Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

WYNIKI – Bitwa na Morzu Filipińskim

46 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
539 posts
7,888 battles

Fajnie że coś takiego jest. Fajnie że znowu event dla ludzi bez życia(pozdrawiam były członek XD)  I nie ogarniam, czemu ramy tierowe 4-7. Czemu nie 4-10 .  No ale spoko. Zagra się te 10 bitew, i przynajmniej kontenerki wpadną.

Players
227 posts
10,525 battles

ARP są liczone jako japońskie okręty ?

1250 exp vs 750 exp to wiadomo że ameryka wygra ten pojedynek
1250 czasami za wygraną na V nie dostaniesz a 750 to wystarczy nie być afk :)

shot-19_06.20_20_41.37-0773.thumb.jpg.733321f85e9d2696ddc5fb739b128f6a.jpg

• Cool 1

[2SORT]
Players
12 posts
11,857 battles

Kliknąłem i co dalej bitwy rozgrywam i gdzie sprawdzić jaki kolwiek postęp misji , tajemnicza sprawa. 

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
4 minutes ago, sazyt said:

Kliknąłem i co dalej bitwy rozgrywam i gdzie sprawdzić jaki kolwiek postęp misji , tajemnicza sprawa. 

w tym samym artykule:
Niestety nie możemy utworzyć tabeli wyników dla tego wydarzenia, dlatego wszystkie rezultaty zostaną podliczone po zakończeniu rywalizacji.

Beta Tester
151 posts
14,271 battles

Czy za każde zdobyte 10 punktów drużynowych będziemy otrzymywali 2 kontenery ( np. dla USA zdobyłem 15.000 bazowego PD {20 punktów drużyny}  i dostanę 4 kontenery) + dodatkowe 2 dla zwycięskiej strony ?

[MAX]
Supertester, In AlfaTesters
106 posts
11,060 battles

Jej! 2 darmowe kontenery Lotnictwo morskie z mniejszą szansą na "bonus". Kocham Was :Smile_coin: <3 #JG 

[MAX]
106 posts
11,060 battles
1 hour ago, Manfred501 said:

Czy za każde zdobyte 10 punktów drużynowych będziemy otrzymywali 2 kontenery ( np. dla USA zdobyłem 15.000 bazowego PD {20 punktów drużyny}  i dostanę 4 kontenery) + dodatkowe 2 dla zwycięskiej strony ?

Jest możliwość zdobycia łącznie 100 kontenerów. Wymogiem jest jednak zakupu Georgii przez sklep premium :Smile_coin:

A tak na serio, to nie. JG nie stać by dać więcej niż 2 DARMOWE kontenery :Smile_coin: #JG

Beta Tester
151 posts
14,271 battles

Czyli mogę w sumie zdobyć 4 kontenery - 2 za uzyskanie 10 punktów drużyny i kolejne 2 jeżeli mój zespół wygra w całych zawodach ?

[MAX]
106 posts
11,060 battles
36 minutes ago, Manfred501 said:

Czyli mogę w sumie zdobyć 4 kontenery - 2 za uzyskanie 10 punktów drużyny i kolejne 2 jeżeli mój zespół wygra w całych zawodach ?

Zgadza się, łącznie 4. Jeżeli! Twoja drużyna wygra.

• Cool 1

[A-Z]
Players
252 posts
3 hours ago, Kamper_DaGod said:

wiem ze głupie pytanie ale, czy za jedną bitwę amerykańcem masz 1 kamień milowy czy jak bo nie kumam ?

Za każdą wygraną bitwę masz jeden punkt. Za każdą bitwę w której zdobędziesz 750 (lub więcej) bazowego doświadczenia, też masz jeden punkt. Najprawdopodobniej zalicza oba na raz (wygrana + bazowe doświadczenie), ale tego pewny nie jestem (nic o tym nie napisali i nie ma też możliwości sprawdzenia własnych postępów).

Oczywiście musisz to zrobić okrętami poziomów IV-VII.

[-TFD2]
[-TFD2]
Players
34 posts
1,850 battles
10 minut temu, Amaha napisał:

Za każdą wygraną bitwę masz jeden punkt. Za każdą bitwę w której zdobędziesz 750 (lub więcej) bazowego doświadczenia, też masz jeden punkt. Najprawdopodobniej zalicza oba na raz (wygrana + bazowe doświadczenie), ale tego pewny nie jestem (nic o tym nie napisali i nie ma też możliwości sprawdzenia własnych postępów).

Chyba jednak nie do końca tak. Żeby dostać punkt za wygraną (zadanie poboczne), najpierw musisz wykonać zadanie główne, czyli uzyskać odpowiednią ilość bazowego doświadczenia. Inaczej byłoby to trochę bez sensu.

[A-Z]
Players
252 posts
1 hour ago, Dzialonowy_Gienek said:

Chyba jednak nie do końca tak. Żeby dostać punkt za wygraną (zadanie poboczne), najpierw musisz wykonać zadanie główne, czyli uzyskać odpowiednią ilość bazowego doświadczenia. Inaczej byłoby to trochę bez sensu.

Tu akurat się mylisz. Na angielskim forum jest potwierdzenie, że nie trzeba przekroczyć wymaganego progu bazowego doświadczenia, wystarczy wygrana.

Ostatnie zdanie.

[-TFD2]
[-TFD2]
Players
34 posts
1,850 battles
8 godzin temu, Amaha napisał:

Tu akurat się mylisz. Na angielskim forum jest potwierdzenie, że nie trzeba przekroczyć wymaganego progu bazowego doświadczenia, wystarczy wygrana.

Ostatnie zdanie.

Czyli kompletnie bez sensu, zaliczyć warunek poboczny bez głównego, za to całkowicie w stylu WG. Fck logic.

• Cool 1

[A-Z]
Players
252 posts
On 6/22/2019 at 8:58 AM, Janusztraczokrutnik said:

Do kiedy ta imprezka potrwa? 

Ramy czasowe

image.png.a18984e2b85339911b7faca54f614e9b.png
Początek bitwy: Pt. 21 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 21 Cze. 07:00
Koniec bitwy: Pon. 24 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 24 Cze. 07:00
Ogłoszenie zwycięzców: Cz. 27 Cze. 16:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 27 Cze. 16:00
Łupy przyznawane do: Pt. 28 Cze. 23:59 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 28 Cze. 23:59

PS.
Spoiler

750+ bazowego doświadczenia jest do zrobienia nawet na CO-OP. Nie tak dawno przemalowywałem nick z różowego na biały i tak jakoś wyszło.
shot-19_06.10_15_02.54-0898.thumb.jpg.272d64636a2f2c98ca7819096eff0b71.jpg

1250+ też da radę zrobić na CO-OP, ale to wymaga już naprawdę sprzyjających warunków.

Players
2 posts
5,239 battles
12 godziny temu, Amaha napisał:

wiem którymi tierami, dla tego specjalnie odkupiłem mahana

Players
196 posts
3,032 battles
41 minutes ago, Bahamut_ZERO_Mk2 said:

No to fajnie teraz mam robienie eventu, klikam bitwa i mnie wywala z powrotem do portu, naprawdę bardzo fajne.

To jest WG tego nie ogarniesz.

• Funny 1

Sign in to follow this