Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Booombah

Kupon +200% zwrotu.

5 comments in this topic

Recommended Posts

[-TFD2]
[-TFD2]
Players
34 posts
1,842 battles

Kupiłem paczkę 12,500 dublonów + 30 dni konta premium, wartość = 15000 dublonów.  Jeżeli dobrze zrozumiałem kupon (co w przypadku WG proste nie jest), to powinienem dostać to co kupiłem + 200% w dublonach? Bo ogólnie dostałem raz QrYkv5f.pngUJ0sMGJ.png + 30 dni premium i nijak mi to nie pasuje to schematu.. Coś źle liczę, czy mam się zacząć kłócić z suportem?

Update:

Można się było spodziewać, że opis kuponu jest mylący. Nic w nim nie ma, że chodzi o to ile złotówek wydałeś.

Fragment odpowiedzi z suportu:

N0t6L8f.png

Co prawda ja użyłem tylko kuponu na zwrot, te 30%  to ich sklepowa zniżka, ale już nie chciało mi się tego prostować. Ogólnie czuje się lekko oszukany, ale to uczucie towarzyszy chyba większości graczy WG przez większość czasu, więc whatever. ;)

• Cool 2

[WOB]
Players
4,755 posts
15,141 battles
21.06.2019 o 19:04, Dzialonowy_Gienek napisał:

Kupiłem paczkę 12,500 dublonów + 30 dni konta premium, wartość = 15000 dublonów.  Jeżeli dobrze zrozumiałem kupon (co w przypadku WG proste nie jest), to powinienem dostać to co kupiłem + 200% w dublonach? Bo ogólnie dostałem raz QrYkv5f.pngUJ0sMGJ.png + 30 dni premium i nijak mi to nie pasuje to schematu.. Coś źle liczę, czy mam się zacząć kłócić z suportem?

Update:

Można się było spodziewać, że opis kuponu jest mylący. Nic w nim nie ma, że chodzi o to ile złotówek wydałeś.

Fragment odpowiedzi z suportu:

N0t6L8f.png

Co prawda ja użyłem tylko kuponu na zwrot, te 30%  to ich sklepowa zniżka, ale już nie chciało mi się tego prostować. Ogólnie czuje się lekko oszukany, ale to uczucie towarzyszy chyba większości graczy WG przez większość czasu, więc whatever. ;)

Wydałeś 166 zł.

Według kalkulatora 166 zł wystarcza na 11.738 dublonów:

image.thumb.png.e803a0869b7a3bbfa785c4eac7bf5d61.png

Dzięki kuponowi dostałeś 200% wydanej kwoty w dublonach, czyli 2 x 11.738 = 23.476 dublonów.

Jeśli mnie pamięć nie myli, to kupon mówi o zwrocie 200% wartości zakupu w dublonach.

Players
3 posts
3,490 battles

Czy jeśli się zakupi przedmiot jako prezent dla kogoś - to kto dostanie dublony? właściciel kodu czy obdarowywany?

[WOB]
Players
4,755 posts
15,141 battles
3 godziny temu, golfang napisał:

Czy jeśli się zakupi przedmiot jako prezent dla kogoś - to kto dostanie dublony? właściciel kodu czy obdarowywany?

Prezent dostanie obdarowany, dodatkowe dublony właściciel kodu.

Jeśli właściciel kodu jest rekrutem obdarowanego, to dodatkowo obdarowany dostanie 10% wartości zakupu w dublonach (1 dnia miesiąca po upływie 30 dni od dokonania zakupu).

[P-W-C]
Players
220 posts
5,389 battles
5 godzin temu, golfang napisał:

Kodu czy kuponu?

Z własnego doświadczenia - "sprezentowano" mi 5500 dublonów z użyciem kuponu +200%, dostałem 16500.

Sign in to follow this