Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Aktualizace 0.8.5: Divoká vlna

59 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
277 posts
13,068 battles

Nebylo by také možné opravit věc, která dříve fungovala a po poslední aktualizaci je to rozbité? Je to drobnost, ale štve to... Jedná se o zobrazení předmětů ze sbírek, které se objeví po otevření konteineru... Dříve tam rovnou skočila přelepka duplikát a člověk jak trubka nemusel skákat do sbírky aby zjistil, že daný předmět už má...

Edit: Aha, tak v textu to je, takže snad to bude opraveno... beru zpět...

[O-S-W]
Players
277 posts
13,068 battles

Koukám, že vývojáři litují, že nikdo nehraje Conquerora s těma "top" dělama a tak je tady Thunderer... Taky jsem moc rád, že jsem měl málo uhlí na Georgii a tak se bude hodit na Yoshino... :cap_cool:

Players
35 posts
2,956 battles

Čekal bych,že se konečně něco už udělá s tím zobrazením/nezobrazením směrovek při odbočování lodí,tohle mě tady nejvíce ze všeho štve,už pořádnou dobu.Jakmile jsem pod palbou několika lodí najednou,snažím se manévrovat,abych se vyhnul aspoň něčemu co na mě letí,k tomu mám přepnuto na dělostřelecký pohled,takže stejně vidím jen na omezenou část obrazovky,tak se snažím aspoň opětovat palbu na nejbližší loď a do toho musím ještě hlídat všechny ty namačkané ostrůvky do mapy,abych nenajel na útes.Jelikož najíždím vždy do střeleckého úhlu bokem lodi,kvůli využití všech děl,ve většině případech pak najednou zjistím,že místo salvy všech děl vyjde pouze salva z předního,nebo zadního děla,jelikož když v emoci plného bojového nasazení točím loď,abych se vyhnul střelám soupeře,po krátké době ukazatel odbočení zmizí a já v té rychlosti z dělostřeleckého pohledu vůbec o tom nevím,že vlastně jsem pořád v odbočování a jedu tak pořád dokola,nebo v nejhorším najedu do nějakého atolu.Výrazně by pomohlo a jistě nejen mě,kdyby to zobrazení odbočení doleva,nebo doprava zůstalo viditelné do té doby,dokud by si hráč zase nesrovnal kormidlo do roviny a k tomu výraznější barvou,než tou bílou,která splývá kolikrát z obrazem v bitvě.Asi nejlépe by pomohla zvuková signalizace,tak jak je tomu u některých aut,když se autem couvá,tak se spustí pípák.Pokud bude zapnuté odbočování,bude na to hráče upozorňovat zvuková signalizace,dokud opět nesrovná kormidlo rovně a signalizace se vypne.

• Cool 1
  • Funny 1
  • Bad 3
  • Angry 1

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
9 hours ago, HluchonemecToma said:

Čekal signalizace se vypne.

1. To jezdíš pořád zazůmovanej ?

2. Vyjíždíš bokem lodi , kvůli palbě všech děl ? 

Hodně velký adept na citošku . Takový mám rád :Smile_great:

3.Vrážíš do ostrůvků ? A co takhle kvičení antikolizního systému . Nic ?

4. Díváš se aspoň jednou za hodinu na minimapu , co je před tebou a okolo tebe ? Anebo patříš mezi lidi kteří ji mají co nejmenší , aby nepřekážela na obrazovce .       Zvetšuje se pomocí +

5. CO není ranDOOM , tam je vše jinak .

A vůbec , co já si se svým počtem bitev vyskakuji . Vždyt jich máš v co-opu skoro víc než já , za zatím moji karieru v lodíčkách

:cap_horn:Zdám se ti arogantní ? Ano jsem

Baví mně to

• Funny 6
  • Bad 1

[IDDQD]
Korzár
2,393 posts
170 battles
Před 29 minutami Stratos_HF řekl/a:

4. Díváš se aspoň jednou za hodinu na minimapu , co je před tebou a okolo tebe ? Anebo patříš mezi lidi kteří ji mají co nejmenší , aby nepřekážela na obrazovce .       Zvetšuje se pomocí +

A vůbec , co já si se svým počtem bitev vyskakuji . Vždyt jich máš v co-opu skoro víc než já , za zatím moji karieru v lodíčkách

Baví mně to

Však hraje jen coop, nech jej. Díky bohu pochopil, že do randoomu nemá chodit. 

• Cool 4

[BL4CK]
Players
52 posts
28,770 battles
12 hours ago, HluchonemecToma said:

Čekal bych,že se konečně něco už udělá s tím zobrazením/nezobrazením směrovek při odbočování lodí,tohle mě tady nejvíce ze všeho štve,už pořádnou dobu.Jakmile jsem pod palbou několika lodí najednou,snažím se manévrovat,abych se vyhnul aspoň něčemu co na mě letí,k tomu mám přepnuto na dělostřelecký pohled,takže stejně vidím jen na omezenou část obrazovky,tak se snažím aspoň opětovat palbu na nejbližší loď a do toho musím ještě hlídat všechny ty namačkané ostrůvky do mapy,abych nenajel na útes.Jelikož najíždím vždy do střeleckého úhlu bokem lodi,kvůli využití všech děl,ve většině případech pak najednou zjistím,že místo salvy všech děl vyjde pouze salva z předního,nebo zadního děla,jelikož když v emoci plného bojového nasazení točím loď,abych se vyhnul střelám soupeře,po krátké době ukazatel odbočení zmizí a já v té rychlosti z dělostřeleckého pohledu vůbec o tom nevím,že vlastně jsem pořád v odbočování a jedu tak pořád dokola,nebo v nejhorším najedu do nějakého atolu.Výrazně by pomohlo a jistě nejen mě,kdyby to zobrazení odbočení doleva,nebo doprava zůstalo viditelné do té doby,dokud by si hráč zase nesrovnal kormidlo do roviny a k tomu výraznější barvou,než tou bílou,která splývá kolikrát z obrazem v bitvě.Asi nejlépe by pomohla zvuková signalizace,tak jak je tomu u některých aut,když se autem couvá,tak se spustí pípák.Pokud bude zapnuté odbočování,bude na to hráče upozorňovat zvuková signalizace,dokud opět nesrovná kormidlo rovně a signalizace se vypne.

Kámo co by jsi na té hře chtěl ještě přídávat dyt tak už ta hra je úplně pro [EDIT] dělaná například zaplavení dříve si na něho umřel kde ti dokázal sebrat 80% HP lodě jak nic ted ti to sebere 15K a [EDIT] navíc si zkus zapnout zvuky protože ve hře ti vše pípe jen to stačí vnímat a pokud to nevnímáš tak si nech předepsat u doktora nějaké prášky co ti vyženou démony z hlavy a pokud nevíš kolik lodí na tebe míří dej si tam prioritní cíl pokud to nezvládáš bez toho tak se to zkus aspon trošku naučit hrát nic na tom není a potom sem něco piš

P.S. je od tebe hezké že myslíš na zdraví nás ostatních a jezdíš jen v coopu jen tak dál

• Cool 2
  • Funny 1

Players
92 posts
9,126 battles
10 hours ago, HluchonemecToma said:

Takže z tohto dlhého problému som pochopil ze vlastne potrebuješ len "autopilota".... potom element medzi klávesnicou a obrazovkou je zbytočný 

• Funny 2

Players
279 posts
7,044 battles

Kokso, miesto toho aby ste tu trolili IDDQDáci, mali by ste seriózne začať predávať znalosti tým čo to nevedia hrať. Ja viem mali ste akadémiu, ale v klude by ste mohli založiť vlákno a dať dokopy pár rád, resp. návodov ako hrať konkrétnu mapu / loď. Dosť by to pomohlo. 

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
3 minutes ago, unhappy360 said:

Kokso, miesto toho aby ste tu trolili IDDQDáci, mali by ste seriózne začať predávať znalosti tým čo to nevedia hrať. Ja viem mali ste akadémiu, ale v klude by ste mohli založiť vlákno a dať dokopy pár rád, resp. návodov ako hrať konkrétnu mapu / loď. Dosť by to pomohlo. 

Jaký trolení ? Vypsal jsem tam čtyři chyby kterých bych se pokud možno vyvaroval . Takže ne trol ale menší pomoc

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár
2,393 posts
170 battles
Před 6 minutami unhappy360 řekl/a:

https://discord.gg/NRKQCA .. HelpMeDiscord, kde ti poradí nejen IDDQD(čím více názorů, tím lépe).. Já nevím, psalo se to tu Xkrát.. Na streamu u Vojcka se to říkalo Xkrát. Mají si to tu všichni dát do popisku? :D

• Cool 5

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,788 posts
13,896 battles
Před 42 minutami unhappy360 řekl/a:

Bomber ani ten pán motýle :Smile_hiding: nejsou z IDDQD a jak psal Wolf více pod nos už projekt HelpMe dát nemůžeme. :etc_red_button:

• Funny 1

[FIMRA]
Players
248 posts
10,755 battles
11 hours ago, HluchonemecToma said:

Odporucam pozriet par videi na youtube. Okrem ceskych a slovenskych, by som odporucal aj Mighty Jingles, iChaseGaming, ak teda zvladas anglictinu.

• Cool 3

Players
35 posts
2,956 battles
Před 2 hodinami Stratos_HF řekl/a:

Baví mně to

1.Pokud je v blízkém dostřelu rival a já zrovna sedím v křižníku,kde je reload co sedm sekund,nebudu přepínat na obraz,abych kontroloval kde jsem a zase zpět do zoomu.

2.Ano vyjíždím,když vidím v zoomu,že má soupeřova loď obracena děla na druhou stranu a tam také zrovna střílí.

3.Pokud jsem zrovna vjel do místa,kde soustředí palbu dvě a více lodí soupeře,musím manévrovat,nalevo a napravo v krátkých intervalech,abych se vyhnul střelám,do toho hodím zoom a pošlu salvu na nejbližší loď,no a v té rychlosti se někdy stane,že v té řeži jak uhýbám,tak najedu na nějaký ten atolek.

4.Minimapu sleduji,když chci zjistit,kde jsou lodě soupeře,nebo mého týmu,určitě ne,abych se vyhýbal ostrovům,jelikož minimapa dost zkresluje skutečnou vzdálenost.

5.A ano,hraji jen v coopu,co je na tom špatného,dokonce jsem to tady,už kdysi psal v nějakém mém příspěvku,každého volba co si vybere a jak bude hrát.Mě baví tento mód,kde se pořád učím,jak správně mířit,hlavně jak a do kterých míst,poznávám mapy a na nich pozice,kde je lepší útočit,nebo naopak bránit svoji základnu atd.Nakonec já lodičky hraji pro potěšení,takže mě stačí denní dávka 5-10 bitev v průměru,jen kvůli sebrání jednoho kontíku a zase jdu hrát jinou hru.Jinak jsem jen napsal svůj názor na to,že to zobrazení na odbočování se ukáže jen na chvilku a i když loď pořád zatáčí,zobrazení po chvilce zmizí a pokud jsem v zoomu,tak někdy v tom fofru zapomenu na to,tak ani nevím,že místo abych jel vpřed,šlapu vodu dokolečka na jednom místě.Prostě jen jsem si dovolil napsat k nové aktualizaci,že bych tam viděl v seznamu změn a oprav i tuto variantu.Toť vše.

Players
210 posts
17,346 battles
Před 18 minutami HluchonemecToma řekl/a:

1.Pokud je v blízkém dostřelu rival a já zrovna sedím v křižníku,kde je reload co sedm sekund,nebudu přepínat na obraz,abych kontroloval kde jsem a zase zpět do zoomu.

2.Ano vyjíždím,když vidím v zoomu,že má soupeřova loď obracena děla na druhou stranu a tam také zrovna střílí.

3.Pokud jsem zrovna vjel do místa,kde soustředí palbu dvě a více lodí soupeře,musím manévrovat,nalevo a napravo v krátkých intervalech,abych se vyhnul střelám,do toho hodím zoom a pošlu salvu na nejbližší loď,no a v té rychlosti se někdy stane,že v té řeži jak uhýbám,tak najedu na nějaký ten atolek.

4.Minimapu sleduji,když chci zjistit,kde jsou lodě soupeře,nebo mého týmu,určitě ne,abych se vyhýbal ostrovům,jelikož minimapa dost zkresluje skutečnou vzdálenost.

5.A ano,hraji jen v coopu,co je na tom špatného,dokonce jsem to tady,už kdysi psal v nějakém mém příspěvku,každého volba co si vybere a jak bude hrát.Mě baví tento mód,kde se pořád učím,jak správně mířit,hlavně jak a do kterých míst,poznávám mapy a na nich pozice,kde je lepší útočit,nebo naopak bránit svoji základnu atd.Nakonec já lodičky hraji pro potěšení,takže mě stačí denní dávka 5-10 bitev v průměru,jen kvůli sebrání jednoho kontíku a zase jdu hrát jinou hru.Jinak jsem jen napsal svůj názor na to,že to zobrazení na odbočování se ukáže jen na chvilku a i když loď pořád zatáčí,zobrazení po chvilce zmizí a pokud jsem v zoomu,tak někdy v tom fofru zapomenu na to,tak ani nevím,že místo abych jel vpřed,šlapu vodu dokolečka na jednom místě.Prostě jen jsem si dovolil napsat k nové aktualizaci,že bych tam viděl v seznamu změn a oprav i tuto variantu.Toť vše.

Jen poznámka.

Po 1800+ bitvách v coopu musíš znát vše úplně nazpaměť a prosím neříkej mi, že ne. Mapy furt stejné, taktika botů (ehm, taktika? "plesk facky na vlastní tváři":Smile_amazed:) je jedna a ta samá. Vždyť to musí být furt dokola nuda. :cap_old:V RanDOOMu máš aspoň jistou variaci paprik, rajčat, potračenek a dalších možných věcí a tvorů, kteří tu hru zpříjemňují a diverzifikují všem okolo ve jménu bohů z WG.:cap_win:

• Cool 2

Players
35 posts
2,956 battles
2 hours ago, Bomber_221 said:

Kámo co by jsi na té hře chtěl ještě přídávat dyt tak už ta hra je úplně pro [EDIT] dělaná například zaplavení dříve si na něho umřel kde ti dokázal sebrat 80% HP lodě jak nic ted ti to sebere 15K a [EDIT] navíc si zkus zapnout zvuky protože ve hře ti vše pípe jen to stačí vnímat a pokud to nevnímáš tak si nech předepsat u doktora nějaké prášky co ti vyženou démony z hlavy a pokud nevíš kolik lodí na tebe míří dej si tam prioritní cíl pokud to nezvládáš bez toho tak se to zkus aspon trošku naučit hrát nic na tom není a potom sem něco piš

P.S. je od tebe hezké že myslíš na zdraví nás ostatních a jezdíš jen v coopu jen tak dál

Takže říkáš,že hra je dělaná pro [EDIT]?Jsi si jistý,že to myslíš vážně?Pokud ano,což potvrzuje to,co jsi napsal ve svém příspěvku,tak jsi ty sám jedním z nich,jelikož odehrát ve hře pro [EDIT](jak sám hru nazýváš) více jak 20k bitev je na hospitalizaci.Jestli ty prášky od doktora,nebude potřebovat někdo jiný.Neboj,já už taky  mám nějaké předepsané léky od doktora,ale zatím jen na cukrovku,jícen a neuropatii.Nově asi přibudou na hluchotu,abych vyhnal démony z hlavy,pokud už někdo takové vynalezl.Jinak nevím,že bychom se znaly,takže žádný tvůj "kámo" asi nebudu.Na konec jen uvedu,že jsem nikde nenašel v pravidlech,že tady na fórum můžou přispívat jen hráči,kteří umí hrát tuto hru,takže svůj názor,připomínku,odpověď,nebo třeba návrh můžu zde vložit i já,zcela nezkušené,neznalé,totálně rudé červené rajčátko :cap_like:

• Cool 2
  • Funny 1

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles

Takže poprosím, uklidněte se tady a vyvarujte se nadávkám a posměškům. :fish_viking:

Děkuji

• Funny 2

Players
279 posts
7,044 battles
2 hours ago, LucyCZ said:

Bomber ani ten pán motýle :Smile_hiding: nejsou z IDDQD a jak psal Wolf více pod nos už projekt HelpMe dát nemůžeme. :etc_red_button:

Ja som tých dvoch nemyslel LUCY :Smile-_tongue: a napríklad môžete dať vedieť viacej. Ja sa o HelpMe dozvedám až napríklad teraz. Mne by napríklad pomohla aj taká vec, aby bola wiki (stačí eng verzia) aktuálna na aktuálnu mechaniku. 

Spoiler

Kedysi tam bolo napísané, že ak loď je spotnutá a pošle torpy tak sú torpy automaticky spotnuté - koľko krát som sa na to utopil pri close quaters combats .... 

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,788 posts
13,896 battles
Před 59 minutami unhappy360 řekl/a:

Ja som tých dvoch nemyslel LUCY :Smile-_tongue: a napríklad môžete dať vedieť viacej. Ja sa o HelpMe dozvedám až napríklad teraz. Mne by napríklad pomohla aj taká vec, aby bola wiki (stačí eng verzia) aktuálna na aktuálnu mechaniku. 

Odhalit skrytý obsah

Kedysi tam bolo napísané, že ak loď je spotnutá a pošle torpy tak sú torpy automaticky spotnuté - koľko krát som sa na to utopil pri close quaters combats .... 

Ale vždyť já vím 😋

Na Stratose se nezlob je to dědek kterýmu už se kvrdlaj ruce a všechno mu z nich padá (viz jeho příspěvek ve vlhké zpovědnici) :Smile_hiding:

Tady máš link ať to nemusím vypisovat

https://forum.worldofwarships.eu/topic/109341-help-me/

• Funny 2
  • Angry 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,209 posts
12,485 battles

Vrátme sa k téme súdruhovia!
ak som to správne pochopil, tak na to, aby som získal za nasledujúci mesiac Tier IX Benham (A že ho veľmi chcem) sa musím prihlásiť každý deň do hry a splniť pár misií.

@YabbaCoe

Aké budú misie náročné na počet bitiek?

Bude sa dať získať Tier IX DD Benham aj za uhlie, alebo oceľ prípadne free?

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
1 minute ago, Mikhail800 said:

Vrátme sa k téme súdruhovia!
ak som to správne pochopil, tak na to, aby som získal za nasledujúci mesiac Tier IX Benham (A že ho veľmi chcem) sa musím prihlásiť každý deň do hry a splniť pár misií.

@YabbaCoe

Aké budú misie náročné na počet bitiek?

Bude sa dať získať Tier IX DD Benham aj za uhlie, alebo oceľ prípadne free?

Přesné zadání misí nevím, ale máš pravdu v tom, že snad můžeš vynechat dva dny maximálně. Prozatím je Benham pouze za ty žetony na palivo. O jeho případném zařazení za jinou herní měnu se vůbec nemluvilo, takže pravděpodobně bude na delší dobu "unikátní". Co se s ním bude dít pak v budoucnu, to snad zatím nikdo neví...

• Cool 1

[BL4CK]
Players
52 posts
28,770 battles
3 hours ago, HluchonemecToma said:

tohle mě dostalo nejvíc ty asi neumíš namířít na lod a držet pravé tlačítko myši ? dá ti to volny pohled vidíš vše kolem sebe a ještě u toho můžeš střílet

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
3 hours ago, HluchonemecToma said:

Uděláme si rozbor elektronickou tužkou

Hmm a k čemu asi slouží tlačítko X . Zafixuješ cíl a můžes se přepínat podle libosti .

Děla na druhou stranu . Tak možná v co-opu , kde je sedm ? enemáků . V ranDOOM-u jich je dvanáct a ty který nevidíš , ti strašně rádi vysvětlí , že takhle teda ne .

Dalo by se souhlasit . Jenže z bitevkou nejedu mezi ostrůvky , kde reakční doba na kormidlo je jak týden před výplatou . To platí tak pro DD , se zavřením oka pro křižník . Z bitevkou jsi zralý se zabíčovat a posloužit jako freeDMG a nafasovat hafo torped . Takže zase špatně . 

Zase špatně i podle minimapy , pokud na ní koukáš často , zjistíš  jestli jedeš do ostrova . 

Proti co-opu nemám nic . Jenže je tu velké ALE . Co se naučíš tam , je ti na ranDOOM-u na dvě věci . Na nic a na ho*no . V randomu hraješ proti lidem a ti se každou bitvu chovají jinak . Ne jak boti v copu , co jezdí +/- stejně .

A psát na forum ti nikdo nezakazuje , jenom by to mělo mít trochu hlavu a patu , což jsi částěčně nesplnil . Tak se nediv reakci co jsi dostal .

A tímto bych to uzavřel. At se daří :Smile_honoring:

• Cool 3

[WH1TE]
Players
49 posts
10,879 battles
Před 45 minutami YabbaCoe řekl/a:

Přesné zadání misí nevím, ale máš pravdu v tom, že snad můžeš vynechat dva dny maximálně. Prozatím je Benham pouze za ty žetony na palivo. O jeho případném zařazení za jinou herní měnu se vůbec nemluvilo, takže pravděpodobně bude na delší dobu "unikátní". Co se s ním bude dít pak v budoucnu, to snad zatím nikdo neví...

Ahoj, Benham bude mít to strašidelné camo trvale, nebo půjde sundat a nahradit jiným? Dík. 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,546 battles
46 minutes ago, YabbaCoe said:

A jeste dotaz ty zetony na palivo pujdou vyjezdit jen v tom novem modu nebo i v obyc randomu?