Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Letnia wyprzedaż - nowe okręty każdego dnia

39 comments in this topic

Recommended Posts

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
108 posts
12,147 battles

#JG Dziękujemy za kolejne kontenery :)

[FT-B]
Players
559 posts
8,449 battles

Chętnie bym coś kupił. Ale niestety przelałem już kasę na wikipedię ...naprawdę szkoda.

• Cool 1
  • Funny 2

[E-BOJ]
Players
163 posts
11,278 battles

Ceny zaporowe i nie ma co pisać,  że jest inaczej. Powinni dawać jak u konkurencji (mam na myśli War Thundera) gdzie są 3-4 razy w roku obniżki o 50% na wszystko.

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
108 posts
12,147 battles

Mam super pytanie. Czemu Alabama jest wyceniona w "Alabama: Letnia Wyprzedaż" na 7616 dublonów, gdzie normalnie jest za 12200 do kupienia? 

Proste pytanie, odpowiedź też prosta: BO TO JEST גוטע פאָרשלאָג      :Smile_coin:

Kocham Was JG :)  I tak kupię.

[BROS]
Players
147 posts
7,435 battles

Cóż, poczekam i popatrzę, może będzie jakaś 6ka lub 7ka na zniżce to się zastanowię.

Okręt + kontenery nie są dla mnie atrakcyjną opcją. Może byłyby gdybym mógł sam wybrać premki. Wywalić 300 złociszy i modlić się żeby wylosowało to co może być dla mnie atrakcyjne to nie dla mnie.

Jeszcze by mi polosowało 2 lotniskowce i czułbym się oszukany :D

[B-EYE]
[B-EYE]
Players
477 posts
15,867 battles

2=3 czyli Alabama + losowanie nigdy nie wiesz co dostaniesz. Jakieś lotniska psu na budę jak się na nich nie lubi grac albo coś fajnego. Akcja typu kup pan kota w worku.

[MORIA]
Players
7,691 posts
38,247 battles
43 minutes ago, Barwena said:

2=3 czyli Alabama + losowanie nigdy nie wiesz co dostaniesz. Jakieś lotniska psu na budę jak się na nich nie lubi grac albo coś fajnego. Akcja typu kup pan kota w worku.

Enterprise jest bardzo mocny a Kaga całkiem spoko. Saipan trudny ale da się nim coś ugrać ostrożnie grając. Ale najsłabszy jest GZ niestety. Jak ktoś ma mało T8 premek to ok.

[BROS]
Players
147 posts
7,435 battles
15 godzin temu, MacArthur92 napisał:

Enterprise jest bardzo mocny a Kaga całkiem spoko. Saipan trudny ale da się nim coś ugrać ostrożnie grając. Ale najsłabszy jest GZ niestety. Jak ktoś ma mało T8 premek to ok.

A ma znaczenie czy jest dobry jeżeli ktoś w ogóle nie gra lotniskami?

Z 7mek ja nie mam Boise i bliźniaka, Ashitaki, Abruzzi'ego i  Z-39. Mi np szkoda ryzykować gdy mogę dostać na tej transakcji kiepską Ashitakę i klona NdJ.

Zdecydowanie wolę poczekać na konkretniejszą zniżkę Abruzzi'ego i wtedy ewentualnie pomyślę o jego kupnie

Taka oferta może być atrakcyjna dla kolekcjonera, ale dla innych graczy już niekoniecznie, bo nie masz kontroli nad tym co dostaniesz.

[MORIA]
Players
7,691 posts
38,247 battles
17 minutes ago, Machabe said:

A ma znaczenie czy jest dobry jeżeli ktoś w ogóle nie gra lotniskami?

Z 7mek ja nie mam Boise i bliźniaka, Ashitaki, Abruzzi'ego i  Z-39. Mi np szkoda ryzykować gdy mogę dostać na tej transakcji kiepską Ashitakę i klona NdJ.

Zdecydowanie wolę poczekać na konkretniejszą zniżkę Abruzzi'ego i wtedy ewentualnie pomyślę o jego kupnie

Taka oferta może być atrakcyjna dla kolekcjonera, ale dla innych graczy już niekoniecznie, bo nie masz kontroli nad tym co dostaniesz.

Nie ma znaczenia jak sie nie spróbuje . Jeden gość sprzedał Aigle, Shinonome i LeTerrible bo nie gra na DD (ten ostatni z SK mu wypadł z codziennych kontenerów....:cap_wander_2:)

[MORSA]
Players
89 posts
3,755 battles

W zasadzie odpowiedniki tierowe w wot dużo tańsze bo HT w promocji można kupić za 100zł, również kupowanie kota w worku nie kumam.W moim przypadku liczy się tylko przecena okrętów, ale za dublony bo mam ich nawet dużo.

Modder
4,875 posts
22,471 battles
1 hour ago, hutnik13 said:

przecena okrętów, ale za dublony bo mam ich nawet dużo.

Z tego co wygląda, WG zmieniło podejście i nie zamierza już dawać zniżek na okręty za dublony, od chwili wprowadzenia arsenału. Wie, że sporo ludzi ma ich multum, więc ani nie wstawia nowych okrętów do klienta, anie nie obniża cen na stare. Woli, żebyś wyłożył żywą kasę w sklepie premium.

Tylko jaki jest sens obecnie kupowania jakichkolwiek premek, jeśli IX i X można wziąć sobie za free, a co miesiąc jest misja na co najmniej 1-2 dodatkowe ? :cap_happy: Już więcej nie kupię okrętów w postaci Texasa, żeby później być nim wielokrotnie obdarowanym. O tyle dobrze, że przynajmniej bywało, że dublony zwracali za duplikaty.

[BROS]
Players
147 posts
7,435 battles

Ile dublonów z grubsza kosztuje premka 6 tieru?

Z 6tek brakuje mi tylko z tego co widzę West Wirginia, ale chociaż nie widzę potrzeby jej posiadania to zastanwia mnie ile bym mógł dublonów za 2 okręty dostać. 

Za 143,57 jest 10k dublonów.

Edit: Jednak taki biznes jest nieopłacalny. West Wirginia jest mi zbędna, a ilość dublonów zależy czy drugim dolosowanym okrętem będzie niszczyciel czy coś innego.

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
411 posts
9,177 battles
2 godziny temu, Odo_Toothless napisał:

Z tego co wygląda, WG zmieniło podejście i nie zamierza już dawać zniżek na okręty za dublony, od chwili wprowadzenia arsenału. ....

Wystarczy spojrzeć jak sie ceny w arsenale zmieniły na sygnały. Było to sygnalizowane?

[-PGS-]
Players
527 posts
9,485 battles

Dobre dobre. Szukają frajerów. Cytuję: " .....Kontener Okręt premium VI poziomu może zawierać jeden z następujących okrętów (z równym prawdopodobieństwem)" i potem, dla zamydlenia oczu, występuje litania kilkunastu okrętów. Zwracam Panów uwagę na słowo "może". Więc taki kontener może zawierać okręt ale też 50 flag na taranowanie. Stary trik WG. Ci co się na początku skuszą to faktycznie dostaną te okręty i będą to opisywać w internetach a po jakimś czasie rzeka flag popłynie aż miło. Nie ze mną te numery. Ja mam takie szczęście że już w pierwszym kontenerze za misje na Owieczkina dostałem jego biały kask do kolekcji i dokładnie taki sam duplikat. W JEDNYM KONTENERZE DETAL DO KOLEKCJI I JEGO DUPLIKAT więc ja sie na takie strzyżenie baranów nie pisze i innych właśnie ostrzegam przed tym błędem. Zresztą nie jest to przypadek. Nie ma przypadków są tylko znaki. Pozdrawiam.

Players
2,002 posts
15,305 battles
7 minutes ago, kmkris1410 said:

Dobre dobre. Szukają frajerów. Cytuję: " .....Kontener Okręt premium VI poziomu może zawierać jeden z następujących okrętów (z równym prawdopodobieństwem)" i potem, dla zamydlenia oczu, występuje litania kilkunastu okrętów. Zwracam Panów uwagę na słowo "może". Więc taki kontener może zawierać okręt ale też 50 flag na taranowanie. Stary trik WG. Ci co się na początku skuszą to faktycznie dostaną te okręty i będą to opisywać w internetach a po jakimś czasie rzeka flag popłynie aż miło. Nie ze mną te numery. Ja mam takie szczęście że już w pierwszym kontenerze za misje na Owieczkina dostałem jego biały kask do kolekcji i dokładnie taki sam duplikat. W JEDNYM KONTENERZE DETAL DO KOLEKCJI I JEGO DUPLIKAT więc ja sie na takie strzyżenie baranów nie pisze i innych właśnie ostrzegam przed tym błędem. Zresztą nie jest to przypadek. Nie ma przypadków są tylko znaki. Pozdrawiam.

WG jakie jest każdy wie ale tu akurat się mylisz. W kontenerach na pewno są okręty.

Możesz zdobyć nawet trzy okręty premium na raz, z czego dwa pojawią się losowo w nowych kontenerach Okręt premium.

[WIDMO]
Players
4 posts
13,435 battles
15.07.2019 o 08:55, hutnikpp napisał:

Ta cała letnia wypż. to do końca lipca? wie ktoś?

Z tego co gdzies wyczytalem 14 dni - przynajmniej tyle trwała w zaszłym roku. Dzisiaj jest 4 czy 5 dzien jakos 

[-PGS-]
Players
527 posts
9,485 battles
8 minutes ago, SzakalDarkstar said:

WG jakie jest każdy wie ale tu akurat się mylisz. W kontenerach na pewno są okręty.

Możesz zdobyć nawet trzy okręty premium na raz, z czego dwa pojawią się losowo w nowych kontenerach Okręt premium.

Jakoś w to nie wierze. Gdyby tam były na 100% okręty to by było napisane coś w stylu: " .....Kontener Okręt premium VI poziomu ZAWIERA jeden z następujących..."  a tak mamy słówko "może" które wszystko zmienia. Pozdrawiam

Players
2,002 posts
15,305 battles
17 minutes ago, kmkris1410 said:

Jakoś w to nie wierze. Gdyby tam były na 100% okręty to by było napisane coś w stylu: " .....Kontener Okręt premium VI poziomu ZAWIERA jeden z następujących..."  a tak mamy słówko "może" które wszystko zmienia. Pozdrawiam

Kontenery Okręt premium VI poziomu rozbudują Twoją kolekcję okrętów premium różnych typów i krajów.

KONTENERY OKRĘT PREMIUM VI

Już nie wiem jak to jaśniej mogli napisać. 

[WIDMO]
Players
4 posts
13,435 battles
20 minut temu, kmkris1410 napisał:

w dodatku niegdzie nic nie ma napisane o flagach o których wspomniales

[-PGS-]
Players
527 posts
9,485 battles
4 minutes ago, SzakalDarkstar said:

Kontenery Okręt premium VI poziomu rozbudują Twoją kolekcję okrętów premium różnych typów i krajów.

KONTENERY OKRĘT PREMIUM VI

Już nie wiem jak to jaśniej mogli napisać. 

Mogli nie używać słówka "może" które jasno wskazuje że coś może ale nie musi. 

[-PGS-]
Players
527 posts
9,485 battles
2 minutes ago, Sowster said:

w dodatku niegdzie nic nie ma napisane o flagach o których wspomniales

Flagi podałem jako przykładowe. Równie dobrze może być kamo, 7 dni premium albo 10 tysięcy węgla czy cokolwiek.

[WIDMO]
Players
4 posts
13,435 battles
Przed chwilą, kmkris1410 napisał:

Flagi podałem jako przykładowe. Równie dobrze może być kamo, 7 dni premium albo 10 tysięcy węgla czy cokolwiek.

odkąd pamietam jezeli kupuje sie kontenery w sklepie premium to zawsze jest jasno i wyraznie wyszczególnione co moze sie w nich znajdowac skoro tu jest mowa tylko o okretach to jest mowa tylko o okretach 

Sign in to follow this