Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 30 battles to post in this section.
kenaj30

Benham- T9 premium dd

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
129 posts
8,776 battles

Parametry okrętu:

-Cztery działa kal. 127 mm. Zasięg ognia: 12,6 km. Czas przeładowania: 3,3 sekundy. Czas obrotu dział o 180 stopni: 6 sekund. Słabsze od Chung Mu i Fletcher'a.

-Szesnaście torped o zasięgu 10,5 km, prędkości 65 węzłów i uszkodzeniach 15 200 PW. Podstawowe przeładowanie 85 sekund, wymaksowane 65s.

-Mała wykrywalność z powierzchni wody (5,9 km z ulepszeniami, umiejętnościami i kamuflażem) oraz amerykańska Wytwornica dymu. Zasłona dymna zalega ponad dwie minuty.

https://worldofwarships.eu/pl/news/history/armada-benham/

Moja opinia:

Okręt bardzo sytuacyjny- krótki zasięg torped (10,5 km) przy obecnej mecie kampienia może być problem za znalezieniem celów, choć ru bb mogą być naturalnymi celami.

Jeśli chodzi o grind uważam, że trochę przesada.

bd78632c-980c-11e9-8084-38eaa735f4cc_1200x.jpg

[HOB]
Players
276 posts
24,447 battles

Grind ciężki , ale okręt zapowiada się miodnie - ten spam torped  warty jest grzechu .

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
On 6/26/2019 at 5:12 PM, kenaj30 said:

Okręt bardzo sytuacyjny- krótki zasięg torped (10,5 km)

A ile Ty byś chciał? Albo inaczej, kto ma na tym tierze dłuższe torpedy? Ja kojarzę tylko japońskie 12-tki, cała reszta ma okolice 10km.

[P-W-C]
Players
177 posts
15,648 battles
On 7/9/2019 at 5:36 PM, rtfm_pl said:

A ile Ty byś chciał? Albo inaczej, kto ma na tym tierze dłuższe torpedy? Ja kojarzę tylko japońskie 12-tki, cała reszta ma okolice 10km.

Black ma 13.5 km ale francuskie ddk będą szybsze od tych torped ;D

[-DWS-]
Beta Tester
5,129 posts
15,858 battles
1 hour ago, dragonfly33 said:

Black ma 13.5 km ale francuskie ddk będą szybsze od tych torped

To bardziej samobieżne miny niż torpedy. Zresztą to ma też zaletę - puszczenie torped przez Blacka daje efekt podobny do zaminowania. Będą płynąć przez pół bitwy.

• Funny 1

[TF16]
[TF16]
Players
593 posts
13,762 battles

Ten okręt ma istotną zaletę - kosmiczne zarobki! Pograłem w dywizjonie z kolegą, który go ma i powiem jedno - Mizeria, Jean Bart i inne sięgają mu tak gdzieś do kolan... Nieważne: bitwa udana czy słaba, to po prostu sakiewka ze srebrem. Przypuszczam, że WG liczy na taką właśnie famę i wkrótce Benham będzie się sprzedawał jak ciepłe bułeczki...

[SDS7]
Players
131 posts
7,193 battles

Już nie zarabia kosmicznie, został znerfowany przez server side patch, tuż po wejściu 0.8.6, dokładnie w piątek 26 lipca około godziny 14:00, wiem bo wtedy grałem.

Podejrzewam, że był problem z kamo, zwykly kamo byl dla tieru 8, ten z eventu być może zarabiał jak camo z tieru X. Po porawieniu zwykłego camo perma, pewnie skorygowano eventowy  camo ten z rdzą i już nie zarabia jak camo z X, to moja teoria :), szkoda bo srebro leciało

• Cool 2
  • Boring 1

[SDS7]
Players
131 posts
7,193 battles
3.11.2019 o 18:19, Baret666 napisał:

Wie ktoś, czy będzie można jeszcze go jakoś zdobyć/kupić?

Może na gwiazdkę jako możliwość wylosowania zostanie udostępniony, albo czeka na przyszłoroczny wakacyjny grind :)  takie są moje czyste spekulacje

• Cool 1

Sign in to follow this