Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.5 - Hodnocený sprint

7 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,959 posts
4,310 battles

sprint.png

Kapitáni! :cap_rambo:

Přichází další dvě sezóny hodnoceného sprintu. Tentokrát se bude bojovat s loďmi sedmého tieru. 

Konkrétní informace najdete v našem článku na portále.

Co na tento sprint říkáte? Napište nám své názory! 

Players
371 posts
2,145 battles
V 27. 6. 2019 v 10:00 YabbaCoe řekl/a:

Pro jistotu to hodím i sem:

Ještěže se na to prodávají balíčky v PS....:Smile_coin::Smile_trollface:

[-CSR-]
Beta Tester, In AlfaTesters
202 posts
5,627 battles

predchadzajuce sezony win rate spolu 60%. 12ta sezóna po 41 bitkach 39% win rate. Momentalne tato sezona 38%. koncim natrvalo s hrou

shot-19.07.04_00.53.58-0638.jpg

[CSN]
Players
77 posts
25,649 battles

Tenhle sprint pro mě představovalo 16 pohodových her. Nervnul jsem se akorát při poslední hře, kde u červených byly dva Belfasty a Atlanta zatímco u nás dvě Fiji a Lazo, ale přece nemužeme po WG chtít, aby balancovali radaray (asi jim to ještě nikdo neřekl).

[BOBAS]
Beta Tester
60 posts
4,512 battles

dal jsem to na 30 her, nejhorsi bylo prelezt 6ku, pak uz to slo jak po masle snurou vytezstvi, v konecnem vysledku 60%WR, ano bavilo me to

[GRUT]
Players
41 posts
3,347 battles
On 7/4/2019 at 1:13 AM, PanVeduci said:

predchadzajuce sezony win rate spolu 60%. 12ta sezóna po 41 bitkach 39% win rate. Momentalne tato sezona 38%. koncim natrvalo s hrou

shot-19.07.04_00.53.58-0638.jpg

Tiež sa trápim rovnako okolo 28%wr z cca 40 bitiek, nie si v tom sám, pôvodne som si vždy pred začiatkom sledoval staty hráčov v týme ale po čase mi z toľkej červenej čo som každú hru videl odumierali mozgové bunky, praskal stolík, záhadne prestávala fungovať myš a susedia sa sťažovali.. toľkej vedy a to som si len sem tam dr...buchol do stolíka :cap_viking:

On 7/4/2019 at 6:52 AM, Gmousex said:

Nervnul jsem se akorát při poslední hře, kde u červených byly dva Belfasty a Atlanta zatímco u nás dvě Fiji a Lazo, ale přece nemužeme po WG chtít, aby balancovali radaray (asi jim to ještě nikdo neřekl).

Ja som napr takisto ako hráč atlanty dosť často stretával random kombinácie Atlanta + Fiji + Flint alebo Flint, Belfast + Fiji a je to pri tej katastrofálne úbohej úrovni hráčov ktorých som mal tú česť stretnúť v rankedoch nehrateľné pokiaľ niekto dokáže s flitnom/atlantou v takej kombinácií zahrať aspoň trošku nadpriemerne, každopádne je to choré ak to nie je aspoň trochu vyrovnané.. Ak hráš solo a nemáš s kým sú tie rankedy neuveriteľné trápenie (moja skúsenosť)

A osobne si myslím, že myšlienka Ranked battles by mala byť trošku o niečom inom než o zbieraní hviezdičiek, na rank 1 sa môže dostať hocikto bez ohľadu či je Unicum, Good, AFK alebo je to najhorší hráč na EU serveri. Interakcia s inými random hráčmi v hre je super vec a rád by som zahral rankedy proti a aj s lepšími hráčmi než ja sám a možno sa v rámci situácie niečo naučil ale ako keď na rank 2 stretávaš najväčšiu spodinu zo serveru, len tak na zamyslenie :cap_hmm: a snáď sa raz dočkám hodnotenia hráčov na základe štatistík a nie hviezdičiek :Smile_facepalm:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this