Jump to content
Sign in to follow this  
Dark_Havoc

Dev Blog 20.06.2019 - FR DD oraz zmiany w okrętach

2 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,774 posts

Wraz z aktualizacją 0.8.6 pojawi się możliwość wczesnego dostępu do francuskich niszczycieli. W związku z tym wydarzeniem port Marsylia zostanie udekorowany.
1*JYTwDiZLD_Hiheh5erPA6Q.jpeg
Dostępne będą 4 dyrektywy, za których ukończenie będzie można otrzymać kontener. Z kontenerów będzie można otrzymać misje na wczesny dostęp do francuskich niszczycieli tierów V-VIII
Dodane zostaną nowy tymczasowy zasób – żetony Republika. Można je będzie dostać za różne aktywności w grze i wymienić w Zbrojowni na rzeczy w grze. Stałe kamuflaże „Francuska marynarka” będą dostępne dla francuskich niszczycieli, będą one dawały standardowe bonusy zależące od tieru okrętu:

 • 3% mniejszy zasięg wykrywalności

 • +4% większy rozrzut pocisków wystrzeliwanych w kierunku naszego okrętu

 • +100% doświadczenia na bitwę

 • +75% doświadczenia dowódcy

 • +50% wolnego doświadczenia na bitwę

1*Za1La0dWaIdb5wdluJiIxw.jpeg

 

Dodana zostania nowa mapa „Strefa katastrofy alfa”. Nazwa mapy została zaproponowana przez klan MDF z Specjalnego Testu Klanowego. Wizualnie mapa łączy białe klify Dover z wrakami okrętów. Jest ona przeznaczona na tiery VIII-X w dwóch wersja trybu dominacji: z 3 i 4 kluczowymi obszarami. W bitwach losowych umieszczenie wysp na obrzeżach obszarów kluczowych pozwoli na bezpieczne dotarcie i na atak flanką. Dzięki różnicą w wysokości niektórych wysp, nie będą one niezawodną osłoną. W bitwach klanowych bliskość własnych obszarów kluczowych zmieni zwykle stosowaną taktykę: teraz te obszary nie będą najbezpieczniejsze.
1*ylG1kO08O5XtpVT963nleQ.jpeg

1*gGYhsrC3NB5aF7arC3jwhA.jpeg


Nowa, słoneczna pogoda zostanie dodana do mapy „Grecja”, a wyspy znajdujące się za punktami startowymi zostaną zmienione tak by zapewniać lepszą osłonę.
1*gAMGRf6iF9ag78gv9lCNWw.jpeg

Francuski krążownik Henri IV, tier X:

 • Czas przeładowania dział baterii głównej zwiększono z 12.3 do 13 s.

Henri IV jest jednym z najbardziej efektywnych krążowników. Duży kaliber dział w połączeniu z „Przyspieszeniem przeładowania dział artylerii głównej” pozwala mu zadawać ogromne uszkodzenia. Aby zbalansować ten okręt z pozostałymi krążownikami zwiększymy czas przeładowania dział.
 

Niemieckie krążowniki Roon i Hindenburg, tiery IX i X:

 • Czas przeładowania dział baterii głównej zmniejszono z 11.5 do 11 s.

Wraz z aktualizacją 0.7.6 czas przeładowania dział tych okrętów został zwiększony w celu zbalansowania z pozostałymi krążownikami. Jednak balans w grze nie jest statyczny i następne zmiany wpłynęły na Roona i Hindenburga w porównaniu z innymi CA. W wersji 0.7.9 otrzymały one zmianę w sprzęcie eksploatacyjnym Grupa naprawcza. Obecnie, zgodnie ze statystykami, są one nadal słabsze od pozostałych krążowników jeśli chodzi o efektywność bojową, a obniżony czas przeładowania zwiększy ilość całkowitych uszkodzeń zadawanych przez te dwa okręty.
 

Działa baterii dodatkowej 105 mm na okrętach: Tirpitz, Bismarck, Graf Zeppelin i niemieckich krążownikach tierów VIII — X:

 • zwiększono penetrację pancerza z 17 do 25 mm.

Ta zmiana pozwoli działom baterii dodatkowej 105mm penetrować pancerze krążowników, pancerników i niszczycieli tierów VI – VII. T

Japoński pancernik Kii:

 • pancerz górny cytadeli zwiększono z 22 do 32 mm.

Po przebiciu pasa pancernego tego okrętu pociski kalibru 356mm i większych nie rykoszetowały od cienkiego pancerza góry cytadeli i penetrowały ją. Aby zwiększyć przeżywalność okrętu, ten pancerz został zwiększony z 22 do 32mm.
 

Niemiecki niszczyciel Z-23, tier VIII:

 • Ilość PW podstawowego kadłuba została zwiększona z 14 700 do 16 700.

Różnica PW między podstawowym, a odblokowanym kadłubem wynosi 4800. To jest bardzo duża wartość jak na niszczyciel i w celu zmniejszenia tej zmiany podstawowy kadłub został ulepszony.
 

Sowiecki niszczyciel Grozovoi, tier X:

 • Czas przeładowania dział baterii głównej zwiększono z 4 do 4.2 s.

Grozovoi jest jednym z najsilniejszych niszczycieli w obecnej chwili. Duży wybór sprzętu eksploatacyjnego i dobre parametry pozwalają mu wypełniać praktycznie każdą rolę w bitwie. Zwiększenie czasu przeładowania pozwoli go zbalansować w porównaniu z innymi niszczycielami.

Wszystkie informacje są wstępne i mogą ulec zmianie.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[QTAZ]
Players
476 posts

Co?! Tylko +0,7 do przeładowania dla Henryka? Co to za symboliczny nerf? Czyli te unicumy w krążkach dalej bedo panoszyć się po polu bitwy i bedo palić wszystko co się rusza. Już się nie mogę doczekać kiedy wyjdą w końcu te zbalansowane krążki Smolensk i Colbert.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×