Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Podsumowanie weekendu – reset kuponu na okręty

39 comments in this topic

Recommended Posts

[ALM]
Players
1 post
11,213 battles

Podpinam się. Mój kupon też powinien wrócić normalnie 23.06 a teraz data przeskoczyła na 25.06. Nie wiem czy to błąd czy źle zrozumiałem posta ale liczyłem na wykorzystanie normalnego 23.06 i dzięki eventowi wróci do mnie już po 2 dniach a nie po 6 mieś.  Jeśli źle coś ogarniam uświadomcie. 

[PVVC]
[PVVC]
Players
65 posts
17,055 battles

Ruska gra to i zasady ruskie. Najpierw coś obiecują np kupon 23 a potem, nie bo nie, będzie tak jak my chcemy. W międzyczasie zachęcają żeby ludków zapraszać. Sami sobie zapraszajcie.

Players
852 posts

JA tam od razu po zalogowaniu wczoraj dostałem informację w porcie, że dostałem SUPER MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANI KUPONU NA OKRĘTY DO 25 CZERWCA ZAMIAST DO 23 CZERWCA (INTEL KOR PIENĆ , GRAFIKA DWA GIGA, DYSK TYSIONC GIGA), BO WIDZIMY ŻE NIE MOŻESZ SIE ZDECYDOWAĆ NA CO GO WYDAĆ, BO JEST TYLE WSPANIAŁYCH OKRĘTÓW DO WYBORU. NIE MA ZA CO!!!!

Tyle, że kupon wykorzystałem w styczniu na Jean Barta

• Funny 1

Beta Tester
6 posts
4,913 battles

Siemano. Wykorzystałbym kupon  - co lepsze Georgia czy Jean Bart? Youtubery mówią, że Georgia, na randomach ludki, że JB.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Nie wszyscy jeszcze użyli starej zniżki. Stąd to przesunięcie.

Tym którzy mieli mieć dzisiaj reset da to więcej czasu na podjęcie przyszłych decyzji zakupowych biorąc pod uwagę niektóre nadchodzace newsy. :)

[P-W-C]
Community Contributor
666 posts
6,030 battles

Hmm Czyżby przy najbliższej aktualizacji miało się pojawić coś nowego w zbrojowni? ;)

[THESO]
Players
7,909 posts
40,344 battles
32 minutes ago, Druvik said:

Hmm Czyżby przy najbliższej aktualizacji miało się pojawić coś nowego w zbrojowni? ;)

Yoshino najparwdopodobniej

• Cool 1

[GIZM0]
Players
1,436 posts
9,476 battles
3 godziny temu, MacArthur92 napisał:

Yoshino najparwdopodobniej

Mam nadzieje ze za wegiel bo georgia juz w porcie teraz kolej na X.Szkoda że lotni X nie dali za węgiel

[THESO]
Players
7,909 posts
40,344 battles
16 minutes ago, _Agenor_ said:

Mam nadzieje ze za wegiel bo georgia juz w porcie teraz kolej na X.Szkoda że lotni X nie dali za węgiel

Może kiedyś dadzą Shinano. Ev1n pytany o to mówił że mają jego model w plikach i być może będzie.

Players
111 posts
14,173 battles

Może ktoś wyjaśni , skoro mam obecnie kupon 25% zniżki na okręty i nie wykorzystam go do 25.06 to  przepadnie czy po resecie  będę miał 2 kupony?

[HOB]
Moderator
1,860 posts
8,041 battles
30 minut temu, jadler1 napisał:

Może ktoś wyjaśni , skoro mam obecnie kupon 25% zniżki na okręty i nie wykorzystam go do 25.06 to  przepadnie czy po resecie  będę miał 2 kupony?

Kupony się nie kumulują. Jeśli nie wykorzystasz obecnego, przepadnie. Każdy nowy okres nie zwiększa liczby kuponów o 1, a resetuje wartość do maksymalnej możliwej.

[ISEN]
Moderator
4,895 posts
3 hours ago, jadler1 said:

Dzięki ! Trochę to nieuczciwe :Smile-angry:

Czemu nieuczciwe? Masz 2 kupony do wykorzystania w czasie całego roku. 1 kupon na pół roku. Jak nie wykorzystasz - przepada. Stąd też przypominają i ogłaszają, że jest okazja, bo jak się nie wykorzysta tego kuponu to przepadnie, ale w zamian i tak dostaniesz następny.

• Cool 1

Players
9 posts
13,626 battles
On 6/23/2019 at 11:26 PM, Dark_Havoc said:

Czemu nieuczciwe? Masz 2 kupony do wykorzystania w czasie całego roku. 1 kupon na pół roku. Jak nie wykorzystasz - przepada. Stąd też przypominają i ogłaszają, że jest okazja, bo jak się nie wykorzysta tego kuponu to przepadnie, ale w zamian i tak dostaniesz następny.

No nie wiem czy to jest uczciwe. Wykorzystałem kupon 23XII, wisiał pół roku że odnowi się 23VI....chciałem z niego skorzystać a tu zonk...przedłużyli do 25VI żebym się tylko na reset załapał. Gdyby było uczciwie to 23VI wykorzystałbym jeden a po resecie 25VI drugi ;)

• Boring 1

[THESO]
Players
7,909 posts
40,344 battles
1 hour ago, _Agenor_ said:

A ja sobie ubzdurałem ze dziś wchodzi nowy patch:Smile_veryhappy:

Dziś jest reset kuponu na okręty.  Dziś będę miał Blacka w końcu. Patch w czwartek w końcu

@Brzeczyszczykiewicz

Sign in to follow this