Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.5 - Hodnocený sprint

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
[WG]
WG Staff
8,349 posts
4,659 battles

sprint.png

Kapitáni! :cap_rambo:

Přichází další dvě sezóny hodnoceného sprintu. Tentokrát se bude bojovat s loďmi sedmého tieru. 

Konkrétní informace najdete v našem článku na portále.

Co na tento sprint říkáte? Napište nám své názory! 

Players
371 posts
2,145 battles
V 27. 6. 2019 v 10:00 YabbaCoe řekl/a:

Pro jistotu to hodím i sem:

Ještěže se na to prodávají balíčky v PS....:Smile_coin::Smile_trollface:

[H4T3]
Beta Tester
241 posts

predchadzajuce sezony win rate spolu 60%. 12ta sezóna po 41 bitkach 39% win rate. Momentalne tato sezona 38%. koncim natrvalo s hrou

shot-19.07.04_00.53.58-0638.jpg

[CSN]
Players
196 posts
32,848 battles

Tenhle sprint pro mě představovalo 16 pohodových her. Nervnul jsem se akorát při poslední hře, kde u červených byly dva Belfasty a Atlanta zatímco u nás dvě Fiji a Lazo, ale přece nemužeme po WG chtít, aby balancovali radaray (asi jim to ještě nikdo neřekl).

Beta Tester
60 posts

dal jsem to na 30 her, nejhorsi bylo prelezt 6ku, pak uz to slo jak po masle snurou vytezstvi, v konecnem vysledku 60%WR, ano bavilo me to

Players
45 posts
3,906 battles
On 7/4/2019 at 1:13 AM, PanVeduci said:

predchadzajuce sezony win rate spolu 60%. 12ta sezóna po 41 bitkach 39% win rate. Momentalne tato sezona 38%. koncim natrvalo s hrou

shot-19.07.04_00.53.58-0638.jpg

Tiež sa trápim rovnako okolo 28%wr z cca 40 bitiek, nie si v tom sám, pôvodne som si vždy pred začiatkom sledoval staty hráčov v týme ale po čase mi z toľkej červenej čo som každú hru videl odumierali mozgové bunky, praskal stolík, záhadne prestávala fungovať myš a susedia sa sťažovali.. toľkej vedy a to som si len sem tam dr...buchol do stolíka :cap_viking:

On 7/4/2019 at 6:52 AM, Gmousex said:

Nervnul jsem se akorát při poslední hře, kde u červených byly dva Belfasty a Atlanta zatímco u nás dvě Fiji a Lazo, ale přece nemužeme po WG chtít, aby balancovali radaray (asi jim to ještě nikdo neřekl).

Ja som napr takisto ako hráč atlanty dosť často stretával random kombinácie Atlanta + Fiji + Flint alebo Flint, Belfast + Fiji a je to pri tej katastrofálne úbohej úrovni hráčov ktorých som mal tú česť stretnúť v rankedoch nehrateľné pokiaľ niekto dokáže s flitnom/atlantou v takej kombinácií zahrať aspoň trošku nadpriemerne, každopádne je to choré ak to nie je aspoň trochu vyrovnané.. Ak hráš solo a nemáš s kým sú tie rankedy neuveriteľné trápenie (moja skúsenosť)

A osobne si myslím, že myšlienka Ranked battles by mala byť trošku o niečom inom než o zbieraní hviezdičiek, na rank 1 sa môže dostať hocikto bez ohľadu či je Unicum, Good, AFK alebo je to najhorší hráč na EU serveri. Interakcia s inými random hráčmi v hre je super vec a rád by som zahral rankedy proti a aj s lepšími hráčmi než ja sám a možno sa v rámci situácie niečo naučil ale ako keď na rank 2 stretávaš najväčšiu spodinu zo serveru, len tak na zamyslenie :cap_hmm: a snáď sa raz dočkám hodnotenia hráčov na základe štatistík a nie hviezdičiek :Smile_facepalm:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this