Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
The_EURL_Guy

Suchy dok: Kremlin

9 comments in this topic

Recommended Posts

[IFS]
Players
102 posts
13,462 battles

Jak to jest tak zaawansowany model 3D, to, nie że podpowiadam, ale ktoś mógłby chcieć kupić sobie taki render ulubionego okrętu w pliku i podglądnąć w szczegółach w jakimś programie graficznym np. Blenderze lub innym...

[IFS]
Players
102 posts
13,462 battles
On 6/17/2019 at 10:52 PM, bismarck_417 said:

sry musialem ;) w blender to reke wsadz ;)

OK rozumiem, może się nie podobać, aczkolwiek coś niecoś można z niego wycisnąć, natomiast fajnie by było jakbyś coś konstruktywnego oprócz tego napisał w temacie...

[IFS]
Players
102 posts
13,462 battles
On 6/25/2019 at 1:53 AM, bismarck_417 said:

wiesz co to jest ironia ? w blenderze? sprawdz w slowniku co to jest blender, pozdro

Blender jest uznanym programem do renderowania i animacji grafiki, sam sobie sprawdź... Nic nie masz do powiedzenia na temat główny postu? Sam sobie wystawiasz świadectwo jak niewiele jest warte to, co masz do napisania, o rzekoma ironio śmierdząca bezmyślnością i niewiedzą....

• Cool 1

Players
69 posts
5.08.2019 o 15:43, J_jW napisał:

Blender jest uznanym programem do renderowania i animacji grafiki, sam sobie sprawdź... Nic nie masz do powiedzenia na temat główny postu? Sam sobie wystawiasz świadectwo jak niewiele jest warte to, co masz do napisania, o rzekoma ironio śmierdząca bezmyślnością i niewiedzą....

Przepraszam ze pytam, kolega w spiaczce byl ?

[IFS]
Players
102 posts
13,462 battles
On 8/6/2019 at 7:15 PM, bismarck_417 said:

Przepraszam ze pytam, kolega w spiaczce byl ?

A Ty kolego sądziłeś, że jestem zainteresowany dyskusją z Tobą na jakikolwiek temat?

Players
69 posts
2.09.2019 o 14:12, J_jW napisał:

A Ty kolego sądziłeś, że jestem zainteresowany dyskusją z Tobą na jakikolwiek temat?

jak sie po 2 miesiacach odpowiada, to znaczy spiaczka, albo brak dostepu do internetu (zreszta chroniczny jak widac :Smile_facepalm:) bez odbioru na przyszlosc

ja Ci powiem zwracam honor :etc_swear: naprawde jest taki program graficzny dla ludzi ze slabszym sprzetem, poczytalem (umiem) i jestem pod wrazeniem. Blender dalej jest https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwjmoaHNw-TkAhUPbFAKHVh6CUEQFjACegQIARAH&url=https%3A%2F%2Fwww.mediaexpert.pl%2Fblendery%2F&usg=AOvVaw36wt2DlvYctD9ARUUBJdOJ .

Sign in to follow this