Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizacja 0.8.5: Dzika fala

65 comments in this topic

Recommended Posts

[B2B3]
Players
34 posts
21,778 battles

Zmiany w lotniskowcach dalej nie trzymają się żadnej kupy, ani sensu. Zmienia się mechanikę gry nie zmieniając powiązanych z nią umiejętności kapitanów przez co robi się straszny bajzel. WG, kiedy zaczniecie ogarniać wreszcie swoją grę? Drastyczne zmiany, a przecież lotniskowce już są gotowe, prawda? Robić na rympał, jakoś to będzie. I jeszcze te potencjalne mecze z 6 lotniskowcami na stronę. Tragedia.

• Cool 5

[P_M_W]
Players
1,427 posts
8,998 battles
5 minut temu, Avalanc napisał:

Zmiany w lotniskowcach dalej nie trzymają się żadnej kupy, ani sensu. Zmienia się mechanikę gry nie zmieniając powiązanych z nią umiejętności kapitanów przez co robi się straszny bajzel. WG, kiedy zaczniecie ogarniać wreszcie swoją grę? Drastyczne zmiany, a przecież lotniskowce już są gotowe, prawda? Robić na rympał, jakoś to będzie. I jeszcze te potencjalne mecze z 6 lotniskowcami na stronę. Tragedia.

co narzekasz będzie fajnie...będą naloty z każdej strony jednocześnie:Smile_veryhappy:

• Funny 2

Players
9,816 posts
11,501 battles
6 minutes ago, _Agenor_ said:

co narzekasz będzie fajnie...będą naloty z każdej strony jednocześnie:Smile_veryhappy:

Ale 3v3 deski do prasowania przed paczem jak najbardziej są możliwe z wyjątkiem T10...

[TF-7-]
[TF-7-]
Players
403 posts
8,753 battles
15 minut temu, Blamper napisał:

Co im przeszkadzały zarobki na okrętach, że musieli obniżyć aż o -5% i -10% :Smile_facepalm:

Księgowym dochody się nie bilansują z wydatkami. :cap_cool:

A tak poważniej - taka firma jak WoWs ma ustalone max. wydatki przy danym dochodzie, gdy dochód spada budują "premki", robią iventy dla nowych i "nowych" graczy, wartość rekompensat i możliwych wygranych spada itd. itp.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
208 posts
18,069 battles
13 minuty temu, Blamper napisał:

Co im przeszkadzały zarobki na okrętach, że musieli obniżyć aż o -5% i -10% :Smile_facepalm:

Ale naiwny jesteś, im bardzo przeszkadza, czym więcej srebra zarabiasz tym mniej kupujesz. Perm camo , konto premium, okręty . Fugie to nie firma charytatywna i tak sporo dają za free.

• Bad 2

[TTTPL]
Players
409 posts
20,137 battles

Friesland.... wtf? Czy może ktoś zwinąć naszą flagę obok tej dechy?

• Cool 2
  • Boring 2

Players
6 posts
1,703 battles
20 minut temu, Jasoandr napisał:

Friesland.... wtf? Czy może ktoś zwinąć naszą flagę obok tej dechy?

Jest zwinięta chyba. Bo na zdj z google jest właściwa a w poście dali flagę Polski.

image.thumb.png.e5ef9317052b8e93ed99dd57ad210d4d.pngZnalezione obrazy dla zapytania polskie okrÄty niszczyciele klasy Friesland

Jak by mieli dać flagę konkretnego kraju to według mnie powinni dać flagę Holandii.(https://pl.wikipedia.org/wiki/Niszczyciele_typu_Friesland). 

• Bad 1

Players
228 posts
2,693 battles
1 minutę temu, FOLO123_1 napisał:

Jest zwinięta chyba. Bo na zdj z google jest właściwa a w poście dali flagę Polski.

image.thumb.png.e5ef9317052b8e93ed99dd57ad210d4d.pngZnalezione obrazy dla zapytania polskie okrÄty niszczyciele klasy Friesland

To pokazuje poziom kultury WG.:Smile-_tongue:

• Cool 1
  • Funny 1

Players
390 posts
21,716 battles
57 minutes ago, maciek001 said:

Ale naiwny jesteś,

Ależ nieee...       Zobacz Fiji ma kamo za 2k dublony i jest -10% do kosztów obsługi a tu teraz nerf zarobkowy -5% czyli, ci co mają te kamo, to WG powinno oddać 1k dublonów za te kamo. (Tak wiem nie odda)

Dla nowych graczy, będzie to bez różnicy.  

Ja to tak rozumuje, jeżeli coś pochrzaniłem, to mnie poprawcie.  

• Cool 1

[BASIC]
Players
498 posts
19,859 battles

Z Frieslandem wszystko się zgadza. Będzie testowany pod Polską banderą. Jak już go wprowadzą, to razem z Błyskawicą do paneuropejskiego, nowego drzewka. A tak poza tym, gdzie jest Sława????

• Cool 2

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,003 battles

Nie ma nowych kontenerów?! ZA CO JA KUPIĘ TEGO BENHAMA ZE ZBROJOWNI? Dam sobie rękę uciąć, a nawet dwie, że nawet jeżeli będę ....(grał w ekstremalnych ilościach) w ten nowy tryb non stop, to nie uzbieram na Benhama...

#JG

[WOB]
Players
4,755 posts
15,170 battles
21 minut temu, kamil942 napisał:

Nie ma nowych kontenerów?! ZA CO JA KUPIĘ TEGO BENHAMA ZE ZBROJOWNI? Dam sobie rękę uciąć, a nawet dwie, że nawet jeżeli będę ....(grał w ekstremalnych ilościach) w ten nowy tryb non stop, to nie uzbieram na Benhama...

#JG

https://worldofwarships.eu/en/news/game-updates/rogue-wave/

Tu masz bracie nowe kontenery, kupuj od czwartku do woli.

• Cool 1

[FT-B]
Players
538 posts
7,789 battles

No i fajno. Na jednym koncie biorę tak czy siak jean Barta,a na drugim 10 tier .Przyda się na superkontener podczas urodzin ;)  Za obniżanie zarobków i za zwiększanie innym ,leciutki karny ....

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,003 battles

Kochane JG! 
Mam jeszcze jedno pytanko.....

KIEDY SLAVA?

[A-TOM]
Beta Tester
485 posts
5,675 battles

18 minutes ago, kamil942 said:

Kochane JG! 
Mam jeszcze jedno pytanko.....

KIEDY SLAVA?

Kiedy skończą ją testować i balansować? Alaska zabrała im pół roku

Players
151 posts
10,036 battles
2 godziny temu, Michciosek333 napisał:

Kiedy skończą ją testować i balansować? Alaska zabrała im pół roku

A i tak jest nieudana :Smile-angry: Wiem bo mam.

[ADB]
Players
122 posts
2,761 battles

A ja się pytam o Polski okręt za węgiel bodajże IX tiery nazwa coś na literę S było to w artykule napisane 

Players
129 posts
8,776 battles

Friesland będzie testowany jako pl, później przeniesiony do pan EU. Co ciekawe pierwszy dd bez torped.

Players
1,697 posts
18,340 battles

Tak się zastanawiam - skoro do gry weszło tak wiele nieistniejących w realu RUS pancerników, to czy dożyjemy czasów, że do gry wejdzie też projektowany krążownik Aleksandra Potyrały? Tak wiem, fantastyka piętro wyżej, ale skoro mamy w grze kolorowe łajby ARP, okręty Azur Lane z nieletnimi panienkami, itd., to dlaczego plan krążownika PL nie mógłby się ziścić? Brak chętnych? A czy mało osób kupiło Błyskawicę?

Bajdełej, Friesland T9 i polska flaga obok - zajefajny układ :-))

• Cool 1