Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
_Miodek_

Błąd na forum

6 comments in this topic

Question

Players
3 posts
155 battles

Obok odpowiedzi pod pytaniem jest możliwość oddania negatywnego lub pozytywnego głosu. Jest tam napisane: "Oddaj pozytywny/negatywny głos na tą odpowiedź", a powinno być: "Oddaj pozytywny/negatywny głos na tę odpowiedź". Chciałem to napisać w sekcji off-topic, ale muszę rozegrać najpierw 50 bitew, by tam pisać, a tylu jeszcze nie stoczyłem.

forum.png

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[TF16]
[TF16]
Players
593 posts
15,974 battles

Którego konkretnie słowa nie zrozumiałeś?

A co mi tam - jesteś początkujący, pomogę Ci! Zacznijmy od najtrudniejszego:

Cycki - kobiece wyposażenie, nigdy dotąd nie spotkane na latarce ze względu na całkowitą nieprzydatność tandemu; połączenie tworzy analogię wskazującą na skrajnie niską (tak gdzieś w okolicy zera) przydatność danego działania. 

• Boring 1

• 0
[POMF]
Weekend Tester
2,385 posts
9,842 battles

Byłeś przydatny jak obrona przeciwlotnicza na Umikaze.

• Funny 1

• 0
[WIDMA]
[WIDMA]
Players
231 posts
6,538 battles
16 godzin temu, _Miodek_ napisał:

Słucham?

Po prostu jaja sobie z Ciebie robią... Wargaming robi większe przewałki w tekście i trza się po prostu do tego przyzwyczaić.

• Cool 1

• -1
[TF16]
[TF16]
Players
593 posts
15,974 battles
5 godzin temu, _Miodek_ napisał:

Obok odpowiedzi pod pytaniem jest możliwość oddania negatywnego lub pozytywnego głosu. Jest tam napisane: "Oddaj pozytywny/negatywny głos na tą odpowiedź", a powinno być: "Oddaj pozytywny/negatywny głos na tę odpowiedź". Chciałem to napisać w sekcji off-topic, ale muszę rozegrać najpierw 50 bitew, by tam pisać, a tylu jeszcze nie stoczyłem.

forum.png

Byłeś przydatny jak cycki latarce - w nagrodę otrzymujesz: zestaw do cerowania skarpetek, dziurawą skarpetkę oraz poradnik "Jak cerować skarpetki z zamkniętymi oczami". Gratulacje!

• -1
Players
3 posts
155 battles
26.06.2019 o 20:45, batonik26 napisał:

Byłeś przydatny jak cycki latarce - w nagrodę otrzymujesz: zestaw do cerowania skarpetek, dziurawą skarpetkę oraz poradnik "Jak cerować skarpetki z zamkniętymi oczami". Gratulacje!

Słucham?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this