Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.5 - Herní mechaniky a změny vyvážení

34 comments in this topic

Recommended Posts

[U333]
Players
111 posts
10,178 battles

ohledně tý bodový obrany tak myslím že je uplně jedno jestli něco změnily nebo ne ve hře to nemá žádný vliv po jednom průletu z letadel nic nezbyde tak jako to bylo dřív jen je přehlednější to odpočítávání zničenejch tato změna nic nepřináší

Players
110 posts
7,472 battles
19 minutes ago, Gremlaja said:

ohledně tý bodový obrany tak myslím že je uplně jedno jestli něco změnily nebo ne ve hře to nemá žádný vliv po jednom průletu z letadel nic nezbyde tak jako to bylo dřív jen je přehlednější to odpočítávání zničenejch tato změna nic nepřináší

Jo přesně jsi to vystihl. Každou hru s Mid napočítáno přes 100 sestřelených letadel. taková Akizuki 8 tier  si dal mojí letku bitevníků celou k večeři ani jsem se nedostal na dostřel nakonec jich sestřelil 18 sám torpedoborec. A to nemluvím o dalších. Jen podotýkám vše vytuněno jen kapitán na 15 ale tam už pro letadla žádná další podpora není. CV jsou mrtví at žije RNG. Ve vyšších tierech už se naučili jezdit ve skupinách takže po třech průletech už není téměř s čím létat. Ono taky když se podívám okolo sebe na hráče tak průměrný DMG u Mid je max 70-80K .

Players
110 posts
7,472 battles

Abychom zajistili konzistentnější ničení letadel, udělují palebná stanoviště bodové obrany nyní poškození pouze poslednímu letadlu v letce. To znamená, že hráč si může být jistý, že jeho protiletadlová obrana je zaměřena na jeden cíl a ve výsledku ho sestřelí mnohem rychleji. Zároveň zůstane většina letadel letky během útoku nedotčena, zejména pak ta v útočícím roji. První letadla v letce obdrží poškození pouze tehdy, pokud se hráč nevyhne výbuchům granátů protiletadlové obrany.

Co k tomu dodat. Takže ti celou letku sestřelí mnohem rychleji. Hrát CV je momentálně nesmysl. Jakse má hráč vyhnout výbuchům a ještě přesně zamířit viz bombardéry u US at mi natočí video rád se na to podívám.

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,624 battles

Ahoj. Já ještě instaluju, ale pokud je pravda co tu čtu, tak se konečně WG povedlo vybalancovat CV. Tímto tleskám, děkuji a hluboce se klaním. Mě chybět nebudou.

tumblr_m4ehyhoaRH1qdqyfo.gif

• Cool 1
  • Angry 1

[U333]
Players
111 posts
10,178 battles

Jinak ještě  se potýkám s tím že letadla nedetekují lodě ( detekuji křižník na čisté hladině bez ostrovů a bez kouře na 4 km někdy i meně  )  najednou se objeví protiletadlová palba pak dlouho nic a najednou lod  na kterou už nestíham  zautočit :cap_like:

Nevím jestli jde o chybu nebo upravu spotu letadel.

[BL4CK]
Players
57 posts
24,042 battles

Ahoj,

Nechapu jake melo postatneni zkouseni a balancovani letadlovek v predchozich mesicich🤣🤣🤣 ztrata casu vsech. Co se tyce ted letadlovek tak to u me Wg totalne zazdil ze dvou duvodu posloucha deti a lamy co se neumi prizpusobit a maji statistiky horsi jak Boti 👏 vec cislo dva kdyz jsem si kdysi koupil premiovou letadlovku bylo to neco jineho za moje penize! Ted si to menite jak na bezicim pase kazdy mesic, protoze uz jste tak zoufali ze nevite co s tim kdyz uz se da teda sestrelit hned jedno letatdlo  zvedli jste jim Hp???mate vymslene jak hrat Cv saipan ne je to jednoduche nikdo nad tim z WG nepremysli proste koukou na tabulky a na brecici hrace ti si to vyknikali😅 

a mimochodem spousta hracu v tehle hre si neuvedomuje jednu vec kdyz udela letadlovka 150k dmg + dostava report a hate ve hre 😏 kdyz udela 150 k dmg jakakoliv jina lod at uz dd nebo bb tak je vsechno v poradku😮

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,774 battles
Před 4 minutami King_Kimot řekl/a:

Ahoj,

Nechapu jake melo postatneni zkouseni a balancovani letadlovek v predchozich mesicich🤣🤣🤣 ztrata casu vsech. Co se tyce ted letadlovek tak to u me Wg totalne zazdil ze dvou duvodu posloucha deti a lamy co se neumi prizpusobit a maji statistiky horsi jak Boti 👏 vec cislo dva kdyz jsem si kdysi koupil premiovou letadlovku bylo to neco jineho za moje penize! Ted si to menite jak na bezicim pase kazdy mesic, protoze uz jste tak zoufali ze nevite co s tim kdyz uz se da teda sestrelit hned jedno letatdlo  zvedli jste jim Hp???mate vymslene jak hrat Cv saipan ne je to jednoduche nikdo nad tim z WG nepremysli proste koukou na tabulky a na brecici hrace ti si to vyknikali😅 

a mimochodem spousta hracu v tehle hre si neuvedomuje jednu vec kdyz udela letadlovka 150k dmg + dostava report a hate ve hre 😏 kdyz udela 150 k dmg jakakoliv jina lod at uz dd nebo bb tak je vsechno v poradku😮

Reporty dostávám, ať se plavím v čemkoliv (letadlovky ale nehraju). Stačí si dovolit potopit někoho, kdo jede bokem a fásne čtyři citadely, případně umí jezdit jen rovně a nají se rybiček. Taky jsem chytil ještě report, když jsem s Tashkentem upaloval enemy osamocenou BB, která se rozhodla si pro mě dojet (nedojel, neměl rychlost na to, aby mě dohnal a spot, aby mě překvapil).

Jen prostě na CV v tuto chvílí je velmi obtížný counterplay. Něco málo letadel ji sestřelím (CA/CL, BB), ale dostat CV lze jedině pokud její hráč je tumpachový a nechá k sobě dojet enemy DD, případně se dostane na dostřel enemy týmu. Ale zkušenější CV hráč se takto zaskočit nenechá (typicky ti, co hráli CV i dříve - museli mít přehled, kde se co děje a podle toho reagovat).

Players
371 posts
2,145 battles

Soudružky, uvědomujete si, že díky OP povaze CV v posledních měsících spousta hráčů přešla na AA spec, což je teď velmi znát?

Konečně se loď může letadlům i bránit...taxe učte lítat jinak než rovně pod forsáží...

• Cool 1
  • Angry 1

[BL4CK]
Players
57 posts
24,042 battles
1 hour ago, Kaz4tel said:

Soudružky, uvědomujete si, že díky OP povaze CV v posledních měsících spousta hráčů přešla na AA spec, což je teď velmi znát?

Konečně se loď může letadlům i bránit...taxe učte lítat jinak než rovně pod forsáží...

A ty se uvedom kolik toho mas nahraneho😔 kdyz uz mluvis ze CV jsou OP ( nedivim se ze ti to nejde kdyz nevis jak se letadlovce ubranit s minotaurem neni ti pomoci )ono je to trochu slozitejsi je jasny kdyz dostanes focus od nekolika lodi jdu te jako Cv dodelat ale tomu se rika focus . FULL AA kriznik dokazal i pred reworekem i po reworku se ubranit jen 99% procent hracu jako ty co nevi jak zahrat proti letadlovce jsou potopeni👍 Jedine kdy je to fakt tezky je solo dd vs Cv tam nemas sanci musis hold zustat s teamem ale ono je to jedno najdou se dalsi brecici potapky😆👏

• Cool 2

Players
371 posts
2,145 battles
Před 1 hodinou King_Kimot řekl/a:

A ty se uvedom kolik toho mas nahraneho😔 kdyz uz mluvis ze CV jsou OP ( nedivim se ze ti to nejde kdyz nevis jak se letadlovce ubranit s minotaurem neni ti pomoci )ono je to trochu slozitejsi je jasny kdyz dostanes focus od nekolika lodi jdu te jako Cv dodelat ale tomu se rika focus . FULL AA kriznik dokazal i pred reworekem i po reworku se ubranit jen 99% procent hracu jako ty co nevi jak zahrat proti letadlovce jsou potopeni👍 Jedine kdy je to fakt tezky je solo dd vs Cv tam nemas sanci musis hold zustat s teamem ale ono je to jedno najdou se dalsi brecici potapky😆👏

Minotaura jsem hrál naposledy snad ještě před reworkem...;~} Takže první část Tvého příspěvku je absolutně irelevantní...

Zato jsem toho najezdil poměrně dost s DDčky. A ano...stačil focus jediné letadlovky a ze hry s DD byla frustrace. Buď člověk musel k týmu a ze hry měl prd nebo ho postupně utřískala letadlovka věčným spotem. A nebýt letadlovky, nepřítel by mi nikdy nemohl takovej focus dávat. A bez AA buildu nedokázalo X DD (Yue) mnoho sestřílet ani VIII CV. Vlastně tu nastiňuješ i obrácený postup - focus je díky spotu letadlovky...ne focus a pak letadlovka...

Když se vrátím ke křižníkům - dříve celkem slušný Chujo dokázal sestřelit pouze jediné letadlo a to ještě po úspěšném provedení náletu. Správný sektor, AA boost aktivní...pak jsem se raději vrátil k hydru. 100% RNG systém AA obrany se zrovna 2x ovlivnit nedal.

Takže po novu jeto fajn. Nálety do hromady lodí už nebudou tak snadné a šikanování jedné lodě beztrestné.

Teď máme brečícího komára, no...=D

• Funny 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,774 battles
Před 1 hodinou King_Kimot řekl/a:

1. Nevím, osobně bych nehodnotil hráče podle počtu bitev. Jsou takoví, kteří odehrají 20k+ a nemají tucha o herních mechanikách.

2. Škoda, že tady Tvůj příspěvek nebyl dříve, nechal bych si poradit, jak s full AA Worčem/Salemem donutit letadla, aby padala před tím, než shodí náklad, což před reworkem s netknutou AA nebyl problém (AA booster), po reworku s tím problém docela byl, pokud nepovolilo RNG a neobjevil se obláček před letkou (to pak zase popadalo všechno).

3. Styl, jakým je příspěvek napsán působí krapítku nadřazeně a také špetku ne zcela inteligentně.

4. A teď do mě...

• Cool 1

[BL4CK]
Players
57 posts
24,042 battles

Tak u Kazatele je evidentne videt ze je to flustrovany hrac, je pro nej jednoduche hodnotit to o cem nic nevi  a s jeho statama je to fakt prumerny hrac, ktery si mysli  ze vi vsechno o letadlovce krasny priklad boost + letat rovne takhle to nikdy nebylo...... na druhe strane ho chapu letadlovka vs dd neni zabavne ale ty zmeny nici cely koncept proti vsem typum lodi

nikdo se drive netpal jak hrat AA krizniky a zrovna woster pred dalsi zmenou byl nejvic easy😃👍 salem je taky na tom dobre jen trpi na Hakurynu a tam je potreba uz znat jak hraje enemy letadlovka a jak to zahrat ( kdy na co pouzit heal a kdy septnout AA a maximalizovat tve hp a delku preziti) 

tady je bez sance nekomu neco poradit typicky CZ pristup znam vim vsechno delam nejlepe prispevek jsem psal hlavne kvuli tomu ze Wg dela posledni dobou jeden nesmysl za druhy nejdriv zmeni AA pak udelaji neco mezi a nedomysli ze heal letadel ztratil efect 😅 zmenu saipan bude nehratelny 😅 posledni dobou je to klasika jedna zmena vyvola dalsi 3 nesmyslne😏👏

Players
371 posts
2,145 battles
Před 3 minutami King_Kimot řekl/a:

Tak u Kazatele je evidentne videt ze je to flustrovany hrac, je pro nej jednoduche hodnotit to o cem nic nevi  a s jeho statama je to fakt prumerny hrac, ktery si mysli  ze vi vsechno o letadlovce krasny priklad boost + letat rovne takhle to nikdy nebylo...... na druhe strane ho chapu letadlovka vs dd neni zabavne ale ty zmeny nici cely koncept proti vsem typum lodi

nikdo se drive netpal jak hrat AA krizniky a zrovna woster pred dalsi zmenou byl nejvic easy😃👍 salem je taky na tom dobre jen trpi na Hakurynu a tam je potreba uz znat jak hraje enemy letadlovka a jak to zahrat ( kdy na co pouzit heal a kdy septnout AA a maximalizovat tve hp a delku preziti) 

tady je bez sance nekomu neco poradit typicky CZ pristup znam vim vsechno delam nejlepe prispevek jsem psal hlavne kvuli tomu ze Wg dela posledni dobou jeden nesmysl za druhy nejdriv zmeni AA pak udelaji neco mezi a nedomysli ze heal letadel ztratil efect 😅 zmenu saipan bude nehratelny 😅 posledni dobou je to klasika jedna zmena vyvola dalsi 3 nesmyslne😏👏

Ano, jsem frustrovaný.
Hodnotím to z pohledu protivníka. Radarové křižníky taky nehraju...a všiml sis, že bych na ně žehral? Ale s DD proti reworknutým CW prostě nebylo šance. Když chtěl, neudělal jsi nic. Neutečeš, nesestřílíš...a všechno taky nejde vyhnout.
Nebylo? Takže celá studie mechaniky CV a AA, kterou jsem četl, byla podle Tebe výplodem fantazie LittleWhiteMouse?

Já bych byl spokojenej, kdyby se CV vrátily před rework. S tím jsem uměl žít.
Mimochode...nikdy jsem neviděl staty vyhrát bivtu...;~}

[BL4CK]
Players
57 posts
24,042 battles

No a mame to tady rano o tom pisu jestli nekdo nad zmenou premyslel a ejhle🤣🤣🤣👏 klasicke chovani WG jako zakaznik jsem nespokojen dodavate polovicni produkt😆

B92456EB-0935-471C-AD74-08C61D5B257E.png

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,774 battles
Před 38 minutami King_Kimot řekl/a:

Hele, já nejsem co se hraní týče žádný virtuos, ale to přece neznamená, že co napíšu bude žblebt. Osobně jsem názoru, že CV nejsou po reworku OP, jsou prostě otravné (poslední dobou hraju více DD).

Připadá mi, že WG se současným stavem hry neví kudy kam a tak to zkouší stylem "pokus, omyl". Jednou buffneme letadlovky, abychom je pak nerfli a tak stále dokola se všemi třídami.

Ono se hlavně nebylo na co ptát, co se týče hraní AA křížníků - RNG člověk neovlivní, prostě buď letadla spadnou nebo nespadnou, víc v tom není. Nebudu soudit, jaké to je po poslední aktualizaci, odehrál jsem dvě hry s Tashkentem, tam změny AA moc nepocítím.

Ten poslední odstavec si začal fakt skvěle, to si jako myslíš, že takoví chytrolíni jinde nejsou? Se zbytkem posledního odstavce souhlas. Jak jsem psal výše, WG neví, jak dál. Mysleli, že konzolové ovládání jim v budoucnu přinese tučné zisky od konzolistů, jenže nemalé množství stávajících hráčů s posledními změnami nadšeno není, proto utnulo vrážení peněz do hry. A teď jak z toho ven a neztratit tvář. Přiznání, že směr, který zvolili není nejšťastnější nečekám, co jsem po reworku viděl videa s vývojáři, všichni byli spokojeni, jen je potřeba "lehce" vybalancovat. A jak psal už hodně dávno zpátky @Wolffnstein, budou tak dlouho balancovat, až se jim to celé roze...(sype)

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,589 posts
12,558 battles

Za 1) stale razim tezi ze DD to maji proti CV snazsi nez pred reworkem ale v tom se asi neschodnem.

Za 2) mi prijde ze vetsina nepochopila ze ta zmena se tykala jen DpM casti AA a nemela sebemensi vliv na Flak. Takze pokud nekdo nalitava do flaku tak to pro nej je porad to stejne.

Za 3) tahle zmena mi prisla logicka jelikoz snizuje vliv RNG na pocet sestrelenych letadel.

Za 4) To ze se nedomysleli uplne vsechny mozne dusledky je celkem pochopitelne vzhledem k vsem moznym aspektum co do interakce AA a letadel vstupuji. I kdyz preci jen by si na tohle mohlo WG davat pozor.

• Cool 3

[BL4CK]
Players
57 posts
24,042 battles
On 6/28/2019 at 4:19 PM, Sigimundus said:

Za 1) stale razim tezi ze DD to maji proti CV snazsi nez pred reworkem ale v tom se asi neschodnem.

Za 2) mi prijde ze vetsina nepochopila ze ta zmena se tykala jen DpM casti AA a nemela sebemensi vliv na Flak. Takze pokud nekdo nalitava do flaku tak to pro nej je porad to stejne.

Za 3) tahle zmena mi prisla logicka jelikoz snizuje vliv RNG na pocet sestrelenych letadel.

Za 4) To ze se nedomysleli uplne vsechny mozne dusledky je celkem pochopitelne vzhledem k vsem moznym aspektum co do interakce AA a letadel vstupuji. I kdyz preci jen by si na tohle mohlo WG davat pozor.

1. ano maji to o dost jednodussi a stale kvici😃 nemuzu je hitnout he bombama kez bych byl jako cv immuni na jejich tropeda🤣🤣🤣

2. Mas pravdu s tim rozdilem ze ted letadla dostavaji jako bonus k flagum dotku trvaly dmg j pripade nekterych lodi je to 800 dmg per sec a tomu se nevyhnes letadla na tX maji cca 20-23 k hp + do toho ty flagy no skoda mluvit.....😏 

3. Snizuje RNG to ano ale dela to hru automatickou takze zadna prodleva nebo chyba hrace😔

4. Premyslim jestli se k tomu vyjadrit ale jo demokracie😂😂😂 vadi mi tam tyhle veci:

a. Delaji z ziveho serveru testovaci server

b. Koupil jsem si produkt za penize a za 2 mesice to zmeni takze me okradli .....

c.kdyz team vyvojaru treba jako priklad 10 lidi neni schopno domyslet dusledky narazka ze cvicene opice maji vic IQ je na miste a chudaci opice pro ne je to urazka😂😂😂😂 kdyz v hotfiku 8.5.1 napisou za zvednou hp letadel skillem o 10% co kdyz ten skill uz davno mam tim padem je to jen 5% to by i ta opice pochopila kdybych v praci ja udelal takovy fail jsou mrtvi lide a letim ... pro me letadlovky totalne zazdili a jeste ze mam ten zbytek hold uz nebudu letat👍

Players
371 posts
2,145 battles
Před 16 hodinami King_Kimot řekl/a:

1. ano maji to o dost jednodussi a stale kvici😃 nemuzu je hitnout he bombama kez bych byl jako cv immuni na jejich tropeda🤣🤣🤣

2. Mas pravdu s tim rozdilem ze ted letadla dostavaji jako bonus k flagum dotku trvaly dmg j pripade nekterych lodi je to 800 dmg per sec a tomu se nevyhnes letadla na tX maji cca 20-23 k hp + do toho ty flagy no skoda mluvit.....😏 

3. Snizuje RNG to ano ale dela to hru automatickou takze zadna prodleva nebo chyba hrace😔

4. Premyslim jestli se k tomu vyjadrit ale jo demokracie😂😂😂 vadi mi tam tyhle veci:

a. Delaji z ziveho serveru testovaci server

b. Koupil jsem si produkt za penize a za 2 mesice to zmeni takze me okradli .....

c.kdyz team vyvojaru treba jako priklad 10 lidi neni schopno domyslet dusledky narazka ze cvicene opice maji vic IQ je na miste a chudaci opice pro ne je to urazka😂😂😂😂 kdyz v hotfiku 8.5.1 napisou za zvednou hp letadel skillem o 10% co kdyz ten skill uz davno mam tim padem je to jen 5% to by i ta opice pochopila kdybych v praci ja udelal takovy fail jsou mrtvi lide a letim ... pro me letadlovky totalne zazdili a jeste ze mam ten zbytek hold uz nebudu letat👍

1. Jen raketama jim sežereš půl HP a modulů... Ano...imunní vůči torpédům...a co bys chtěl s ultraOP 5 s hořením, díky kterýmu je prakticky nulová šance rozštípat letadlovku mikrokanonky většiny DD na delší vzdálenost. Nevyzobávej, když chceš balancovat.

2. Ten dmg dostávaly celou dobu. Jen se rozprostřel do letky, takže nikde nebyl vidět. Ano...a jsou i lodě, jako můj oblíbený Yue, který dají 179,1/126,4/83,8 dps (a to z toho prozřetelně vylučuješ, že jde o pulsy s dobou nabíjení a i ty můžou minout - ač je šance nízká). Holt kdo byl zvyklý lítat v zóně účinku AA tam a zpátky už to nemá tak snadný...

3. Prodleva (nabíjení AA "pulsu") neexistuje? Šance na zásah? Chyb, které hráč může udělat, je povícero.

4. a) Souhlas, neodladili to a teď trápí všechny včetně sebe paskvilem vlastní neschopnosti.

b) Přečti si obchodní podmínky. Ta hromádka pixelů, kterou sis koupil, je ve skutečnosti pronajatá a WG si vyhrazuje výhradní právo na libovolnou změnu. Doporučuji CDčko "Čteme smlouvy s Markem Vašutem" :Smile_trollface:

Players
4,961 posts
29,798 battles

Kazateli, já tě už pozoruju delší dobu ... jseš fakt fanatik. Podíval jsem se na tvoje staty - je mi fuk, jaké jsou, jde mi tohle:  ty s tvoji Langley:

před reworkem z 6 bitev:  38k prumerne DMG /maximum 85k DMG ... muzeme rict, ze jsi se to ucil, ze ?

po reworku:  7,5k DMG a zrejme jsi to zabalil. Takze, asi ty CV nebudou tak OP, kdyz jsi se propadl na T4 o 30k DMG. Na T4 se ty lode nehejbou tak rychle, takze to bylo jen na tvoji hre.

Btw - Saipan - to byla kradez za bileho dne.

[BL4CK]
Players
57 posts
24,042 battles
2 hours ago, Kaz4tel said:

1. Jen raketama jim sežereš půl HP a modulů... Ano...imunní vůči torpédům...a co bys chtěl s ultraOP 5 s hořením, díky kterýmu je prakticky nulová šance rozštípat letadlovku mikrokanonky většiny DD na delší vzdálenost. Nevyzobávej, když chceš balancovat.

2. Ten dmg dostávaly celou dobu. Jen se rozprostřel do letky, takže nikde nebyl vidět. Ano...a jsou i lodě, jako můj oblíbený Yue, který dají 179,1/126,4/83,8 dps (a to z toho prozřetelně vylučuješ, že jde o pulsy s dobou nabíjení a i ty můžou minout - ač je šance nízká). Holt kdo byl zvyklý lítat v zóně účinku AA tam a zpátky už to nemá tak snadný...

3. Prodleva (nabíjení AA "pulsu") neexistuje? Šance na zásah? Chyb, které hráč může udělat, je povícero.

4. a) Souhlas, neodladili to a teď trápí všechny včetně sebe paskvilem vlastní neschopnosti.

b) Přečti si obchodní podmínky. Ta hromádka pixelů, kterou sis koupil, je ve skutečnosti pronajatá a WG si vyhrazuje výhradní právo na libovolnou změnu. Doporučuji CDčko "Čteme smlouvy s Markem Vašutem" :Smile_trollface:

To ze hrajes ddcka nejsi objektivni vsichni vime😂 porad meles DD nic vic nejsi schopny ani adekvatne hrat ddcka kdyz jsou cv rozbite😃 a nove obhodni podminky jsem nepodepsal ani nepotvrdil tak mi muzes🙈

[IDDQD]
Korzár
2,403 posts
203 battles

Taky jsem na letadlove lode nadaval. Pak jsem si je zahral v ranked battles a .. neni to takova sranda. Ano, sice jsem mel v rankedech jenom Minotaury, Woostery a DM se Salem ale i tak.. i blba Moskva nebo Hinde burg mi zatapel takze.. ano, porad si myslim, ze CV jsou silne. Ale uz nikoli OP. Dostali posledni patche dost pres prsty.

• Cool 1

Players
371 posts
2,145 battles
Před 8 hodinami ims21 řekl/a:

Kazateli, já tě už pozoruju delší dobu ... jseš fakt fanatik. Podíval jsem se na tvoje staty - je mi fuk, jaké jsou, jde mi tohle:  ty s tvoji Langley:

před reworkem z 6 bitev:  38k prumerne DMG /maximum 85k DMG ... muzeme rict, ze jsi se to ucil, ze ?

po reworku:  7,5k DMG a zrejme jsi to zabalil. Takze, asi ty CV nebudou tak OP, kdyz jsi se propadl na T4 o 30k DMG. Na T4 se ty lode nehejbou tak rychle, takze to bylo jen na tvoji hre.

Btw - Saipan - to byla kradez za bileho dne.

Ua...to mam hrat CV, se kteryma nesouhlasim? Zkusil jsem par (doslova) bitev a neslo mi to. Vnimam je primarne z pohledu counterplaye a systemu kamen-nuzky-papir, ktery prezentuje samo WG.

Nejsem zadnej top, to vim. Ale taky vim, ze kdyz me rozstipe radar, udelal jsem chybu. Kdyz me trefi blind torpedo, spatne jsem najel.

Ale kdyz me uhanela letadlovka a ja ji herne nemohl nic ani kdybych mohl...to me stvalo.

Jsem fanatik proto, ze si lidi vybiraji. Ja se snazim brat v potaz vsechno.

Predtim byly alfapredatorem letadel stihaci nepratelske CV. To zmizelo bez kompenzace a probiha ladeni.

Před 7 hodinami King_Kimot řekl/a:

To ze hrajes ddcka nejsi objektivni vsichni vime😂 porad meles DD nic vic nejsi schopny ani adekvatne hrat ddcka kdyz jsou cv rozbite😃 a nove obhodni podminky jsem nepodepsal ani nepotvrdil tak mi muzes🙈

A jak sis to teda koupil, showmane? Je tam k zaskrtnuti policko "Souhlasim s obchodnimi podminkami WG blablabla"...bez toho nic nekoupis...;~}

Nueve de Julio je DD? Odkdy? Massa Bob, jedina lod v mem pristavu, ktera se solidne branila naletum i po reworku ma do DD taky daleko.

[IDDQD]
Korzár
2,403 posts
203 battles
Před 7 minutami ims21 řekl/a:

Provokace nebo máš dva účty ?

Eh? Prostě pravda.. Nadával jsem, jak jsou letadlové lodě OP, ale pak jsme si je zkusil v hodnocených a dostal facku. To je celé.

Guest
This topic is now closed to further replies.