Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Silentraz

DD vs BB/Krążek (wydzielone z CV-rework)

78 comments in this topic

Recommended Posts

[HOB]
Moderator
1,801 posts
7,484 battles

Proszę tutaj kontynuować.

image.thumb.png.6c2c3dfbc24e03eb0f9e9a82a36ce3a3.png

godzinę temu, MadRumble napisał:

Całkiem fajny pomysł, można się zmieżyć 1 vs 1, jest tylko mały problem że nie mam teraz 500 zł bo nie należę do bogatej części społeczeństwa ale jeśli bym miał dwa miechy na spłatę to OK :).

godzinę temu, lobuzjeden napisał:

Nie mam problemu z rozłożeniem wpłaty na Julkę o ile (jeśli przegrasz oczywiście) zadeklarujesz termin wpłaty w tym i przyszłym miesiącu i podpiszesz wpłaty swoim nickiem żeby wszyscy mogli sprawdzić, że dotrzymałeś słowa. Ja tak samo jeśli przegram podpiszę wpłatę swoim nickiem.
Co do terminu możemy się dogadać - może być sobota lub niedziela w ten weekend.
Zasady tak jak wcześniej proponowałem:
1. Wybieram dowolny krążownik lub pancernik, Ty dowolny niszczyciel.
2. Walczymy w bitwie treningowej na mapie ocean z czasem 60 minut (żeby było więcej czasu doprowadzić do rozwiązania a nie remisu).
3. W pokoju treningowym mamy ukryty wybór okrętów (możemy mieć odkryty jeśli chcesz, ale wtedy jest ryzyko, że wybierasz okręt, ja wybieram najlepszą kontrę, Ty zmieniasz okręty, ja zmieniam swój i tak w kółko, lepiej mieć ukryty wybór imho).
4. Wchodzimy do bitwy. Niezależenie od tego co wybiorę nie mogę użyć radaru.
5. Zwycięzcą jest ten kto pierwszy zatopi przeciwnika (w sensie ten, kto pokaże się jako zwycięzca na ekranie podsumowania bitwy).
6. Gramy tylko jedną rundę.
Jak Ci pasuje daj znać, mod może wydzielić temat żeby tutaj nie offtopować. 

5 minut temu, Greyshark napisał:

A wczoraj pisałeś, że te niszczyciele to najsilniejsza klasa i rozwalają każdy krążek. To co się od wczoraj zmieniło?

Fajnie, że pokażesz nam, jak rozwalasz krążek łobuza. Idiotyczny pomysł moim zdaniem, ale twoja kasa, nic mi do tego.

• Cool 3

[TRYME]
Players
26 posts

Ktoś będzie streamował albo nagrywał ??

Co do kasy to przynajmniej pójdzie na coś dobrego a nie na czyjeś chlanie.

Może być sobota ale wieczorkiem tak po godzinie 21 ??

I które tiery bierzemy ??

Players
43 posts
18,485 battles
17 minut temu, MadRumble napisał:

Streamować może  sam lobuzjeden vel. Hultaji na swoim Twitchu :)

Dla Julki zorganizował stream z bardzo dobrym efektem i zainteresowaniem.

[WOB]
Players
4,755 posts
15,264 battles
35 minut temu, MadRumble napisał:

Co do kasy to przynajmniej pójdzie na coś dobrego a nie na czyjeś chlanie.

Może być sobota ale wieczorkiem tak po godzinie 21 ??

I które tiery bierzemy ??

Dowolny, to dowolny, więc pytanie o tier nie na miejscu.

Porywasz się chopie DDkiem na Hultaja w krążowniku?

Jak Hultaj pójdzie po bandzie, to weźmie Worcestera i z ddka (dowolnego) nie będzie czego zbierać. 

A jak da Ci fory i weźmie innego krążka, to w sumie tylko co najwyżej przedłuży agonię.

Krążowniki są z założenia przeznaczone do tępienia DDków - chcesz udowodnić że WG się myli i w tym układzie DDek ze zwierzyny może stać się myśliwym?

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
7,987 battles

Ja tam bym wziął Henryka z radiolokacją i bardzo szybko by było po temacie, żaden radar nie jest potrzebny. 

[TRYME]
Players
26 posts

Po pierwsze na tą okazję jego kapitan będzie mieć radiolokacje niezależnie od tego czy to krążek czy BBek, na losówki raczej mało kto tak układa kapitanów.

Po drugie chce wybrać mapę ocean żebym nie mógł go z zaskoczenie od wyspy storpedować.

Nie na miejscu jest to że tylko on warunki ustala :)

[TYTAN]
[TYTAN]
Players
404 posts
7,987 battles
2 minutes ago, MadRumble said:

Po pierwsze na tą okazję jego kapitan będzie mieć radiolokacje niezależnie od tego czy to krążek czy BBek, na losówki raczej mało kto tak układa kapitanów.

Po drugie chce wybrać mapę ocean żebym nie mógł go z zaskoczenie od wyspy storpedować.

Nie na miejscu jest to że tylko on warunki ustala :)

Ja na przykład na większości krążków mam radiolokację, i na randomach i na klanówkach.

[TRYME]
Players
26 posts
2 minutes ago, Don_Drapek said:

Ja na przykład na większości krążków mam radiolokację, i na randomach i na klanówkach.

Pewnie dlatego że większość okrętów pod klanówki jest robiona a ty nie należysz do tych przeciętnych graczy.

• Funny 1

[WOB]
Players
260 posts
12,086 battles

@MadRumble zaproponuj swoje warunki, nie musisz się zgadzać na wszystko co lobuzjeden napisał. Z tą mapą Ocean to słabo. Niby czemu macie grać na mapie którą najrzadziej losuje ze wszystkich dostępnych.

[DK-PL]
Players
2,441 posts
28,197 battles

Jakikolwiek krążek/DD vs Georgia i wygrywa BB :Smile_veryhappy: Będzie go ścigała aż skończy się mapa, następnie ubije jak nie z głównych to z secondarek, choć najprawdopodobniej dopadnie wcześniej na booście :Smile_teethhappy: Możliwe że szybsze od niej krążki/DDki mają jakieś szanse, ale by zawrócić na drugi koniec mapy (by doprowadzić do ganiania się w kółko) i jednocześnie nie wpaść w spota musi robić wokół niej wieeelkie koło, a każdy, nawet delikatny zakręt to utrata prędkości = wkurzona, z pianą na mordzie Georgia jest coraz bliżej :Smile_trollface: Oczywiście czas działa na korzyść ściganego, Georgia w końcu wypsztyka się z speed boostów i naprawek. No i rzecz jasna mowa o mapie "Ocean", wysepki to zupełnie inna bajka.

• Cool 1

[TRYME]
Players
26 posts
2 minutes ago, MW_RP said:

@MadRumble zaproponuj swoje warunki, nie musisz się zgadzać na wszystko co lobuzjeden napisał. Z tą mapą Ocean to słabo. Niby czemu macie grać na mapie którą najrzadziej losuje ze wszystkich dostępnych.

Mapę wolałbym losową, tak jest najuczciwiej.

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
42 minutes ago, MadRumble said:

Mapę wolałbym losową, tak jest najuczciwiej.

To skoro nie podobają ci się warunki, to po co je akceptowałeś?

[QTAZ]
Players
286 posts
1 minutę temu, Greyshark napisał:

^This.
Nie miałbym nic przeciwko mapie z górkami - przecież działa to na korzyść krążownika, który może się zbliżyć nie omijając co chwila stada torped, a do tego znikanie/pojawianie się wykrzyknika + rpf czytelnie mówi gdzie jest wróg nawet jak jest daleko.
Problem z wyspami jest taki, że dwóch kumatych graczy po dwóch stronach wyspy będzie pływać w kółko. Ja nie wypłynę na Ciebie czekającego z torpedami, Ty nie wypłyniesz na mój tył bo ucieknę okładając Cię z tylnych dział. Jak mamy się przez 60 minut gonić wokół wyspy masakrując WSA albo WSD to wole od razu wpłacić 250zł za remis. Ocean ma ten plus, że tam sytuacja działa dla obu stron źle - krążek może zbierać torpedy i nie ma się za czym schować, deska nie może doprowadzić do sytuacji, w której wyskakuje na 2km i puszcza torpedy. 

• Cool 1

[TRYME]
Players
26 posts
3 minutes ago, Greyshark said:

Akceptowałem pojedynek zanim napisał o warunkach, dalej było moje pytanie na temat tierów. Lobuz raczej należy do unicum i wie co robi układając sobie wszystka pod siebie :).

• Boring 1

[TRYME]
Players
26 posts
2 minutes ago, lobuzjeden said:

^This.
Nie miałbym nic przeciwko mapie z górkami - przecież działa to na korzyść krążownika, który może się zbliżyć nie omijając co chwila stada torped, a do tego znikanie/pojawianie się wykrzyknika + rpf czytelnie mówi gdzie jest wróg nawet jak jest daleko.
Problem z wyspami jest taki, że dwóch kumatych graczy po dwóch stronach wyspy będzie pływać w kółko. Ja nie wypłynę na Ciebie czekającego z torpedami, Ty nie wypłyniesz na mój tył bo ucieknę okładając Cię z tylnych dział. Jak mamy się przez 60 minut gonić wokół wyspy masakrując WSA albo WSD to wole od razu wpłacić 250zł za remis. Ocean ma ten plus, że tam sytuacja działa dla obu stron źle - krążek może zbierać torpedy i nie ma się za czym schować, deska nie może doprowadzić do sytuacji, w której wyskakuje na 2km i puszcza torpedy. 

Tak zdaję sobie sprawę z tego ale i tak nawet jak ustalimy po 250 zeta to chcę się z tobą zmierzyć bo jesteś bardzo dobrym graczem a z takimi mało co się zdarza okazja walczyć.

[QTAZ]
Players
286 posts
14 minuty temu, MadRumble napisał:

Akceptowałem pojedynek zanim napisał o warunkach, dalej było moje pytanie na temat tierów. Lobuz raczej należy do unicum i wie co robi układając sobie wszystka pod siebie :).

Ocean był wymieniony w poście wczoraj, Ty zaakceptowałeś warunki dzisiaj:
image.thumb.png.ab078ef0758802842aafe5be568a3d63.png
Także nie jest prawdą, że zaakceptowałeś zanim napisałem o warunkach:) O tierach mowy nie było, możemy ustalić. O ilości pojedynków także mowy nie było, możemy ustalić. Mowa była za to o tym, że mam do wyboru pancernik lub krążek i nie użyję radaru (co nie znaczy, że nie mogę wziąć krążka z radarem), Ty weźmiesz deskę i walczymy na treningówce na oceanie 1vs1.

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,866 battles
49 minutes ago, MadRumble said:

Chyba mięknie rurka.

• Funny 2

[TRYME]
Players
26 posts
1 hour ago, lobuzjeden said:

Ocean był wymieniony w poście wczoraj, Ty zaakceptowałeś warunki dzisiaj:
image.thumb.png.ab078ef0758802842aafe5be568a3d63.png
Także nie jest prawdą, że zaakceptowałeś zanim napisałem o warunkach:) O tierach mowy nie było, możemy ustalić. O ilości pojedynków także mowy nie było, możemy ustalić. Mowa była za to o tym, że mam do wyboru pancernik lub krążek i nie użyję radaru (co nie znaczy, że nie mogę wziąć krążka z radarem), Ty weźmiesz deskę i walczymy na treningówce na oceanie 1vs1.

Racja ja się myliłem że nie spojrzałem na tego posta, także mapa ocean a co do tierów to mam taki problem że kapitanowie na 19 poziome są u mnie tylko na Shimakaze, Harugumo, Gearing i Daring. Może do jakiejś premki bym ich przerzucił ale to i tak tylko tiery 8 wchodzą w gre jeśli nie liczyc 10-tek.   

[QTAZ]
Players
286 posts
Przed chwilą, MadRumble napisał:

Racja ja się myliłem że nie spojrzałem na tego posta, także mapa ocean a co do tierów to mam taki problem że kapitanowie na 19 poziome są u mnie tylko na Shimakaze, Harugumo, Gearing i Daring. Może do jakiejś premki bym ich przerzucił ale to i tak tylko tiery 8 wchodzą w gre jeśli nie liczyc 10-tek.   

Spokojnie, mogą być 10tki jak dla mnie:)

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
5 minutes ago, MadRumble said:

Przy tych warunkach na jakie się zgodziłeś nie ma najmniejszego znaczenia co weźmiesz, ani jakiego będziesz na tym miał kapitana :Smile_teethhappy:

• Funny 2

[PLO]
Players
106 posts
7 minutes ago, Greyshark said:

Przy tych warunkach na jakie się zgodziłeś nie ma najmniejszego znaczenia co weźmiesz, ani jakiego będziesz na tym miał kapitana :Smile_teethhappy:

Cichaj, nie zbadane są wyroki RNG, może Hultaj zapomni założyć szmatę i wyleci na detonacji? Who know?

[QTAZ]
Beta Tester
1,166 posts
7,075 battles
17 minutes ago, Orrbar said:

Cichaj, nie zbadane są wyroki RNG, może Hultaj zapomni założyć szmatę i wyleci na detonacji? Who know?

Od razu przypomniał mi się jeden sezon CW. XD

[QTAZ]
Players
286 posts
Przed chwilą, kidd18 napisał:

Od razu przypomniał mi się jeden sezon CW. XD

Wtedy nie zapomniałem, tylko mi się skończyły:P

[TRYME]
Players
26 posts

Gramy do 3 zwycięstw i możliwość wyboru 1 okrętu tylko na 1 bitwę ?? to znaczy że jeśli zagrałeś np hindenem  w jednej bitwie nie możesz go wygrać w drugiej.

Guest
This topic is now closed to further replies.