Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Červencové bojové mise: Svezte se na Divoké vlně!

36 comments in this topic

Recommended Posts

[-NOD-]
Players
37 posts
11,987 battles

Od 27. června do 21. července dostanete za každou splněnou každodenní misi kromě obvyklých odměn také 1 žeton na palivo. Pokud splníte 48 z 50 bojových misí, které jsou během tohoto období dostupné, čeká na vás speciální odměna – 100 žetonů na palivo.

jako vážně ? :D 48 z 50 ... v létě ? 

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,725 posts
13,090 battles
21 minutes ago, astik said:

Od 27. června do 21. července dostanete za každou splněnou každodenní misi kromě obvyklých odměn také 1 žeton na palivo. Pokud splníte 48 z 50 bojových misí, které jsou během tohoto období dostupné, čeká na vás speciální odměna – 100 žetonů na palivo.

jako vážně ? :D 48 z 50 ... v létě ? 

Tak nikdo nikde nesliboval ze specialni odmeny dostanes zadarmo . . . 

Players
2 posts
855 battles

Zdar,

nevíte proč nevidím všechny bojové mise ?? Kliknu na bojové mise - vidím asi 4-5 každodenní atd. , ale když vyhraju nějaký boj - zobrazí se postup třeb v dalčích 5ti, které ale v záložce bojových misích nevidím...proč to tak je ?

Players
5,179 posts
31,254 battles

Klikni si na obrázek nad seznamem - dostaneš se na mise Divoké vlny.

Players
2 posts
855 battles

Díky - otevřel jsem oči :). Ještě jeden poslední dotaz - taky pitomej.  S dneškem mám 10 ze 48 každodenních misí... Nevím kolik jsem jich zaspal, ale pokud už nic nevynechám mělo by to pořád ještě vyjít na to dokončení těch 48, ne ?

Players
5,179 posts
31,254 battles

zatím jsi žádnou neprošvihnul

EDIT - jo, tak jsi na tom stejně jako já - prošvihnul jsi jeden den, tzn. 6kanystrů. Takže nesmíš už žádnou vynechat, jinak budeš - i při splnění všeho ostatního - kupovat kontejnery, protože nedostaneš ten bonus 100 kanystrů.

[-R-R-]
Players
293 posts
7,830 battles

Ahoj Piráti, tak nějak se nemohu dopocitat těch kanystru. Stránky a info jsem si našel ( vyobrazeno kolik a za co je kanystru) 

NICMÉNĚ je tam i 250 kanystru za Wave. Tak nějak jsem si nevšiml za co by to mělo být ... To jsou ty mise nastrilej sedm Mega kredirssss a podobně? 

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,370 battles
31 minutes ago, Rozzyr said:

Ahoj Piráti, tak nějak se nemohu dopocitat těch kanystru. Stránky a info jsem si našel ( vyobrazeno kolik a za co je kanystru) 

NICMÉNĚ je tam i 250 kanystru za Wave. Tak nějak jsem si nevšiml za co by to mělo být ... To jsou ty mise nastrilej sedm Mega kredirssss a podobně? 

Rozárko vyprd*i se na kanystry a jdi na ryby.Kamarád chytil včera ráno ( kolem šestý ) kapříka - jeden 84 a 12,5 kilo a druhý 72 a devět kilo . Pak tam seděl do tří odpoledne a ani tuk . Aspoň se opálil , nebo dopálil ? To je jedno :Smile_teethhappy::Smile_medal:

• Cool 1
  • Funny 2

Players
5,179 posts
31,254 battles

Jo, to je ono. 1. - 4. část - po 50, poslední za 100

Rekapitulace:

- 'zábavné' farmení velkého množství kreditů s DD 1. a 2. část:  (5 x 25 + 25) * 2 = 300

- 4x Wave ( 50 + 50 + 50 + 100) = 250 (klikni na obrázek obrazek nad nápisem "Premiový obchod" v přístavu, postupně se odemykají po týdnu a po splnění předešlé části) - na konci dostaneš DD T5 Hill

- denní mise 1/1-3 a 2/1-3 ( 3 * 2 * 25) = 150

- bonus při alespoň 48 denních misích: 100

- tento čtvrtek + tato sobota při přihlášení do hry odměna (25 + 25) = 50

Celkem: 850. potřebuješ 800

Pořádně si přečti, co kde plnit, ať nejseš překvapen, že neplníš. Např. denní mise 1/část 3 a 2/části 1-3 jsou změněny na splnění ve 'vítězné bitvě'. Něco jde jen s DD * až ***, něco jen v coop/random/ranked/...

Když si koupíš DD T5 Hill s balastem za 490Kč, -  a pak ho dostaneš po splnění 4. části Wave, tak dostaneš kompenzaci 3500 dublonů - jediná výhoda je, že 1bitva/den s Hill je za 3 kanystry, tzn. do 22 do rána si můžeš vyjet ode dneška už jen 19*3 = 57 kanystrů.

Vypadá to jako sleva, kdybys náhodou vynechal nějakou denní misi a nesplnil 48misí, tj. nedostal ten bonus 100kanystrů, protože 60 kanystrů (4premiove wave kontejnery) stojí  4500dublonů. Tebe přijdou díky tomu na cca 200Kč (jestliže dublony používáš) a máš balast v podobě vlajek po 15ks nebo když do hry ni nedáváš, tak pořád na 490Kč. 

• Cool 1

[-R-R-]
Players
293 posts
7,830 battles
Před 46 minutami Stratos_HF řekl/a:

Rozárko vyprd*i se na kanystry a jdi na ryby.Kamarád chytil včera ráno ( kolem šestý ) kapříka - jeden 84 a 12,5 kilo a druhý 72 a devět kilo . Pak tam seděl do tří odpoledne a ani tuk . Aspoň se opálil , nebo dopálil ? To je jedno :Smile_teethhappy::Smile_medal:

Tak na ryby v každém případě. Jezdím na delší dobu třebas i pět dní v kuse. Takže pak by to bylo jasné že lodku nedám. Nicméně uvidím jak to bude. Kapři pěkný, ale tvůj popisek odpovídá tomu že kamarád jezdí na soukromou vodu. I když teď jsem byl na Labi na sumcich a naproti mě chytaly kapř. Nejprve jedna parta co chytli to brali domu, a pak jinej borec co tam chytl kapř co měl 90 čísel a to byla koule fakt obrovskej....Borec ho pustil... (což podle RŘ má) 

[IDDQD]
Privateer
3,764 posts
5,370 battles
1 minute ago, Rozzyr said:

Tak na ryby v každém případě. Jezdím na delší dobu třebas i pět dní v kuse. Takže pak by to bylo jasné že lodku nedám. Nicméně uvidím jak to bude. Kapři pěkný, ale tvůj popisek odpovídá tomu že kamarád jezdí na soukromou vodu. I když teď jsem byl na Labi na sumcich a naproti mě chytaly kapř. Nejprve jedna parta co chytli to brali domu, a pak jinej borec co tam chytl kapř co měl 90 čísel a to byla koule fakt obrovskej....Borec ho pustil... (což podle RŘ má) 

Todle chytil na Lipně vzadu u Horní Planý . Jak je vysoký stav vody , tak je ten náš rybník rozlitý i do těch zátok kde je rákos .

• Cool 1

[-R-R-]
Players
293 posts
7,830 battles
Před 1 hodinou ims21 řekl/a:

Jo, to je ono. 1. - 4. část - po 50, poslední za 100

Rekapitulace:

- 'zábavné' farmení velkého množství kreditů s DD 1. a 2. část:  (5 x 25 + 25) * 2 = 300

- 4x Wave ( 50 + 50 + 50 + 100) = 250 (klikni na obrázek obrazek nad nápisem "Premiový obchod" v přístavu, postupně se odemykají po týdnu a po splnění předešlé části) - na konci dostaneš DD T5 Hill

- denní mise 1/1-3 a 2/1-3 ( 3 * 2 * 25) = 150

- bonus při alespoň 48 denních misích: 100

- tento čtvrtek + tato sobota při přihlášení do hry odměna (25 + 25) = 50

Celkem: 850. potřebuješ 800

Pořádně si přečti, co kde plnit, ať nejseš překvapen, že neplníš. Např. denní mise 1/část 3 a 2/části 1-3 jsou změněny na splnění ve 'vítězné bitvě'. Něco jde jen s DD * až ***, něco jen v coop/random/ranked/...

Když si koupíš DD T5 Hill s balastem za 490Kč, -  a pak ho dostaneš po splnění 4. části Wave, tak dostaneš kompenzaci 3500 dublonů - jediná výhoda je, že 1bitva/den s Hill je za 3 kanystry, tzn. do 22 do rána si můžeš vyjet ode dneška už jen 19*3 = 57 kanystrů.

Vypadá to jako sleva, kdybys náhodou vynechal nějakou denní misi a nesplnil 48misí, tj. nedostal ten bonus 100kanystrů, protože 60 kanystrů (4premiove wave kontejnery) stojí  4500dublonů. Tebe přijdou díky tomu na cca 200Kč (jestliže dublony používáš) a máš balast v podobě vlajek po 15ks nebo když do hry ni nedáváš, tak pořád na 490Kč. 

Mě právě šlo o ty mise Wave, děkuji za kompletní odpověď. Budu na to muset kouknout líp... 

[-R-R-]
Players
293 posts
7,830 battles
Před 51 minutami Stratos_HF řekl/a:

Todle chytil na Lipně vzadu u Horní Planý . Jak je vysoký stav vody , tak je ten náš rybník rozlitý i do těch zátok kde je rákos .

Tam to znám velice dobře. Jezdil al jsem tam každoročně na dovolenou na podnikovou chatu kterou měl na starosti nejakej pan Zelenka, taky rybář... Pamatuji si, jak mi řekl že má ročně sto candatu v povolence... 😜 To se někdo má mít takovou vodu u cumaku... 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,238 posts
13,692 battles

Pár dní som aj rozmýšlal, že to skúsim a vyjazdím Benhama, ale nemienim sedieť v lete pri kompe 2-4 hodiny denne.

@YabbaCoe myslím, že viacerí by sme uvítali možnosť získať Benhama za uhlie/oceľ. Dať na leto takýto rozsiahly grindovací maratón je "ponekud nešťastné řešení".

• Cool 1

[WG]
WG Staff
4,603 posts
4,416 battles
1 hour ago, Mikhail800 said:

Pár dní som aj rozmýšlal, že to skúsim a vyjazdím Benhama, ale nemienim sedieť v lete pri kompe 2-4 hodiny denne.

@YabbaCoe myslím, že viacerí by sme uvítali možnosť získať Benhama za uhlie/oceľ. Dať na leto takýto rozsiahly grindovací maratón je "ponekud nešťastné řešení".

Rozumím. Nicméně tato loď byla jednoduše nastavena, jako konečná odměna v probíhajícím eventu. Chápu, že v době dovolených je to pro velkou část lidí nereálné, nicméně je to prakticky odměna pro ty, kteří prostě hrají, denně to grindí a nechtějí utrácet dublony za kontejnery. Je mi to líto, nicméně vzhledem k tomu, že se blíží hromada dalších lodí za různé herní měny, nevidím šanci, že by měl i Benham přijít za některou měnu. Tedy alespoň ne v dohledné době

[IDDQD]
Weekend Tester
1,238 posts
13,692 battles
On 7/3/2019 at 11:09 AM, YabbaCoe said:

Rozumím. Nicméně tato loď byla jednoduše nastavena, jako konečná odměna v probíhajícím eventu. Chápu, že v době dovolených je to pro velkou část lidí nereálné, nicméně je to prakticky odměna pro ty, kteří prostě hrají, denně to grindí a nechtějí utrácet dublony za kontejnery. Je mi to líto, nicméně vzhledem k tomu, že se blíží hromada dalších lodí za různé herní měny, nevidím šanci, že by měl i Benham přijít za některou měnu. Tedy alespoň ne v dohledné době

Mňa to mrzí hlavne preto, že toto je po dlhšej dobe naozaj dobré prémium DD, ktorého herný štýl mi vyhovuje. Nebudem tu hejtovať, prečo ste to takto spravili. Chápem, že je to dobré DD a navyše sa chcete zazobať na kúpe kontajnerov.
Ale ten dátum a doba trvania maratónu sú fakt strašne nešťastné. Keby trval aspoň o 2 týždne dlhšie...aj tak by som maratón pre časovú zaneprázdnenosť asi nesplnil, ale po DLHOM čase by som si kúpil pár kontajnerov a použil fuel z nich. Takto bohužiaľ odomňa zase nedostanete ani 1€.

[HUG]
Players
89 posts
17,043 battles

Omlouvám se za další negativní názor, hra jako taková mě celkem baví, že ... Ale hrát v hodnocených bitvách jen epicentrum teda fakt není můj šálek čaje. 7x a dost! Někdo holky, jiný vdolky, ale za mně teda na tuto sezónu hodnocených bitev nadále prdím. :cap_rambo:

• Cool 1

Players
439 posts
2,799 battles

Před nějakou dobou jsem se mrknul na odměnu za Divokou vlnu ... DD Hill.

Zkouším udělat mise pomocí klasických lodí. Momentálně mám na střední 3 misi (na konci dostanu kamo na Hill - to rezavé) .. mám splněno free expy s BB, potencionální poškození a prakticky hotové sestřílení letadel. Zbývá teda křižník a DD na free expy. Křižník mám jen Murmansk .... jde to velmi, ale velmi pomalu díky kvalitnímu materiálu v týmech (v některých případech ani nedoufám, že to už hrají lidi) ... k dotazu: jde to rychleji pomocí těch rezavých potvor?

Končí to za týden a přemýšlím, jestli to má cenu se stresovat a nebo to nechat být. U Murmansku mi nepomáhá moc ani prémiový účet a fangle na free expy došly.

Poslední část misí je na základní zkušenosti, to by mohlo jít poměrně rychle ... ale ty free expy s Murmanskem ....

U DD to pojedu se Simsem.

[HUG]
Players
89 posts
17,043 battles

Zkusil jsem si dát teď 4 Divoké bitvy, abych se pohnul a nemusel napálit 200 torpéd+zaplavení, pokud bych je ignoroval (abych postoupil dál/nehraju CV/). No ale teda to fakt sory! Pokud se snažím nějaký ten DD utopit, a pak ustoupit, tak to , že mě ohnivá vlna žene doprostřed a pak mě stejně pohltí... 
Pochopil bych ještě pěknej fight 3x4, a vítěz bere vše. Ale tahle totálka je podle mne horší crap, než hrát v hodnocenejch furt epicentrum. 
Teda takhle: třeba se to někomu líbí/ jede to, ale za mně je to jasný. Radši si dám sem tam náhodnou a jinak asi měsíc více méně  pauzu ... 

Players
5,179 posts
31,254 battles

Čim plníte zapalování ? Zkusil jsem střelbu s vlaječkama a nic ...

Beta Tester
60 posts
1 hour ago, ims21 said:

neresim, ono se to tak nejak samo splnilo :D

Players
5,179 posts
31,254 battles

Jdu cestou nejmensiho odporu ...uz jen 11 zapaleni a W4 je hotova :-)  Vzal jsem na to zapalovani Atomic Rage (mala rezie).

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,725 posts
13,090 battles
1 hour ago, ims21 said:

Haraguno a Worcgester :Smile_hiding:

• Funny 1

Players
5,179 posts
31,254 battles
Před 2 minutami Sigimundus řekl/a:

Haraguno a Worcgester :Smile_hiding:

Jasne, v divoky vlne :-)

• Cool 1

Sign in to follow this