Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Tall_Candle

29-letni niedzielny kapitan do akademii

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
6 posts
762 battles

Cześć, 

nazywam się Łukasz, mój nick to Tall_Candle i mam 29 lat.

Melduję się do spokojnego grania w dni robocze po godz 18:00 oraz dni weekendowe o godzinach różnych. Robię jeszcze sporo błędów i uczę się gry. Posiadam IX Ibuki którą wbiłem lata temu. Miałem sporą przerwę od tej produkcji. Prezentuję dość bierny styl spotterski na DD, gwarantujący (mi) niskie DMG. Torpsy strzelam chaotycznie i może za rzadko. Po prostu liczę, że wygracie za mnie gierki! Na BB gram zazwyczaj odważnie i przeholowuję, wracając szybko do portu. Prowadząc krążki nigdy nie wiem gdzie się ustawić, ale podziwiam tych którzy wiedzą. Osobowość spokojna, beznadziejny rozmówca przy polityce i o alkoholu, więc proszę porzucić nadzieję klanów wyspecjalizowanych w tych dyskusjach. Chętnie pogram tam, gdzie porażki i działania innych graczy nie wywołują zbytniej frustracji. Absolutny brak poczucia humoru.

Nick: Tall_Candle
Ilość bitew: 200
Preferowany typ okrętów: spottowanie na DD, przeżycie bitwy na CA , granie blisko DDkami z armatami na przód (Dunkierką)
Preferowane tiery: VI-VII oraz IX Ibuki,

Drzewka nad którymi pracuję: Japonia DD/CA/BB
Ulubiony okręt: Dunkierka

Link do strony ze statystykami: Moje statystyki
TS/Discord: tak, ale obecnie tylko na odsłuchu. Powodem jest dziewczyna w mojej kawalerce :) Nie jest zachwycona jak pogrywam. Potrzebuje czasu. :cap_old:

[WOB]
Players
6 posts
3,669 battles

Kup dziewczynie tv, słuchawki, konto na netflixie, butelkę wina (plus żarełko) i problem 'tylko na nasłuchu' samoistnie zniknie :)

• Cool 1

Players
6 posts
762 battles

Haha, to znalazłeś ostatni element, bo telewizora nie dostała. :D

Edit: Czerwone Muchomory przygarneły mnie :))))) Temacik do zamkniecia

Players
76 posts
2,722 battles
23.06.2019 o 15:39, Tall_Candle napisał:

Cześć, 

nazywam się Łukasz, mój nick to Tall_Candle i mam 29 lat.

Melduję się do spokojnego grania w dni robocze po godz 18:00 oraz dni weekendowe o godzinach różnych. Robię jeszcze sporo błędów i uczę się gry. Posiadam IX Ibuki którą wbiłem lata temu. Miałem sporą przerwę od tej produkcji. Prezentuję dość bierny styl spotterski na DD, gwarantujący (mi) niskie DMG. Torpsy strzelam chaotycznie i może za rzadko. Po prostu liczę, że wygracie za mnie gierki! Na BB gram zazwyczaj odważnie i przeholowuję, wracając szybko do portu. Prowadząc krążki nigdy nie wiem gdzie się ustawić, ale podziwiam tych którzy wiedzą. Osobowość spokojna, beznadziejny rozmówca przy polityce i o alkoholu, więc proszę porzucić nadzieję klanów wyspecjalizowanych w tych dyskusjach. Chętnie pogram tam, gdzie porażki i działania innych graczy nie wywołują zbytniej frustracji. Absolutny brak poczucia humoru.

Nick: Tall_Candle
Ilość bitew: 200
Preferowany typ okrętów: spottowanie na DD, przeżycie bitwy na CA , granie blisko DDkami z armatami na przód (Dunkierką)
Preferowane tiery: VI-VII oraz IX Ibuki,

Drzewka nad którymi pracuję: Japonia DD/CA/BB
Ulubiony okręt: Dunkierka

Link do strony ze statystykami: Moje statystyki
TS/Discord: tak, ale obecnie tylko na odsłuchu. Powodem jest dziewczyna w mojej kawalerce :) Nie jest zachwycona jak pogrywam. Potrzebuje czasu. :cap_old:

Zapraszam na Ts3. Tam z pewnością się porozumiemy.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.