Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

VÝSLEDKY – bitva ve Filipínském moři

37 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár
2,396 posts
175 battles

Hele.. pekna akce. Jak zamerenim tak odmenami. Vice takovych akci! 

Ps: proc je tato akce dostupna jen pro EU a NA servery? Ja jen, ze kdyz byly tehdy akce jen pro RU server, tal EU a NA byli pekne nabrouseni. Nevis @YabbaCoe ?

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,788 posts
13,910 battles
Před 2 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Ps: proc je tato akce dostupna jen pro EU a NA servery? Ja jen, ze kdyz byly tehdy akce jen pro RU server, tal EU a NA byli pekne nabrouseni. Nevis @YabbaCoe ?

Myslis jako ze na NA serveru se daval DoY zadarmo a dale mise na RU serveru....no mlcim jako hrobka... :Smile_hiding:
Do toho bych se napoustela. :cap_viking:

[IDDQD]
Korzár
2,396 posts
175 battles
Před 28 minutami LucyCZ řekl/a:

Myslis jako ze na NA serveru se daval DoY zadarmo a dale mise na RU serveru....no mlcim jako hrobka... :Smile_hiding:
Do toho bych se napoustela. :cap_viking:

Ta otázka celkově byla kladena, proč jsou některé akce jen pro ty a ty servery a jiné ostrouhají. 

• Cool 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,788 posts
13,910 battles
Před 2 minutami Wolffnstein řekl/a:

Ta otázka celkově byla kladena, proč jsou některé akce jen pro ty a ty servery a jiné ostrouhají. 

ja vim, ale nedostanes odpoved :etc_red_button: :Smile_sceptic:

Players
371 posts
2,145 battles

Hezké. Nemám tolik času,abych aspiroval na první pozice...ale hezké...

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,226 battles

Tohle se vskutku povedlo. Pěkná práce :Smile_great:

Ale nebyl bych to já, abych nevrzal.

Na článek jsem se dostal via forum a po rozkliknutí zdejšího linku mě to jen otevřelo stránku portálu a ne článek samotný. Portál je rozbitej už asi dva roky (někteří říkají, že byl modernizován... ale je jen rozbitej) a tohle jsou důvody proč už tam téměř nelezu. Místo jednoho občejného kliknutí jsem se s tím crcal násobně déle. Tyhle portály každého jenom otravují. Já bych všechny ty novinky zakázal.

• Funny 1

[WG]
WG Staff
3,928 posts
4,295 battles
11 hours ago, Wolffnstein said:

Abych pravdu řekl, nevím, proč je to čistě pro EU a NA. Jen jsem viděl, že celá ta organizace šla právě přes nás a američany. Navíc my tady neustále připravujeme a pořádáme nějaké soutěže, tak mám pocit, že to je právě další součást. Sice máme své rozdíly, ale NA server je nám nejbližší a to samozřejmě nemyslím geograficky :cap_cool:

Ovšem by mě zajímalo, kdo z američanů si přidá na stranu Japonska :cap_haloween:

• Funny 1

Players
92 posts
9,146 battles

Privítal by som konečne nejaké počítadlo na tie tymové body.... To mi chýba... To je ako keď ideš do obchodu kúpiť niečo a nemáš tam cenofku... 

[WG]
WG Staff
3,928 posts
4,295 battles
4 minutes ago, beautifulbutterfly said:

Privítal by som konečne nejaké počítadlo na tie tymové body.... To mi chýba... To je ako keď ideš do obchodu kúpiť niečo a nemáš tam cenofku... 

Myslíš, kolik jsi jich už udělal, či za celkový tým?

[WG]
WG Staff
3,928 posts
4,295 battles
23 minutes ago, beautifulbutterfly said:

áno potrebujem vedieť koľko mám ja osobne týmových bodov

Teoreticky by ti stačilo jen vědět, zda máš těch 10.. nicméně bohužel žádná není... tyto data budou sbírány přímo ze serveru a ani v předchozích případech jsme žádné počítadlo neměli :Smile_sad:

Players
19 posts
13,411 battles

nuz nevadi my japoncov potahame :D amici budu len tak kukat :D

No prosim :D  4 bitka s fusaklov a uz som potahal 8tier team :D a keby ma lietadlovky na konci bitky lepsie brania tak aj prezijem 

shot-19.06.21_17.56.28-0015.jpg

shot-19.06.21_17.56.35-0456.jpg

• Funny 1

Players
4 posts
1,958 battles

Nápad na stejným způsobem fungující, ale jinak tématicky laděnou akci: "Studená válka"

Team 1: SSSR

Team 2: Všechno ostatní.

Samozdřejmě team 1 získává více bodíků, aby dorovnal početní nevyrovnanost.

[1-CSP]
Players
419 posts
On 6/22/2019 at 9:14 PM, ADMIRAL_PENKOVER said:

Nápad na stejným způsobem fungující, ale jinak tématicky laděnou akci: "Studená válka"

Team 1: SSSR

Team 2: Všechno ostatní.

Samozdřejmě team 1 získává více bodíků, aby dorovnal početní nevyrovnanost.

Vždycky se budu se počítat do těch ostatních...Slovanskou vzájemnost mám u za.ku...Ať si to nechají pro své kouzelníky na sci-fi Op lodích...Na.rat..  :cap_haloween:

[1-CSP]
Players
419 posts
On 6/21/2019 at 4:55 PM, darkmond said:

nuz nevadi my japoncov potahame :D amici budu len tak kukat :D

No prosim :D  4 bitka s fusaklov a uz som potahal 8tier team :D a keby ma lietadlovky na konci bitky lepsie brania tak aj prezijem 

shot-19.06.21_17.56.28-0015.jpg

shot-19.06.21_17.56.35-0456.jpg

Za Japonce jednoznačně chválím...Palec nahoru.Jeden s týmů na který WG těžce dlabe a Yoshino a Azuma to nevyřeší...

Players
371 posts
2,145 battles
V 21. 6. 2019 v 15:49 YabbaCoe řekl/a:

Teoreticky by ti stačilo jen vědět, zda máš těch 10.. nicméně bohužel žádná není... tyto data budou sbírány přímo ze serveru a ani v předchozích případech jsme žádné počítadlo neměli :Smile_sad:

Nenašel jsem se tam...přitom jsem body nahrál...

[WG]
WG Staff
3,928 posts
4,295 battles
9 minutes ago, Kaz4tel said:

Nenašel jsem se tam...přitom jsem body nahrál...

Přihlásil jsi se řádně?

Players
371 posts
2,145 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Přihlásil jsi se řádně?

Jo. Za američany. Uhrál jsem to s Marblem...jedna porážka za >750 base XP + 9 vítězství.

[WG]
WG Staff
3,928 posts
4,295 battles
3 minutes ago, Kaz4tel said:

Jo. Za američany. Uhrál jsem to s Marblem...jedna porážka za >750 XP + 9 vítězství.

Zvláštní, totiž nikde ve výsledcích nejsi. Otázka, když jsi na portále klikl na přidání se k US Navy, byl jsi na portále přihlášen a obratem jsi obdržel signál Sierra Mike? Pamatuješ si, kdy jsi na to klikl?

[IDDQD]
Korzár
2,396 posts
175 battles

Hele žábo, já jsme taky nic neodstal a to jsem poctivě hrál. Přihlásil jsme se za Japonsko a odehrál sme nespočet bitev za Kii, Atago, Myoko, Shimakaze a další. Můžeš mrknout na WoWs numbers, tam to máš v recent battles. Jako původně jsme si říkal, že to dojde časem ale když koukám na Kaz4tele, že má stejný problém, asi jsme byl taky vynechán. A ano, zaklikl sme se do akce a dostal sme vlajku jako potvrzení účasti.

[WG]
WG Staff
3,928 posts
4,295 battles
4 minutes ago, Wolffnstein said:

Hele žábo, já jsme taky nic neodstal a to jsem poctivě hrál. Přihlásil jsme se za Japonsko a odehrál sme nespočet bitev za Kii, Atago, Myoko, Shimakaze a další. Můžeš mrknout na WoWs numbers, tam to máš v recent battles. Jako původně jsme si říkal, že to dojde časem ale když koukám na Kaz4tele, že má stejný problém, asi jsme byl taky vynechán. A ano, zaklikl sme se do akce a dostal sme vlajku jako potvrzení účasti.

Stejná otázka, pamatuješ si, kdy přesně ses přihlásil? 

Jinak jedna věc, z tvých lodí se počítá jen Myoko: Omezení lodí: japonské 7e869090-d8e6-11e6-a7ef-ac162d8bc1e4_35xlodě úrovní IV–VII.