Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

0.8.5 - Divoká vlna

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
5,630 posts
4,464 battles

rogue2.png

Kapitáni! :fish_viking:

Devět upravených torpédoborců ve zbrusu novém režimu hry pro čtyři týmy, široká škála postapokalyptických kamufláží a vše obklopující ohnivá stěna, která si žádá rvačky zblízka.

Máte se na co těšit v novém režimu. Pokud jste fanoušci spolupráce v divizi v rámci velmi rychlého a dynamického gameplaye, pak nový speciální event je přímo pro vás!

Přečtěte si kompletní informace o této akci s názvem Divoká vlna v našem portálovém článku a napište nám, co říkáte na tuto novou porapokalyptickou akci!

[K-V-V]
Players
122 posts
11,532 battles

uvítal bych možnost při takové akci ty lodě vyhodit z přístavu aby se mi tam nepletly  ( tahle akce se mi rozhodně nelíbí ) 

Players
122 posts
8,490 battles
15 minutes ago, Gremlaja said:

uvítal bych možnost při takové akci ty lodě vyhodit z přístavu aby se mi tam nepletly  ( tahle akce se mi rozhodně nelíbí ) 

Naprostá pravda.

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,964 posts
13,843 battles
44 minutes ago, Gremlaja said:

Tak si v pristavu vypni filtr na tyhle postapo lode a neuvidis je tam

• Cool 2

[WG]
WG Staff
5,630 posts
4,464 battles
16 hours ago, Gremlaja said:

Přesně, jak říká Sigi, ostatně máš to ukázano v článku: https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/rogue-wave/

[K-V-V]
Players
122 posts
11,532 battles

Mám režim náhodný bitvy  ve filtru zaškrtnu skrýt nevhodné lodě a ejhle ony v přístavu jsou pořád, pak jsem  použil jsem ten návod co je u popisu akce a i po restartu hry jsou v přístavu pořád

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
773 posts
21,242 battles
Před 36 minutami Wolffnstein řekl/a:

Já je tam mám taky i přestože jsme si je ve filtru zkoušel vypnout.. :Smile_honoring:

Taky se přidávám. Jsou sice semi-transparentní, ale stále tam jsou. Jsem si říkal, že takhle "vykejvu" s loděmi k pronájdu pro RB - nastavil jsem si filtr na primární lodě, bohužel i ty neprimární zůstaly, i když částečně zprůhledněly.

Mimochodem to vypnutí ve filtru byla první věc, kterou jsem udělal.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this