Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Pozvěte své přátele a vyhrajte až 10 000 €l!

36 comments in this topic

Recommended Posts

Players
76 posts
2,550 battles

hahahahahaha ako nalakat co najviac hracov do tejto hry a potom bude castejsie padat cela hra ked ze jeden server ako je EU stale seka ci pri streamovani alebo bezne hranie 

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,580 posts
12,557 battles
8 minutes ago, The_Bismarck_1941 said:

hahahahahaha ako nalakat co najviac hracov do tejto hry a potom bude castejsie padat cela hra ked ze jeden server ako je EU stale seka ci pri streamovani alebo bezne hranie 

4CF1F2A3-D08F-408D-85E1-3E37AA17B8FA.thu

• Funny 2

[WG]
WG Staff
3,948 posts
4,304 battles
44 minutes ago, The_Bismarck_1941 said:

Tobě se hra seká při streamování a při běžném hraní? Máš třeba záznamy z těch streamů? Stejně tak server se rozhodně neseká. Pokud se tedy tobě seká hra, zkus se podívat do nastavení a třeba si trochu pohraj s grafickým nastavením. Pokud to nepomůže, rozhodně doporučuji udělat WGCheck a udělat tiket na Hráčské podpoře. Díky

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,249 battles

Jestli pak by nebylo lepší ty prachy vrazit lidem, co hru udělají zase dobrou a vykašlat se na ten směr kterým se aktuálně wows ubírá (ano - mluvím o WoT)?
Protože i když nakrásno přijdou noví hráči tak se nezdrží páč ... důvody. Řešte příčiny a ne následky. To to opravdu WG nevidí? Roky tady dostává slavnej "feedback" a roky si WG staví hlavu a dělá si to po svém. Ve výsledku jsou dávní hrdinové Obludaria (kdo nezná ať použije google) nadprůměrní v porovnání s tím co je dnešní klasickej hráč. A mizerní hráči značí mizernou hráčskou základnu a mizerná hráčská základna značí, že je hra rozbitá.
Plácám si tady játra zbytečně. Vím.
@Sigimundus udělej jim k tomu nějakej vhodnej obrázek, aby to pochopili :Smile_teethhappy:

• Cool 4

Players
371 posts
2,145 battles

Takovýhle [EDIT]akce jsou spíš smutný. Proč raději netvoříte stabilní jednotnou základnu?

[1-CSP]
Players
419 posts

Náboráře dělám co tuhle hru hraji.Tak dobře polovinu klanu jsem naverboval a popravdě , žádného kamaráda zvát nebudu , mám jich tak akorát , abych si mohl dovolit o nějakého přijít...  Vůbec nechápu smysl těchto hurá akcí...Jsem aktivní až hanba a docela mě vadí , že to co člověk dělá pro hru a tým není vůbec nijak hodnoceno pokud je člověk normálním hráčem a ne testerem a nebo contributorem..   Takže jen tak dál !!! :Smile_playing:

[1-CSP]
Players
419 posts
42 minutes ago, TheComedian1983 said:

Jestli pak by nebylo lepší ty prachy vrazit lidem, co hru udělají zase dobrou a vykašlat se na ten směr kterým se aktuálně wows ubírá (ano - mluvím o WoT)?
Protože i když nakrásno přijdou noví hráči tak se nezdrží páč ... důvody. Řešte příčiny a ne následky. To to opravdu WG nevidí? Roky tady dostává slavnej "feedback" a roky si WG staví hlavu a dělá si to po svém. Ve výsledku jsou dávní hrdinové Obludaria (kdo nezná ať použije google) nadprůměrní v porovnání s tím co je dnešní klasickej hráč. A mizerní hráči značí mizernou hráčskou základnu a mizerná hráčská základna značí, že je hra rozbitá.
@Sigimundus udělej jim k tomu nějakej vhodnej obrázek, aby to pochopili :Smile_teethhappy:

Na posledním streamu Vojcek hezky prohlásil , že někdy je bot ve hře lepší než průměrný hráč , jak bych to trochu upravil , že někdy je kamikadze bot lepší než kamikadze hráč..Smrtelnější a efektivnější.Jinak pravdou je , že při hraní vyšších tieru se mi chce spíš permanentně brečet... :cap_like:

[IDDQD]
Korzár
2,399 posts
182 battles
Před 1 minutou Thorisin řekl/a:

Na posledním streamu Vojcek hezky prohlásil , že někdy je bot ve hře lepší než průměrný hráč , jak bych to trochu upravil , že někdy je kamikadze bot lepší než kamikadze hráč..Smrtelnější a efektivnější.Jinak pravdou je , že při hraní vyšších tieru se mi chce spíš permanentně brečet... :cap_like:

Taky radeji hravam nizsi tiery, protoze tam ta zabava jeste docela zustava diky mensimu poctu radaru a DPM lodi.. nicmene 2 cv na tym to taky dost dok.. vsak vis..

[1-CSP]
Players
419 posts
1 minute ago, Wolffnstein said:

Taky radeji hravam nizsi tiery, protoze tam ta zabava jeste docela zustava diky mensimu poctu radaru a DPM lodi.. nicmene 2 cv na tym to taky dost dok.. vsak vis..

Jasný , že vím...Já mám rád 6 a pokud potkáš v bitvě 3 CV na obou stranách , když zrovna chceš po dlouhé době zkusit DD , tak si tušíš jak to dopadlo..To pak člověk ani nemá chuť se něco učit a nebo zkoušet.. :Smile_facepalm:

[WG]
WG Staff
3,948 posts
4,304 battles
43 minutes ago, TheComedian1983 said:

Díky za tvůj názor. Ono s tím alokováním finančních prostředků to není tak jednoduché. Přece jenom máš jiné rozpočty na vývoj, jiné třeba na servery, zaměstnance a jiné zase například do marketingu. A myslím, že snaha získat nová hráče, či nové zákazníky funguje snad naprosto všude a je jedno, zda prodáváš jablka, nebo děláš počítačovou hru. 

Feedback se samozřejmě neustále sbírá, předává a pak už jen záleží na vývojářích, zda navrhované změny vůbec jdou uskutečnit, nebo si řeknou, že to moc smysl nemá, nebo nezapadá do připravovaných změn. Upřímně, kdyby vývojáři měli hru předelávat kdykoliv, kdy někdo pípne, že se mu něco nelíbí, hra už by dávno nefungovala, jelikož neustále máš stranu, které se to zamlouvá a pak stranu, která je kategoricky proti. A bohužel některé příčiny problémů se zatím moc nedaří řešit.

19 minutes ago, Kaz4tel said:

Takovýhle [EDIT]akce jsou spíš smutný. Proč raději netvoříte stabilní jednotnou základnu?

O to se taky snažíme, ale myslím, že sám dobře víš, že to není tak snadné. Každý dříve či později trochu změní své preference, či hledá prostě něco jiného. Samozřejmě my budeme vždycky rádi, za stabilní hráčskou základnu, ale je naprosto nereálné, aby tato základna zůstala po dlouhou dobu stejně početná. Z tohoto důvodu potřebuješ neustále také získávat další hráče, u kterých se sice může stát, že je hra po prvních pár bitvách přestane bavit, ale taky se může stát, že je to tak chytně, že se stanou novou součástí této stabilní jednotné základny. 

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,249 battles
Před 30 minutami YabbaCoe řekl/a:

Díky za tvůj názor. Ono s tím alokováním finančních prostředků to není tak jednoduché. Přece jenom máš jiné rozpočty na vývoj, jiné třeba na servery, zaměstnance a jiné zase například do marketingu. A myslím, že snaha získat nová hráče, či nové zákazníky funguje snad naprosto všude a je jedno, zda prodáváš jablka, nebo děláš počítačovou hru. 

Feedback se samozřejmě neustále sbírá, předává a pak už jen záleží na vývojářích, zda navrhované změny vůbec jdou uskutečnit, nebo si řeknou, že to moc smysl nemá, nebo nezapadá do připravovaných změn. Upřímně, kdyby vývojáři měli hru předelávat kdykoliv, kdy někdo pípne, že se mu něco nelíbí, hra už by dávno nefungovala, jelikož neustále máš stranu, které se to zamlouvá a pak stranu, která je kategoricky proti. A bohužel některé příčiny problémů se zatím moc nedaří řešit.

Já vím jak to funguje Žabáku a jak jsem psal, jen si tady plácám játra, nicméně... poznámka o vývojářích a pípání otevřela všechny nože co tu mam a šíří se to i k sousedům. Taková lokální nožová apokalipsa.

Těch momentů, kdy ze super testu a následně z testu šel permanentní řev "Nedělejte tohle, protože se stane tohle" a drazí vývojáři pokojně pokračovali v podkopání projektu se jménem WoWs bylo TOLIK! Špatně zvolená slova Žabáku. Sorry jako.

A za sebe se furt vidím jak jsem před lety poprvé vrčel, když začali první malé boosty pro rychlejší postup učtem pro nového hráče a dnes je to už jen blbej vtip. Mimochoem jako vždy dobrá idea "by WG", ale totálne znetvořená a následně zapomenutá. Jako karma. A jako další desítky věcí. Prostě furt dokola.
Ono to blbé Ň je takovej hezkej ukazatel jak WG funguje. Prostě příliš mnoho zainteresovaných co v součtu dokáží jet tak na 5% potencionálního výkonu a mají spíše tendenci věci totálně dobabrat.

Nejvíc mě zaráží jak WG prostě NECHCE vydělávat velký a dlouhý PRACHY a raději si to co má totálně .... hm. Slovo či slova si počítám doplníš sám.

Ale to si tady jen tak kafrám ke kávě a jen si zkracuji životnost klávesnice.
Vím jak to dopadne a otázkou je pouze, které budoucí časové údaje (patche) budou ty, haha, zlomové. Odpočet už dávno běží.
Já jdu odpočinout na Huntera a pokud máš zájem se @YabbaCoe příjemně zrelaxovat, víš jak mě kontaktovat ať můžem dát pospolu (a uvidíš jak funguje konkurence) :Smile_honoring:

• Cool 1

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
565 posts
19,714 battles
Před 44 minutami YabbaCoe řekl/a:

O to se taky snažíme, ale myslím, že sám dobře víš, že to není tak snadné. Každý dříve či později trochu změní své preference, či hledá prostě něco jiného. Samozřejmě my budeme vždycky rádi, za stabilní hráčskou základnu, ale je naprosto nereálné, aby tato základna zůstala po dlouhou dobu stejně početná. Z tohoto důvodu potřebuješ neustále také získávat další hráče, u kterých se sice může stát, že je hra po prvních pár bitvách přestane bavit, ale taky se může stát, že je to tak chytně, že se stanou novou součástí této stabilní jednotné základny. 

@YabbaCoe, samozřejmě máš pravdu, že se můžou člověku změnit preference, ale WG podniklo za posledních několik měsíců několik kroků, které znechutily hráče, kteří pravidelně do hry sypali peníze, další hráče, kteří ještě zůstali nahlodali tak, že přestali do hry další peníze vrážet a hraní omezují. Patřím ke druhé skupině a tečkou pro mě bude, až Dasha slavnostně vyhlásí "vynoření" ponorek ve hře.

Bohužel se mi v poslední době stává, že ač absolutní brambora se relativně často umisťuji na předních příčkách. Nepředpokládám, že by se můj skill najednou nějak výrazně zvedl. Kdyby se toto stávalo na nižších tierech, beru to, tam se lidi učí. Ale pokud v desítkové hře to hned po pěti minutách podělám, enemy mě pošle do přístavu a na konci hry zjistím, že jsem s 800 expy skončil druhý, je něco špatně. Předpokládám, že i toto je jeden z důvodů, proč někteří hráči-skilleři přestali hrát. Pořád hrát mód "mlácení tuleňů" moc zábavy nepřinese.

• Cool 4
  • Funny 1

Players
371 posts
2,145 battles
Před 1 hodinou YabbaCoe řekl/a:

Tak přestaňte vymýšlet harakiri typu Rework CW. Vždycky to raději pořádně protestujte. Vydali jste paskvil, půlroku ho balancujete...a výsledek nikde. Akorát jste přišli o hráče.
To stejný kolem dalšího obsahu hry. Mohutní tu grindovací sekce (lodě za uhlí, freeXP, ocel, speciální žetony)...ale grindem zabiješ část té momentální radosti ze hry. Proto třeba nehraju u konkurence. Dostat se z levlu na jinej je tam katastrofálně náročný na čas. Proč se místo 15. speciální lodě za letošek neobjevil další novej strom (jo, máme frantíky...ale co panamerika/panevropa)?

Proč se objevila další mapa nakreslená na půl papíru a přehnutá vejpůl, místo nových scénářů? Proč třeba nikoho nenapadlo udělat PvP scénář s historickým podtextem (obrana konvoje, podpora výsadku,...)? Proč se nikdy neobjevily těžký verze scénářů (nepočítám Halloween.)

Měníte pozlátko za skutečnej zážitek...a přicházíte o hráče. Vtom vám žádnej draft nepomůže.

• Cool 4

Players
17 posts
16,268 battles

Já si myslím,že až  většina nových hráčů zjistí,že na nižších tierech se nedá nijak bránit proti letadlovkám s nekonečnými letadlami a raketami,tak tu celou hru opustí a odinstaluje.....Ale to není jen můj osamnělej názor....

Players
4,958 posts
29,750 battles
Před 4 minutami JsemJaJsem řekl/a:

Já si myslím,že až  většina nových hráčů zjistí,že na nižších tierech se nedá nijak bránit proti letadlovkám s nekonečnými letadlami a raketami,tak tu celou hru opustí a odinstaluje.....Ale to není jen můj osamnělej názor....

Kdežto dřív je US letadlovka v BB sundala pomocí TB na jeden nálet...  Je to jako když si jelita stěžovala, když jedou půl hodiny pořád rovně, že je vypnou na salvu ...

Nicméně, celej rework CV neměl bejt.

Players
4,958 posts
29,750 battles
Před 2 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Já jdu odpočinout na Huntera a pokud máš zájem se @YabbaCoe příjemně zrelaxovat, víš jak mě kontaktovat ať můžem dát pospolu (a uvidíš jak funguje konkurence) :Smile_honoring:

To jako fakt střílíš srnky ? :Smile_veryhappy:

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,249 battles
Před 15 minutami ims21 řekl/a:

Yup. Už pár let :cap_rambo:A srnci jsou tak někde v půlce obsahu. Kosíš tam vše od králíků po bizony co maj tunu.
Je to fakt relax a teď to čerstvě předělali na víc free-to-play než to bylo dříve. A jedna z hlavních point úspěchu je, že hráči jsou jednoduše motivováni misema se zlepšovat a využívat obsahu hry na 100%.

Fakt mě ty roky baví porovnávat Huntera a WG. Přestože je WG mnohem větší "firma" s větším počtem hráčů (rozuměj peněženek), tak do Huntera jsem dal násobně víc peněz než do WG a to jen díky tomu, že mě perma jemným a přátelským nátlakem nutili do mikro transakcí (a že tady jsou to opravdu mikro transakce - tady opravdu novej gun nestoji 2k českých).

Dnes už není třeba platit vůbec, ale i tak jsem jim zrovna včera nasypal pár drobáků (300,-), protože za to dostanu díl zábavy. Kdy jsem dal prachy WG si fakt už nepamatuju.... Ale oni to prostě nechápou no. A to mě mrzí, páč lodě mají ten potencionál obrovskej. Přijde mi to jak když někdo vyhraje pár mega v lotynce a rozfofruje to za dva tejdny. Prostě nepochopís.

Edit:  Hezká úprava podpisu. Vidím to úplně stejně.

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 34 minutami ims21 řekl/a:

Ano střílíme :Smile_glasses:
b0fd5f0cdfc19feefa97679154783b7f0cb6a09a

• Cool 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,249 battles
Před 6 hodinami TheComedian1983 řekl/a:

Já vím jak to funguje Žabáku a jak jsem psal, jen si tady plácám játra, nicméně... poznámka o vývojářích a pípání otevřela všechny nože co tu mam a šíří se to i k sousedům. Taková lokální nožová apokalipsa.

Těch momentů, kdy ze super testu a následně z testu šel permanentní řev "Nedělejte tohle, protože se stane tohle" a drazí vývojáři pokojně pokračovali v podkopání projektu se jménem WoWs bylo TOLIK! Špatně zvolená slova Žabáku. Sorry jako.

A za sebe se furt vidím jak jsem před lety poprvé vrčel, když začali první malé boosty pro rychlejší postup učtem pro nového hráče a dnes je to už jen blbej vtip. Mimochoem jako vždy dobrá idea "by WG", ale totálne znetvořená a následně zapomenutá. Jako karma. A jako další desítky věcí. Prostě furt dokola.
Ono to blbé Ň je takovej hezkej ukazatel jak WG funguje. Prostě příliš mnoho zainteresovaných co v součtu dokáží jet tak na 5% potencionálního výkonu a mají spíše tendenci věci totálně dobabrat.

Nejvíc mě zaráží jak WG prostě NECHCE vydělávat velký a dlouhý PRACHY a raději si to co má totálně .... hm. Slovo či slova si počítám doplníš sám.

Ale to si tady jen tak kafrám ke kávě a jen si zkracuji životnost klávesnice.
Vím jak to dopadne a otázkou je pouze, které budoucí časové údaje (patche) budou ty, haha, zlomové. Odpočet už dávno běží.

Erm. Budu citovat sám sebe páč musím navázat.
Jasná ukázka toho co produkuje hra v současném stavu a jaké hráče WG .... chce?

233804322_Screenshot_2019-06-20WoWSStatsNumbersEU-rudi_61-Playerinfoandstats(3).thumb.png.7d1a30d4673005234fa907d33a070ef2.png
817086290_Screenshot_2019-06-20WoWSStatsNumbersEU-rudi_61-Playerinfoandstats(1).thumb.png.d4b8e45e9342b5a62d97783533df0bd8.png

bonus:
57273046_Screenshot_2019-06-20WoWSStatsNumbersEU-rudi_61-Playerinfoandstats(2).thumb.png.b6abd076a2dc967a4c6a1120b95d7ef4.png

Reroll? Možná, ale jsem na pochybách. Tohle mělo i divizníka. Stejného.
Můžete se s hrou a nápadama třeba stavět na hlavu, ale pokud nezačnete řešit základní problémy tak ta hra nebude nikoho nového zajímat a je fuk kolik budete nabízet.

Jinak další ze zálibných průjmů, které teď padají do větráku je následující:
Představme si nováčka co byl znáborován do hry a začíná se učit gameplay. Je už někde na tieru čtyři a nebude to klasická potracenka a začne si hledat info jak hra funguje a co může udělat proti low tier CV, které mu znemožnují normálně hrát.

Co zjistí?

Že to nejde.

Že se může snažit jak chce, ale pokud bitva byla relativně zajímavá a vyrovnaná a ve hře je už jen on (BB, CA či DD - je to fuk) , jeho dvě CV a proti němu dvě nepřátelská CV tak je prostě mrtvej a neudělá s tím nic. Prostě to mechanika hry neumožnuje. Finito a nazdar.

A copak asi udělá člověk až tohle zjistí? Bude pokračovat s hraním?

• Cool 3
  • Funny 2

Players
210 posts
17,346 battles

Vyjádřil jsem se k tomu na anglickém foru. Tady jen česky řeknu, že nikoho verbovat nebudu, pač poslední co chci, je dostat přes držku.:etc_red_button:

• Cool 2
  • Funny 5

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,249 battles

K tématu jsem se vyjádřil, zmínill jsem pár bodů proč je to špatně a našel jsem řešení.

Měl jsem minulý týden problém s netem a hrál jsem po mini pauze lodě od tohoto pondělka a celkový dojem z hraní byl tristní a dnes mi to došlo. Nuda prokládaná vztekem.

Takže jsem odinstaloval lodě :Smile_teethhappy:
Ahoy.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
1,208 posts
4,316 battles
On 6/20/2019 at 3:13 PM, Kaz4tel said:

Tak přestaňte vymýšlet harakiri typu Rework CW. Vždycky to raději pořádně protestujte. Vydali jste paskvil, půlroku ho balancujete...a výsledek nikde. Akorát jste přišli o hráče.
To stejný kolem dalšího obsahu hry. Mohutní tu grindovací sekce (lodě za uhlí, freeXP, ocel, speciální žetony)...ale grindem zabiješ část té momentální radosti ze hry. Proto třeba nehraju u konkurence. Dostat se z levlu na jinej je tam katastrofálně náročný na čas. Proč se místo 15. speciální lodě za letošek neobjevil další novej strom (jo, máme frantíky...ale co panamerika/panevropa)?

Proč se objevila další mapa nakreslená na půl papíru a přehnutá vejpůl, místo nových scénářů? Proč třeba nikoho nenapadlo udělat PvP scénář s historickým podtextem (obrana konvoje, podpora výsadku,...)? Proč se nikdy neobjevily těžký verze scénářů (nepočítám Halloween.)

Měníte pozlátko za skutečnej zážitek...a přicházíte o hráče. Vtom vám žádnej draft nepomůže.

Jaký je rozdíl mezi grindem normálních xp nebo uhlí?

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,793 posts
13,925 battles
Před 1 hodinou Endala řekl/a:

Jaký je rozdíl mezi grindem normálních xp nebo uhlí?

Za normalni XP si nekoupis nic v arzenalu :cap_win:

Players
4,958 posts
29,750 battles

Zřejmě vážený hráč WG ... 25premiáků, cca 2500 bitev. Gratuluji WG k tomuto hráči. Jen úryvek. Ale už má i DM na broušení zadní lajny.

pr1.PNG

pr.PNG

• Cool 1