Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BL4CK_SK

►SOBOTA 29.06. od 19:30◄ Súťaž o lode GEORGIA + loď podla výberu + 30+ kódov

13 comments in this topic

Recommended Posts

[BL4CK]
Community Contributor
431 posts
23,928 battles
☯️🏴☠️ SÚŤAŽ o 2x premiové lode a nové kódy - 🔱Georgia + 🔱loď podľa výberu zo zoznamu + 🤩 30x nové kódy kde môžu byť ďaľšie lodičky + dohoda kedy ten stream spravíme + ZMENA vysielacieho času počas leta 🏴☠️☯️
 
Prosím, prečítajte si celý príspevok, až do konca
 
Priateľia, sledovatelia, poslucháči, námorníci, kapitáni a hlavne všetky ženy a slečny, ktorý ma sledujete a že Vás je 🥰 viete, že denne rozdávam na streame vždy 1-2x CC kód, aktuálne som vybral pre Vás Premuim Soviet Era 2, kde pod jedným kódom sa ukrývajú 3x kontajneri - to sú tie kde jeden sa dá kúpiť za 1250 dublonov (takže 3x=3750 dublonov) a kedže mi ich ešte do konca mesiaca ostáva cca 15, pretože už som 22 rozdal a zatiaľ žiadny plánik na prémiovú lodičku nepadol (VIII Lenin, VII Leningrad, VI Molov, V Okthotnik), tak je veľká šanca, že práve zostávajúce kódy budú mať v sebe aj lodičky, k tomu celému tento mesiac, nám Wargaming za aktivitu a za všetky recenzie ktoré sme pre Vás spravili dal aj dodatočných 130x kódov na kamufláže (10x camo odberateľa) a z tých mi zostáva tiež pod 15 kusov, pretože sa podarilo prekonať hranicu 1500 🤩 followerov a ja som na to streame, dal kód každému kto tam bol (cca 90 ľudí).
Nakoľko sa podarilo vybaviť aj aktuálne NOVÉ kódy za "Náborovou stanici" (10x junior, 10x zkusený, 10x veteran - obrázky viď galéria pod postom) tak sa hodí spraviť ešte jeden ďakovný stream, kde Vám rozdám práve Georgiu, 30x kódy, prihodím aj pár Soviet Era 2 a možno dorozdávam aj camo kódy, aby som potešil čo najviac ľudí. Novinka 2 je tá, že zo všetkých lodí v kampani "Náborová stanice / Recruitmen station" si môže jeden z Vás vybrať loď akú by chcel - t.j. od tier 2 az po tier 8 (II Smith / III Aurora / III Katori / III Vampire / IV Yūbari / V Marblehead Lima / V Krasny Krym / VI Huanghe / VI Monaghan / VI Mutsu / VI Duca d'Aosta / VII Ashitaka / VIII Kidd / VIII Prinz Eugen) kde predpokladám, že ten kto vyhrá bude asi chcieť 8 Princ Eugen alebo 8 Kidd, prípadne 7 Ashitaku, každopádne, výherca si môže vybrať sám.
 
Takže po dlhom vysvetlovaní - otázka znie:
 
K E D Y C H C E T E A B Y S A S T R E A M K O N A L?
 
- odpoveď prosím píšte do komentára pod príspevok - napríklad - Čtrvtek/Štvrtok od 19h (alebo podľa toho čo vyhovuje Vám)
 
RÝCHLE UPOZORNIENIE - TENTO VÍKEND + PIATOK a asi ANI BUDÚCI t,j. - 21-23.06 a 28-30.06 NEBUDEM ONLINE !!!
... súkromné záležitosti ...
 
ZMENA VYSIELACIEHO ČASU CEZ LETO
- od 19:30-21:30
- normálne vysielam o hodinu skôr, ale kežde treba aj trávičku a stromčeky poliať, sem-tam aj pokosiť a to nehovorím o grilovaní a iných sociálno-spoločenských veciach, tak to urpavujem takto, aby ste nezostali úplne bezzomňa, kedže predpokladám, že poobede budeme radšej všetci niekde pri vode, tej reálnej, nielen tej na monitoroch ;)
 
BONUS:
našiel som novú hru na stream 🤩 určite ju poznáte všetci, kto bude chcieť ale hrať, musí mať STEAM, niekedy v najbližších streamoch to vyskúšame ;)
 
RECENZIE na YouTube: MESIAC Jún / Červen (14 lodí)
Somers - je už zverejnená
Mogador - spracovávam video (vyjde v najbližích dňoch)
Le Fanstatique - spracovávam video (vyjde v najbližích dňoch)
Guépard - spracovávam video (vyjde v najbližích dňoch)
Vaqueline - spracovávam video (vyjde v najbližích dňoch)
Jaguar - do 25.06
Colbert - do 25.06
Smolensk - do 25.06
Hill - do 25.06
Siroco - do 25.06
Slava - do 25.06
Yoshino - do 25.06
Benham - do 25.06
Yudachi - do 25.06
... ako sami môžete vidieť, je toho viac ako dosť, budem sa snažiť všetky recenzie a videá zverejniť a spraviť tak, aby sa Vám to páčilo a aby ste dostali aj reálny pohľad na loď a jej parametre a schopnosti, ešte pred jej vydaním. Lode ako Benham, Yoshino, Slava a pod, dostali zmeny, takže aj na ne bude potrebné spraviť nové videá.
 
Tak toto je naozaj všetko 😅 snáď som na nič nezabudol.
 
Twitch kanál - súťaže a denné vysielanie:
 
YouTube kanál: recenzie a zaujímavé zostrihy:
 
Facebook FAN Page: informácie o streame, novinky, kódy:
 
Ďakujem ☯️ a nezabudnite napísať čas, ktorý vám vyhovuje.
 
BONUS za prečítanie do konca: (🏴☠️😂😎🤣)
a ešte jeden EXTRA:
... to sa stalo včera na streame 😅😂 ... Ďakujem pánom Stratos_HF, NecroVision a všeobecne Vagounovi s Párkom 🤪😘

Naborovy kontajner juniori.jpg

Naborovy kontajner veterani.jpg

Naborovy kontajner zkuseni.jpg

  • Cool 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Players
33 posts
9,093 battles

- odpoveď prosím píšte do komentára pod príspevok - napríklad - Čtrvtek/Štvrtok od 19h (alebo podľa toho čo vyhovuje Vám)

Ahoj, ten stvrtok je fajn ci ktorykolvek den, ale ked by to bolo mozne cas trosku neskor bo dlhe dni teraz v lete az tak od 20h ci aj neskor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Privateer
3,866 posts
5,394 battles

nemáš si na opravu kosačky volať suseda :Smile_teethhappy: borovička došla a motor neide a neide a bacha na krátký startovací provázek :Smile_hiding::Smile_trollface:

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,208 posts
14,695 battles
Před 1 hodinou drevomorka_1 řekl/a:

ahoj skvělá zpráva že vysíláni bude později mě osobně to moc vyhovuje . dej to na ČT cca od 19.30

hm stream v České televizi? :Smile_glasses: (já vím že je to čtvrtek)
Už dlouho se mluví o streamech z e-sportu díky Prima Cool - no Bl4cku, až se naučíš torpit NM - třeba budeš mít tu čest :Smile_child::Smile_hiding:
 

Spojler

 

  • Funny 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Privateer
3,866 posts
5,394 battles
6 minutes ago, LucyCZ said:

hm stream v České televizi? :Smile_glasses: (já vím že je to čtvrtek)
Už dlouho se mluví o streamech z e-sportu díky Prima Cool - no Bl4cku, až se naučíš torpit NM - třeba budeš mít tu čest :Smile_child::Smile_hiding:
 

  Hide contents

 

já mu to nechtěl takhle na tvrdo vpálit do ksichtu :Smile_teethhappy:

ale co se dá dělat

 

  • Funny 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
[-BES-]
Players
19 posts
14,991 battles

Zdarec :) mne osobne je jedno v ktory den :) a s casom suhlasim ked tak kvoli ostatnym kludne aj neskor :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[IDDQD]
Privateer
3,866 posts
5,394 battles

Blekíňo pokud by to šlo tak v úterý 25 . júna  večer v 20:00 . V pondělí mi končí Trojboj a možná bych Tě využil na losovačku v přímém přenosu . Ale to se uvidí kolik lidí se zůčastnilo Honzíkovi cesty a jestli to bude třeba . Kolem neděle večer bych zašel na vaše TS a když tak by jsme se domluvili . 

Děkuji :Smile_teethhappy:

PS: sry za to Mexiko , ale lid si to žádal :Smile_teethhappy:

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[BL4CK]
Community Contributor
431 posts
23,928 battles

☯️ SOBOTA - 29.06 od 19:30 ☯️ Losujeme IX Georgia, Loď podľa vastného výberu z akcie náborová stanice + 30x kontanej náborová stanice + zbytok kódov čo ešte ostali z toho mesiaca - Soviet Era 2 (všetky ceny môžu obsahovať prémiové lode od tier II po tier VIII)

 

Tuto keby niekto nevedel:
https://www.twitch.tv/bl4cksk

 

Jediná podmienka je mať follow a byť online.

 

Btw na YouTube sú od minulého týždňa všetky recenzie 1f609.png;) tak šup kuk a prípadne nechajte aj komment 1f642.png:)

Vidíme sa v Sobotu a hneď ďalší týždeň budem mať narodky, takže si dáme zase niečo extra a určite si spravíme Vianoce v Júly 1f603.png:D

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[H4T3]
Players
15 posts
9,261 battles

Naposled jsem měl v práci vánoční večírek v červnu a zkončilo to výpovědí :D Takže doufám že u tebe max něco vyhraju o vánocích v červenci  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
[BL4CK]
Community Contributor
431 posts
23,928 battles
☯️😍 Ahojte 🤩 To čo sa stalo tento víkend si zaslúži reakciu:
 
Posledný víkend na streame bol jednoducho úžasný 😍☯️ v Sobotu online 165 ľudí v Nedeľu 100 🤩 to je niečo čo sa len tak nevidí, moc moc Ďakujem všetkým, ktorí sa chodia zabaviť, niečo dozvedieť a v neposlednom rade aj niečo málo vyhrať ;) ... a teraz k tomu čo sa udialo, pretože, nemám slov .. mohli ste vyhrať 2 lode Georgiu a loď podľa vlastného výberu 2-8 tier ... výherca lode podľa výberu "r1msey" sa rozhodol darovať túto lodičku kamarátovi "Francoaa", aby mu spravil radosť - nakoniec to bol VIII Kidd, výherca Georgie - "marty01234" sa rozhodol, že ju tak isto daruje a venoval ju "slashfromguns". Aj napriek tomu, že obaja výhercovia lode majú a mohli dostať od WG priamo dublony ako náhradu, čo v prípade Georgie je cca 19.000, tak sa rozhodli posunúť výhru pre niekoho, kto si reálne užije loď a spraví mu to radosť viac, ako im dublony - to si zaslúži VEĽKÝ REŠPEKT a klobúk dole 😎🤩🥳☯️😍 ... prišla Nedeľa a "slashfromguns" sa rozhodol, že dobro sa oplatí šíriť a venoval víťazovi hry Marbles loď Atlanta a v druhom kole loď Scharnhorst 🤩🤩 prvý dvaja čo vyhrali "xfanthomas" a "czMonkeycz" prvé mapy a mali nárok na Atlantu, povedali, že ich výhra teší, ale lodičku už vo svojom prístave majú a nech hráme ďalej, aby vyhral niekto, komu loďka pribudne a bude mať z nej radosť 😍 vyhral "dr3vak_pali" a radosť bola veľkááá 🥳 nato v ďaľšom kole vyhral Scharnhorsta "trpajzlik2" a nakoľko on plťku má aj on sa rozhodol, že ju daruje kamarátovi "Pallec14" 😍🤩🥳 do toho my prišla správa, že nakoľko je táto komunita tak super, tak sa rozhodol niekto ďaľší venovať 30 dní prémia pre budúceho víťaza guličiek (Marbles) 🥳🤩 v Pondelok..
 
Za mňa musím povedať, že takéto streamy, kde si navzájom pomáhame, zabávame sa a týmto spôsobom prejavujeme ľudskosť a rozdávame radosť sú 🔝TOP🔝TOP🔝 TOP ☯️🤩😍
 
ešte raz ☯️ Ď A K U J E M ☯️ že STE TAKÍ SUPER 😍
 
.. a áno, rozdaných všetkých 197 kódov za tento mesiac + 2 lode .. nové prídu dúfam, čoskoro ;)
 
.. a k novému spôsobu výhrávania som sa vyjadril včera na streame, mylsím, že nakoľko reakcia všetkých bola že je to super a fér, tak je to vybavené a jasné :)
 
Ďalšie plány sú upraviť popis pod streamom, aktualizovať regular users - lebo nový mesiac, dokoknčiť konečne video na YT - zostrih pr0 play 😅😂🤣 a pripraviť sa na narodeninový stream, kde budeme ... *prekvapenie* 🥳
 
☯️ Bl4ckSK
  • Cool 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
[BL4CK]
Community Contributor
431 posts
23,928 battles

Priatelia ĎAKUJEM za všetky blahoželania a darčeky aj za ochotu darovať cez stream iným ľudom lodičky a iné veci do hry, aby ste im urobili radosť, fakt je to super a mám z toho velikánsku radosť.

Len rýchly status k tomu, že kto ste boli a videli ten "raid/host" od Mr_Gibbins-a a bolo tam 600+ ludi, vacsinou ANGLICKY hovoriacich, sami ste videli, že som sa snažil komunikovať po anglicky a sami si teraz povedzte či by sa vám páčilo, mať takýto stream alebo je lepšie SK jazyk / prípadne CZ, preto to berte aj ako status k všetkým poznámkam o snahe zarobiť a všetkom ostatnom, chcieť zarobiť a stať sa full-time streamerom, tak tá angličtina (síce ako z porna) je tam stále 1f642.png:)
Tak preto, prosím, aby ste boli radi, že to robíme fakt zadarmo a pre Vás, nie s vidinou zárobku a to zvíhodnenie pre tých pár ľudí, čo nás podporia je absolútne v poriadku 1f609.png;)

ĎAKUJEM MOC ZA DNES a PÁAAAARTY BUDE ČOSKORO 🥳🤩☯️🥳🤩

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×