160p, wyciszyć i zapomnieć o tym. Jedynie kontenery licz do 5, by po piątym dać sobie spokój na jakiś czas.

• Cool 1

Sign in to follow this